23 – 29 בינואר 2015

חוה מזר

דלי

מיקום השמש במזלכם מייצר הזדמנות (המלווה בחשבון נפש) לבחון את מה שקרה בשנה האחרונה מצד אחד, ואת המטרות לשנה הנוכחית מצד אחר. מעצם היותו צומת, קובע יום ההולדת את השנה כולה. זה הזמן לבחון את מידת הסבלנות, הרגישות והמודעות שלכם לזולת.

טיפ השבוע: שישי-שבת: ענייני כספים דורשים זהירות וערנות מגורמים לא אמינים. הדלי מנטלי וזקוק למכנה משותף חשיבתי. הגיע הזמן לפעול לקראת החדש, לתגבר את העצמאות ולהפסיק עם מה שאבד עליו הכלח.

דגים

שישי-שבת: יש לכם ימים המלווים בתחושת בדידות ובמצבי רוח. התקופה הנוכחית הלא יציבה, לא מוסיפה לשקט הנפשי שלכם. למזלכם, קיימת מערכת כוכבית שמגינה עליכם גם כשמאגרי האנרגיה מתרוקנים.

טיפ השבוע: מיקום ונוס ומרס בדגים (עד ה- 20 בפברואר) ידגיש יצירתיות, נסיעות, קשרים עם חו"ל ורגשות. אלה עשויים לפצות אתכם על דברים שאינם מסתדרים. זה הזמן להתארגנות מחדש וקביעת מטרות ברורות, הדורשות  התייעלות, חריצות ומעשיות. לבני המזל צפוי מפגש גורלי. 

טלה

ימי סוף השבוע מומלצים למנוחת הנפש, פשוטו כמשמעו, כמתבקש ללא רגועים שביניכם. על הבטחות לא כדאי לסמוך בימים אלה. אתם עשויים להיתקל בסוגיה או בהתלבטות מטרידות. שימו לב למגעים חתרניים המתקיימים מאחורי גבכם. הימנעו מדואליות והפכפכות וקושי לעשות הפרדה בין מציאות לדמיון. הירח במזלכם (בראשון) עשוי להקל עליכם.

טיפ השבוע: במהלך השבועיים הבאים יש נטייה להתאהבות בזק, להיעזב או להתאכזב באותה מהירות. שימו לב לסימני אזהרה ואל תתעלמו מהסובב אתכם. 

שור

אופייכם השמרני נוטה לבחור במסלול בטוח ומסודר, אבל גם לתת הזדמנות לדברים חדשים לצמוח, אלה עשויים להגיע מכיוון מפתיע.

טיפ השבוע: ראשון-שני עשויים להיות מכבידים, אבל אין כל סיבה לקחת דברים ללב. הירח במזלכם (בשלישי-רביעי) מחזיר לכם את האנרגיות. מיקום ונוס ומרס בדגים (בבית החברתי שלכם)  מיטיב עמכם ומעיד כי חשוב להיות פתוחים יותר, להעז ולהתנסות. אלה עשויים להפגיש אתכם עם חוויות רגשיות ויצירתיות גם לתוך חודש פברואר.

תאומים

השבוע מלמד על הרחבת המעגל החברתי, כמו גם על צורך להתרחק מהשגרה, להעז ולהתנסות. יש בכם יכולת להרשים ולהפגין ידע, הומור וסגנון. חיכוך עם אנשים ייחודיים גורר תובנות מרתקות.

טיפ השבוע: האושר תלוי במידה רבה בחוש ההומור שלכם ובהתבוננות על הדברים בפרופורציה הנכונה. נסיגת כוכבכם מרקורי, ומרס בבית הקריירה שלכם, מעצימים עלייה בתוקפנות וירידה בסבלנות, דבר שלא בהכרח תלוי בכם. חשוב להתפכח מהשפעות נפטון המרדימות ולשמור על מבט מפוכח ודריכות.

סרטן

הימים האלה מחייבים צעדים מחושבים, משנה זהירות, חוכמה ובשלות. כדי להימנע מסיכון, יש למצוא את האיזון בדינאמיקה בין המבטיח לבין המוציא לפועל כדי לחוש בטוחים.

טיפ השבוע: מיקום ונוס ומרס בדגים (עד 20 בפברואר) מיטיב עימכם. הכוכבים במיקום רגשי לחלוטין מעניקים לכם בנוסף אינטואיציה עמוקה ותחושות בטן חדות. יש מכם כאלה שמתמודדים עם סוגיה שמחלישה אתכם. כדאי להיזהר משמועות לא אמינות. שימרו על חושים מחודדים, כדי להתמודד עם מצבים קוטביים המצריכים ערנות.

אריה

אם יש לכם רעיונות מקוריים, חדשניים ואפילו נועזים, עד ה- 20 בפברואר זהו הזמן להציגם בפני מי שיכול  להפכם למעשיים.

טיפ השבוע: יש מביניכם כאלה שימים אלה עשויים לטלטל אותם בשל אנרגיה שמגיעה מאנשים שהחוט המקשר ביניהם הוא מתח וקונפליקט, מצב המזמין התגרויות מילוליות וחוסר התחשבות. שימו לב לכן להבדל הדק בין מציאות שהיא מזויפת לבין אשליה שאתם רוצים להיסחף לתוכה. כדי לא להרוס קשרים ויחסים חשובים, כדאי להתחבר לשגרה נורמלית ככל שניתן.

בתולה

מצב הרוח שלכם לא בשיאו ואתם נוטים לשקוע בדאגות ובפסימיות. תכנון קפדני אך גמיש עשוי למנוע חלק מהבעיות, שכן קשה לצפות מה אנשים יאמרו או יעשו, מצב המגביר מאוד את המתחים ויוצר עצבנות וחוסר שקט.

טיפ השבוע: שימו לב: כוכב מרס (שנמצא בהיבט מורכב ומבלבל לכוכב האשליות נפטון) עלול לפגום בהיגיון ובכושר השיפוט שלכם ולעודד הרס עצמי ואידיאליזציה בכל הקשור למערכות זוגיות ומקצועיות. הימנעו מהנטייה לראות דברים בצורה ורודה וסטריאוטיפית, במיוחד במה שקשור לרגשות.

מאזניים

ימים אלה עשויים לבחון את היכולת שלכם לנהוג ביעילות ולפנות לכיוונים תועלתניים. בתוך שבועיים עשויות להיווצר אופציות של בנייה והתחדשות. אל תחמיצו את הפוטנציאל.

טיפ השבוע: אל תתנו למצבי רוח ולדאגה להשפיע עליכם. תמיכה מצד אנשים שמאמינים ביכולותיכם היא בדיוק הדבר הדרוש לביטחונכם העצמי. מנגד, חשוב לדעת להבחין בין עיקר לטפל, זאת כדי שתוכלו להקדיש זמן ומשאבים למה שמשרת אתכם. ההשקעה היא למען מטרה מסוימת ומוגדרת, וההישגים הם פועל יוצא של ההשקעה.

עקרב

היבט מאתגר והרמוני למרס כוכבכם מייצר אנרגיה מואצת, מצב שמאפשר לכם לפעול ביתר כוח ומרץ, לקדם דברים או ליזום דברים חדשים. בהשפעתו אפשר לבנות ולהתקדם, וטוב לצאת לפעילויות.

טיפ השבוע: מיקום סטורן בבית הכספים שלכם מדגיש את תכונותיו של נפטון: אצל אנשים רגישים, השפעה זו מרפה ידיים, פוגעת בביטחון העצמי ומעלה את הרגישות. יש לכם מחויבויות, עומסים ולחצים רבים מהרגיל, במיוחד לאלה שחשים את אווירת החתרנות סביבם. זהירות מרמאויות והונאות.

קשת

מיקום סטורן בקשת משפיע עליכם, ואתם מרגישים מעין דכדוך או תחושות מועקה, אי-שביעות רצון ודאגה בנוגע לעתיד. היחסים עם הסביבה או עם בני הזוג רגישים עד מתוחים. יש לפתח מודעות לחלקלקות הלשון של אלה שמולכם. מישהו משדר לכם מסרים כפולים. היו זהירים במיוחד בהתמודדות עם מצבים חלקלקים.

טיפ השבוע: ימי סוף השבוע מומלצים למנוחת הנפש. ימי תחילת השבוע מאפשרים תכנון מהלכים פעלתניים, כושר הביטוי יתחדד. כל התנהלות כספית כדאי שתיעשה בשיא הזהירות.

גדי

פלוטו במזלכם מסמל סופם של תהליכים ולידתם מחדש, או מעורר את הצורך לנקות ולטהר את השטח לקראת הבאות. אם מישהו נפגע ממשבר כלשהו, חכו לזמן המתאים כדי לתקן זאת.

טיפ השבוע: סטורן כוכב החובה והאחריות מאותגר בידי נפטון המייצג התפכחות והתפוררות.  אתם נאלצים להעמיק כדי לראות את הפרטים הקטנים. המודעות לכך תסייע לכם להבין מצבים לא ברורים שאליהם תיקלעו. אף שהדרך לא תהיה חפה מבעיות, ייתכן שרמת הפתיחות שבה תיתקלו לא תהיה גבוהה ביותר.

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »