19 – 25 ביוני 2015

חוה מזר

תאומים

צאו מהשגרה בשישי-שבת. מיקום ונוס באריה (עד אמצע יולי): מגביר את היצירתיות ומסייע למערכות היחסים וליכולת הביטוי שלכם. הפעילו את כל ערוצי התקשורת שלכם, ובכלל זה את האינטרנט. אלה יעזרו לכם להיות משוחררים, תקשורתיים ופחות מכונסים.

טיפ השבוע: שני-שלישי: ימים אלה יסחפו למרמור ובלבול, מצב שעשוי להשפיע על עבודתכם ועל היחסים עם קולגות. פזיזות וחוסר פתיחות עלולים להפריע ולגרור קונפליקט. הימנעו מחיטוט יתר ועיסוק בבעיות קיומיות.

סרטן

כניסת השמש לסרטן (ביום שני) תחזק אתכם. נוכחותו במזלכם מאשרת שיש עכשיו ברשותכם מספיק כוחות כדי להתמודד עם כל עשייה, קשה כקלה. מתחיל חודש נוח ואופטימי יותר מבחינתכם.

טיפ השבוע: אתם זקוקים נואשות לאוורור ולשינוי. התקופה חשובה לבניית קשרים שיש בהם פוטנציאל למימוש ולהכרה עבורכם. מיקום ונוס באריה עשוי להעניק התחדשות פיננסית, המאפשרת עד אמצע יולי גדילה בעוצמה מחודשת מהסוג שמביא מודעות לשיא.

אריה

מיקום כוכב ונוס במזלכם עד אמצע חודש יולי יקל על יצירת קשרים. תוכלו עכשיו להתיידד ביתר קלות הודות לחיבור מהסוג שיכול לקדם אתכם. חלקים מהמשך החודש מרמזים על פעילות תקשורתית מחמיאה ומפרגנת. אתם מרחיבים את המעגל החברתי והיצירתי, ותהיו במיטבכם – מושכים ובולטים. ימי סוף השבוע: מומלצים לרענון מגעים חברתיים.

טיפ השבוע: שימו לב: מיקום השמש בסרטן, הבית ה- 12 שלכם (עד ה- 22 ביולי) מגביר קונפליקט ומצבי רפיון ותשישות. אלה עשויים לפגום ברמת המודעות, הריכוז והאושר שלכם.

בתולה

העתיד המקצועי ושאיפותיכם למעמד תדמיתי מרכזיים בחייכם כרגע. ימים אלה חשובים לענייני תדמית ולעיסוק בעניינים שוטפים ועסקיים, ומעמידים אתכם בפני הצורך לבחון מחדש את הישגיכם ואת תוכניותיכם. לבני המזל מביניכם ייתכן שינוי במעמד, סגלו גישה רצינית ואחראית.

טיפ השבוע: אתם עלולים לסבול משינויים תכופים במצבי רוח שיגרמו לתחושת מוגבלות ולקושי לפעול במסגרת האילוצים. כדאי לדחות כל מה שלא ממש חיוני או דחוף. חבל לקלקל עכשיו דברים בשל חוסר רגישות.

מאזניים

מיקום כוכבכם ונוס באריה (עד אמצע יולי) מצפה מכם להיות אקטואליים, חברותיים ועדכניים. בילוי בימי סוף השבוע עשוי להיטיב עם הרגשתכם.

טיפ השבוע: אל תשפטו את העתיד לפי תמונת ההווה, שהיא זמנית ותשתנה. בנוסף, היו זהירים בנוגע לאנשים חלקלקים ונוטפי שרמנטיות. בהשפעת ונוס תהיה לכם נקודת זינוק חיובית, מציאות ידידותית ותחושת קלילות, גם כשמדובר בתהליכים לא פשוטים. רביעי-חמישי: רעננו מגעים חברתיים.

עקרב

ענייני יצירה ורגשות במגמה סוחפת, זה הזמן להיענות להזמנות, להיפתח אנרגטית ולא להסתגר. מיקום ונוס בבית החברתי לכם (עד ה- 22 ביולי) מדגיש עניינים חברתיים ושולח אליכם זרקור קרייריסטי מחמיא.

טיפ השבוע: במישור המקצועי זוהי תקופה מאמצת ולא מפנקת, אך גם הישגית, לכן כדאי לפרוק מתחים על ידי התארגנות מעשית. אל תמהרו לשרוף גשרים, יותר מתמיד תזדקקו למסגרת ולמשמעת, ואלה דורשים התארגנות מעשית.

קשת

מיקום ונוס באריה (עד אמצע יולי): מומלץ לעודד נסיעות, התכתבויות, להיענות לחיזורים רומנטיים וגם ליזום כאלה. מנגד, שימו לב: ייתכן שאתם בוחנים אדם כלשהו מבעד למשקפיים וורודים מדי. אל תשכחו כי כגודל הציפיותכך גודל האכזבות.

טיפ השבוע: לקשרים שהופכים להיות תובעניים, אין מקום עכשיו. קשר אישי, משפחתי או מקצועי מורכב יוצר פוטנציאל לקוצר רוח ביחסים ולמעורבות רגשית גבוהה. אי-הסכמות וחילוקי דעות עלולים להתעורר ולהקשות עליכם.

גדי

אתם מרחיבים את המעגל החברתי שלכם ולמעשה, זו תהיה שעתם היפה של הביישנים והמופנמים שביניכם, שגישתם לחיים רצינית ושקולה. אם כי חשוב לציין שכל סוג של יחסים נשען יותר על שיקולי תועלת שאינטרס בצידו.

טיפ השבוע: קשה לדמיין מצב שבו לא יהיו מספר היבטים צורמים, אולם יחסית אפשר להתכונן לרגיעה. יש לצפות למשימה כבדת משקל שתשדרג את חייכם משמעותית בהמשך.

דלי

אתם דורשים מעצמכם הרבה, והתוצאות עלולות להתבטא בעייפות ובאובדן אנרגיות. הימנעו ממאמץ יתר, תכננו את סדר היום שלכם בזהירות, והפחיתו את הדרישות המוגזמות מעצמכם.

טיפ השבוע: לאלה מכם בעלי הציפיות שלא מתממשות כרגע, כדאי להיות סבלניים. תהפוכות במצב הרוח יגרמו לכם להתחפר עוד יותר מאחורי חומות הגנה שבניתם לעצמכם. כוכבים טובים ומיטיבים בהמשך החודש יעזרו לכם להשתקם.

דגים

הקסם האישי שלכם יקל עליכם ביצירת קשרים ברוכים. בחודש הקרוב מומלץ למנף עסקים בקנה מידה קוסמופוליטי, כמו גם קשרי חברות וידידות חובקי עולם. בשורות טובות יהפכו נושא מטריד למדאיג פחות.

טיפ השבוע: שימו לב: כל מידע או אמירה עוברים מעין עיבוד המושפע ממצב הרוח ומהדימיון הפורה שלכם. כדאי להיזהר מטיפוסים מהסוג השרמנטי המפתה ולהתייחס להבטחות בזהירות.

טלה

מיקום השמש במזל סרטן (החל מיום שני) עשוי להדגיש בחודש הקרוב את ענייני הבית והמשפחה, קריירה ומעמד. הדרישות והציפיות מכם גבוהות ואף שתרגישו שאתם מוכרחים להצטיין, השתדלו לא לשחוק את עצמכם בעבודה.

טיפ השבוע:  שישי-שבת הם הימים הפוריים שלכם השבוע. פעילות חברתית עשויה לשפר את הרגשתכם. בשני-שלישי יש עליכם זווית בוחנת, מבקרת ונוקשה המתריעה מפני סוגיות שדורשות טיפול. מתנו את הביקורת שלכם.

שור

השור נחשב למזל רגוע ושייך למזלות היציבים המחפשים שלווה, שקט, קביעות וביטחון לאורך זמן. הצורך שלכם בסביבה חברתית מכילה, פתוחה ותומכת בהחלט בולט עכשיו. החודש הקרוב עשוי להעצים בכם את הכמיהה הזאת לחפש לעצמכם פינה שקטה ופסטורלית כדי לזכות במנוחה ואיזון אנרגטיים. בימי סוף השבוע מומלץ להתרכז בענייני בית ומשפחה.

טיפ השבוע: בימי תחילת השבוע: צאו מהשיגרה, היענו להזמנות שתקבלו ונצלו קשרים חברתיים. ענייני כספים עשויים לאפיין את ימים שני-שלישי. כדאי להיות עם היד על הדופק.

כתבות נוספות

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

הבונוס: מגרש בשווי 125 מיליון שקל

הקרב המשפטי המורכב סביב עסקת רכישת מתחם ישפרו סנטר במרכז עינב במודיעין הושלם בחלקו, וכעת תיהנה חברת ניופורט ממגרש בשטח של 17 דונם שיישאר בידיה ומיועד להקמת מרכז לוגיסטי

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

המשך קריאה »

הקרב בצומת שילת

תאונת דרכים ללא נפגעים הובילה במוצאי שבת לקטטה המונית בתחנת הדלק בצומת שילת בין שתי קבוצות צעירים ממזרח ירושלים וממטה בנימין. במהלך הקטטה נפצעו מספר משתתפים ושמונה עוכבו לחקירה

המשך קריאה »

אין כניסה לישראלים

שתי נשים תושבות רחובות שהגיעו לכפר הפלסטיני נעלין כדי לעבור טיפול שיניים, הותקפו בידי צעירים חמושים באלות וחולצו רק לאחר התערבות כוחות הביטחון

המשך קריאה »