20 – 26 במאי 2016

חוה מזר

תאומים

השמש במזלכם מדגישה את האיכויות של מזל תאומים מזל השכל, התקשורת, הפיקחות והזריזות, שלא בנוי למצבים סטטיים ושנוטה להשתעמם במהירות. מנגד, כוכבכם מרקורי במקרים רבים עשוי להדגיש את השניות הקיימת בכם.

טיפ השבוע:  נסיגות הכוכבים מרס מול מזלכם וכוכב האנרגיה והתקשורת מרקורי עשויים להגביר את האנרגיה שלכם מצד אחד, אך מצד שני, כוכב מרס, הספק הראשי של מקורות אנרגיה נפשיים וגופניים, עשוי להדגיש מתחים הקשורים לאנשים בחיים או אלה הסובבים אתכם.

סרטן

מזל סרטן משקף את הכמיהה לחיים שקטים ושלווים. זה הזמן לדאוג לצורכי הגוף והנפש שלכם. ימים שבת עד שני עשויים להקצין מצבי מתח ותשישות ומבטאים את הצורך בפסק זמן ומנוחה. בנוסף, היו ערים למצבים של חוסר יושר ותככנות.

טיפ השבוע: צאו מהשגרה בשבת. הרחיבו את המעגל הרוחני שלכם, יש אפשרות לזכות בהארה בזכות תובנות של עומק ומשמעות. מומלץ להתרענן ולהרחיב אופקים על-ידי התכתבויות ופגישות עם אנשים בעלי השקפת עולם רחבה ומעניינת.

אריה

תקופת מזל תאומים מדגישה את אופייכם הפעלתני והספונטני שלא רוצה עכשיו לעצור. אתם כבר ששים לכל הרפתקה יצירתית, עקב תחושת התחדשות תקשורתית וחברתית כאחד. הירח המלא (בשבת עד שלישי) מדרבן אתכם לעשייה וליצירתיות גבוהה יותר שיאפשרו גילויים חדשים באשר ליכולות שלכם.

טיפ השבוע: חשוב לזכור כי זוהי תקופה עתירת יצירתיות וחדשנות שתלווה בהומור ובכישורים חברתיים מפותחים. מנגד, שימו לב. מי שנראה ידידותי ביותר אולי מסתיר אינטרסים חבויים שאינכם מודעים להם.

בתולה

נסיגת כוכבכם מרקורי עשויה להעיד כי ימים אלה מועדים לפערים בין ציפיות למציאות, ואף עשויים לשבש את תחושת הנינוחות. חשוב להסתגל למצבים משתנים בשטח.

טיפ השבוע: מצב רוחכם נתון לשינויים. מרס בבית הקריירה שלכם גורר מתח רב ואי שקט, מצב שלא מאפשר לכם להיות רגועים. יש סימנים של פגיעות מאנשים ביקורתיים, חדי-לשון וחריפים. הפנו את כל מרצכם לעבודה אינטנסיבית וממוקדת. בין לבין יש להבחין בין עיקר לתפל, ולהקדיש זמן איכות למה שמשרת אתכם כרגע.

מאזניים

יש אפשרות להכיר אנשים מעניינים במיוחד, ייתכן תוך כדי נסיעות בארץ או בחו"ל. מנגד, ייתכנו נסיגות בדברים שהייתם מעוניינים שיהיו אמינים. שימו לב במיוחד לענייני תקשורת לא אמינים ומבלבלים. ובנוסף, פגישות עשויות להתבטל או לגרור כעסים.

טיפ השבוע: הזמן מתאים לבירור אי הבנות, להתקרבות מחודשת, לוויתורים ולגישור על בעיות. מי שנראה ידידותי ביותר אולי מסתיר אינטרסים שאינכם מודעים להם. סבלנותכם ונכונותכם להקשיב לצד השני יעזרו לגשר על הפערים.

עקרב

הירח המלא (בשבת ותחילת השבוע) עשוי להעיד כי תצטרכו השבוע להקדיש תשומת לב לתחום הקשור לכספים והשקעות, שכן אתם עשויים להיסחף להוצאות גבוהות. ייתכן שיהיו לכם גם שיקולים שגויים, משום שלא תאבחנו נכון את המצב. כל זה בהשפעת נסיגת מרס בבית הכספים שלכם, וכן כוכב התקשורת מרקורי (בנסיגה) המושפע מנפטון המבלבל והמטעה.

טיפ השבוע: חשוב לתת אמון באנשים הנכונים. יכול להיות שאתם חשים מאוימים  על ידי מישהו שהופך להיות מעורב מדי בתחומכם וההרגשה הזאת בולמת אתכם.

קשת

אי אפשר להתעלם מהאי שקט ומקוצר הרוח שאתם לא תמיד מצליחים להסתיר. האינדיבידואליות והצורך בביטוי אישי עלולים לעורר בכם התנגדות שתורגש במיוחד ביחסים שלכם עם אנשים שאיתם אתם עובדים, חיים או משתפים פעולה. יחסים אלה מחייבים גישה זהירה ודיפלומטית כדי שלא ייפגעו. חשוב להיות עקביים, כמו גם מודעים לחוסר היציבות והתזזיתיות המתלווים לגחמות של רגע.

טיפ השבוע: השפעת נפטון השבוע עשויה לעורר בכם רגשות סותרים. יש חשש מאכזבה, פגיעה או נטישה.

גדי

אתם מקשים על עצמכם, דורשים מעצמכם יותר מדי ושופטים את עצמכם בחומרה. ייתכן שמתלוות לכך דרישות תובעניות הדורשות השקעה רבה במשימות מייגעות. אלה עתידים להשפיע על הרגשות ועל מצב הרוח שלכם.

טיפ השבוע: הירח המלא משבת עד שני: הימנעו ממצבי מתח והתרכזו בעיקר בחיזוק הנפש ברגעים של תחושות קיומיות, שעמן יהיה קשה לכם להתמודד. כניסת הירח למזלכם  לקראת המחצית השנייה של השבוע עשויה להיות מבריאה ומחזקת.

דלי

תקופת תאומים והירח המלא (בראשון-שני) מדגישים אנרגיה תקשורתית ושכלתנית מתחדשת, שבה צפויה פעילות מגוונת, אולי אפילו נועזת לגבי כל דבר העומד על הפרק, וייתכן שתהיה כרוכה בנסיעות. התכתבויות חובקות עולם וגלישה באינטרנט יקבלו דגש. עם זאת, נסיגות הכוכבים מרקורי ומרס השבוע עשויים לגרור דחיות, וויכוחים ואי הבנות.

טיפ השבוע: השפעת נפטון השבוע (בבית הכספים שלכם) עשויה להיות טעונה ומבלבלת ולסחוף   לאי ודאות. כדאי שתתייחסו בעירבון מוגבל להבטחות הנוגעות לכספים.

דגים

הירח המלא (בראשון-שני) גורם לאי שקט בלתי נסבל. נסו למתן את העצבנות מסביב, כמו גם להתרחק מאלה שיש להם השפעה מלחיצה עליכם. נסיגות הכוכבים מרקורי ומרס עשויים  להשפיע על הרגשות ועל יחסי בית-משפחה-קריירה בכלל זה.

טיפ השבוע: אתם מקשים על עצמכם, נסחפים לקיצוניות, דורשים מעצמכם יותר מדי ושופטים את עצמכם לחומרה, מצב שהוא בלתי נסבל מבחינתכם, כי אתם אוהבים סדר וארגון וידועים כחולי שליטה. ראייה אובייקטיבית ומאוזנת יותר תסייע לכם להתמודד עם התקופה, שאינה קלה לכם.

טלה

השתתפות מרס כוכבכם בירח המלא (שבת-ראשון) ממלאה אתכם במרץ של עשייה בונה ויצירתית תוך רצון להשיג מהר תוצאות מיידיות. כדאי להפעיל את הדינמיקה הבלתי אמצעית שלכם במלוא עוזה.

טיפ השבוע: הירח המלא מדגיש ענייני תקשורת ונסיעות בארץ ובחו"ל. שדורש מכם תעוזה ויוזמה. שימו לב לקשרים שעשויים להתפתח עם אנשים בחו"ל, וכן בנסיעות. המעוניינים שביניכם עשויים להכיר מישהו מחו"ל או שקשר יתחיל בזמן נסיעה. מצד שני, תזדקקו למסגרת ולמשמעת ואלה דורשים התארגנות מעשית, במיוחד לקראת המחצית השנייה של השבוע.

שור

הירח המלא (משבת-שני) שם דגש על עניינים פיננסיים. עכשיו חשוב לשמור על איזון ולא להיגרר לקיצוניות, מצב שמותיר אתכם לעיתים תשושים מחשבתית. בהשפעת המסרים השגויים שמעביר מרקורי, כוכב המסחר, שנמצא בנסיגה, כדאי שלא תסמכו על מי שאינכם מכירים היטב.

טיפ השבוע: מיקום ונוס כוכבכם בבית הכספים שלכם עשוי להדגיש קניית בית, מכונית, או חתימה על מסמכים וחוזים. מומלץ בחום לדחות חתימות למחצית השנייה של השבוע. שלישי-רביעי: הפעילו ערוצים הקשורים לענייני עבודה, לחו"ל ולנסיעות.

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך