2 – 8 בספטמבר 2016

חוה מזר

בתולה

זהו פרק זמן שעיקרו חשבון נפש אמיתי בצד המעשי של החיים. כוכב סטורן בצמידות למרס התוקפני עשוי להכביד ולערער אתכם, לכן מומלץ להתאפס וגם להתאפק. דרושה לכם תחושה של רגיעה ושל שקט כדי שתוכלו לשוב לאיזון, שיפור בהרגשה יחול בקרוב.

טיפ השבוע: השבוע, בהשפעת היבט מבלבל מול מזלכם, ייתכן שתשנו את דעתכם על אדם שאתם בקשר איתו, או שהכרתם לאחרונה. אולי תבינו מה עומד מאחורי התנהגותו ותגלו שהיא מבוססת על אינטרסים ולא על אכפתיות.

מאזניים

שנו שגרה לקראת שבת-ראשון. בענייני כספים והשקעות מומלץ לגלות זהירות ומודעות בימים שני עד רביעי. בנוסף, האנרגיות עשויות להיות נמוכות בימים אלו ומתגנבת כתוצאה מכך תחושה של אי נוחות המפריעה לתפקוד.

טיפ השבוע: ונוס במזלכם מייצר הזדמנות להרחבת האופקים ומעגל האנשים שאיתם יש לכם כימייה ותקשורת טובה, אך אל לכם להישאר שאננים וזחוחים. גלו חשדנות, היזהרו מאנשים שנוהגים בצביעות ושימרו על דיסקרטיות.

עקרב

הנחושים שביניכם יוכלו ליהנות מכושר שכנוע ומיכולת ליצור את המציאות הרצויה לכם, כך שהסתגלות מחושבת היטב רק תועיל לכם בעתיד. זהירות: בגלל מיקום כוכבכם מרס בצמידות לסטורן בבית הכספים שלכם, מישהו ינסה להחליש אתכם וגם אם אין זה נראה על פני השטח, היזהרו!

טיפ השבוע: רצוי להימנע מסיכונים ולהתרחק ממקומות לא מוכרים או ממצבים שעלולים להיות אלימים. היחסים עם אנשים יושפעו מאי הבנות ומתחושה שלא הכל נאמר בגלוי.

קשת

העצבנות ואי-השקט מסביב משפיעים עליכם. ימי אמצע השבוע מתוחים מאוד, ועדיין לא ברור לכם לאן יפנו הדברים ואיך תתמודדו איתם. מצד שני ייתכנו בלבול, אשליות וחלומות שאין להם אחיזה במציאות. גלו זהירות ומודעות.

טיפ השבוע: סטורן כוכב החובה והאחריות מאותגר בידי נפטון המייצג התפכחות והתפוררות.  אתם נאלצים להעמיק כדי לראות את הפרטים הקטנים. המודעות לכך תסייע לכם להבין מצבים לא ברורים שאליהם תיקלעו.

גדי

אתם מרגישים שדוחקים בכם ונושפים בעורפכם. בהשפעת הכוכבים המצב רגיש וההתרחשויות בלתי צפויות. במיוחד גלו זהירות ומודעות לחלקלקות הלשון של אלה שמולכם. מישהו משדר לכם מסרים כפולים. היו זהירים במיוחד בהתמודדות עם מצבים חלקלקים.

טיפ השבוע: נסיגת כוכב מרקורי תדרוש מכם מודעות עצמית. מעורבות עסקית או רגשית גבוהה מדי עלולה לתעתע, לערפל את המחשבה ולגרור לשיקול דעת מוטעה.

דלי

האנרגיה הטעונה מתישה אתכם. אתם עסוקים בביסוס מעמדכם שנלווה אליו דרייב כפייתי שלא מאפשר לתרגם בדייקנות וביעילות אלמנטים חיוביים. אם יש לכם עמדה מנוגדת לזו של הצד השני, שמרו על טאקט ותנו לו להתבטא בלי למתוח עליו ביקורת.

טיפ השבוע: אתם מזל עצמאי מאוד ומגבלות לא מתאימות לו, אלא מעוררות אצלו תגובה הפוכה של מרד. במצב כזה אי-אפשר לכפות סדר ומשמעת. נסו לשנות שגרה מבורכת לקראת שבת וחמישי.

דגים

צמידות סטורן מרס בבית הקריירה שלכם ומיקום הכוכבים מול מזלכם במזל בתולה, עשוי לשדר פסימיות, קדרות ושיפוט מחמיר. מצב מסוים שלילי ומקפיא כל פעילות ספונטנית, ויש לעיתים תחושה שהכול פועל נגדכם.

טיפ השבוע: התקופה עלולה לזמן סיכונים, לכן כדאי להיות קשובים לסביבה ולהשפעותיה ולהימנע מלחצים. הקשרים עם האנשים סביבכם, ובייחוד עם הקרובים לכם ביותר, הופכים להיות רגישים ומתוחים. הנטייה להיעלב ולהיפגע לא מאפשרת לכם לראות את הדברים באופן שקול.

טלה

רבים מביניכם חשים בהשפעתם הלא נוחה של מקבץ כוכבים. נסיגת כוכב התקשורת עוד עשויה להעיד כי החיים הופכים קשים יותר ותובעניים וצריך להתאמץ ולעבוד קשה עבור כל הישג. אצל כל אחד זה יורגש בתחום אחר, אבל המשותף הוא הצורך להיאבק, להתמודד עם בעיות ולמצוא להן פתרונות.

טיפ השבוע: בשבועות אלה יש הזדמנות למצוא זוגיות מתאימה שתקבל תפנית מפתיעה. שימו לב לקשרי חוץ.

שור

זוהי תקופה להתארגנות מחדש. חשוב לקבוע לעצמכם מטרות ולמצוא את הדרך להתקדם. מודעות: זווית זו שבין השמש לפלוטו דורשת התייעלות, חריצות ומעשיות, אין זמן לפטפוטים ולתיאוריות – המעשים הם שקובעים. מה שייעשה השבוע בצורה חיובית ותוך מחשבה על העתיד הרחוק יותר יביא הישגיות.

טיפ השבוע: מי שירשה לעצמו לעבוד ברישול ולחפף, לא ייהנה מהתוצאות. אבל מי שיצליח להתגבר על כל המכשולים שבדרך, יגיע להישגים שאי-אפשר יהיה לקחת ממנו.

תאומים

אף שזהו שיאו של הקיץ, מצב הרוח יהיה קדורני, ייראו עננים ותהיה תחושה שהכל אפור. מומלץ לא להיגרר למתחים וקונפליקטים. אתם עלולים לחוות שינוי ביחס אל בן הזוג, או מבן הזוג, שעלול לחוש שהוא כבול ומחויב מדי, זה הזמן לתת לו קצת אוויר. הצמידות שבין סטורן-מרס מול מזלכם, ונסיגת כוכב התקשורת מרקורי, עשוי בקלות להצית מריבות וקונפליקטים.

טיפ השבוע: זכרו, ההיגיון והניתוח השכלי הקר לא אפקטיביים כאשר הם מושפעים מרגשות פגועים.

סרטן

אתם עסוקים בענייני תקשורת ונסיעות כדי לקדם את האינטרסים שלכם. יחד עם זאת, נסיגת כוכב התקשורת מרקורי בבית התקשורתי שלכם מרמזת על רגישות, ביקורתיות ונוקשות, שדורשות מרבים מכם להיצמד לגבולות בטוחים ומוכרים של עשייה.

טיפ השבוע: הימנעו מטיפוסים קצרי רוח, קשים וביקורתיים, במיוחד על רקע של תחרות או אגו. שמרו על טאקט וזהירות, שכן האווירה נעכרת בשל חילוקי דעות.

אריה

חשוב שתשתחררו קצת ממסגרות ומשגרה כובלות ותצאו לבלות יותר בנסיעות ובמפגשים. קל לכם להתיידד וליצור קשרים, אלה יוכלו להיות משמעותיים עבורכם בעתיד. מצד שני, ענייני כספים והשקעות דורשים זהירות ומודעות.

טיפ השבוע: ימי אמצע השבוע עשויים להיות מתישים ולחוצים, תוכלו להתחזק לקראת ערב יום רביעי וחמישי. המישור הרגשי עשוי להפתיע. כדאי לסגל פתיחות גבוהה למה שקורה מסביב.

 

כתבות נוספות

המספר הנוסף

שחק בן שבת, הסקורר של עירוני מודיעין, חתם על חוזה לעונה נוספת, איתמר אינהורן רשם ניצחון בתחרות הרכיבה בפולין, ונערות ב' דרום של עוצמה מודיעין פספסו עליית ליגה בשל הפסד בודד

חוגגים עם הבירה

מודיעין תציין את יום ירושלים בשלל אירועים: יונתן רזיאל ונתן גושן במופע משותף, רבקה זוהר עם הלהיטים מפעם ומופע דגלנות של בנות האולפנה

המספר הנוסף

שחק בן שבת, הסקורר של עירוני מודיעין, חתם על חוזה לעונה נוספת, איתמר אינהורן רשם ניצחון בתחרות הרכיבה בפולין, ונערות ב' דרום של עוצמה מודיעין פספסו עליית ליגה בשל הפסד בודד

המשך קריאה »

חוגגים עם הבירה

מודיעין תציין את יום ירושלים בשלל אירועים: יונתן רזיאל ונתן גושן במופע משותף, רבקה זוהר עם הלהיטים מפעם ומופע דגלנות של בנות האולפנה

המשך קריאה »

שדד את ההיסטוריה

תושב מודיעין נעצר בחשד לסחר בלתי חוקי בעתיקות, ובחיפוש בביתו נמצאו 1,800 פריטים היסטוריים, חלקם נדירים • על פי החשד, החשוד רכש את הפריטים מסוחרי עתיקות מהשטחים ומכר אותם ללקוחות בחו"ל

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך