22 – 28 במאי 2015

חוה מזר

תאומים

השמש במזלכם בצמידות לכוכבים מרס ומרקורי עשויה להיטיב עימכם. יש בנייה המבטאת את יכולת העשייה, היוזמה והביצוע, זו מובילה לחידוש אנרגיות וקשרים. מנגד, השמש במזלכם מול סטורן המחמיר עשוי לסחוף לעומסים גדולים, לפגיעות ולרגישות גבוהה, מצב שעשוי להעמיד למבחן קשרים חשובים.  שימרו על אנרגיה מאוזנת.

טיפ השבוע: כבני מזל תאומים אתם נאלצים להתמודד עם לא מעט מתחים, חלקם הגדול קשור לאנשים שאיתם אתם חיים ועובדים. צאו לחגוג וליהנות בשבועות.

סרטן

הגעתם לתקופה הלא נוחה שלפני יום הולדתכם, ואתם עשויים להיסחף לאי שקט פנימי. אך אין מנוס כעת מוויתורים ומהקרבות, עם נקיטת גישה טיפולית למי שזקוק לכם. חג השבועות וונוס במזלכם מקפיצים את ההנאות החושיות שלכם: פינוקים, בזבוזים, אוכל ותחושת חום ושייכות.

טיפ השבוע: מודעות: יעלו לפתע שאלות רבות ומהותיות, הנוגעות בעיקר לקשרים שלכם עם מישהו הסובב אתכם. אתם עסוקים מדי בחיטוט פנימי, מצב שעשוי לסחוף לתשישות פיזית. כדאי להפיג מתחים על ידי התארגנות מעשית.

אריה

שבת-ראשון: הירח שייכנס למזלכם בחג השבועות, ישפר פלאים את הרגשתכם, בייחוד אם יתלווה לכך בילוי נחשק. זה הזמן לפלרטוט וחיזור. כל אירוע יהפוך להיות דרמטי, חזרו במרץ, השקיעו יותר ושאפו להרשים ולהיות מקובלים.

טיפ השבוע: שימו לב, דברים מתרחשים מתחת לפני השטח. רגשות קנאה מופנים כלפיכם ולא יובעו בגלוי, אבל תוכלו לחוש בהם. הימנעו מצעדים קיצוניים, זאת כדי שלא תאבדו את מה שכבר השגתם. אם תמשיכו לתפקד כרגיל, תיווכחו שעמדתכם יציבה.

בתולה

השבוע מעיד על לחצים ועומסים נלווים. סוגיה מסוימת שעמה אתם מתמודדים עשויה לסחוף לבלבול ולחוסר ודאות, וגם השהות בבית עלולה לגרום לכם אי שקט. מצד שני, אל תסמכו על איש, כדאי תמיד להיות בטוחים שדברים נעשים בדרך ישרה.

טיפ השבוע: השבוע תחושו בקלות תסכול, אכזבה ומירמור, ייתכן בשל אנרגיה בולמת שעשויה להשפיע על בעיה משפחתית/מקצועית, ולהצביע על ניגוד אינטרסים מחוצה לה. התקופה בכללותה רגישה, טעונה ונוטה לקיצוניות. נסו להבליג ולא להסתכסך.

מאזניים

שני-שלישי: רבים מכם חשים תחושות של כובד ובדידות. ידיעה מסוימת עלולה לטלטל או להביך אתכם. חום הגוף שלכם נע בשיאים של מתח עצבי גבוה, או צונח לתוך נפילות דרמטיות שמתישות אתכם. מורכבות הכוכבים השבוע עשויה להשפיע על כל מה שקשור לבתי משפט ולחוק. מצב הכוכבים משתפר, או לחלופין, מקבל מפנה מפתיע כבר לקראת השבוע הבא.

טיפ השבוע: שני-שלישי: יש להיזהר ממי שאינכם מכירים היטב, זאת בשל אלמנט של חוסר כנות ויושר. הכוחות שלכם מתחדשים לקראת רביעי או חמישי.

עקרב

יש לכם גישה חשדנית ועוינת כלפי העולם וצורך להגיב בעוצמה על כל גירוי קטן. הדרישות והלחצים בולטים מתמיד, מצב שעשוי להגביר ספקות עצמיים וחששות נלווים, ונוטה להפחית מהיכולות שלכם, מצב שעשוי לגרור תחושה זמנית של חרדה וחשש.

טיפ השבוע: הדרישות והלחצים בולטים מתמיד, מצב שנוטה לזמן חיכוכים והתשה לוחמנית מתמדת. היזהרו משיקול דעת מוטעה ופזיז, הימנעו ממניפולציות והיו מפוקסים בהחלטות. אל תמהרו לוותר ולהתייאש, דברים יסתדרו בקרוב.

קשת

מערכת כוכבים מורכבת וקשה עשויה להשפיע על הרגשות שלכם ועל מצב הרוח שלכם באופן מובהק. בשבועות מצב רוחכם יהיה טוב, במיוחד אם תחגגו אותו באווירה משכרת.

טיפ השבוע: שני-שלישי: הזווית המבלבלת של השבוע היא זווית המתח בין סטורן במזלכם מול השמש ומרס במזל תאומים. אלה מותקפים על-ידי כוכב נפטון המתעתע, מצב שעלול להעצים התלבטויות, לחצים והתמודדויות. המצב עשוי להעיד על זמן שאינו קל ועל אובדן של כיוון.

גדי

יש מכם כאלה שעלולים להיות תחת מכבש לחצים מתיש, מצב שעלול לסחוף לחוסר איזון אנרגטי. בתוך כך, אתם חשים בדידות מוזרה או אכזבה מאנשים שמהם ציפיתם לסיוע ולעידוד. כדי לאפשר לקשר או לתפקיד להימשך, תצטרכו לשנות דברים בסיסיים שאינם בריאים לכם.

טיפ השבוע: ייתכן שמחויבויות יאלצו אתכם לבלות שעות רבות יותר במקום העבודה ולהקדיש את מירב היום לסיום קצוות. ונוס מול מזלכם לעיתים מיטיב, משדר חום ופתיחות, ועושה לכם גם נעים, אך כללית האווירה כבדה ושיפוטית.

דלי

אתם מעוניינים לפנות לכיוונים לא מקובלים, אולם עלולים להיתקל בהתנגדות מצד האנשים סביבכם ותצטרכו למצוא דרך להתמודד איתה. אם ישנן בעיות שנראות מורכבות הן ייפתרו על-ידי תקשורת בונה, מודעת ויצירתית.

טיפ השבוע: שני-שלישי: כדאי שתתכנו ימים שקטים ונוחים. מישהו בקרבתכם מעצבן אתכם וגורם לכם לתגובות קיצוניות בכל פעם שהוא מדבר או מתערב בענייניכם. חשוב שהסביבה תלמד לקבל אתכם כפי שאתם, בלי לנסות לשנות או להתאים אתכם אליהם, שהרי אינכם מסוגלים להשתנות.

דגים

השבוע מחייב ומאלץ אתכם להיות מתונים בסוגיה לוחצת תקועה, חוסמת או בעייתית. הגיע הזמן לבצע בדק בית ולהרחיק מחייכם את מה שאינו משרת אתכם יותר. למרות הכוונות הטובות, ייתכן שהצעה מסוימת או רעיונות כלשהם אינם מעשיים כרגע, חכו לשבוע הבא.

טיפ השבוע: נסו להימנע מלהיקלע לסכסוכים ולבלוע ביקורת גם אם אינה מוצדקת. זוגות יצטרכו להשקיע ביחסיהם יותר מתמיד, לתחזק את הקשר ולשמור על שפיות. נסו להירגע באמצעות מנוחה או עיסוק מרגיע.

טלה

מעבר השמש לתאומים (ביום שישי) הופך את האווירה לקלילה ואוורירית יותר. נסיעות, כתיבה, לימודים, הרחבת אופקים ומפגש עם תחומי עניין חדשים מקבלים דגש.

טיפ השבוע: שני-שלישי: עליכם לגלות מודעות ועירנות במגעים שלכם. הרושם הראשוני מטעה מאוד, ואינטרסים רבים משחקים עכשיו. אל תמהרו לסמוך על מי שאינכם מכירים היטב. אתם תצלחו את המעבר ברגע שתקדישו מחשבה בוגרת ואחראית לסוגיה שדורשת התייחסות.

שור

יש לזכור שהתחום הפיננסי מושפע השבוע מחוסר יושר. מסתמן סיכון בתוכנית או בהצעה שעלולה להכניס אתכם לתסבוכת חמקמקה. בכל הקשור למעשיות יש מה ללמוד מכם, אלא שלא תמיד אתם סומכים על האנשים הנכונים, ותקופה זו עלולה להפגיש אתכם עם אנשים לא אמינים. הימנעו מסיכונים.

טיפ השבוע: אנשים סבלניים פחות מתמיד ומאמצים תכונות של מרס, שאינן רכות. סגלו הקשבה סלחנות, הבנה ופשרנות. אל תסמכו על שיקול דעתם של אחרים – בידקו הכל בעצמכם.

 

 

כתבות נוספות

עוד דירות קטנות במרכז העיר

ועדת המשנה לתכנון ובניה של עיריית מודיעין אישרה להפקדה את התכנית להקמת 42 יחידות דיור חדשות במקום מבנה בזק ההיסטורי, כאשר 60% מהן יהיו בגודל של עד ל-80 מ"ר

עברו למרכז

חברת פירספוט, המספקת סקירות וחוות דעות על מוצרים טכנולוגיים לחברות ענק בעולם, העבירה לאחרונה את משרדיה מהפארק הטכנולוגי לבניין דונה 2 במע"ר

ברחה וניגחה

תושבת רחובות שהייתה מעורבת בתאונת דרכים קלה באזור מודיעין נמלטה מהמקום, פגעה במספר רכבים, ביניהם גם ניידת משטרה, ונעצרה לבסוף רק בכביש 6

צפירת אמת

פרשת החיילות-סוהרות שהוקרבו בידי שירות בתי הסוהר כדי להשיג "שקט תעשייתי" היא מהחמורות שידעה המדינה

עוד דירות קטנות במרכז העיר

ועדת המשנה לתכנון ובניה של עיריית מודיעין אישרה להפקדה את התכנית להקמת 42 יחידות דיור חדשות במקום מבנה בזק ההיסטורי, כאשר 60% מהן יהיו בגודל של עד ל-80 מ"ר

המשך קריאה »

עברו למרכז

חברת פירספוט, המספקת סקירות וחוות דעות על מוצרים טכנולוגיים לחברות ענק בעולם, העבירה לאחרונה את משרדיה מהפארק הטכנולוגי לבניין דונה 2 במע"ר

המשך קריאה »

ברחה וניגחה

תושבת רחובות שהייתה מעורבת בתאונת דרכים קלה באזור מודיעין נמלטה מהמקום, פגעה במספר רכבים, ביניהם גם ניידת משטרה, ונעצרה לבסוף רק בכביש 6

המשך קריאה »

צפירת אמת

פרשת החיילות-סוהרות שהוקרבו בידי שירות בתי הסוהר כדי להשיג "שקט תעשייתי" היא מהחמורות שידעה המדינה

המשך קריאה »