24 – 30 ביולי 2015

חוה מזר

אריה

הכוכבים ונוס-יופיטר-אוראנוס אחראים לחלק הטוב של השבוע. שימו לב ליום שני. בהשפעתם תוכלו להכיר, להתאהב וגם ליהנות מכריזמה מיוחדת. מנגד, יש מביניכם גם כאלה שנאלצים להתמודד עם רגישות ופגיעות.

טיפ השבוע: מומלץ להתמקד השבוע בעיקר ולא בתפל, תנו לעניינים להתנהל ללא מעורבות קפדנית, ושימרו על מרחק מאלה שאינכם בוטחים בהם.

בתולה

השבוע יש נטייה לנסיבות חיצוניות מקשות, מצב שדורש איפוק, בגרות ואחריות. הדחקה של דברים וחוסר ביטוים גורם בסופו של דבר לפיצוץ: דברים יוצאים פתאום, אנשים מגיבים בקיצוניות ויחסים נקלעים למשבר. 

טיפ השבוע: מישהו עלול לנסות להקשות עליכם, אך אל תיתנו לו לעמוד בדרככם – אתם עושים עבודה מצוינת וכשתסיימו, גם תזכו לשבחים.

מאזניים

להיבטי הכוכבים תהיה השפעה על יחסיכם עם סביבתכם. נסיגת כוכבכם ונוס (עד 5 בספטמבר) ומיקום פלוטו מול מרס מייצר מצב רגיש מאוד, מדכא ומתסכל ומייצר ספקות. כלפי חוץ הפעלתנות שלכם נמשכת, אבל הקונפליקטים הפנימיים נוטלים מכם את שארית הכוחות.

טיפ השבוע: יש לנהל את החיים בהיגיון ובשיקול דעת ולא מתוך רוגז ותסכול. שני: חפשו רגיעה מנטלית כדי להשתחרר ממצבים קוטביים.

עקרב

מיקום השמש במזל אריה במהלך החודש הקרוב מסמל אפשרויות חדשות של בנייה בכל תחום שהוא מרכזי כרגע בחייכם.

טיפ השבוע: זווית של מולות בין מרס ופלוטו היא חריפה ומסוכנת. שני הכוכבים הללו כוחניים ודומים באופיים הלוחמני. הם למעשה מבטאים את צדדיו הנעימים פחות של העקרב, שהם שניהם שליטיו, כשהוא סוחף למצב שכל האמצעים כשרים להשגת המטרה.

קשת

סוף השבוע מומלץ למנוחה אנרגטית. אתם לא רגועים, בהחלט לא מרוצים, וקיימת נטייה להיכנס לנושא יחסים ועימותים ורגישויות יתר במובן הבעייתי של המילה. במערכות יחסים קבועות נראה שכל דבר קטן עלול להיות עילה לריב. מי שינהג באיפוק ייצא נשכר מכך. שני: קור רוח, עירנות והתנהלות תקשורתית מתוחכמת יסייעו לכם. טיפ השבוע: סגלו זהירות יתרה בכל הקשור לענייני כספים.

גדי

יש מכם כאלה שחשים השבוע את השפעתו המחמירה של פלוטו במזלכם מול מרס בסרטן. מי שרגיל להעמיד תנאים ולהפעיל לחצים על בן הזוג, ינפץ במו ידיו את הקשר. מדובר לא רק ביחסי זוגיות, אלא גם ביחסי עבודה וביחסים בכלל.

טיפ השבוע: כדאי שתיזהרו בכל מעשיכם, שתתרחקו מסיכונים ושתימנעו ממריבות. בהמשך החודש עשוי להתרחש שינוי הדרגתי, שיביא עם הזמן לתמורה משמעותית.

דלי

החודש הקרוב ילמד על גישה ביקורתית ומעשית כאחת, כמו גם על הצורך בהגדרה מחודשת של גבולות ביחסים עם הסביבה האישית והרגשית שלכם, בעיקר בגלל כעסים טעונים שמעוותים ראייה נכונה של מציאות מורכבת.

טיפ השבוע: נסיגת כוכב ונוס (מול מזלכם) עד 5 בספטמבר תדרוש מכם מודעות עצמית. מעורבות עסקית או רגשית גבוהה מדי עלולה לתעתע, לערפל את המחשבה ולגרור שיקול דעת מוטעה.

דגים

התקופה מחדדת את הביקורת ואת הצורך בשלמות, וכדאי שתציבו גבולות לדרישותיכם מעצמכם ומאחרים. נדרשת הסתכלות אמיצה ופתיחות עם אנשים ששיתוף הפעולה עמם עשוי לתרום למוניטין שלכם.

טיפ השבוע: פערים בציפיות עלולים להוות מכשול לקשר או מיזם שבו אתם מעורבים, במיוחד לגבי אלו מכם הנוטים להיסחף לאידיאליזציה.

טלה

תקופת מזל אריה עשויה להעיד על חודש פורה. עם זאת, נסיגת כוכב ונוס עשויה להעיד כי אתם זקוקים לסביבה רגועה שתאפשר לכם להתרכז בעיסוקכם, אבל לעיתים תתקשו להשיגה עכשיו. 

טיפ השבוע: ייתכנו רגישויות בנושא אמינות. ימים אלה אינם משקפים את עתידם של קשרים חדשים, שכן רק לאחר סיום נסיגת ונוס (ב- 6 בספטמבר) אפשר יהיה לבחון אותם באמת.

שור

עד 5 בספטמבר: נסיגת ונוס עלולה לגרום פרידות לא רצויות, לשיקול דעת פזיז ולחוסר אחריות בענייני כספים. מנגד, כדי לאפשר תפקוד נבון וחכם צריך להיזהר לא להיכנס למצבים אשלייתיים המושפעים מרגשות סותרים.

טיפ השבוע: מסתמן רובד חזק מאוד של דעתנות/תסכול, ובמצב כזה קשה מאוד להגיע לשיתופי פעולה. כדאי להיזהר ממילים שמשתמעות לשתי פנים.

תאומים

נסיגת כוכב ונוס (עד 5 בספטמבר) עשויה לגרור אי הבנות בעניינים משפחתיים, מצב שמצפה מכם לגייס יכולת הבלגה. לכן מומלץ להימנע מדברי ביקורת. דברים לא יובנו נכון, או – במישור מסוים בחיים עלולה לצוץ תקשורת בעייתית ועוינת.

טיפ השבוע: ענייני הרגש עומדים בסימן של הפכפכות ואי יציבות. יש להימנע ככל שניתן ממצבים קיצוניים, אם לא יהיה לחץ, הכול יסתדר.

סרטן

זהו זמן של התבוננות בצד הפרקטי של החיים. סמכו על כושר הארגון שלכם ועל האבחנה הטובה שלכם והאמינו ביכולותיכם, במיוחד בענייני כספים והשקעות.

טיפ השבוע: לכאורה קיימת אנרגיה שמאפשרת לאנשים לנהוג בנחמדות ובנועם, תוך שהם מסתירים את כוונותיהם, אבל הדופרצופיות תתגלה לבסוף ותגרור אכזבה. מומלץ להיזהר במה שאומרים ועושים כדי למנוע מצב של אכזבה, ריב או פרידה. 

כתבות נוספות

לחגוג את חייו, אחרי מותו

לפני חודש וחצי הלך לעולמו גדי אייזקס, חייל בן 19 ממודיעין, ובמוצאי שבת יקיימו חבריו מסיבה לזכרו: "כשדיברנו לפני הגיוס מה יקרה אם ניהרג בצבא, גדי רצה שאחרי האבל נחגוג"

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

לחגוג את חייו, אחרי מותו

לפני חודש וחצי הלך לעולמו גדי אייזקס, חייל בן 19 ממודיעין, ובמוצאי שבת יקיימו חבריו מסיבה לזכרו: "כשדיברנו לפני הגיוס מה יקרה אם ניהרג בצבא, גדי רצה שאחרי האבל נחגוג"

המשך קריאה »

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

המשך קריאה »

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »