20 – 26 ביוני 2014

חוה מזר

סרטן

כניסת השמש לסרטן (ביום ראשון) תחזק אתכם. נוכחותו במזלכם מאשרת שיש ברשותכם מספיק כוחות כדי להתמודד עם כל עשייה, קשה כקלה. מתחיל חודש קל, נוח ואופטימי יותר מבחינתכם.

טיפ השבוע: נושאי זוגיות, שיתוף פעולה והדדיות יקבלו דגש במהלך החודש הקרוב. למרות שמצבכם הולך ומשתפר חשים – חלק מביניכם לפחות – כי הדברים תקועים. מנגד, יש מביניכם גם כאלה שירגישו שינוי מבורך בתחום העסקי, המקצועי, או הרגשי. כוכב יופיטר במזלכם (שעוזב אתכם בתוך חודש) עוד עשוי לציין ציון דרך משמעותי וחשוב בחיים, לכו על זה ובהצלחה.

אריה

מיקום כוכב ונוס בבית החברתי שלכם יקל החודש על יצירת קשרים, תוכלו עכשיו להתיידד ביתר קלות הודות לחיבור מהסוג שיכול לקדם אתכם. חלקים מהמשך החודש מרמזים על פעילות תקשורתית מחמיאה ומפרגנת. אתם מרחיבים את המעגל החברתי והיצירתי, ותהיו במיטבכם – מושכים ובולטים. ימים שלישי-רביעי: מומלצים לרענון מגעים חברתיים.

טיפ השבוע: שימו לב: מיקום השמש בסרטן, הבית ה- 12 שלכם (עד ה- 22 ביולי) מגביר קונפליקט ומצבי רפיון ותשישות. אלה עשויים לפגום ברמת המודעות, הריכוז והאושר שלכם.

בתולה

העתיד המקצועי ושאיפותיכם למעמד תדמיתי מרכזיים בחייכם כרגע, מצב המעמיד אתכם בפני הצורך לבחון מחדש את הישגיכם ואת תוכניותיכם. זה הזמן להטעין מחדש את מקורות האנרגיה שלכם ולצאת לדרך מבחינת מימוש והגשמת השאיפות והחלומות.

טיפ השבוע: הקסם האישי שלכם יקל עליכם החודש ביצירת קשרים ברוכים. עם זאת, הדברים לא קורים כפי שאתם רוצים וצריך לכווץ קצת את הציפיות. אולי בשל תחושת מוגבלות ולקושי לפעול במסגרת האילוצים. במקרה כזה כדאי לדחות כל מה שלא ממש חיוני או דחוף.

מאזניים

מיקום כוכבכם ונוס בתאומים (עד 18 ביולי) מצפה מכם להיות אקטואליים ועדכניים. בהשפעת ונוס תהיה לכם נקודת זינוק חיובית, מציאות ידידותית ותחושת קלילות, גם כשמדובר בתהליכים לא פשוטים. מגעים עם גורמים בארץ או בחו"ל ישאו תפנית מעניינת ומפתיעה. נסו את ימים שלישי-רביעי.

טיפ השבוע: מורכבות הכוכבים וההיבטים ביניהם, עלולים לשבש ולהפריע, לגרור חוסר שקט פנימי ומתחים, ולהביא להגזמה שיפוטית בתגובות. יחסיכם עם הסביבה הקרובה עשויים להיות פגיעים. אל תשפטו את העתיד לפי תמונת ההווה, שהיא זמנית ותשתנה.

עקרב

אתם יוצאים מהשגרה, מתרעננים ושוקלים אפשרויות שונות כמו: כניסה לפרויקט מאתגר,  לימודים בתחום שמעניין אתכם, או עיסוק חדש. זה יקרה בהדרגה, לאחר שתקדישו לעניין יותר ויותר מזמנכם. נושאים או קשרים חדשים יהיו בקונטקסט של חו"ל. ההתעניינות הגלויה והמתחדשת בכם תחמיא לכם ועשויה בהמשך החודש להיות פתח לקשר או למיזם חדש.

טיפ השבוע: אתם נכנסים לתקופה מאמצת ולא מפנקת, אך גם הישגית, והיא תגיע לשיאה לקראת השבוע הבא, לכן כדאי לפרק מתחים על ידי התארגנות מעשית.

קשת

ענייני כספים והשקעות צפויים להשתפר במהלך החודש הקרוב. מיקום יופיטר בסרטן עשוי לזמן עסקאות שונות בקנה מידה גורלי של טייקון, שעשוי לסכן אתכם. מצב זה מעיד על הצורך בגישה זהירה ופרקטית לפני שיוצאים לעשייה פיננסית בסדר גודל כזה.

טיפ השבוע:  מיקום ונוס מול מזלכם (עד 18 ביולי) מעיד על חום ופתיחות ומבשר על מגמה מאוד ברורה של יצירתיות. מומלץ לעודד התכתבויות, להיענות לחיזורים רומנטיים וגם ליזום כאלה. מנגד, שימו לב: ייתכן שאתם בוחנים אדם כלשהו מבעד למשקפיים ורודים מדי. אל תשכחו כי כגודל הציפיותכך גודל האכזבות.

גדי

מיקום השמש בבית הזוגיות והשותפויות שלכם שם ישהה כחודש – עשוי להעצים את הכריזמה שלכם, למצוא חן ולהתיידד. מעכשיו גם תצליחו לחזור ולהיות נאמנים לזמנכם וביטחונכם בעצמכם יתחזק. עד סוף חודש יולי: לפנויים שביניכם יש הזדמנות להתחיל בקשר זוגי משמעותי ובוגר יותר שיוביל לנישואין. צאו מהמופנמות והמסגירות שלכם וסגלו גישה פתוחה ותקשורתית.

טיפ השבוע: חשוב להיות זהירים ומעשיים כאחד בשל אלמנט האידיאליזציה בכל סוג של יחסים (מבחוץ ומבית) כולל עסקיים. קור רוח והתנהלות תקשורתית מתוחכמת יסייעו לכם.

דלי

הימצאותה של ונוס בתאומים (עד ה- 18 ביולי) עשויה להשפיע לטובה על מגעים מקצועיים ואחרים ולהזרים לחייכם איכות מתחדשת. בנוסף, אפשר לצפות לדרכים מקוריות לעורר עניין אצל הצד השני. מנגד, אתם עשויים להיסחף לאידיאליזציה מוטעית של מצבים ושל אנשים. בדברי חנופה ושבחים אולי מסווים אינטרסים אחרים.

טיפ השבוע: אתם דורשים מעצמכם הרבה, והתוצאות (בתוך שבוע) עלולות להתבטא בעייפות ובאובדן אנרגיות. הימנעו ממאמץ יתר, תכננו את סדר היום שלכם בזהירות, והפחיתו את הדרישות המוגזמות מעצמכם.

דגים

נפטון שליטתכם בהיבט לוונוס משפיע מאוד השבוע, מגביר את רגישותכם ומבטא גם את הצדדים האמנותיים וגם את היכולת להגיע למדרגה הגבוהה ביותר מבחינה רוחנית ויצירתית. תוכלו לשדרג את עיסוקיכם לדרגת אמנות מלאת השראה. הקסם האישי שלכם יקל עליכם ביצירת קשרים ברוכים. מומלץ (בחודש הקרוב) למנף עסקים בקנה מידה קוסמופוליטי, כמו גם קשרי חברות וידידות חובקי עולם.

טיפ השבוע: שימו לב: כל מידע או אמירה עוברים מעין עיבוד המושפע ממצב הרוח ומהדמיון הפורה שלכם. כדאי להיזהר מטיפוסים מהסוג השרמנטי המפתה ולהתייחס להבטחות בזהירות.

טלה

מיקום השמש במזל סרטן עשוי להדגיש בחודש הקרוב את ענייני הבית והמשפחה, קריירה ומעמד. תצטרכו להשקיע יותר כדי לשמור על מעמדכם או הישגיכם. הדרישות והציפיות מכם גבוהות ואף שתרגישו שאתם מוכרחים להצטיין, השתדלו לא לשחוק את עצמכם בעבודה. ייתכנו אי-הבנות עם בני הזוג או עם אנשים קרובים ואולי תיעלבו מהם.

טיפ השבוע:  בשישי-שבת: פעילות חברתית עשויה לשפר את הרגשתכם. ענייני כספים יאפיינו את ימי תחילת השבוע. שלישי-רביעי: מומלצים לכתיבה יוצרת, לתקשורת ולשינוי שגרה מבורך.

שור

השור נחשב למזל רגוע ושייך למזלות היציבים המחפשים שלווה, שקט, קביעות וביטחון לאורך זמן. הצורך שלכם בסביבה חברתית מכילה, פתוחה ותומכת בהחלט בולט עכשיו. החודש הקרוב עשוי להעצים בכם את הכמיהה הזאת לחפש לעצמכם פינה שקטה ופסטורלית כדי לזכות במנוחה ואיזון אנרגטיים. בימי סוף השבוע תחושו חסרי מרץ, אך תתחזקו בימים לאחריהם.

טיפ השבוע: בימי תחילת השבוע: צאו מהשיגרה, היענו להזמנות שתקבלו ונצלו קשרים חברתיים. ענייני כספים ברוכים עשויים לאפיין את ימים שני-שלישי. עם זאת, כדאי להיות עם היד על הדופק.

תאומים

צאו מהשגרה בשישי-שבת. מיקום ונוס במזלכם (עד ה- 18 ביולי): מגביר את היצירתיות ומסייע למערכות היחסים וליכולת הביטוי שלכם. תיראו טוב ותמשכו תשומת לב. בשלישי-רביעי: לבני המזל שביניכם  תוצע הזדמנות מקצועית מלהיבה: ייתכן שיחלוף זמן מה עד שתתממש.

טיפ השבוע: לכאורה, מצבכם הכספי מתייצב. עם זאת, עסקאות בקנה מידה גדול ורחב אינן רצויות עכשיו, התזמון לא מתאים. כל זמן שיופיטר שוהה בבית הכספים שלכם, קיים סיכוי גדול יותר שתתקדמו ושבקשותיכם ייענו, אך בין לבין גלו סבלנות ואורך רוח. בקרוב תתוגמלו כספית באופן הוגן יותר. 

כתבות נוספות

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

המשך קריאה »

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך