20 – 26 בפברואר 2015

חוה מזר

דגים

שישי: ראש חודש במזלכם עשוי לתת מקום לפלטפורמה יצירתית פורייה במיוחד. לאמנים וליוצרים יש אפשרות חווייתית וממכרת לבלוט ולהצטיין. המצב עשוי להביא להבנה מעודנת יותר של עצמכם ושל הכיוון המתאים לכם. מנגד, האשליה גוברת. הרגש והדמיון ישפיעו על ההיגיון וקשה יהיה לפרש נכון את המציאות למי שמנהל את חייו בדרך המקובלת והאחראית.

טיפ החודש: בשבועות הבאים שימו לב: הוצאותיכם הכספיות גבוהות מהמתוכנן, ומצד אחר, סכומי כסף עשויים להגיע לידיכם.

טלה

שישי: אל תתכננו יום מאומץ מדי, במיוחד אצל אלה הסובלים מכאבי ראש. שני: חשוב להיות ערים למה שקורה, כדי לשמור על האינטרסים שלכם, במיוחד בענייני כספים שעלולים להשפיע במו"מ ובתחום העסקי. רביעי-חמישי: מומלצים ליוזמות תקשורתיות והתמקדות בחיי חברה.

טיפ השבוע: מיקום ונוס ומרס במזלכם החל משבת (עד 17 במרץ) יספק לכם מלא החופן אנרגיה, רצון ומוטיבציה. המישור הסקסי מבטיח מאוד. באמצעותו יהיו לכם ריגושים ורגעים של אדרנלין טהור. לא כדאי לפתח  ציפיות, רק הנאות.

שור

ראש חודש (בשישי) מדגיש את הצורך לתרום מעצמכם, לשתף פעולה ולהגיע להישגים שיוכיחו את היצירתיות האדירה שלכם. תוכלו להתבטא ולהופיע ביתר כישרון והצלחה, אל תחששו להפעיל קשרים שעשויים לעזור. אהבה: שבוע זה מייצר הלך רוח רומנטי מאין כמוהו. עם זאת, התקופה אמורה להתריע מפני הנטייה הבולטת לאשליות.

טיפ השבוע: שימו לב – הוצאותיכם הכספיות (עד אמצע חודש מרץ) עשויות להיות גבוהות מהמתוכנן, ומצד אחר, סכומי כסף עשויים להגיע לידיכם. שימו לב לימים רביעי-חמישי.

תאומים

השבוע עשויים להכביד נושאים רגישים שאינם מתנהלים על מי מנוחות, ותצטרכו לנהל אותם  בהיגיון ובשיקול דעת. בעומסים המתלווים להיבטי השמיים, בולטות שתי אפשרויות מנוגדות ואתם נאלצים להתמודד עם שתיהן. רביעי-חמישי: לוו את מעשיכם בקריצה ובחוש הומור – זה תמיד עוזר.

טיפ השבוע: מיקום מרס-וונוס בבית החברתי שלכם (עד 17 במרץ) מעניק לכם אנרגיה של התחדשות יצירתית וחברתית, וימים מפתיעים של הפתעות, הנאות חושים והתחדשויות. מגע מדליק יעורר בכם עניין רב ועשוי להתפתח לרגשות סוחפים.

סרטן

מגעים עם חו"ל בסימן של תקווה והבטחה. קשר עסקי, רגשי או אחר עשוי להתפתח במהירות. עם זאת, תצטרכו למצוא את האיזון הנכון שיאפשר תחושה נינוחה, מוגנת ולא לוחצת, לכם ולצד שכנגד. מנגד, השפעת סטורן על מזלכם השבוע עשויה לגרור דאגה/תסכול וצורך להתמודד עם נסיבות מגבילות שמקשות.

טיפ השבוע: ונוס היא אלת המזל שלכם עכשיו. היו נגישים תקשורתית וחברתית, בניסיון לשחרר חוסר שקט טעון. אלה עשויים להפגיש אתכם עם חוויות רגשיות ויצירתיות גם במהלך חודש מרץ.

אריה

תקופת מזל דגים לא מתחברת למזג שלכם בשל האנרגיה הדו-משמעית שמתלווה לה והקושי שלכם להתמודד עם הקונפליקטים המתלווים אליה.

טיפ השבוע: מיקום ונוס-מרס במזל טלה (עד אמצע מרץ) עשוי לרכך את השפעת מזל דגים הנגדית ולהעיד על שבועות יצירתיים ורבי השראה, הרגשות יוחצנו וזּה הזמן לבטא את עצמכם. תוכלו לפגוש אנשים חדשים (תוך כדי נסיעה, ייתכן מחו"ל) להתרגש ולהתאהב. אתם רשאים להפליג בחלומות בהקיץ, אך באותה נשימה חשוב לחזור מהר למציאות.

בתולה

שישי: ראש חודש מול מזלכם, מדגיש ענייני זוגיות, עבודה, שותפות, חוזים והסכמים. בתולה מזל פרקטי, דגים רגשי. היעוד הקרמי של הציר הוא לפתח חוש אבחנה ויכולת ראייה, לראות גם את העצים וגם את היער. למזג בין העולם שמעבר לעולם של כאן ועכשיו. המיקוד והמציאותיות של בתולה מול כושר הקליטה העצום של דגים. במילים אחרות, הפרקטיות מול הרגשיות.

טיפ השבוע: הגישה הנדרשת מצידכם השבוע היא להיות ממוקדים (אתם נוטים להפליג בהקיץ…) ולבצע את העבודה שלכם בחריצות, בשיטתיות ובדיוק רב.

מאזניים

ראש חודש (בשישי) נושא אופי אידיאליסטי מאין כמוהו בשל כוכב נפטון בכיוון ובחיפוש אינסופי אחר עולם יפה, נעים ונינוח. מנגד, יש למצוא את האיזון, להתמקד בעובדות ולהתמודד באופן פרקטי בעשייה.

טיפ השבוע: מיקום ונוס ומרס מול מזלכם נוסכים בכם קסם ממגנט ופלרטטני ונקודת זינוק תקשורתית. אלה משפיעים לטובה על חיי הרגש שלכם, לפחות עד אמצע חודש מרץ. נסו לשמור על פרופורציות ואל תקלקלו אנרגיה מיטיבה בימים צורמים של חוסר זהירות ופזיזות.

עקרב

כדאי להקדיש ימים אלה לקריירה ולעסקים. תמרנו בין שיתוף פעולה לבין הפגנת עצמאות ואנטי. מנגד, סטורן כוכב החובה והאחריות מאותגר בידי נפטון המייצג התפכחות והתפוררות, מצב שעשוי לסחוף/להעיד על מעצורים וחששות. ולכן נדרשים חשיבה מסודרת וממוקדת ואולי שינוי סדרי עדיפויות.

טיפ השבוע: החודש הקרוב עשוי להאיץ ולקדם את נושא הזוגיות. למען האהבה, יש להשקיע. הצמידות של ונוס-מרס (במזל טלה עד אמצע חודש מרץ) מרמזים כי הדרך לפעולה ולכיבוש פתוחים בפניכם.

קשת

שישי: אתם נוטים עכשיו למצבי רוח, חשים לעיתים מודאגים וקודרים, (גם בלי סיבה מוגדרת) ומחפשים כיוון שישביע את רצונכם. סגלו גישה יסודית ואחראית והתייחסו לכל סיטואציה בעיניים מפוכחות ומציאותיות, כדי לא להיגרר לתחושות מטעות וסותרות.

טיפ השבוע: קשר חדש עשוי להתפתח מתוך היכרות מקרית במקום ובזמן לא צפויים. כוכב ונוס יחייך אליכם וכוכב מרס ידרבן פעילות דינמית גם לקראת החודש הבא. צפויות התקשרויות ספונטניות, במיוחד אצל אלה מכם שאוהבים ריגושים. יש למה לצפות.

גדי

השבוע עשוי להעיד כי תתחזקו ותתמלאו בביטחון עצמי ובתחושה שאין דבר שלא תוכלו להשיג אם רק תשקיעו ותתעקשו. לכן מומלץ להיות ממוקדים ובו בעת להימנע ולהתרחק ממצבי מתח ואגו. מילה ליותר שאפתנים שביניכם: על הפרק עומד פרויקט בו חשקתם מאז ומתמיד אל תחששו להילחם עליו.

טיפ השבוע: שישי – ייתכן שתחוו עוצמה רגשית מיוחדת. המשך החודש עשוי להעיד כי יש גם הפתעות הפוכות, כמו התאהבות מטורפת, עד איבוד היכולת לשקול אם הקשר מתאים.

דלי

שישי: במגעים פיננסיים – יש להישמר מרושם חיצוני או מהבטחות שאין להן כיסוי. השורה התחתונה – הימנעו מספקולציות, ולכן כל סיכון אינו רצוי כרגע.

טיפ השבוע: בשבועות הבאים עומד להתגבש רעיון לגבי פרויקט יצירתי. מיקום מרס-ונוס מגביר את הדחף לעצמאות ועשוי להעיד על התחזקות ועלייה בפופולאריות שלכם גם לקראת החודש הבא. השתתפות כוכבכם אורנוס עשוי להעיד כי אלה המחפשים ריגושים ימצאו אותם. קשר חדש עשוי להתפתח מתוך היכרות מקרית במקום ובזמן הכי לא צפויים.

כתבות נוספות

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

הבונוס: מגרש בשווי 125 מיליון שקל

הקרב המשפטי המורכב סביב עסקת רכישת מתחם ישפרו סנטר במרכז עינב במודיעין הושלם בחלקו, וכעת תיהנה חברת ניופורט ממגרש בשטח של 17 דונם שיישאר בידיה ומיועד להקמת מרכז לוגיסטי

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

המשך קריאה »

הקרב בצומת שילת

תאונת דרכים ללא נפגעים הובילה במוצאי שבת לקטטה המונית בתחנת הדלק בצומת שילת בין שתי קבוצות צעירים ממזרח ירושלים וממטה בנימין. במהלך הקטטה נפצעו מספר משתתפים ושמונה עוכבו לחקירה

המשך קריאה »

אין כניסה לישראלים

שתי נשים תושבות רחובות שהגיעו לכפר הפלסטיני נעלין כדי לעבור טיפול שיניים, הותקפו בידי צעירים חמושים באלות וחולצו רק לאחר התערבות כוחות הביטחון

המשך קריאה »