26 מאי – 1 ביוני 2017

חוה מזר

תאומים

הירח החדש בשבת במזלכם עשוי להיטיב עמכם מצד אחד, אך להעיד על בעיה מצד שני, בייחוד בענייני זוגיות ושותפויות. שמרו על טקט וגלו משנה זהירות במגעים רגישים.

טיפ השבוע: אחדים מכם עשויים ליהנות מתשומת לב בביצוע משימה בעלת אתגר, שיש בה זיקה לרעיונות חדשניים בדפוסי חשיבה, ושתיתן את הטון של השבוע. זה הזמן לפלרטוט וחיזור. עכשיו ובהמשך החודש צפויות הזדמנויות להיכרויות, ותוכלו להתקרב למי שמעניין אתכם.

סרטן

הירח החדש (בשישי) עשוי לרמז על תשישות. נראה כי אתם מושפעים יתר על המידה מתגובותיהם של אחרים ושומרים הכל בפנים. כתוצאה מכך מצטברים משקעים שעלולים לפגוע באיזון הנפשי שלכם.

טיפ השבוע:  מומלץ שתתפקדו בסביבה שבה אתם מרגישים אהובים, מוגנים ובטוחים וכדאי שתיעזרו באינטואיציות החזקות שלכם. ייתכן שנכנעתם מדי לאחרונה, ועכשיו הגיע הזמן לשוב למסלול שיתאים יותר לרצונכם ולצרכים הספציפיים שלכם.

אריה

הירח החדש בשישי עשוי להאיץ – במהלך החודש – קידום מגעים החיוניים לכם. יש לכם הזדמנות להיות תקשורתיים ומהירים, כמו גם להיות אמיצים וחדשניים ולהביא את העתיד להווה. לשאפתנים שבכם יש אפשרות להתרחבות, לצמיחה, לעשייה ולמלוא החופן אקשן. ענייני רגשות צפויים לקבל תפנית.

טיפ השבוע: שבת-ראשון: עשויים להיות רגישים, פגיעים וחשופים, אבל אין כל מקום לדאגה. מיקום הירח במזלכם לקראת ימים שלישי-רביעי מחזיר לכם את החיוניות ואת הביטחון בעצמכם.

בתולה

השבוע יש לנקוט מדיניות של ריסון עצמי. נוכחות מרס בבית הקריירה שלכם תובעת מכם השקעת משאבים אינטנסיביים אך ממוקדים וריאליים מאוד בקידום מעמדכם. שילוב זה יוצר דינמיקה שדורשת ריכוז. הפרה של האיזון העדין הזה תגרור האשמות הדדיות ועוינות גלויה.

טיפ השבוע: שימו לב לא להיכנס לעימותים ואל תנסו לריב בכוח. תמרון אלגנטי יביא לכם את התוצאות הנכונות והרצויות. שמרו על איפוק כדי למנוע עימות או עוינות.

מאזניים

ירח חדש בשישי עשוי להיטיב עמכם. במהלך החודש צאו לטיולים (בארץ ובחו"ל) ונצלו את כל ערוצי התקשורת החברתיים שלכם. קשר חדש עשוי להתהוות.

טיפ השבוע: הרגישות שלכם (בראשון) עשוי להעיב על מצב רוחכם, אך מצב הרוח עשוי להשתפר לקראת המחצית השנייה של השבוע. מנגד, מיקום כוכב נפטון בבית העבודה שלכם דורשת ערנות, מודעות ורמה מסוימת של ריכוז ודריכות.

עקרב

הכוכבים משדרגים אינטואיציות עמוקות ותחושות בטן חדות. תמרנו באלגנטיות בין שיתוף פעולה לבין הפגנת עצמאות ומרדנות.

טיפ השבוע: התחום הכלכלי דורש התייחסות. צפוי מצב הפכפך שעשוי לפגוע בנקודה רגישה, ואתם תיאלצו לתכנן דברים מראש, כמו גם להימנע מקבלת החלטות מחייבות ומהוצאות בסדר גודל שדורש חשיבה אחראית ושקולה.

קשת

הירח החדש (בשישי) מול מזלכם עשוי להדגיש ענייני זוגיות, עבודה ושותפויות. מיקום כוכב מרס מול מזלכם עשוי ליצור פוטנציאל לקוצר רוח ולמעורבות רגשית גבוהה.

טיפ השבוע: כוכב מרס, הילד הרע שמפריע לשלווה ולשקט, עלול לזמן התרגזויות ולגרור קונפליקט. קשר אישי או מקצועי מורכב עשוי להגיע עד כדי משבר. אי הסכמה וחילוקי דעות עלולים להתעורר ולהקשות עליכם. ענייני רגשות ונסיעות עשויים להיות מודגשים.

גדי

הירח החדש (בשישי) עשוי לסחוף למצבי רוח משתנים ולהשפיע עליכם אנרגטית. שמרו על אורך רוח, הימנעו ממתחים נפשיים מעיקים. כדי להישאר שפויים דרושים כושר איפוק ויכולת הבלגה, גם אם הפגיעות מכוונות.

טיפ השבוע: גילויי גמישות והסתגלות יעניקו לכם עמדת יתרון ועוצמה. אתם זקוקים לפסק זמן ולתקופת רגיעה. על הפרק עשויה לעלות הזדמנות שתוכל לעזור לכם בהגשמת פרויקט חשוב, אם רק תדעו להתוות את הדרך אליו.

דלי

ראש החודש (בשישי) במזל תאומים מדגיש את בית התקשורת והנסיעות שלכם. זה הזמן לקבוע סדר עדיפויות בחיים ולבטא את האיכויות שלכם. היו יצירתיים, פוריים ובעיקר חדשניים.

טיפ השבוע: יש בכם כמיהה להגשמה עצמית בסגנון חדשני והרפתקני, והשבוע עשוי לעודד שדרוג מגעים אינטראקטיביים ברוכים. הפעילו את ערוצי התקשורת שלכם בארץ ובחו”ל. פעילות מקורית שלכם מקבלת עכשיו את קדמת הבמה.

דגים

התקופה מגבירה מאוד את מעורבותכם ואת רגישותכם לגבי הקורה סביבכם. ייתכן שקשה לכם בימים מסוימים בתקופה זו להבין מה קורה ואם מדובר במצב שהוא שלילי או חיובי. התשובה לכך מורכבת.

טיפ השבוע: הירח החדש (בשישי) עשוי להשפיע על המישור המשפחתי שלכם, לרמז על מצבי רוח הפכפכים, ולהביא לנטייה לריב ולהגזמה שיפוטית בתגובות, וכל דבר קטן עלול לעורר עוינות ולייצר נוקשות וחוסר פשרות.

טלה

הירח החדש במזל תאומים ביום שישי מייצר אנרגיה רבה ועשוי להעיד על ימים תקשורתיים ופעילים מאוד. יש בנייה המבטאת את יכולת העשייה, היוזמה והביצוע שלכם.

טיפ השבוע: בכל הנוגע לעבודה – גילויי יוזמה, מקוריות, עצמאות ושליטה במצב עשויים לזכות אתכם בתפקיד נחשק. יש מישורים שאתם מצליחים בהם, והאינטואיציה תסייע למי שידע להקשיב לרחשי לבו.

שור

הירח החדש בשבת מעיד כי יש לסמוך רק על ההיגיון ועל הניסיון. שיקולים נבונים ומעשיים עשויים להביא הצלחה פיננסית, ואילו עשייה אופורית פזיזה, שלא מתאימה לאופייכם, עלולה לגרום הפסד. הפנימו את חשיבות ההשקעה לטווח רחוק.

טיפ השבוע: חשוב שתתכננו מראש את מה שאתם רוצים ומייחלים לו, תוך כדי התחשבות בסביבתכם ובמי שחולק את חייו איתכם. שימרו על דיסקרטיות.

 

                   

כתבות נוספות

הפתרון למחסור בסייעות?

עיריית מודיעין תשיק בקרוב קמפיין פרסומי לגיוס חיילים משוחררים כתומכי הוראה בגני הילדים והצהרונים, ותעניק להם מלגה של עד ל-8,000 שקל בתום שישה חודשי עבודה

שנת שיא

רגע לאחר סיומה של שנת 2021 חושפים מתווכי הנדל"ן המקומיים את העסקאות הגדולות של השנה: וילה במכבים שנמכרה בקרוב ל-9 מיליון שקל, עסקת השיא לדירת 3 חדרים והדירה הכי יקרה במגדלי דמרי

חותכים את התור

מתחם בדיקות נוסף החל לפעול בעיר, בחניית הספריה העירונית, ובעירייה מקווים כי יחד עם השקת מתחם הדרייב אין בפארק הטכנולוגי יצומצמו העומסים הכבדים שנרשמו בשבוע שעבר

הפתרון למחסור בסייעות?

עיריית מודיעין תשיק בקרוב קמפיין פרסומי לגיוס חיילים משוחררים כתומכי הוראה בגני הילדים והצהרונים, ותעניק להם מלגה של עד ל-8,000 שקל בתום שישה חודשי עבודה

המשך קריאה »

שנת שיא

רגע לאחר סיומה של שנת 2021 חושפים מתווכי הנדל"ן המקומיים את העסקאות הגדולות של השנה: וילה במכבים שנמכרה בקרוב ל-9 מיליון שקל, עסקת השיא לדירת 3 חדרים והדירה הכי יקרה במגדלי דמרי

המשך קריאה »

חותכים את התור

מתחם בדיקות נוסף החל לפעול בעיר, בחניית הספריה העירונית, ובעירייה מקווים כי יחד עם השקת מתחם הדרייב אין בפארק הטכנולוגי יצומצמו העומסים הכבדים שנרשמו בשבוע שעבר

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך