21 – 27 באפריל 2017

חוה מזר

שור

השמש נכנסה למזל שור, שם תשהה כחודש, ואתם עשויים להתחזק בהדרגה ולשפר את הרגשתכם, במיוחד לקראת הירח החדש במזלכם בימים רביעי-חמישי. בענייני כספים והשקעות ייתכנו הוצאות בלתי צפויות עודפות. סגלו אחריות וזהירות.

טיפ השבוע: חשוב להיות שקולים ומעשיים ולבדוק כל מידע שמגיע אליכם בזהירות ובאחריות. תצטרכו להקדיש יותר תשומת לב לעצמכם ולמתרחש סביבכם, שמרו על דיסקרטיות.

תאומים

נושא כלשהו מטריד אתכם וגורע משלוותכם הפנימית. המתח שבו אתם שרויים יתגבר ויתבטא בימים של עייפות, מתח פיזי או מצב רוח ירוד, במיוחד לקראת ימים רביעי וחמישי. מומלץ לפרוק מתחים על ידי התארגנות מעשית.

טיפ השבוע: נסיגת כוכבכם מרקורי מצפה מכם לקחת זהירות ואחריות על חייכם. בנוסף, חשוב לגלות זהירות ודיסקרטיות בשיתוף אחרים במידע רגיש ואישי.

סרטן

מיקום השמש בשור כבר מתאים יותר לאופייכם הביתי והמשפחתי. שני המזלות כאחד זקוקים לשייכות, לקביעות ולביטחון. מומלץ גם שתנסו להשלים עם רצונות מנוגדים לשלכם.

טיפ השבוע: בשל השפעת הכוכבים הלא יציבה, אל תתפתו להחליט החלטה ספונטנית או להסתכן. כדאי שתיזהרו ממי שמדברים ופועלים מאחורי גבכם. השורה התחתונה: חשוב לשמור השבוע על דיסקרטיות.

אריה

יש ביניכם כאלה שחשים מתח פנימי שמדרבן עימותים. בכל מקרה, הימנעו ממגע עם אנשים לחוצים, אלה הנוטים לסכסוכים ולהתעקשות על עקרונות. אל תעשו שטויות בגלל גחמות ואל תקלקלו יחסים. יכול להיות שאתם בלחץ מקצועי ועלולים עקב כך ובלי משים להיות בוטים.

טיפ השבוע: שני-שלישי עשויים להיות פוריים ומאתגרים, ובנוסף, יעלו את רמתהסקס אפיל והחן שלכם, ואתם זקוקים לכך מאוד. בתקופה לא קלה ולחוצה, ייווצר גם מצב לקשרים חברתיים יוצאי דופן וחופשיים. שימו לב לקשרים עם חו"ל.

בתולה

תקופת שור, מזל המיטיב עימכם, מרמז על אנרגיה מיטיבה וזורמת, מייצר ביטוי יצירתי ואמנותי ומגביר את החושניות ואת הצורך לחוש דברים באופן פיזי ודרמטי כאחד.

טיפ השבוע: ייתכנו בשורות מעודדות (ייתכן מחו"ל), ועניין שגרם אכזבה עשוי לקבל תפנית. מצד שני, אי אפשר להתעלם מכך שנסיגתו של כוכבכם מרקורי משבשת את כושר השיפוט. הקפידו לשמור על איזון, להתמקד בעובדות ולהתמודד באופן פרקטי בעשייה.

מאזניים

אתם נכנסים לימים שבהם נדרשות זהירות ומודעות ובולטת. שימו לב לענייני כספים והשקעות. השבוע תידרש התמודדות ישירה ולא בריחה. חוסר היציבות של התקופה אולי אינו נקודת פתיחה לקשרים יציבים. בלי שתשימו לב, תיסחפו לעימות שבעצם איש מהמתעמתים לא רוצה בו.

טיפ השבוע: שימו לב, בחלק מימים אלה יש הזדמנות לצאת מהשגרה, להיענות להזמנות ולנצל קשרים חברתיים.

עקרב

ריכוז כוכבים מול מזלכם מלמד על תקופה אינטנסיבית המגבירה מאוד את מעורבותכם ואת רגישותכם לגבי הקורה סביבכם. חשוב שתתכננו מראש את מה שאתם רוצים ומייחלים לו, תוך כדי התחשבות בסביבתכם. 

טיפ השבוע: מיקום השמש מול מזלכם עושה רושם פעלתני, חברותי ואולי אפילו סקסי, בהתאם למצב רוחכם וגילכם. לאחרים תיווצר הזדמנות להרחבת מעגל האנשים שאיתם יש לכם כימייה ותקשורת טובה.

קשת

כדאי שתפעלו מתוך ביטחון רב יותר בעצמכם. בשל נסיגות הכוכבים ייתכנו פערים בין ציפיות למציאות, ואף עשוי לשבש ולהפריע לתחושה של נינוחות. שימרו על קור רוח, איזון וריכוז, ודאגו לשמור על האינטרסים שלכם.

טיפ השבוע: אתם עלולים להיתקל ביחס נוקשה ובחוסר פתיחות מצב שיגרור תסכול. שמרו על גישה דיפלומטית. אתם עלולים להיתקל בקושי לעבוד במסגרת קבוצה, שאולי אינה מתאימה לכם בהרכבה. ייתכן שתגלו בעבודה או בבני הזוג צדדים לוחמניים שעשויים לצנן את גישתכם.

גדי

כוכבכם פלוטו בהיבטים מרשימים עשוי להפוך תקופה זו למאתגרת. כדאי לנצל את התקופה לתכנון פרויקטים עתידיים ולביצוע משימות. רביעי-חמישי: ענייני חו"ל, התכתבויות או התקשרויות באמצעות האינטרנט בסימן מבטיח.

טיפ השבוע: אתם בתהליך של התבגרות והסתכלות יותר מפוכחת ומציאותית על החיים. דאגו שהקרקע תהיה מוכנה לכל תוצאה והיו בטוחים ביכולתכם לעמוד בלחצים מתישים.

דלי

ענייני משפחה וקריירה מאפיינים את החודש הקרוב, אלה יגיעו לשיאם לקראת הירח המלא בתוך שבועיים. מומלץ לנהוג דיסקרטיות בענייני תקשורת.  

טיפ השבוע: זהו שבוע שעלול להביא לחוסר סבלנות ולפתיל קצר. יש הקצנה ביחסים הזוגיים בשל קונפליקט שיעורר דילמות בתחום כואב. אתם חלשים יותר ולא חסינים מספיק בפני בעיות. אתם זקוקים לתחושה של חופש ועצמאות, וקשר מחניק ותובעני מדי אינו מתאים לכם כרגע.

דגים

שבת עשוי להעיד על אנרגיות נמוכות אך אתם מתחזקים בהמשכו. לאנשים שתפגשו, לקשרים שתיצרו ולרעיונות חדשים שיעלו תהיה השפעה חשובה וקובעת על מה שיקרה בהמשך. עם זאת, מיקום כוכב מרס בתאומים עשוי להגביר מריבות וחיכוכים.

טיפ השבוע: ענייני כספים והשקעות יחדדו את הצד התחרותי של אלה מכם שתכונות אלה טבועות באופיים. עם זאת, מומלץ לגלות זהירות ואחריות.

טלה

צמידות הכוכבים מרקורי אוראנוס במזלכם עשויה להגביר את חוסר השקט שלכם ואת המשיכה לפעילויות לא שגרתיות שעשויות להתאים מאוד לאופייכם. ההיבט הבלתי צפוי הזה מעורר חיפוש אחר כיוונים חדשים, גיוון וריגושים.

טיפ השבוע: שבת-ראשון: האנרגיות עשויות להיות נמוכות, אך אתם מתחזקים ללא הכר לקראת שני-שלישי. הירח החדש ברביעי-חמישי עשוי להדגיש ענייני כספים והשקעות. 

כתבות נוספות

צפירת אמת

פרשת החיילות-סוהרות שהוקרבו בידי שירות בתי הסוהר כדי להשיג "שקט תעשייתי" היא מהחמורות שידעה המדינה

דלתות מסתובבות

אחרי עונה טובה בקריית שמונה נדב נידם, שגדל בעירוני מודיעין, רצה לחזור למכבי תל אביב ואל המאמן שנתן לו צ'אנס ראשון בליגת העל. מבול ההחתמות הביא אותו בסופו של דבר בהשאלה אל הפועל ירושלים

כשמימון וצה"ל נפגשים במודיעין

השבוע בעיר: שירי מימון מגיעה לעיר עם להיטיה הגדולים ובליווי תזמורת צה"ל, לילה של כוכבים בגבעת רגב, חגיגת קיץ במע"ר והופעה של הגרובטרון

טובה לסביבה?

אישור תכנית המתאר החדשה קבע עובדות בשטח גם בנושא סוגיות סביבתיות רבות, ובקרב הפעילים הירוקים הדעות חלוקות

צפירת אמת

פרשת החיילות-סוהרות שהוקרבו בידי שירות בתי הסוהר כדי להשיג "שקט תעשייתי" היא מהחמורות שידעה המדינה

המשך קריאה »

דלתות מסתובבות

אחרי עונה טובה בקריית שמונה נדב נידם, שגדל בעירוני מודיעין, רצה לחזור למכבי תל אביב ואל המאמן שנתן לו צ'אנס ראשון בליגת העל. מבול ההחתמות הביא אותו בסופו של דבר בהשאלה אל הפועל ירושלים

המשך קריאה »

טובה לסביבה?

אישור תכנית המתאר החדשה קבע עובדות בשטח גם בנושא סוגיות סביבתיות רבות, ובקרב הפעילים הירוקים הדעות חלוקות

המשך קריאה »