20 – 26 במרץ 2015

חוה מזר

טלה

עם כניסת השמש למזל טלה האני האמיתי שלכם פורץ סוף סוף החוצה. גלגל המזלות מתחיל מחזוריות חדשה של שנה נוספת שתציין מסלול שנתי חדש. כמו תמיד, יום הולדת הוא נקודת התחלה חדשה והזדמנות לשנות דברים לטובה.

טיפ השבוע: צמידות מרס-אורנוס במזלכם עשויה להכניס לחייכם יותר פלפל ועניין, ולהרפתקנים שביניכם ריגושים. מנגד, עליכם להישמר ולשקול כל דבר שאינו שגרתי, בייחוד אם הוא מסוכן. הצורך בחופש ובמרחב יהווה כמעט תנאי מוקדם ליכולתו של קשר להחזיק מעמד. ראשון-שני: עשויים להיטיב עימכם פיננסית.

שור

עליכם להאזין יותר לתחושות הבטן ולאינטואיציות. עייפותכם תגבר לקראת ליקוי ירח מלא בימי סוף השבוע. מנוחת צהריים מומלצת בחום. ענייני כספים עשויים לאפיין את המחצית השנייה של השבוע. אין זמן לפטפוטים, לתיאוריות ולחלומות בהקיץ – המעשים הם שקובעים.

טיפ השבוע: מיקום ונוס במזלכם (עד 11 באפריל) מיטיב עימכם. ב- 1 באפריל יצטרף אליו כוכב מרס, ושני אלה עשויים לתת לכם (בעשרת הימים הראשונים של חודש אפריל) עשייה חברתית-רגשית-תקשורתית לצד אוריינטציה עסקית. 

תאומים

מפגש שמש-מרס-אורנוס עשוי להעיד על אנרגיה שמצטברת לאורך זמן, ואז פורצת החוצה. בהשפעתו מתרחשות תפניות קיצוניות, החלטות פתאומיות ולעיתים גם הצלחות בלתי צפויות.

טיפ השבוע: ההיבט הכוכבי ליופיטר (במזל אריה) מציב בפניכם תנאים מבטיחים לאופן הטוב ביותר שבו תוכלו לשפר את נקודת המבט הייחודית שלכם. מבחינה חברתית זוהי תקופה חשובה וקובעת, זמן להברקות מהירות, להארות בונות, ובכלל זה לסגירת מעגלים שנשארו פתוחים.

סרטן

שימו לב: החודש הקרוב פחות טוב לבעלי אוריינטציה שמרנית, וייטיב עם היצירתיים ובעלי החזון, אנשי היי-טק למשל. כלכלו את צעדיהם בדרך יצירתית, נועזת וחדשנית, אך מבוקרת ומתוכננת היטב, שתפו פעולה אך שמרו על עצמאות. לכך תתווסף האפשרות לשינוי תפיסה שאולי לא הייתם מעלים בדעתכם בדרך המקובלת.

טיפ השבוע: מנגד, (בשל נוכחות פלוטו ממול) נדמה שהדברים קורים דווקא על ידי הליכה לקיצוניות. וכשמגיעים לקצה מבינים שבעצם כבר אין ברירה אלא להיעצר ולמצוא חלופה – אולי את שביל הזהב – שתוביל לדרך חדשה.

אריה

הקסם האישי שלכם חוזר ובגדול במהלך חודש אפריל, במיוחד לאלה מכם שנמשכים לשינויים ולריגושים ושיש להם אומץ לנסות ולהתנסות. יש לכם חלומות, תקוות וצורך בהגשמה עצמית. קשרים קיימים וחדשים יהיו בזיקה לחו"ל.

טיפ השבוע: אתם מנסים בהדרגה לחזור לעצמכם, אך שבוע זה עדיין משפיע על המזג ועל הרגשות. התבססות על הישגיכם המקצועיים עשויה לסייע לכם לזכות בהזדמנות מקצועית שתוכל לקדם אתכם, אבל בין לבין סגלו זהירות מזרמים של עקשנות ורגישות בענייני מעמד וסמכות.

בתולה

אתם נתונים ללחץ פסיכולוגי מתיש וזקוקים ליותר מנוחה ולהירגעות. אם זו אכן הרגשתכם, הפחיתו את הדרישות המוגזמות מעצמכם. ראשון שני: גילויי יוזמה, עצמאות ושליטה במצב יהיו חשובים במיוחד. ענייני חו"ל מודגשים.

טיפ השבוע: שימו לב: ליקוי חמה מלא עשוי לסמל תקופה שבה הוצאותיכם יהיו גדולות ובלתי נשלטות. תידרשו להקפיד על משמעת וחיסכון. הימנעו ממהלכים גדולים וקיצוניים מדי כדי שלא תיפגעו או תפסידו. אל תסמכו על המזל, אלא רק על ההיגיון ועל הניסיון.

מאזניים

ריכוז כוכבים מרוכז בחודש אפריל במזל טלה, בית השותפויות והנישואים שלכם, משפיע על חייכם הרגשיים ועל התנהלות מערכות היחסים שלכם. מומלץ להתרחק ממה שכובל ומעיק, ולהתאים את עצמכם לאנרגיה מאוזנת, זאת כדי לא להיגרר לקיצוניות. התרכזו בעיקר בחיזוק הנפש ובשיפור מגמות הנובעות ממקום לא סטנדרטי. 

טיפ השבוע: אתם מתקשים להתמודד מול לחצי הסביבה התובענית והחונקת. ניסיון העבר מלמד אתכם להיות שקולים ומעשיים. מומלץ לעסוק בפעילות יוצרת שתטען אתכם באנרגיה מאוזנת.

עקרב

אתם נלחמים על עקרונות שתובעים מכם הפעלת מנועי חשיבה מקוריים. ליקוי חמה (בשישי-שבת) עשוי להשפיע על בריאותכם. האנרגיה הלא יציבה שבאוויר דורשת התייעלות, קור רוח והתרחקות ממצבי מתח תזזיתיים, שעלולים להסיט אתכם ממסלולכם. התמקדו עכשיו בעובדות והתמודדו באופן פרקטי עם העשייה.

טיפ השבוע: כל דבר חדש מושך את תשומת ליבכם, משום שהוא מספק לכם נקודת מבט שונה על החיים. אתם רוצים להתנסות בדברים לא שגרתיים ואפילו להסתכן, וכשאתם סוף סוף מוצאים את מקומכם, אתם יכולים לשנות, לחדש ולהוביל אחרים.

קשת

לאמנים וליצירתיים שביניכם צפויה תקופה מפתיעה, יצירתית ומלאת תשוקה. ענייני חוק ומשפט יודגשו בחודש הקרוב. בקשרים מעורערים כדאי שתנסו לבלום את ההידרדרות – בשבוע הבא כבר ייעשה המצב קל יותר.

טיפ השבוע: הכוכבים יופיטר ואורנוס ישפרו עמדות ויאפשרו הסתכלות על החיים בראייה רחבה ואינטליגנטית יותר על החיים. מנגד, האווירה הלא שגרתית מעודדת את יצר ההרפתקנות, אך אינה משדרת יציבות ומחויבות. כתוצאה מכך, עליכם לתמרן באלגנטיות בין שיתוף פעולה לבין הפגנת עצמאות, מרדנות והתנגדות.

גדי

הזוגיות חשובה לבני מזל גדי וכדי לשמור על שלום בית צריך להשקיע. השבוע אי-אפשר להתעלם מהשפעתו הדרמטית של פלוטו במזלכם, בהיבטים מהפכניים למרס ואורנוס בטלה, המסמלים את אי השקט שתוקף את כולנו השבוע, שכן האנרגיה הקיצונית הזאת עשויה לסחוף לחוסר סבלנות לתהליכים בולמים.

טיפ השבוע: עד 11 באפריל: עם כניסת ונוס לשור צפוי שיפור בענייני רגשות ויצירה. זה הזמן  לחיזוק או ליצירת קשרים מחודשים עם חו"ל. הפנויים שבכם עשויים להכיר מישהו מחו"ל או שקשר יתחיל בזמן נסיעה.

דלי

ליקוי חמה בבית התקשורתי שלכם (בימי סוף השבוע), שבו משתתף גם כוכבכם אורנוס, עשוי לסמן אנרגיה שמצטברת לאורך זמן ואז פורצת החוצה בצורה קיצונית. חשבון הנפש בשנה האחרונה הביא בין השאר לתובנה כי אתם מעדיפים עכשיו יציבות ושקט אנרגטי. לכן סגלו השבוע חשיבה מסודרת וממוקדת ושינוי סדרי עדיפויות קיימים.

טיפ השבוע: ההרפתקנים שביניכם שואפים לפנות לדרך עצמאית ולעשות דברים בצורה ייחודית, כאלה שעשויים להרחיב את האופק הרוחני שלהם.

דגים

ליקוי חמה מלא (בשישי-שבת) עשוי להעיד כי דברים סביבכם משתנים ומשפיעים עליכם באופן שאינכם יכולים לשלוט בו. ההוצאות עלולות להיות גבוהות ולא מספיק נשלטות, ומבלי להרגיש תחצו את הקווים האדומים שלכם. הפעילו שיקולים פרקטיים וסגלו לעצמכם תושייה וזהירות.

טיפ השבוע: מיקום ונוס במזל שור (עד 11 באפריל) עשוי להביא – מול גל המתחים והעומסים – גם ימים מאיריפנים שטומנים בחובם הרמוניה ואמפתיה. יש אפשרות להיפגש ולהכיר בני זוג פוטנציאליים, אליהם תימשכו כמו לברק.

כתבות נוספות

אין כניסה לישראלים

שתי נשים תושבות רחובות שהגיעו לכפר הפלסטיני נעלין כדי לעבור טיפול שיניים, הותקפו בידי צעירים חמושים באלות וחולצו רק לאחר התערבות כוחות הביטחון

הדחפורים עלו על ההיסטוריה

החלו העבודות להקמת מרכז לוגיסטי חדש בפארק הטכנולוגי במודיעין, שייבנה על גבי אתר ארכיאולוגי ייחודי שנחשף לפני מספר שנים. במקום התגלו בתים מפוארים עטורי פסיפסים, בארות מים, בתי בד, בתי מלאכה לזכוכית וממצאים נוספים, כאשר הייתה זו הפעם הראשונה בה נחשפות עדויות ליישובים מוסלמים באזור

מחזיקים לו אצבעות

ביום שישי בערב תעלה נבחרת הנוער הישראלית לגמר אליפות אירופה בכדורגל, כאשר גם למודיעין יהיה נציג על המגרש – עילאי תומר בן ה-18 שמשחק במכבי תל אביב

אין כניסה לישראלים

שתי נשים תושבות רחובות שהגיעו לכפר הפלסטיני נעלין כדי לעבור טיפול שיניים, הותקפו בידי צעירים חמושים באלות וחולצו רק לאחר התערבות כוחות הביטחון

המשך קריאה »

הדחפורים עלו על ההיסטוריה

החלו העבודות להקמת מרכז לוגיסטי חדש בפארק הטכנולוגי במודיעין, שייבנה על גבי אתר ארכיאולוגי ייחודי שנחשף לפני מספר שנים. במקום התגלו בתים מפוארים עטורי פסיפסים, בארות מים, בתי בד, בתי מלאכה לזכוכית וממצאים נוספים, כאשר הייתה זו הפעם הראשונה בה נחשפות עדויות ליישובים מוסלמים באזור

המשך קריאה »

מחזיקים לו אצבעות

ביום שישי בערב תעלה נבחרת הנוער הישראלית לגמר אליפות אירופה בכדורגל, כאשר גם למודיעין יהיה נציג על המגרש – עילאי תומר בן ה-18 שמשחק במכבי תל אביב

המשך קריאה »

השבוע בעיר

לא נשארים בבית: שחר חסון, מסיבת מזרקות, מופע קלאסיקות רוק, ספורט בפארק ואליפות העיר בכודרעף חופים

המשך קריאה »

המספר הנוסף

רוכבי האופניים ממודיעין עלו השבוע שוב על הפודיום, נדב נידם סיכם בהפועל ירושלים אבל יצא למחנה אימונים עם מכבי תל אביב, ועירוני מודיעין ממשיכה להתחזק לקראת ליגה א'

המשך קריאה »