23 – 29 ביוני 2017

חוה מזר

סרטן

מארס, כוכב העשייה, נמצא במזלכם עד 20 ביולי, מצב שעשוי לספק לכם ימים של מרץ ואנרגיה, אך מצד שני, גם עשוי לגרור קונפליקט ונטייה לכעסים ולמריבות. יש לשמור על יחסים טובים עם הסובב אתכם, גם במחיר של הגמשת עמדותיכם.

טיפ השבוע: אתם נראים טוב ועולמכם הפנימי מסקרן מתמיד. מיקום ונוס בשור (עד 5 ביולי) עשוי לקדם יעדים תקשורתיים, נסיעות ואת ענייני הרגש.

אריה

בימי סוף השבוע ותחילתו שמרו על מצב הבריאות שלכם. תחושה של עייפות וכובד מתלווה לתקופה זו, אולם אל דאגה – כשיגיע יום ההולדת שלכם תרגישו שוב בריאים.

טיפ השבוע: במהלך השבועות הבאים תצטרכו לשמור על חשאיות כדי שלא ינסו לקלקל לכם בגלל קנאה ותחרויות. ייתכן שמתרחשת פעילות מאחורי הקלעים, ויש להימנע ממניפולציות, כי אנשים המקנאים בכם חותרים ובוחשים.

בתולה

תהליך ההתחזקות נמשך ואתם חושבים ופועלים בצורה נכונה. אל תחששו לצאת לדרך חדשה ולסיים את מה שכבר אינו מוסיף לכם. ירח חדש בשבת עשוי לחזק ענייני ענייני רגשות וחברה. טיפ השבוע: המישור החברתי שלכם ממשיך לקבל דגש. קשרים זוגיים עשויים להתחיל דרך אירועים חברתיים ובנסיעות. שימו לב גם לאינטרנט. כוח ההתמדה והרצון החזק ילמדו על יכולתכם ליצור דבר חדש ועמיד.

מאזניים

רבים מכם מוצאים את עצמם שפופים ומודאגים ממצב של רפיון מתמשך. אתם מתקשים לעמוד בדרישות שלכם מעצמכם ולהתמודד עם לחצי הסביבה התובענית והחונקת. לכן אל תסיקו את העתיד לפי תמונת ההווה, שהיא זמנית ותשתנה.

טיפ השבוע: לבני המזל שביניכם צפויה התקדמות שתאפשר לכם להיכנס לתפקיד מעניין או לעבודה שדרכה תזכו לחשיפה ולהערכה.

עקרב

אפשר לומר שלעקרב יש מונופול כמעט מוחלט על משחק המונופול. גם בגבולות הגורל יש  בחירה חופשית. יש רמזים לחיבור מופלא בין רגש לנפש. מה שנותר לכם עכשיו זה לבחור בין האמת לבין עוצמה רגעית ואשלייתית של האינסטינקט. אופי האדם משפיע על גורלו, אולם הרשות לשנותו נתונה בידיו. חומר למחשבה.

טיפ השבוע: השבוע עשויות להיווצר אופציות של בנייה והתחדשות. זאת בזכות כוכבכם פלוטו, המדגיש את היכולת שלכם לנהוג ביעילות ולפנות לכיוונים תועלתניים.

קשת

הירח החדש בשבת עשוי להדגיש ענייני כספים והשקעות בוערים. התחום הכלכלי ידרוש את התייחסותכם. צפוי מצב הפכפך שעשוי לפגוע בנקודה רגישה, ואתם תיאלצו לתכנן דברים מראש, כמו גם להימנע מקבלת החלטות מחייבות ומהוצאות שנדרשת להן חשיבה אחראית ושקולה.

טיפ השבוע: דברים חשובים עומדים על הפרק, אך הסביבה שלכם ממשיכה להיות ביקורתית, כדאי להבליג ולא להיגרר לעימותים.

גדי

קיימת אפשרות של מהפך ברמת התודעה וכן הרחבה והתחדשות בקריירה ובחיים בכלל. מישהו שמגלה עניין בכישוריכם, באישיותכם ובכושר המנהיגות שלכם, יבוא אליכם בהצעה מאתגרת. התחושה שאפשר לשלוט שוב במתרחש תחזק את ביטחונכם העצמי.

טיפ השבוע: מישהו יהיה מוכן להשקיע אתכם ברעיון עבודה, כמו סטארט-אפ או מיזם. המעוניינים בקשר משדרים רצון ליצירת יחסי קרבה חמים. שינוי הכרתי גדול בקשר ידרוש התייחסות יותר מחייבת למערכת היחסים.

דלי

אתם נאלצים להשקיע יותר כדי לשמור על מעמדכם ועל הישגיכם. להרפתקנים וליצירתיים שביניכם: זו לא דרככם לשבת בשקט ולהמתין להחלטות או לתוכניות של אחרים. חשוב שתשכחו מההרגלים ותתחילו לפעול בדרכים לא שגרתיות. רק כך תוכלו להתקדם ולגבש עצמאות.

טיפ השבוע: ימים אלה יסחפו לחוסר אמינות בענייני כספים ועסקים. לא הכל גלוי וברור על פני השטח.  שימרו על חושים מחודדים.

דגים

אתם נראים טוב ומשתמשים בקסם האישי שלכם ליצירת קשרים טובים ואיכותיים. הצורך שלכם בסביבה חברתית מכילה, פתוחה ותומכת בולט עכשיו יותר מתמיד. צפוי חודש של הזדמנויות למציאת מועמדים מתאימים לקשר. כדאי לצאת, לבלות, להתכתב, לחדש קשרים ולהרחיב את פעילותכם החברתית.

טיפ השבוע: נוכחות ונוס בשור, יעצים את הכריזמה הטבעית שלכם. הפעילו את הקסמים שברשותכם כמו שרק אתם יודעים.

טלה

הירח חדש בשבת-ראשון עשוי להדגיש במהלך השבוע (וחלק מהמשך החודש) ענייני בית ומשפחה הקשור למבנה המשפחתי, לשינויים העוברים על המשפחה, או לשינוי במגורים שאולי עומד להתרחש בקרוב. לשם כך נדרשות מכם יוזמה ושליטה בתקווה שהיא מייצגת גם את הגישה הפרקטית והמעשית.

טיפ השבוע: קשר עם מישהו קרוב לכם עשוי לבחון את סבלנותכם. ענייני כספים ממשיכים להיות מודגשים.

שור

ימים אלה מעוררים בכם צורך לבחון מחדש את הישגיכם ואת תוכניותיכם. אתם ממשיכים בעשייה ובבנייה למען העתיד. היצירתיות והפוריות הגואות שלכם השבוע מאפשרות להרשים את מי שאתם חפצים ביקרו.

טיפ השבוע: עד 5 ביולי צפויה היכרות מסקרנת, אך מורכבת, מעוררת ומושכת התעניינות. אם תעזו, תסתכנו ותהיו פתוחים להזדמנויות, תוכלו להכיר אנשים ולהתוודע לתחומים חדשים. אלה יאפשרו פתיחה עתידית מאתגרת.

תאומים

הירח החדש בשבת עשוי להדגיש במהלך השבועות הבאים ענייני כספים והשקעות. הפעילו תושייה וחושים חדים וסגלו לעצמכם מודעות עצמית שתקל עליכם. שמירה על חושים חדים תהיה חיונית להצלחתכם ולקידומכם. המשך החודש כבר מתאפיין בעשייה ובהתחזקות.

טיפ השבוע: ייתכנו שותפויות או מגעים גורליים. בקרוב מאוד תגיע תקופה  מכוננת, במיוחד לבעלי חשיבה חיובית וגישה מתקדמת.

 

 

2017-06-22 01:00:00
2017-06-22 01:00:00

כתבות נוספות

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

המשך קריאה »

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

המשך קריאה »

מלונות R

רוצים למצוא מלון איכותי לחופשה הבאה שלכם? אתר של מלונות R יעזור לכם למצוא את המלון המתאים ביותר

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך