25 – 31 בדצמבר 2015

חוה מזר

גדי

הירח המלא במזלכם עשוי להכניס ממד מעמיק יסודי ובונה לחייכם. התשוקה לכוח או לעוצמה הופכת להיות משמעותית. רבים מכם נכנסים, או כבר נכנסו, לתהליך של טרנספורמציה ושינוי עמוק, המביאים לתהליך של התחדשות.

טיפ לשנה החדשה: מרץ – מאי: מבחינה בריאותית מדובר בתקופה רגישה. זה הזמן לדאוג לצורכי הגוף והנפש שלכם, דברים יתרחשו מתחת לפני השטח, ובניגוד לנטייתכם תצטרכו לגלות יותר חשדנות כלפי אנשים. השנה מרמזת על מהפך חשיבתי שתאפשר תהליכי בנייה טובים. צפו להיכרות גורלית.

דלי

טרום יום ההולדת מתבטא נפשית ובריאותית עם נטייה להסתגרות, שימו לב לימי סוף השבוע. עומס רב מדי יקשה עליכם פיזית ונפשית ויגרום לשחיקה ולעייפות.

טיפ לשנה החדשה: ענייני קריירה בוערים עשויים להשפיע עליכם במהלך החודשים ינואר-פברואר. חשוב לסגל פתיחות מחשבתית למצבים בלתי צפויים והיו נגישים תקשורתית וחברתית, בניסיון לשחרר חוסר שקט טעון. על הפרק תעלה הזדמנות פיננסית שתוכל לעזור לכם בהגשמת פרויקט חשוב, אם רק תדעו להתוות את הדרך אליו. הקיץ עשוי להדגיש מגעים/נסיעות לחו"ל.

דגים

הירח החדש בשישי-שבת עשוי להעיד כי החשיבה שלכם נכנסת להילוך מהיר וחד וצפויים מפגשים ונסיעות נלווים.

טיפ לשנה החדשה: אתם חווים התחדשות של אנרגיות וכוחות, כדאי שתפעלו מתוך ביטחון רב יותר בעצמכם ובכישוריכם ושתגלו עקביות. מיקומו של יופיטר בבתולה מול מזלכם ממקד אליכם תשומת לב ומחזק את הביטחון העצמי. יש סימנים לקשר עוצמתי גורלי, שבו מומלץ לסגל היגיון ומתינות. מנגד, כוכב סטורן מעמיד במבחנים מערכות יחסים רעועות.

טלה

הירח המלא (בימים שישי-שבת) ממקד את כל מעייניכם וזמנכם סביב נושאים בוערים, כמו קריירה, ענייני משפחה והעתיד בכלל זה. במקום לקחת דברים למקום של אגו, קחו אותם  למקום של עשייה.

טיפ לשנה החדשה: כל מה שיקרה השנה יהיה בעל חשיבות ומשמעות להתקדמותכם, לא רק מבחינת האפשרויות שייפתחו בפניכם, אלא גם מבחינת גיבוש של כיוון נכון ומתאים לכם. מחודש ספטמבר אתם נכנסים לשנה שנותנת דגש לבית השותפויות והנישואין שלכם.

שור

הירח המלא בימי סוף השבוע עשויה להעיד כי אתם בעיצומו של פרק שיש בו דפוסים חדשים, התפתחות אישית וכיווני חשיבה מהפכניים, בצד  תהליכי בנייה טובים.

טיפ לשנה החדשה: זוהי שנה מתאימה ליזום מפגשים והיכרויות עם אנשים איכותיים. יש רמזים לחיבור גורלי מופלא, כמו גם לידות ושמחות. ינואר-פברואר: שימו לב למצב של עוינות מצד מישהו שעלול לגרור מתח ואי שקט זמני. אם תמשיכו כרגיל, תיווכחו שעמדתכם יציבה.

תאומים

הירח המלא בימי סוף השבוע מדגיש החודש את בית הכספים שלכם. שאלות על עתידכם ועל תכלית החיים יעסיקו אתכם.

טיפ לשנה החדשה: מיקום סטורן בבית הזוגיות והשותפויות שלכם מביא עימו התמודדות עם קשרים שלא ענו על הציפיות. הקונפליקט ממול יגרום לנו לעסוק בזוגיות ויעורר דילמות בתחום הכי חד וכואב. עליכם להשתדל יותר ולהיות קשובים לבני הזוג. דברים שהיו מובנים מאליהם משתנים פתאום, במיוחד אלה שמתלווית אליהם תחושת סגירות מאיימת.

סרטן

אתם משדרים חוסר סבלנות, ובעיקר התנגדות לכל מסגרת, הגבלה או שגרה, שעוד מעצימים עקב התמודדות עם אנשים הנוטים לקיצוניות ואת הקושי הנלווה לרסן את הפוטנציאל לגוזמה. אל תיכנסו למעגל החרדה, שיש מי שדואג להכניס אתכם אליו.

טיפ לשנה החדשה: ענייני תקשורת ונסיעות נלוות עשויים לקבל דגש, ויחסיכם עם אחרים יושפעו מהתהליכים שאתם עוברים עכשיו. חשוב לסגל גמישות ופתיחות ולהקדיש זמן ומקום לרחשי הלב. ייתכנו שמחות ולידות.

אריה

הירח המלא בימי סוף השבוע, עשוי להשפיע עליכם אנרגטית. אלרגיות ותופעות לוואי הנובעות ממתח נפשי ומשחיקה עלולות להופיע אצל מי שנוטים לכך.

טיפ לשנה החדשה: יופיטר המסמל גדילה, התפתחות ושפע, עובר לבית הכספים שלכם וישהה שם כשנה. שיפור במצבכם הכספי קשור לפרויקט חדש שיוצע לכם, ליוזמה כלכלית, כמו גם אפשרות לשיפור עתידי בשכר. קשרי ידידות איכותיים יצבעו את חייכם בצבעים מבטיחים. יש לכם ראש פתוח, הרבה רעיונות ולא מעט מזל, אלה יסייעו לכם.

בתולה

הירח המלא (בשישי-שבת) מדגיש ענייני חברה, אהבה זוגיות וילדים. אתם יצירתיים מתמיד ומרגישים צורך ליישם זאת.

טיפ לשנה החדשה: השנה, שבה נכנס יופיטר לבתולה (לתקופה של שנה) צפויה להיות טובה לילידי המזל, מה שקורה רק אחת ל- 12 שנה. מעכשיו תזכו ליותר הזדמנויות בתחומים המרכזיים בחייכם: זוגיות, הריון, לימודים, עבודה, חו"ל, עניינים משפטיים או מגורים. בענייני זוגיות או שותפויות יש נטייה לחוש מאוימים בשל מישהו סמכותי ובעייתי, או בשל סוגיה רגשית ולחץ מתיש לגבי מערכת יחסים שאתם לא חשים בטוחים בה. 

מאזניים

הירח המלא בשישי-שבת עשוי למצוא אתכם מתמודדים עם אילוצים מקצועיים או משפחתיים תובעניים, מצב שנוטה להקצין דברים. לכן חשוב שתקפידו על איזון אנרגטי, לאווירה סימפטית ואוהדת ולהתרחק מכל גורם מלחיץ.

טיפ לשנה החדשה: השנה, שבה נכנס יופיטר למזלכם צפויה להיות טובה לילידי המזל, מה שקורה רק אחת ל- 12 שנה. הוא יימצא במזלכם החל מחודש ספטמבר לתקופה של שנה. מעכשיו תזכו ליותר הזדמנויות בתחומים המרכזיים בחייכם: זוגיות, הריון, לימודים, עבודה, חו"ל, עניינים משפטיים או מגורים.

עקרב

הירח המלא בסוף השבוע עשוי לקדם אתכם בזכות עבודה אחראית, מדויקת ואינטליגנטית, שהרי חוכמה, הבנה ובהירות מחשבה, הן תכונות המאפיינות אתכם.

טיפ לשנה החדשה: המישור החברתי שלכם תופס תאוצה. לאנשים שתפגשו, לקשרים שתבנו ולרעיונות חדשים שיעלו תהיה השפעה חשובה וקובעת על מה שיקרה בהמשך. צפוי מפגש שיש בו כימיה מיידית ומיוחדת, כתוצאה מצירוף מקרים גורלי. שינוי הכרתי גדול בקשר זה או אחר ידרוש התייחסות מחייבת יותר.

קשת

הירח המלא בשישי-שבת עשוי להעיד כי עתידכם הכלכלי דורש תושייה וזהירות.

טיפ לשנה החדשה: חוש ההומור קשור הן לקשתים והן למיקום של יופיטר, שליט קשת במזל בתולה, שעשוי להדגיש השנה ענייני קריירה ומעמד. מנגד, בתחום מסוים בחייכם, זהו זמן של עיכול תהליך והתבוננות של עומק בחייכם ממקום בוחן וללא פשרות, מצב שדורש ראייה רציונאלית, אחראית ומפוכחת. תצטרכו להיעזר בשכלכם הישר כדי להימנע ממצבים דיכוטומיים, כדי שתוכלו להגן על עצמם מפני פגיעה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתבות נוספות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

המשך קריאה »

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »