2 – 8 ביוני 2017

חוה מזר

תאומים

צאו מהשגרה בשישי-שבת. הירח המלא במזלכם לקראת יום חמישי (8 ביוני) מגביר את היצירתיות ומסייע למערכות היחסים וליכולת הביטוי שלכם. הפעילו את כל ערוצי התקשורת שלכם, ובכלל זה את האינטרנט. אלה יעזרו לכם להיות משוחררים, תקשורתיים ופחות מכונסים. טיפ השבוע: מיקום כוכב מרס בבית הכספים שלכם עד 20 ביולי: סגלו ערנות בענייני כספים והשקעות.

סרטן

אתם נמצאים בתקופה הלא נוחה שמקדימה את יום הולדתכם. זו תגיע לשיאה לקראת ימים רביעי וחמישי. מיקום כוכב מרס במזלכם עד 20 ביולי עשויה לחזק אתכם. מיקום ונוס במזל שור מיום רביעי (לתקופה של כשלושה שבועות) עשוי לעוד מגעים חברתיים שעשויים להיטיב עמכם.

טיפ השבוע: אתם זקוקים לאוורור ולשינוי. התקופה חשובה לבניית קשרים שיש בהם פוטנציאל למימוש ולהכרה עבורכם.

אריה

אלה ימים שיקלו עליכם ליצירת קשרים חדשים ומומלצים לריענון מגעים חברתיים. שימו לב לימים רביעי-חמישי. תוכלו עכשיו להתיידד ביתר קלות הודות לחיבור מהסוג שיכול לקדם אתכם. אתם מרחיבים את המעגל החברתי והיצירתי, ותהיו במיטבכם – מושכים ובולטים.

טיפ השבוע: שימו לב: מיקום כוכב מרס בסרטן עד 20 ביולי מגביר קונפליקט ומצבי רפיון ותשישות. אלה עשויים לפגום ברמת המודעות, הריכוז והאושר שלכם.

בתולה

העתיד המקצועי ושאיפותיכם למעמד תדמיתי מרכזיים בחייכם כרגע. רבים מכם עסוקים בקידום עניינים שוטפים ועסקיים, ועומדים בפני הצורך לבחון מחדש את הישגיכם ואת תוכניותיכם. סגלו גישה רצינית ואחראית.

טיפ השבוע: ענייני חו"ל ממשיכים להיות דינמיים עבור אלה שתחום זה מודגש בחייהם. תצוץ הזדמנות להתחיל בקשר בעת נסיעה לחו"ל, או עם מישהו שהגיע מרחוק. עם זאת, עליכם להיזהר ממי שמתחזה לחבר.

מאזניים

הירח המלא לקראת המחצית השנייה של השבוע עשוי להדגיש ענייני חו"ל ונסיעות. השפעת כוכב מרס בבית הקריירה שלכם עד ה-20 ביולי עשוי להדגיש קריירה, ומצופה מכם להיות אקטואליים, חברותיים ועדכניים.

טיפ השבוע: בהשפעת ונוס תהיה לכם נקודת זינוק חיובית, מציאות ידידותית ותחושת קלילות, גם כשמדובר בתהליכים לא פשוטים. בנוסף, היו זהירים בנוגע לאנשים חלקלקים ונוטפי שרמנטיות.

עקרב

מיקום ונוס מול מזלכם עד 5 ביולי משפיע על חיי הרגש שלכם ועל התנהלות מערכות היחסים שלכם. זה הזמן להיענות להזמנות, להיפתח אנרגטית ולא להסתגר. חמישי: ענייני כספים והשקעות עשויים להיות מודגשים.

טיפ השבוע: זוהי תקופה מאמצת ולא מפנקת, אך גם הישגית, לכן כדאי לפרוק מתחים על ידי התארגנות מעשית. אל תמהרו לשרוף גשרים, יותר מתמיד תזדקקו למסגרת ולמשמעת, ואלה דורשים התארגנות מעשית.

קשת

שבת: מומלץ לצאת, לבלות ולהתאוורר אנרגטית. ימים שני-שלישי: עשויים להיות מאמצים אנרגטית. במהלך השבוע יש להרפות מהלחץ ולאפשר לעצמכם להתאוורר, שכן התקופה משפיעה על הרגשות ועל מצב הרוח שלכם.

טיפ השבוע: הירח המלא במזלכם לקראת יום חמישי עשוי להדגיש ענייני זוגיות, עבודה ושותפויות. חשוב שתנהגו בחשדנות כלפי אלו שאינם מעוניינים בטובתכם.

גדי

הירח המלא (רביעי-חמישי) עשוי להעיד על אנרגיות נמוכות. למעשה, זו תהיה שעתם היפה של הביישנים והמופנמים שביניכם, שגישתם לחיים רצינית ושקולה. ונוס במזל שור עשוי להיטיב עימכם בענייני חו"ל ונסיעות.

טיפ השבוע:  כוכב מרס מול מזלכם מעיד על סימנים שעשויים להוביל לניגוד אינטרסים, ו/או למורכבות מתישה ומתסכלת. יחסים מסוימים נשענים על שיקולי תועלת שאינטרס בצידם.

דלי

שני-שלישי: אתם עשויים לדרוש מעצמכם יותר מדי והתוצאות עלולות להתבטא בעייפות ובאובדן אנרגיות. לאלה מכם בעלי הציפיות שלא מתממשות כרגע, כדאי להיות סבלניים. תהפוכות במצב הרוח יגרמו לכם להתחפר עוד יותר מאחורי חומות הגנה שבניתם לעצמכם.

טיפ השבוע: הירח המלא לקראת המחצית השנייה של השבוע יעזור לכם להשתקם. כושר הארגון שלכם והיכולת לחשוב בגדול יבלטו, במיוחד בענייני חו"ל, וכדאי שיבואו לידי ביטוי.

דגים

הקסם האישי שלכם יקל עליכם ביצירת קשרים ברוכים. התקופה מעודדת מגמה חברתית, וימים לא שגרתיים יעברו על מי שמחפש זוגיות. מומלץ למנף עסקים בקנה מידה קוסמופוליטי, כמו גם קשרי חברות וידידות חובקי עולם. בשורות טובות יהפכו נושא מטריד למדאיג פחות.

טיפ השבוע: שימו לב: כל מידע או אמירה עוברים מעין עיבוד המושפע ממצב הרוח ומהדמיון הפורה שלכם. כדאי להיזהר מטיפוסים מהסוג השרמנטי המפתה ולהתייחס להבטחות בזהירות.

טלה

שני-שלישי: הדרישות והציפיות מכם גבוהות, ואף שתרגישו שאתם מוכרחים להצטיין, השתדלו לא לשחוק את עצמכם בענייני היומיום ובעבודה. ונוס במזלכם מיטיב אתכם. פעילות חברתית עשויה לשפר את הרגשתכם.

טיפ השבוע: הירח המלא לקראת יום חמישי עשוי להיטיב עמכם במהלך השבועיים הבאים בעניינים הקשורים לענייני חו"ל ונסיעות. בענייני בית ומשפחה הימנעו מהנטייה שלכם להיכנס לקונפליקט.

שור

השור נחשב למזל יציב המחפש שלווה, שקט, קביעות וביטחון לאורך זמן. הצורך שלכם בסביבה חברתית מכילה, פתוחה ותומכת בהחלט בולט עכשיו. החודש הקרוב עשוי להעצים בכם את הכמיהה הזאת כדי לזכות במנוחה ואיזון אנרגטיים.

טיפ השבוע: מיקום ונוס במזלכם בתקופה שבין 7 ביוני עד 5 ביולי ייטיב עימכם. קחו יוזמה, צאו לבלות והגיבו בחיוב על חיזורים.

 

כתבות נוספות

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

המשך קריאה »

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

המשך קריאה »

מלונות R

רוצים למצוא מלון איכותי לחופשה הבאה שלכם? אתר של מלונות R יעזור לכם למצוא את המלון המתאים ביותר

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך