18 – 24 במרץ 2016

חוה מזר

דגים

התקופה מאלצת אתכם להתמסר לעבודה ולמשימות שחייבות להסתיים, אך אלה מלוות באנרגיה בולמת שלא בהכרח תלויה בכם. הירח המלא (בימים רביעי וחמישי) עשוי להשפיע על בריאותכם.

טיפ השבוע: מיקום ונוס במזלכם עד 4 באפריל עשוי להביא – מול גל המתחים והעומסים – גם ימים מאיריפנים שטומנים בחובם הרמוניה ואמפתיה. יש אפשרות להיפגש ולהכיר בני זוג פוטנציאליים, אליהם תימשכו כמו לברק. השבוע יש סימנים לקשר ממכר וחולמני שמתאים בדיוק לאווירת פורים.

טלה

השמש מגיעה למזלכם ב- 21 בחודש, אז גם חל ראש השנה האסטרולוגי ומתחיל האביב. כמו תמיד, יום ההולדת הוא נקודת התחלה חדשה והזדמנות לשינוי. ימי סוף השבוע: מומלצים לבילויים ולהנאות.

טיפ השבוע: שני-שלישי: העבודה תובענית אומנם, אך חשוב שלא תשכחו לדאוג גם לעצמכם. הירח המלא ב- 23-24 במרץ מתאים לחגיגות פורימיות ומרומנטיקה שנוטה להיות אולי חשאית ואידיאליסטית במיוחד, ועם הנטייה להאדיר את דמותו של בן הזוג לממדים בלתי מציאותיים.

שור

עליכם להאזין יותר לתחושות הבטן ולאינטואיציות. עייפותכם תגבר לקראת הירח המלא בפורים. חשוב שתנקטו כעת גישה מעשית ותתכננו הכל באופן שתוכלו לעמוד בו.

טיפ השבוע: הצורך שלכם בסביבה חברתית מכילה, פתוחה ותומכת בולט עכשיו יותר מתמיד. יש נטייה לחבור לאנשים אידיאליסטיים בגישתם. מיקום ונוס בדגים בצמידות לכוכב נפטון עשוי לסחוף אומנם ליצירתיות פורה, אך גם עם נטייה לקשר רגשי משכר חושים שנוטה לאופוריה ובלבול.

תאומים 

מבחינה חברתית זוהי תקופה חשובה וקובעת, זמן להברקות מהירות, להארות בונות, ובכלל זה לסגירת מעגלים שנשארו פתוחים. שני-שלישי: סגלו בגישה יסודית ואחראית והתייחסו לכל סיטואציה בעיניים מפוכחות ומציאותיות, כדי לא להיגרר לתחושות מטעות וסותרות.

טיפ השבוע: אתם מרחיבים את המעגל החברתי, ותהיו במיטבכם, מושכים ובולטים. בפורים לא חסרים לכם רעיונות מפתיעים לתחפושות. היכרות מסקרנת עשויה להתרחש במסגרת מקום העבודה, או מסיבה.  

סרטן

ענייני העבודה והקריירה יהיו חשובים במיוחד בשבועות הבאים. עכשיו חשוב שלא תוותרו, אלא תיצמדו לדברים שאתם מאמינים בהם. השבוע עשוי להיטיב עם היצירתיים שביניכם. שתפו פעולה אך שמרו על עצמאות.

טיפ השבוע: מיקום אוראנוס בבית הקריירה שלכם, שם ישהה שנים רבות, מזמן ראייה חדשנית ועצמאית, אך בשום פנים ואופן לא שמרנית. פערים בציפיות עלולים להוות מכשול לקשר או מיזם שבו אתם מעורבים (ייתכן מחו"ל) במיוחד בנוגע לאלו מכם הנוטים להיסחף לאידיאליזציה.

אריה

בחודש הקרוב עשויות להיפתח לפניכם אפשרויות חדשות, הנוגעות לנסיעה או ללימודים. הירח במזלכם בימי סוף השבוע עשוי להעצים את הכריזמה שלכם. במהלך השבוע מומלץ לסגל זהירות בענייני כספים והשקעות, במיוחד במה שקשור לרעיון אידיאליסטי.

טיפ השבוע: זה הזמן לפלרטוט ולחיזור. קשר מסוים מעורר בכם השראה, תקווה והתמכרות ומהפנט אתכם עד שיכרון חושים. אתם רשאים להפליג בחלומות בהקיץ, אך באותה הנשימה חשוב לחזור מהר למציאות.

בתולה

בימי סוף השבוע אתם זקוקים ליותר מנוחה ולהירגעות. אם זו אכן הרגשתכם, הפחיתו את הדרישות המוגזמות מעצמכם. שני-שלישי: גילויי יוזמה, עצמאות ושליטה במצב עשויים לחזק אתכם.

טיפ השבוע: רביעי-חמישי: ההוצאות שלכם עשויות להיות גדולות ובלתי נשלטות. תידרשו להקפיד על משמעת וחיסכון. מיקום מרס בקשת עלול להגביר מתחים משפחתיים. במישור הרגשי: יש השפעה מהפנטת, אך סותרת, של שיכרון חושים. קשר מסוים מעורר בכם השראה, תקווה והתמכרות.

מאזניים

ריכוז כוכבים במזל טלה, בית השותפויות והנישואים שלכם, משפיע על חייכם הרגשיים ועל התנהלות מערכות היחסים שלכם. שימו לב לימים רביעי-חמישי. מומלץ להתרחק ממה שכובל ומעיק, ולהתאים את עצמכם לאנרגיה מאוזנת.

טיפ השבוע: ניסיון העבר מלמד אתכם להיות שקולים ומעשיים. מומלץ לעסוק בפעילות יוצרת שתטען אתכם באנרגיה. הדמיון שלכם מגיע למימדים ממכרים, מצב נפלא לאמנות, ולכן היו יצירתיים ופוריים. קשר מסוים מעורר בכם השראה, תקווה והתמכרות. 

עקרב

הירח המלא (ברביעי-חמישי) עשוי להשפיע על בריאותכם. עם זאת, אווירת פורים עשויה לאזן את הרגשתכם.

טיפ השבוע: כדאי לפעול מתוך מקום חם, הרמוני ומשתף. השבוע תוכלו בהחלט להעלות את תמונת השייכות לדרגת אמנות והשראה. ונוס שולחת היבט חולמני ואידיאליסטי לכוכב נפטון, היבט נפלא ליוצרים ולאמנים. ובאהבה? – התאהבות היא כמו סם. נטייה לאופוריה מרגשת, מטשטשת, ממכרת… היזהרו מקשר אקראי או מרומן מורכב שמבוסס על אשליה.

קשת

ייתכנו מגעים מקצועיים שיעלו באשר לפרויקט דינמי. הישגיות ומעשיות הן המפתח הנדרש לכם בדרך לקידום, ותחושת השליטה במתרחש דורשת מצידכם תיאום והתחשבות.

טיפ השבוע: הצורך שלכם בחופש ובעצמאות בולט עכשיו. מנגד, האווירה הלא שגרתית מעודדת את יצר ההרפתקנות, אך אינה משדרת יציבות. כתוצאה מכך, עליכם לתמרן באלגנטיות בין שיתוף פעולה לבין הפגנת עצמאות, מרדנות והתנגדות. פורים מומלץ לבילויים, למסיבות ולהנאות הנוטות לפנטזיה ממכרת.

גדי

הזוגיות חשובה לבני מזל גדי, וכדי לשמור על שלום בית צריך להשקיע. השבוע אי-אפשר להתעלם מהשפעתו הדרמטית של פלוטו במזלכם, בהיבטים מהפכניים לאוראנוס בטלה, המסמל את אי השקט שתוקף את כולנו השבוע, שכן האנרגיה הקיצונית הזאת עשויה לסחוף לחוסר סבלנות לתהליכים בולמים.

טיפ השבוע: מיקום ונוס בדגים עשוי להעיד כי כושר השכנוע שלכם בולט מאוד עכשיו ואתם מעוררים אמון, מתחברים בנעימות ונמשכים לחברויות מהסוג הממכר.

דלי

הירח המלא (לקראת ימים רביעי-חמישי) עשוי להעיד כי יש סביבכם מעין אנרגיה של התחדשות ברוכה. היצירתיות שלכם חזקה ובולטת, וכישרונותיכם באים לידי ביטוי באופן מוצלח. לשם כך נדרשות מכם יוזמה ושליטה. רעננו מגעים תקשורתיים וחברתיים בארץ ובחו"ל.

טיפ השבוע: ההרפתקנים שביניכם שואפים לפנות לדרך עצמאית ולעשות דברים בצורה ייחודית, שעשויה להרחיב את האופק הרוחני שלהם. בענייני כספים והשקעות התרחקו ממצבים חלקלקים ומסיטואציות המלוות בסימני שאלה. 

כתבות נוספות

המספר הנוסף

שחק בן שבת, הסקורר של עירוני מודיעין, חתם על חוזה לעונה נוספת, איתמר אינהורן רשם ניצחון בתחרות הרכיבה בפולין, ונערות ב' דרום של עוצמה מודיעין פספסו עליית ליגה בשל הפסד בודד

חוגגים עם הבירה

מודיעין תציין את יום ירושלים בשלל אירועים: יונתן רזיאל ונתן גושן במופע משותף, רבקה זוהר עם הלהיטים מפעם ומופע דגלנות של בנות האולפנה

המספר הנוסף

שחק בן שבת, הסקורר של עירוני מודיעין, חתם על חוזה לעונה נוספת, איתמר אינהורן רשם ניצחון בתחרות הרכיבה בפולין, ונערות ב' דרום של עוצמה מודיעין פספסו עליית ליגה בשל הפסד בודד

המשך קריאה »

חוגגים עם הבירה

מודיעין תציין את יום ירושלים בשלל אירועים: יונתן רזיאל ונתן גושן במופע משותף, רבקה זוהר עם הלהיטים מפעם ומופע דגלנות של בנות האולפנה

המשך קריאה »

שדד את ההיסטוריה

תושב מודיעין נעצר בחשד לסחר בלתי חוקי בעתיקות, ובחיפוש בביתו נמצאו 1,800 פריטים היסטוריים, חלקם נדירים • על פי החשד, החשוד רכש את הפריטים מסוחרי עתיקות מהשטחים ומכר אותם ללקוחות בחו"ל

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך