2 – 8 באוקטובר 2015

חוה מזר

מאזניים

אין מזל שמתאים יותר לחג הסוכות מאשר מאזניים: כבר לא חם ולח ועדיין לא קר ורטוב,  התחושה האוורירית והריחות הטובים של ענפי הסכך משקפים את יסוד האוויר במזל זה. יופייה של הסוכה הוא אחד הדברים הבולטים בחג, והמאזניים קשור תמיד ליופי ולאמנות. מדובר כמובן רק על אלה שמקפידים לשמור על רזי החג.

טיפ השבוע: חשוב לכם שהאנרגיה סביבכם תאפשר תפקוד בריא ומאוזן. בסוכות הכינו תכנית מרעננת ומקרבת.

עקרב

השבוע משלב בעיות לצד יתרונות, והחוכמה היא למצוא את האיזון ביניהם, שכן כל מה שקורה בה (מרקורי בנסיגה ואוראנוס תזזיתי ולא צפוי) עשוי לקבל טוויסט קיצוני. אתם מרגישים צורך בחופש ובעצמאות, נוטים להתמרד ולא מוכנים לקבל דברים כפי שהם, אלא רוצים שכבר יניחו לכם עם דרישות תובעניות.

טיפ השבוע: חשוב לפעול בשיתוף פעולה כדי לגשר על פערים. חוסר הוודאות שבו אתם שרויים יסתיים בקרוב, ואז יהיה קל יותר להתבונן קדימה.

קשת

החופש והמרחב חשובים לכם והניסיון לאלץ אתכם לקבל על עצמכם תנאים מגבילים מקשה עליכם. מומלץ לצאת לחופשה של כמה ימים, כדי למלא מצברים שהתרוקנו. הגבולות הרגשיים והאינטימיים שלכם יתרחבו אם תשמרו על פתיחות, כדאי לחבור לאנשים עימם יש לכם שפה פתוחה ומרתקת.

טיפ השבוע: רעננו את הקשרים החברתיים שלכם לקראת ימי סוכות. המישור הרגשי-סקסי תופס לעיתים כיוון מפתיע. קשר זה או אחר יוכל להצליח רק עם מי שמיטיב להבין אתכם ולהניח לכם בשעת הצורך.

גדי

הגדיים זקוקים לתחושת כיוון ותכליתיות כדי לתכנן את מהלכיהם ולהשפיע על זולתם. התקופה הנוכחית היא מעין מבחן עבורכם, שכן זו כמו מלחמה על שמירת מסגרת סולידית שמהווה ביטחון, מול צד שעשוי לגרור תהפוכות ואי שקט.

טיפ השבוע: מארס בצמידות ליופיטר במזל בתולה שולחים היבט הישגי ורב משקל. היבט זה יכול להביא לאפשרויות טובות ונדירות. תהיו אופטימיים ומלאי אמונה במה שתעשו, וגם ההצלחה לא תאחר להגיע.

דלי

מודעות: אופיו התזזיתי של כוכבכם, אוראנוס, ונסיגת כוכב מרקורי, מגבירים את העצבנות ואת חוסר הסבלנות השבוע. מפנה לטובה עשוי להתחולל בחייכם אם תהיו עקביים, כמו גם מודעים לחוסר היציבות והתזזיתיות המתלווים לגחמות של רגע. רעננו מגעים חברתיים לקראת ימים שלישי-רביעי.

טיפ השבוע: השבועיים הבאים מדגישים נסיעות, ענייני לימודים, השתלמויות וענייני חו"ל. ענייני כספים והשקעות עשויי להפתיע, אך מומלץ להיות מודעים לנסיגת מרקורי השבוע.

דגים

אוראנוס שולח היבט ידידותי לוונוס, וכמו הקשת גם הוא שוחר חופש ובורח מכל שגרה, מגבלות או איסורים. היבט זה מעורר את כולם לחפש כיוונים חדשים והתרגשות, אפילו במחיר של נטילת סיכונים, תוך התרחקות מכל מה שנחשב למסורתי ולמקובל.

טיפ השבוע: כשכוכב ונוס מתיידד עם אוראנוס, אנשים מוצאים בני זוג לא שגרתיים ובהחלט שונים מאוד מאלה שנמצאים בדרך כלל בסביבתם. במקביל, כדאי להיות מודעים להפסקת נסיגת מרקורי השבוע.

טלה

אוראנוס במזלכם מול השמש במזל מאזניים עשוי לגרור קיצוניות, מצב שעשוי לגרור הסלמה ביחסים בעלי אופי תובעני. שליטה עצמית תאפשר התמודדות עם מה שמציק ומפריע. כדאי שתקפידו על זהירות בדרכים.   

טיפ השבוע: בחול המועד סוכות (2 – 5 באוקטובר) אפשרו לעצמכם לחגוג את שמיני עצרת ושמחת תורה, או קיימו בסוכות את מצוות "ושמחת בחגך" שתעזור לכם להיטען באנרגיות שאתם זקוקים להן, שתעזור לכם להיות משוחררים, תקשורתיים ופחות מכונסים בתוך עצמכם.

שור

סוף השבוע עשוי לסחוף אתכם לתשישות, אך אתם מתחזקים כבר לקראת המחצית השנייה של שבת. טיפ השבוע: בשישי-שבת תחושו חולשה ועייפות ותחפשו דרך להחזיר לעצמכם את השקט הפנימי. חשוב שתתכוננו אליו היטב ושלא תעמיסו על עצמכם מטלות, זאת כדי לא לפגום באיזון האנרגטי שלכם. להפגת המתח (אם קיים כזה) הכינו בסוכות תכנית שבה תחושו את הליפוף המשפחתי או החברי והחום הנלווה אליו.

תאומים

ענייני כספים עשויים לאפיין את ימים ראשון ושני. אחרים עשויים להתעסק בענייני בית ומשפחה. במחצית השנייה של השבוע מומלץ להתעסק בענייני תקשורת ונסיעות. מיקום ונוס באריה עשוי להיטיב עימכם ולהעצים את הקסם האישי שלכם.

טיפ השבוע: לפנויים שבכם- היכרות חדשה תגרום לכם התלהבות, ועשויה להתפתח לקשר סוער מלא עניין ובהחלט לא שגרתי. מצד שני, תצטרכו להפיק לקחים בונים בסוגיות בוערות ובהכנסת סדר ומשמעת לתבניות חיים מאובנות

סרטן

הצורך שלכם בסביבה חברתית פתוחה ותומכת בולט עכשיו. בהשפעת חג הסוכות יש לכם אפשרות להיות מוקפים בבני משפחה פתוחים ותומכים. עם זאת, בהשפעת נסיגת מרקורי אתם עלולים לשגות בפירוש המילים והכוונות, ולהניח למערכות יחסים להשתבש, לעיתים ללא הסבר. התחברו לאנרגיה חמה  ומאוזנת.

טיפ השבוע: חשוב להיצמד לסדר היום הקבוע ולהתחבר לאווירה אוהדת. סגלו לעצמכם רכות והימנעו מעקשנות. פתיחות ברוכה ואמפטית תסייע לכם.

אריה

השבוע דורש גיבוש עצמאות והפגנת יכולת אלתור ותושייה. השפעת הכוכבים בכללותה מבטאת את יכולת העשייה, היוזמה והביצוע והשפעתם הדינמית מחזקת ומאפשרת הישגיות והצלחה. בילוי נחשק מומלץ בחום.

טיפ השבוע: יש להימנע מחטא הגאווה ולזכור כי זהו זמן הדורש ערנות, מודעות ודריכות. בהשפעת נסיגת מרקורי עשויים להתרחש שיבושים בגלל אי-הבנות וגם בגלל הנטייה לאבד פרופורציות ולקחת דברים באופן אישי. שימרו על תחושת נינוחות וגמישות.

בתולה

נסיגתו של כוכבכם מרקורי ממשיכה עד יום שישי הבא. השבוע עשוי לסחוף לפזיזות. אומנם במזלכם נמצאים עכשיו מרס, כוכב המרץ והאנרגיה, בצמידות ליופיטר המיטיב. מצב שעשוי  להדגיש ענייני כספים והשקעות. עם זאת, חשוב שתבדקו כל מצב ביסודיות ושתשקיעו מחשבה וזמן כדי לא לגלוש לפזיזות.

טיפ השבוע: מטבע הדברים מומלץ להתחבר לפעילויות לא שגרתיות. אלה יהפכו את העולם לחברי וידידותי יותר, שיתאים לרוח הייחודית של אלה שמחפשים גיוון וריגוש.

 

כתבות נוספות

מחזיקים לו אצבעות

ביום שישי בערב תעלה נבחרת הנוער הישראלית לגמר אליפות אירופה בכדורגל, כאשר גם למודיעין יהיה נציג על המגרש – עילאי תומר בן ה-18 שמשחק במכבי תל אביב

השבוע בעיר

לא נשארים בבית: שחר חסון, מסיבת מזרקות, מופע קלאסיקות רוק, ספורט בפארק ואליפות העיר בכודרעף חופים

המספר הנוסף

רוכבי האופניים ממודיעין עלו השבוע שוב על הפודיום, נדב נידם סיכם בהפועל ירושלים אבל יצא למחנה אימונים עם מכבי תל אביב, ועירוני מודיעין ממשיכה להתחזק לקראת ליגה א'

לאכול ולרקוד

בשדרה המרכזית במע"ר נפתח השבוע עסק חדש, המשלב בין מסעדה אסייתית, סושי ואווירת דאנס בר תל אביבי

מחזיקים לו אצבעות

ביום שישי בערב תעלה נבחרת הנוער הישראלית לגמר אליפות אירופה בכדורגל, כאשר גם למודיעין יהיה נציג על המגרש – עילאי תומר בן ה-18 שמשחק במכבי תל אביב

המשך קריאה »

השבוע בעיר

לא נשארים בבית: שחר חסון, מסיבת מזרקות, מופע קלאסיקות רוק, ספורט בפארק ואליפות העיר בכודרעף חופים

המשך קריאה »

המספר הנוסף

רוכבי האופניים ממודיעין עלו השבוע שוב על הפודיום, נדב נידם סיכם בהפועל ירושלים אבל יצא למחנה אימונים עם מכבי תל אביב, ועירוני מודיעין ממשיכה להתחזק לקראת ליגה א'

המשך קריאה »

לדבר את הקושי

מאחורי הסטטיסטיקה של שיעור הגירושים שממשיך לעלות עומדים הילדים, שקולם לעיתים רבות לא נשמע • בעיריית מודיעין החליטו לעשות מעשה והקימו קבוצה לילדים להורים גרושים, שמספרים על ההתמודדות והחיים שאחרי: "בהתחלה זה הרגיש כאילו העולם חרב עלי"

המשך קריאה »

"ביבס מזלזל בנו"

בצעד יוצא דופן יצאו הגננות ממודיעין להפגנה סוערת מול בניין העירייה וטענו כי ביבס מזלזל בהן, זאת לאחר שראש העירייה הפעיל את גני הילדים בעיר בימי ההשבתה באמצעות הסייעות, עליהן איימה סמנכ"לית משאבי האנוש בעירייה כי במידה ולא יופיעו לעבודה יינקטו נגדן צעדים משמעתיים • הגננות אף זכו לגיבוי ממנהל בית הספר הדמוקרטי, שכינה את המהלך "לא ראוי מוסרית", בעוד שיו"ר הנהגת ההורים העירונית מסביר כי הצעד השנוי במחלוקת נועד לעזור להורים

המשך קריאה »