24 – 30 באוקטובר 2014

חוה מזר

עקרב

מיקום השמש במזלכם מחזיר לכם את האנרגיות. אתם משתחררים מהעול הכבד שרבץ עליכם באחרונה, וכל מיני עיסוקים יצבעו את המשך החודש בצבעים תכליתיים ומבטיחים יותר.

טיפ השבוע: ליקוי חמה חלקי במזלכם (בשישי-שבת) שולח היבט חולמני ואידיאליסטי לכוכב נפטון, היבט נפלא ליוצרים ולאמנים. מומלץ בחום להיעזר בכישרון האנליטי והאינטואיציה המדהימה שלכם, בכל מישור שבו תחליטו להשקיע ממרצכם. ענייני רגשות וסקס בסימן מבטיח.

קשת

ליקוי חמה חלקי (בשישי-שבת) הופך אתכם לחלשים, עייפים ובעיקר חשופים לתככים. ייתכן שאתם או מישהו בסביבתכם הקרובה לא יחוש בטוב ואתם נאלצים להקריב מעצמכם ומזמנכם, לטפל ולתת תמיכה. קשה לכם להשלים עם מגבלות ועם מסגרות, ומי שדורש מכם יותר מדי עלול לגרום לכם לפעול הפוך מהמצופה. היו עקביים ואל תאבדו את הריכוז אפילו לרגע.

טיפ השבוע: הירח במזלכם בראשון-שני עשוי להחזיר לכם את הכוחות. שלישי-רביעי: הוצאותיכם גדולות מן המתוכנן, וקשה לכם לרסן אותן.

גדי

מרס עובר השבוע למזלכם ויישאר שם עד תחילת דצמבר. להתמדה ולעקשנות יתלוו תוצאות חיוביות. החוג החברתי פותח אצלכם מקום סגור ומוגן. בחודש הקרוב תהיו משוחררים מתחושת ההיסוס וחוסר הביטחון שאפיין אתכם בחודש האחרון, מצב שיאפשר לכם להעז וליזום.

טיפ השבוע: ונוס בעקרב משפיע בכל מה שקשור לחיי חברה, יחסי ציבור ועסקים ובהשפעה שיש לכם על הסביבה. אל תסרבו להשתתף באירועים – תוכלו לפגוש בהם אנשים שיהיו משמעותיים לחייכם בעתיד. בקרוב צפוי מפגש כריזמטי.

דלי

זהירות ותכנון נדרשים מכם השבוע בכל הנוגע למישור המקצועי שלכם. דברים עלולים להשתנות ברגע האחרון, ואנשים שבטחתם בהם אולי לא יוכלו לעזור כפי שהתכוונו. לכן חשוב שתהיו מוכנים למצבים שונים ושתתגמשו. בראשון או שני: ארגנו מפגש חברתי על מנת לשחרר חוסר שקט טעון.

טיפ השבוע: האנרגיות ביחסים שלכם דורשים רענון. שתפו פעולה אך שימרו על עצמאות והפגינו גמישות וסתגלנות למצבים משתנים בשטח. קשרים יתחילו בעבודה או באמצעותה.

דגים

תקופת עקרב הנוכחית תשפיע לטובה על הרגשתכם. הצורך שלכם בעוצמות ובאדרנלין מתגבר. ימי סוף השבוע יהיו חיוביים לבילוי ולהיכרויות אינטרנטיות. יש לסגל ראייה קוסמופוליטית רחבה ולהדגיש התכתבויות, עסקים ונסיעות.

טיפ השבוע: הפסקת כוכב התקשורת מרקורי השבוע עשויה להעיד על עיכובים ותקלות. עם זאת, המשך החודש מאפשר לכם לגשת לפתרון בעיות בדרך של היגיון ותקשורת בונה, ולא במאבקים ושיקולי יוקרה. כדאי שתיזמו ותגדירו את עמדתכם ואת גבולותיכם. הפגינו יכולת אלתור ותושייה.

טלה

שישי: לא כדאי שתחליטו החלטות כספיות חשובות השבוע בגלל השפעתה של נסיגת מרקורי. בהמשך החודש: המיקום המבורך של ונוס בעקרב תכניס מעט איזון למפה הדחוסה והלחוצה. עד אמצע נובמבר נראית אפשרות לשיפור במצבכם הכספי. לא מדובר בהצלחה פתאומית ומיידית, אלא במשהו שיקרה בהדרגה.

טיפ השבוע: ליקוי חמה בשישי (ותקופת עקרב בכללותה) מטעין אתכם פיזית ומנטאלית. סוגיה מסוימת נראית מאיימת, ואתם עלולים להסס בנוגע ליכולתכם להתמודד עימה. הדבר ידרוש מכם השקעה והתמדה, והצלחה בה תועיל לכם.

שור

שישי: ליקוי חמה חלקי בעקרב (מול מזלכם) מסמל מערכות יחסים, עבודה ושותפויות. המשך החודש מעיד כי זה הזמן לצאת מהשמרנות המאפיינת אתכם ולהגדיר מחדש את המטרות שיאפשרו התפתחות רגשית,  אישית ומקצועית, בהתאם לבחירתכם.

טיפ השבוע: למעוניינים – אהבה יוקדת עשויה להתחיל בתוך חודש, מסוג הקשרים שבהם בני הזוג אינם יכולים להיפרד לרגע. באותה נשימה סגלו זהירות מקשר אובססיבי שעלול להסתיים באותה פתאומיות שבה החל. 

תאומים

בכל הנוגע לקריירה, לא בטוח שתמצאו את תחושת היציבות שאתם מחפשים. תהפוכות ושינויים בעבודה ידאיגו אתכם, אבל אין סיבה של ממש לחששותיכם. השתדלו להיות גמישים ולהתאים את עצמכם לשינויים. עבודה עלולה להסתיים, ובו בזמן – הצעות חדשות ומפתיעות יתקבלו.

טיפ השבוע: שימרו על רצינות, אחריות והשקעה רגשית בנושאים רציניים. גם אם כרגע אתם מוטרדים ומתקשים לראות את התמונה בשלמותה – סובלנות ושקידה הן מילות המפתח.

סרטן

ליקוי חמה בשישי ייטיב איתכם הפעם, שכן כל מה שקשור לירח משפיע בחוזקה על רגשותיהם ועל חייכם. כדאי שתיעזרו החודש באינטואיציות החזקות שבהן בורכתם. ענייני יצירה ורגשות במגמה סוחפת. הפן החברתי והעסקי מבטיחים מאוד וייטיבו עם אלה היוזמים פגישות והתקרבות.

טיפ השבוע: רביעי-חמישי: מארס מהלך בבית הזוגיות והעבודה שלכם (עד תחילת חודש נובמבר), ואתם מעורבים מאוד במתרחש שם. נסו לא להכתיב את רצונותיכם לשאר בני המשפחה ולא להתווכח איתם.

אריה

האינדיבידואליות והצורך בביטוי אישי עלולים לעורר גירוי של התנגדות שיורגש במיוחד ביחסים שלכם עם אנשים שאיתם אתם עובדים, חיים או משתפים פעולה. ענייני הלב מרמזים על עוצמה רגשית מטלטלת.

טיפ השבוע: תקופת עקרב הטעונה וכוכב מרס בגדי (עד תחילת דצמבר): תיתכן התמודדות ואולי גם מצב של אילוצים הנובעים מתוך הבית. בכל מה שקשור למעמד, לקריירה וליחסים בכלל זה כדאי להיות זהירים ולא להשמיע דברי ביקורת. ייתכן שתיפגעו ממשהו שנאמר, גם אם לא כוון נגדכם.

בתולה

אלה ימים תקשורתיים ויצירתיים מאוד, אך גם מאמצים. יש לכם יכולת לנהוג ביעילות כדי לאפשר פנייה לכיוונים תועלתניים. השבועות הבאים מתאימים לפעילות מאתגרת, אך כדאי לעשות זאת באופן הדרגתי ומתוכנן. זכרו, כל השקעה מצידכם תישא פירות מאוחר יותר.

טיפ השבוע: הפסקת נסיגת כוכבכם מרקורי משפיעה ישירות על חייכם, אל תתפזרו על יותר מדי תחומים, התמקדו באלה שבהם אתם טובים ובטוחים. אתם מלאי קסם אישי וכריזמה, וגם מחוזרים ומבוקשים.

מאזניים

הפסקת נסיגת מרקורי במזלכם עשויה לגעת בנקודות רגישות. זה לא הזמן האידיאלי לקבלת החלטות. כדאי שתנהגו בדיפלומטיות ותתכננו מראש את צעדיכם. ליקוי חמה בשישי עשוי להדגיש ענייני כספים בוערים אותם מומלץ לדחות לשבוע הבא. 

טיפ השבוע: ענייני רגשות ושותפויות רגישים מאוד, דבר שיכול לגרום לניתוקים ביחסים שהם לא תקינים במאה אחוז. אתם מתחילים לאבד סבלנות כלפי אדם ביקורתי ותובעני, ונושא רגיש עולה וצף מחדש. סגלו לעצמכם רכות והימנעו מעקשנות.

כתבות נוספות

צפירת אמת

פרשת החיילות-סוהרות שהוקרבו בידי שירות בתי הסוהר כדי להשיג "שקט תעשייתי" היא מהחמורות שידעה המדינה

דלתות מסתובבות

אחרי עונה טובה בקריית שמונה נדב נידם, שגדל בעירוני מודיעין, רצה לחזור למכבי תל אביב ואל המאמן שנתן לו צ'אנס ראשון בליגת העל. מבול ההחתמות הביא אותו בסופו של דבר בהשאלה אל הפועל ירושלים

כשמימון וצה"ל נפגשים במודיעין

השבוע בעיר: שירי מימון מגיעה לעיר עם להיטיה הגדולים ובליווי תזמורת צה"ל, לילה של כוכבים בגבעת רגב, חגיגת קיץ במע"ר והופעה של הגרובטרון

טובה לסביבה?

אישור תכנית המתאר החדשה קבע עובדות בשטח גם בנושא סוגיות סביבתיות רבות, ובקרב הפעילים הירוקים הדעות חלוקות

צפירת אמת

פרשת החיילות-סוהרות שהוקרבו בידי שירות בתי הסוהר כדי להשיג "שקט תעשייתי" היא מהחמורות שידעה המדינה

המשך קריאה »

דלתות מסתובבות

אחרי עונה טובה בקריית שמונה נדב נידם, שגדל בעירוני מודיעין, רצה לחזור למכבי תל אביב ואל המאמן שנתן לו צ'אנס ראשון בליגת העל. מבול ההחתמות הביא אותו בסופו של דבר בהשאלה אל הפועל ירושלים

המשך קריאה »

טובה לסביבה?

אישור תכנית המתאר החדשה קבע עובדות בשטח גם בנושא סוגיות סביבתיות רבות, ובקרב הפעילים הירוקים הדעות חלוקות

המשך קריאה »