19 – 25 בדצמבר 2014

חוה מזר

גדי

תקופה זו חשובה ביותר לעתידכם המקצועי. יש לכם אפשרות ליצור קשרים פוריים ועסקיים, אך גם צריכים להיפרד מדברים לא רלוונטיים. ראש חודש במזלכם (בשני-שלישי) מעניק שינוי ברמת התודעה ומודעות למטרות מפוקסות. במאמץ מרוכז ונחוש תוכלו להשיג מטרות שהתקשיתם בהשגתן. קשר מרתק וחשוב עומד בפתח. תוכלו ליצור קשרים או לחדש קשרים חלודים.

טיפ השבוע: פלוטו שבגדי מביא לשינויים מהפכניים, שכן הוא אוהב לנקות את הקרקע לקראת שינויים וצמיחה חדשה. אל תחמיצו את הפוטנציאל.

דלי 

דרוש לכם זמן לעצמכם, לסיכום השנה החולפת ולמחשבה על תוכניותיכם לעתיד. כתמיד, החודש שלפני יום ההולדת נחשב לחלש בשנה. מיקום רגיש של כוכבים מחליש אתכם. בימים שני-שלישי כדאי שתאטו מעט את הקצב. שמרו על אנרגיה מבוקרת.

טיפ השבוע: לפעמים יש ברכה בכך שניתן לראות דברים מזווית חדשה ולגלות רעיון שעשוי לסייע לנו לפתור סוגיה בוערת. מצד שני "שבירת כלים" מסוימת היא לפעמים מפחידה ומזיקה לסדר הקיים, שנזקק לארגון מחדש. סגלו אורך רוח.

דגים

נדרשת הסתכלות אמיצה ופתיחות עם אנשים ששיתוף הפעולה עמם עשוי לתרום למוניטין שלכם. חשוב לעגל מדי פעם פינות כדי לשמור על איזון אנרגטי. יש עכשיו חשיבות למגעים עתידיים. העוצמה של פלוטו-שמש וראש חודש במזל גדי (בשני-שלישי) מרמזים כי מתקרבת לעברכם קארמה הישגית וברגע שתהיו מוכנים לקראתה, ייפתחו לפניכם דלתות חדשות. היו סובלנים ופרגמאטיים.

טיפ השבוע: רביעי-חמישי: נראה שמצב רוחכם והרגשתכם יהיו ירודים, אך מיקום הירח במזלכם לקראת סוף השבוע הבא ישפר פלאים את הרגשתכם.

טלה

בימי סוף השבוע מומלץ לשנות שגרה, לצאת ולבלות. ראש חודש בשני-שלישי: ענייני קריירה, מעמד וכבוד מעסיקים אתכם עכשיו. אתם חשים כי מוטלת עליכם אחריות רבה, שהציפיות מכם גבוהות, ושאין לכם ברירה אלא להוריד את מינון חוסר המנוחה התזזיתי שלכם כדי לשמור על יציבות.

טיפ השבוע: מומלץ שתשקיעו את האנרגיה שלכם בביסוס של קשרים שיוכלו לסייע לכם מבחינה מקצועית. מהלכי השבוע עשויים להיות מלווים בצל מתח טעון, לכן חשוב לפעול באופן מושכל כדי למנוע עימותים.

שור

מעברה של השמש למזל גדי והצמידות לכוכבכם ונוס, יחולל בהדרגה שינוי מבורך בזרימת האנרגיה. מתחילה תקופה מעודדת יותר ובעלת עוצמה מיוחדת, מגמה שתשפיע לטובה על מצב הרוח ועל הכוחות והמוטיבציה להתעורר.

טיפ השבוע: ענייני חו"ל, רגשות, נסיעות ולימודים, יקבלו תאוצה מבורכת לקראת ראש חודש בשני-שלישי. אתם שואפים למצוינות ושיפור בדימוי העצמי, וגם מצבורי האנרגיה שהתרוקנו יתמלאו מחדש. רביעי-חמישי: כדאי שתוציאו מעולמכם את מי שמזרים אליכם אנרגיות שליליות. שמרו מרחק ונסו להיות מעורבים כמה שפחות.

תאומים

גישתכם בכל הקשור לעבודה, לקריירה ולתוכניות לעתיד עשויה להשתנות עם כניסת השמש למזל גדי. תקופת גדי לא קלה מבחינתכם. בעטיה תהיו עסוקים בקידום יוזמות המצריכות עצבים חזקים, מצב שעשוי להעמיד רבים מכם בתחושת פגיעות ורגישות. אל תניחו לרגשות שליליים להצטבר. כרגע עדיף שתפעלו בשקט.

טיפ השבוע: ראש חודש (בשני-שלישי) בגדי מעניק התחדשות פיננסית המאפשרת עד 2 בינואר,  גדילה  בעוצמה מחודשת מהסוג שיוצרת מודעות לשיא.

סרטן

החודש הקרוב מדגיש את בית השותפויות והנישואים שלכם, ומשפיע על חייכם המקצועיים ועל התנהלות קשרי הזוגיות ומערכות היחסים שלכם. אתם מעוניינים באיזון פנימי ובשלוות נפש שקיומם לא מתאפשר אולי במציאות עכשווית בולמת.

טיפ השבוע: ראש חודש (בשני-שלישי) בצמידות לכוכבים רבי השפעה והכרה משפיעים בחוזקה על המתרחש בחייכם, שיש בהם גם יתרונות כמו אחריות, רצינות, מסירות ורגישות. הימנעו מכל אלמנט מלחיץ ומגביל. התחושה הזו עלולה לגרום לכם תסכול ולפעמים אף להביא אתכם להגיב בקיצוניות. שימרו על שפיות.

אריה

שבת: כדאי לצאת מהשגרה ולשמור על פתיחות וחברותיות. אלה יעזרו לכם להיות משוחררים, תקשורתיים ופחות מכונסים בתוך עצמכם. שני-שלישי: מולד הירח (בבית העבודה והבריאות שלכם) מצביע על שבועיים חסרי ברק, עמוסים ואינטנסיביים שבעטיים תידרשו להפגין גמישות, להסתגל ולהגיב במהירות.

טיפ השבוע: תקופת גדי שמתחילה השבוע היא חזקה וטוטאלית מבחינה אנרגטית שנוטה לרגשות קוטביים. אי השקט סביבכם סוחף לתחושה של חוסר נוחות ולחץ. כוכב מרס מול מזלכם: כדי למנוע מצב טעון תצטרכו לגלות סובלנות, לשנות גישה ולהבליג.

בתולה

אתם מתחזקים ומשתחררים בהדרגה מהכובד והמועקה שליוו אתכם בחודש האחרון. כדאי לזכור כי דברים חשובים בחיים עומדים על הפרק, ואלה מובילים לחידוש אנרגיות וקשרים. שני-שלישי: הדברים תלויים בכם, ברצינותכם ובנכונותכם להשקיע.

טיפ השבוע: שאיפה זו או אחרת עשויה לרקום עור וגידים. אפשרויות הקידום הן בידיכם, וגילוי יוזמה מצידכם יהיה משמעותי. רביעי-חמישי: מעידים על ימים תובעניים. מישהו אולי ינסה לפגוע בכם בהערה ביקורתית או בגילוי יחס עוין. שימרו על איפוק, בגרות ואחריות.

מאזניים

שבת: מומלץ לבילויים והנאות. תקופת מזל גדי עשויה להתיש אתכם. שימו לב לימים שני-שלישי. יש בכם צורך מהותי להשתחרר מהעבר הכובל ולפנות את השטח למה שיכול לתת מרווח נשימה. ייתכן שהתנאים בעבודה או מבית מתוחים ועם רצון לכפות רגשות ורצונות.

טיפ השבוע: אל תניחו ללחצים להוציא אתכם משלוותכם, הם ירחיקו אתכם ממטרתכם וייצרו אי-נעימות. רביעי-חמישי: יתאימו לרוח הייחודית של אלה שמחפשים גיוון התחדשות. הרצון החזק והעכשווי הוא זה שקובע.

עקרב

שבת-ראשון: רכישת נכס יקר תעסיק אתכם. שני-שלישי: ראש חודש נותן דגש בענייני תקשורת וידע בדגש על תובנות. היו תכליתיים וממוקדים בענייני עסקים ופגישות גורליות חשובות. היבט רב עוצמה של כוכבכם פלוטו לוונוס ומרקורי מייצג שאפתנות מואצת ועימה נגיעות של עוצמה והתחדשות (גם רגשית).

טיפ השבוע: ענייני קריירה תופשים עוצמות של גדילה והתרחבות. יש מערכת כוכבית המעידה כי כדי להצליח חייבים לעמוד בקשיים שיוכיחו שאתם חזקים ובלתי מנוצחים. רביעי-חמישי: מתריעים מפני יריבויות על רקע של אגו שעשויות לגרור עימות.

קשת

בערב שישי ושבת: מצב רוחכם ייעשה מרומם ובריאותכם תשתפר. בהמשך השבוע אתם כבר עשויים לחוש קונפליקט בין הצורך שלכם בעצמאות, לבין לחץ רב המופעל עליכם מבחוץ. מתנו את חוסר השקט המצטבר שלכם. מה שדרוש לכם הוא קצת חופש ומרחב והזדמנות לנסות ולהתנסות. נסו את ימים רביעי-חמישי.

טיפ השבוע: ראש חודש בשני-שלישי: אלה הם ימים חשובים לקידום יעדים פיננסיים, כמו גם  פגישות עסקים. חשוב שתגלו ריכוז, יסודיות ויעילות. המישור הפיננסי עשוי להיות עוצמתי מאוד לאנשי העסקים שביניכם.

כתבות נוספות

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

בריא וצבעוני

השבוע במדור: מרק כתום חורפי עם טוויסט מרענן, וירקות פריכים בטעמים מפתיעים

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

שיטפון של מאומתים

מספר המאובחנים חיובי לקורונה זינק השבוע ועומד על 4,489, כשקרוב ל-1,300 מהם תלמידי מערכת החינוך • תושב אחד מאושפז במצב קשה ובעירייה חידשו את מתווה החירום לסיוע לקשישי העיר

המשך קריאה »

המכה החמישית

אמנם שר האוצר טען כי בתי העסק במודיעין מלאים עד אפס מקום, אולם בשטח תמונת המצב שונה לגמרי ובעלי העסקים בעיר מדווחים על ירידה של עד ל-80% בתנועת הלקוחות: "אנשים מפחדים להגיע. אנחנו משאירים את העובדים בבית וחיים מהחסכונות" • ויש גם מי שמרוויח מהמצב

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך