20 – 26 בנובמבר 2015

חוה מזר

קשת

הירח המלא במזלכם לקראת יום חמישי מעודד בחודש הקרוב נסיעות, מפגשים מאתגרים ויכולת ביטוי מתחדשת ואיכותית. לימודים וקשרים עם חו"ל נעשים אקטואליים מבחינתכם עכשיו. מנגד, בתחום מסוים בחייכם, זהו זמן של עיכול תהליך והתבוננות של עומק בחייכם ממקום בוחן וללא פשרות, מצב שדורש ראייה רציונלית, אחראית ומפוכחת.

טיפ השבוע: אתם נאלצים השנה להתמודד עם הכוכב התובעני והשיפוטי, סטורן, שעשוי להעמיד אתכם במבחנים מתישים.

גדי

הירח המלא לקראת יום חמישי מדגיש ענייני בריאות ועבודה. במסגרת התפקוד שלכם בעבודה דורשים מכם עכשיו יותר מתמיד וגם בבית מעורבותכם חשובה, אך חשוב שלא תשכחו לדאוג גם לעצמכם. הקפידו על איזון, על מנוחה ועל אורח חיים בריא, שכן בריאותכם מעט רגישה כמעט.

טיפ השבוע:  מיקום ונוס בבית הקריירה שלכם יאפשר לכם תפקוד נוח יותר. הגבולות הרגשיים והאינטימיים שלכם יתרחבו אם תשמרו החודש על פתיחות, במיוחד בענייני קריירה.

דלי

החודש הקרוב מדגיש ענייני נסיעות, תקשורת רגשות וחברויות, שכן לאחר החודש המתיש שעברתם, תוכלו להיכנס לתקופה משוחררת יותר. הרחיבו את פעילותכם החברתית, צאו לנסיעות והרבו לבקר אנשים שאתם חפצים ביקרם.

טיפ השבוע: הירח המלא לקראת יום חמישי ממקד אליכם תשומת לב ומחזק את הביטחון העצמי. היכרויות לא מחייבות במישור הרומנטי עשויות להיות מבטיחות.

דגים

הירח המלא לקראת יום חמישי מדגיש ענייני סמכויות וקריירה, וגם ענייני בית ומשפחה.

טיפ השבוע: העתיד המקצועי ושאיפותיכם לקידום מעמדכם מרכזיים בחייכם כרגע. מצב זה מעמיד אתכם בפני הצורך לבחון מחדש את הישגיכם ואת תוכניותיכם. הצלחתכם המקצועית תהיה תלויה ביכולתכם להפריד בין רגשות לשיקולים הגיוניים. עליכם לשנות גישה, להיפתח לדברים חדשים או לרכוש ידע נוסף.

טלה

הירח המלא (שמתרחש ביום חמישי 26 בנובמבר) כבר מלמד על חודש אנרגטי ופעלתני. הפן החברתי ופעילויות בתוך מסות גדולות של ארגונים ואנשים יוסיפו לפעילים שביניכם נקודות זכות בהגשמת מאוויים הקרובים לליבכם.

טיפ השבוע: אתם זקוקים לשינוי ולחידוש, לכן סבלנותכם כלפי אותם דברים שעיכבו אתכם עד עכשיו אוזלת. אתם פתוחים להרפתקאות חדשות, וכן התוודעות לתחום מעניין ואלה עשויות להגיע מכיוונים בלתי צפויים.

שור

מישור מסוים בחייכם עשוי להעיד על מגמה של גדילה והתרחבות. עם זאת, לא מספיק לחכות שהדברים יקרו מעצמם, חשוב שתהיו מעורים במתרחש. יש לכם הזדמנות לפעול וליזום, במיוחד אם נוצרים התנאים לכך.

טיפ השבוע: שיפור במצבכם הכספי קשור לפרויקט חדש שיוצע לכם, ליוזמה כלכלית, למקום העבודה ולאפשרות לשיפור עתידי בשכר. הימנעו מסיכונים ומהימורים הניסיון להשיג דברים מהר מדי עלול לגרור תוצאות הפוכות.

תאומים

הירח המלא, שעומד להתרחש לקראת יום חמישי, עשוי להדגיש סוגיות מסוימות בענייני זוגיות ועבודה ויעמיד בני תאומים רבים בתחושת פגיעות ורגישות בעניינים של בית ומשפחה, שעשויים להשפיע על תפקודכם.

טיפ השבוע: השנה האחרונה העצימה והעמיקה בעיות בוערות בשל כוכב סטורן שהיווה זרז בהקשרים מרכזיים מפריעים בחיים. מסתמנת יריבות שעשויה להשפיע על קשרים מורכבים. כדי לאזן זאת, יש לגלות גמישות ואיפוק, לשמור על גבולות ולא לאבד פרופורציות.

סרטן

שימו לב: מיקום פלוטו בגדי מול מזלכם גורם לרובד חזק מאוד של דעתנות, ובמצב כזה קשה ליצור שיתופי פעולה. מומלץ לתפקד בסביבה שבה אתם מרגישים אהובים, מוגנים ובטוחים.

טיפ השבוע: במישור הבריאותי: בחרו בשגרה שיש בה סדר יום שקול ומתוכנן, אך גם רגיעה. ביום חמישי עומד להתרחש ירח מלא, וימים אלה יהיו מלחיצים ולא נוחים מבחינתכם. אתם עלולים להרגיש לא טוב ואולי לסבול מבעיה באזור הבטן. בהשפעת הירח הכל ייעשה קיצוני יותר, ורצוי שתמתינו עם פעולות שדורשות הרבה אנרגיה.

אריה

החודש ייטיב עם יכולת ההבעה שלכם. תרגישו שהגעתם לנקודת מפנה או לסיכומו של פרק, שמפנה את הדרך להתחלה חדשה.

טיפ השבוע: הירח המלא ביום חמישי בבית היצירה והאהבה שלכם עשוי להיטיב עימכם. תרגישו צורך לצאת, ליהנות ולתת ביטוי לצד היצירתי שבכם, והאנשים שתפגשו יוכלו לטעת בכם רעיונות מעניינים ומעשיים. אל תסרבו להשתתף באירועים – תוכלו לפגוש בהם אנשים שיהיו משמעותיים לחייכם בעתיד.

בתולה

השינויים המתחוללים בחייכם ורגשות מהעבר משפיעים מאוד על קשר שבו אתם מעורבים. קשרים חשובים לכם יעסיקו אתכם, ויחסיכם עם אחרים יושפעו מהתהליכים שאתם עוברים עכשיו.

טיפ השבוע: רבים מביניכם נאלצים להפיק לקחים בונים בסוגיות בוערות ובהכנסת סדר ומשמעת לתבניות חיים מאובנות. מנגד, כוכב יופיטר במזלכם עד קיץ 2016, עשוי לשפר מצבים בחייכם, מה שקורה רק אחת ל- 12 שנה. המצב מלמד על הזדמנויות בתחומים המרכזיים בחייכם.

מאזניים

הירח המלא ביום חמישי מדגיש ענייני תקשורת ונסיעות ומאפשר לכם לבלוט ולהצטיין בעשייה פעלתנית ויצירתית.

טיפ השבוע: המישור החברתי שלכם תופס תאוצה. מומלץ לקחת את היוזמות בידיכם ולעודד קשרים מהסוג שיקדמו אתכם. לאנשים שתפגשו, לקשרים שתבנו ולרעיונות חדשים שיעלו תהיה השפעה חשובה וקובעת על מה שיקרה בהמשך.

עקרב

יש מביניכם כאלה שמוצאים את עצמם במחשבות תוגה על החיים, במיוחד אלה שהחיים שלהם לא זורמים, מורכבים ומסובכים ויש נסיגות בדברים שהיינו רוצים שיתקדמו בקצב מהיר.

טיפ השבוע: הירח המלא ביום חמישי מדגיש ענייני כספים והשקעות. בניתם את עצמכם דרך קשיים ומצוקות, למדתם לא מעט לקחים וקיבלתם תובנות, ועכשיו הגיע הזמן לנוע לשלב הבא. במקום לקחת דברים למקום של אגו, קחו אותם למקום של עשייה.

כתבות נוספות

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

המשך קריאה »

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך