19 – 25 באוגוסט 2016

חוה מזר

אריה

אתם חשים שמשהו מתרחש מתחת לפני השטח, מבלי שתהיה לכם השפעה על זה. האינטואיציה שלכם לא מטעה אתכם וחוסר הוודאות יגרום לעצבנות. כדי לא להרוס לעצמכם קשרים ויחסים חשובים, כדאי לתכנן נכון את חייכם כדי להימנע מפישולים.

טיפ השבוע: בענייני כספים והשקעות התרחקו ממצבים חלקלקים ומסיטואציות המלוות בסימני שאלה. נסו לא להיגרר למריבות ולא להגיע להחלטות מכריעות בעקבות התלבטויות מעיקות.

בתולה

במזלכם נמצאים עכשיו כוכבים היוצרים היבטים דיס-הרמוניים מהסוג שאי-אפשר להתעלם מהם. מיקום ונוס-נפטון עשוי להדגיש ענייני אהבה ויצירה. השילוב החיובי הזה מחבר בין רגש ויכולת לבטא רגשות בצורה יצירתית, רכה ואמפטית. רעננו קשרים (בארץ ובחו"ל) באמצעות רשתות חברתיות. מנגד, הנטייה לעשות אידיאליזציה של בני הזוג עלולה לגרור התפכחות כואבת.

טיפ השבוע: קנאה ותככנות עלולות להעסיק את האנשים סביבכם. היזהרו מאנשים שנוהגים בצביעות ושמרו על דיסקרטיות.

מאזניים

שישי-שבת: אתם קצת מדוכדכים ואולי סובלים מבעיית בריאות. העדינים שבכם זקוקים מדי פעם לפסק זמן של שלווה ושקט כדי למלא את מצברי הגוף והנפש. מי שמצליח להתמודד עם הקשיים שניצבים בדרכו יתחזק ויתקדם.

טיפ השבוע: ימים אלה עלולים להיות רגישים והתלהבות מסוימת עשויה לפנות את מקומה לאכזבה; אתם מגלים שההקרבה שלכם היא חד צדדית, וחשוב מאוד להתעלות מעל המציאות העגומה ולהתמזג עם גישה פשרנית, שכן הנטייה לברוח מהמציאות עלולה להיות מגמתית.

עקרב

אתם זקוקים לחידוש, לעניין ולאתגר אינטלקטואלי ורוחני, כשאת הרוגע תוכלו למצוא בהתנסויות חדשות. למעוניינים שביניכם תהיה הזדמנות להיפגש, להכיר ולהיסחף.

טיפ השבוע: התקופה הקרובה תתאפיין בדאגה בשל התמודדות עם אילוצים פיננסיים והסיכונים הנלווים להם. בענייני כספים והשקעות התרחקו ממצבים חלקלקים ומסיטואציות המלוות בסימני שאלה. את קבלת ההחלטה ויישומה דחו לשבוע הבא.

קשת

אתם שואפים להאיץ יעדים של סמכות וכוח. עם זאת מרס בצמידות לסטורן עשוי לסחוף לכעסים ותסכול. ייתכן שדברים בסביבתכם משתנים בקיצוניות, ולכן נדרשים חשיבה מסודרת וממוקדת ושינוי סדרי עדיפויות קיימים.

טיפ השבוע: בהשפעה מתסכלת של כוכבים בקשת עלולים להיגרם לכם עיכובים, ומוטב שתדחו מה שאינו הכרחי ודחוף. במקביל, הימנעו מפעילות מניפולטיבית שבה אנשים מנסים לחתור, להפריע ולסכסך, תוך מתן אשליה שאתם שותפים מלאים לסודם, היו דיסקרטיים.

גדי

אתם בחודשים מפרים שיפתחו עבור רבים מכם עולמות חדשים שיאפשרו גילויים חדשים לגבי יכולותיכם. בעבודות שאתם מגישים בולטות יכולות הביטוי וההתמסרות הטוטלית שלכם.

טיפ השבוע: מיקום הכוכבים ונוס ומרקורי במזל בתולה עשוי להשפיע לטובה בענייני זוגיות, אהבות, נסיעות וחדשות הקשורות מחו"ל. הזדמנויות מקצועיות עשויות לייצר אפשרויות חדשות, במיוחד לקראת הירח המלא לקראת יום חמישי הבא.

דלי

כדאי לחשוב על דפוסי מחשבה אחרים תוך יצירת יחסים הרמוניים עם קולגות, שכן אתם לא רגועים ומשדרים הרגשה זו לאנשים המקיפים אתכם.

טיפ השבוע: מיקום כוכב נפטון המתעתע מצפה מכם להימנע מאשליה שיוצרת אידיאליזציה מוטעית, לכן יש להבחין בין עיקר לטפל, ולהקדיש זמן איכות למה שמשרת אתכם כרגע. שנו את דפוסי ההתנהגות השגרתיים שלכם, אנשי העסקים שביניכם עומדים להיכנס לעסקות בקנה מידה  רחב, אבל מומלץ להימנע מסיכונים.

דגים

התקופה מאפשרת לכם לגשת לפתרון בעיות בדרך של תקשורת בונה, ולא במאבקים ושיקולי יוקרה. זיכרו כי הישגיות ומעשיות, לוחות זמנים ויחס ענייני ומעשי לכל בעיה הם המפתח בדרך ליצירת קידום מקצועי.

טיפ השבוע: זהו זמן לתשוקות חזקות, להעמקת יחסים, להחלטות דרמטיות של שחור או לבן ולתגובות רגשיות קיצוניות. במקביל, היזהרו מהצפה של רגשות בעת פירוש כוונות ורצונות של הצד השני. חשוב שלא רק הרגשות יובילו אתכם, אלא גם ההיגיון.

טלה

ימי סוף השבוע ותחילתו עשויים להיות מלווים במצבי רוח ושפיפות זמנית. דחפים לא מודעים ישפיעו על ההתנהגות ועל ההתרחשויות וכדאי שתביאו את עצמכם למצב יותר רגוע.

טיפ השבוע: השפעת השמיים סוחפת לבלבול, אי-הבנות וערפול, עד שקשה לשפוט דברים בצורה הגיונית ושקולה. קל להונות, לרמות, להשלות ולהעלים דברים. כדאי להתייחס ברצינות לרעיון שקשור בתכנון לטווח רחוק ובהשקעה של זמן ועבודה מצידכם, אבל היזהרו מקיצורי דרך, אלה עלולים להוביל לכיוון לא נכון.

שור

ימי תחילת השבוע עשויים להעיד על אנרגיה טעונה/ירודה ואתם זקוקים למצוא זמן למנוחה ולשקט. מיקום הירח במזלכם לקראת שלישי-רביעי עשוי לשפר את הרגשתכם.

טיפ השבוע: מצב קבוע של קונפליקט, איום מתמשך, חוסר ודאות, כל אלה פוגעים ברמת האושר שלכם.  מי שנמצא בתוך קשר קבוע, עלול להרגיש שבן הזוג חש שהוא כבול ומחויב מדי. תחושות סותרות יגרמו לכם לבלבול ולמבוכה, הימנעו מאשליה שעשויה לסחוף לאידיאליזציה מוטעית.

תאומים

אתם לא במלוא כוחותיהם ומצבי רוח הפכפכים מקשים עליכם להכניס סדר בחייכם. ייתכן שהעבודה תובענית ונדרשת השקעה מרובה במשימות מייגעות. השבוע מקשה על עולם העסקים והכספים. היחסים עם אנשים יושפעו מאי הבנות ומתחושה שלא הכל נאמר בגלוי.

טיפ השבוע: כוכב מרס מול מזלכם עשוי לסחוף למאבקים, למריבות ולחילוקי דעות. יותר מכל לכן יש להבחין בין עיקר לטפל, ולהקדיש זמן איכות למה שמשרת אתכם כרגע.

סרטן

ימי סוף השבוע נוטים להפכפכות. אל תיסחפו מדי, לכם או לצד שכנגד יש נטייה לשחק ברגשותיכם. הימנעו משיפוט לא נבון, מתלות ומהתמכרות. מומלץ לא לסמוך על מי שאינכם מכירים היטב. הדמיון שלכם מגיע למימדים ממכרים, מצב נפלא לאמנים וליוצרים.

טיפ השבוע: במישור הזוגי כדאי לצאת מהשגרה ולנסות לשמור על רעננות במערכת היחסים. קשר סקסי ומרגש עשוי להתפתח כעת, אם זה יוביל לכיוון משמעותי יותר נדע רק בהמשך החודש.  

כתבות נוספות

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

המשך קריאה »

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

המשך קריאה »

מלונות R

רוצים למצוא מלון איכותי לחופשה הבאה שלכם? אתר של מלונות R יעזור לכם למצוא את המלון המתאים ביותר

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך