27 בדצמבר – 2 בינואר 2014

חוה מזר

גדי

ירח חדש במזלכם לקראת ימים רביעי וחמישי עשוי להיטיב עימכם, זאת בתנאי שתמתנו גאוות אגו ויוהרה נלווים. גם אם כרגע אתם מוטרדים ומתקשים לראות את התמונה בשלמותה – סובלנות ושקידה הן מילות המפתח.

טיפ ל- 2014: השנה הקרובה מייצרת אופציות של בנייה והתחדשות. מיקומו של פלוטו במזלכם יאיץ שאפתנות מואצת ועימה נגיעות של עוצמה והתחדשות, המייצרים חוכמה, בשלות ומודעות. גילויי גמישות והסתגלות יעניקו לכם עמדת יתרון ועוצמה. יש, לפיכך, למצוא את האיזון בין דינמיקת המבטיח לבין המוציא לפועל, כדי לתעל את האנרגיה למקום מפרה ולא מזיק.

דלי

טרום יום ההולדת מתבטא נפשית ובריאותית עם נטייה להסתגרות, שימו לב לימים רביעי וחמישי. ביום שני ארגנו התחככות חברתית בניסיון לשחרר חוסר שקט טעון.

טיפ ל- 2014: סטורן בבית הקריירה שלכם עד סוף השנה מעכב אתכם מעט וגורם לכך שתצטרכו לעבוד קשה מאוד. עם זאת, כל השקעה מצידכם תישא פירות מאוחר יותר, כך שאין לכם מה לחשוש מכל מיני אילוצים שאולי נראים לכם מאיימים כרגע העיקר התוצאה. לקראת המחצית השנייה של השנה יחול מפנה לטובה בתחום הזוגי וייפתחו לפניכם אפשרויות מבטיחות.

דגים

זהו שבוע שיש בו הזדמנויות לדברים טובים לצד קשיים שמסרבים להתפוגג. אורנוס המחשמל והבלתי צפוי, בהיבט למרס הפעיל והתקיף, עלול לבטא מעשים אימפולסיביים, מרדנות וצורך להשתחרר. יש להימנע ממצבים קיצוניים. אם לא יהיה לחץ, הכול יסתדר.

טיפ ל- 2014: אתם נמשכים לפעילות חובקת עולם ולנושאים שיזרימו דם מחודש בעורקיכם. קשרים קיימים וחדשים יהיו בזיקה לחו"ל בדרך כלשהי. השנה מאפשרת לכם להתחיל בעשייה ברוכה הקשורה בדחפים בתחומי היצירה, הנסיעות האהבה, הדור הצעיר במשפחה, וכן סיכוי להריונות וללידות. קיץ 2014 עשוי לסמל קידום מקצועי.

טלה

שמש וירח חדש בבית הקריירה שלכם, יוצרים השבוע היבט עם הכוכבים אורנוס ומרס, המלמדים על שבוע לחוץ ועמוס במטלות ובמחויבויות, מצב שייאלץ אתכם לעיתים להתפכח ולהישיר מבט אמיץ אל מציאות כפייתית ומאיימת כתוצאה מפונקציה של גורמים שאין לכם שליטה עליהם.

טיפ ל- 2014:  מודעות: מיקום מארס כוכבכם במזל מאזניים (עד יולי 2014) מפעיל את הכוכבים פלוטו ואוראנוס. אלה מסמלים הפסד חומרי של רכוש וכספים ובהשפעתם גוברים הכוחניות, הקיצוניות והאכזריות. לקראת קיץ 2014 מסתמנים יצירתיות שופעת, אהבות, הריון, נסיעות וקידום יעדים נחשקים. 

שור

השבוע יש צורך בגיבוש עצמאות והפגנת יכולת אלתור ותושייה. זווית הפעולה בין מרס לאוראנוס: חשוב להיזהר מקצרים בתקשורת שמביאים איתם פתיל קצר ותגובות קיצוניות. יחסים שמתחילים עכשיו עלולים להסתיים באכזבה.

טיפ ל- 2014: לשנה זו מתקשרים קשרים רציניים ומחייבים. השור שייך למזלות היציבים המחפשים שלווה, שקט, קביעות וביטחון. השנה עשויה להעצים בכם את הכמיהה הזאת לפינה שקטה ופסטורלית כדי לזכות במנוחה ובאיזון אנרגטיים. הוצאת אנרגיה תובענית עלולה לגרור סטגנציה וניוון בקשרים שאין בהם פתיחות וגמישות. רגשות חמים ואמפטיים כן יועילו השנה.

תאומים

עניינים פיננסיים עומדים לתפוס במהלך המחצית השנייה של השבוע את רוב מעייניכם, מצב שמטבע הדברים גורר התעסקות מנטלית שוחקת. לוונוס בנסיגה יש השפעה שלילית על תחום הכספים, הבורסות ועל השקעות בכלל זה, ונושא זה נהיה רגיש ובעייתי בעת הנסיגה. במצב כזה לא כדאי להסתכן, שכן עלולים להפסיד.

טיפ ל- 2014: הקיץ יעניק לכם יתרון גדול, יסמל עבורכם עצמאות והתחדשות, וייטיב עם יכולת ההבעה ועם כושר השכנוע שלכם. יש הרבה תנועה, נסיעות ופגישות. הראש יהיה חריף יותר, עירני ויייצר אינספור רעיונות. במישור הבריאותי שלכם: בחרו בשגרה שיש בה סדר יום שקול ומתוכנן, אך גם רגיעה.

סרטן

ירח חדש מול מזלכם, לקראת המחצית השנייה של השבוע, מדגיש ענייני זוגיות ושותפויות. אתם משדרים חוסר סבלנות, ובעיקר התנגדות לכל מסגרת, הגבלה או שגרה, שעוד מעצימים עקב התמודדות עם אנשים הנוטים לקיצוניות ואת הקושי הנלווה לרסן את הפוטנציאל לגוזמה.

טיפ ל- 2014: השנה מסמלת בנייה חדשה ושיפור משמעותי במערכות יחסים קיימות. ענייני חו"ל יהיו דינאמיים לאלו שתחום זה מודגש בחייהם. בשורות משמחות יגיעו בקשר לתינוקות, להריונות ולהישגים שיסייעו להתקדמותכם. המישור הפיננסי צפוי להשתפר לקראת המחצית השנייה של השנה.

אריה

אתם נתונים במצב רגיש וצריכים להנמיך ציפיות. בסביבות יום שני חשוב שתדגישו יצירתיות ואת דרך החשיבה המיוחדת לכם. פעילות תובענית עשויה לגרור תשישות לקראת המחצית השנייה של השבוע. כדאי שתביאו את עצמכם למצב יותר רגוע!

טיפ ל- 2014:  מוטב שתהיו ערניים ולא תחמיצו הזדמנויות – השנה רצופה באפשרויות לקידום בקריירה. מנגד, סטורן בעקרב, (עד סוף 2014), תעמיד אריות רבים בתחושת פגיעות ורגישות בענייני בית ומשפחה, או דאגה לאדם מבוגר במשפחה. כדי לאפשר לקשר או לתפקיד להימשך, תצטרכו לשנות דברים בסיסיים שאינם בריאים לכם.

בתולה

ירח חדש, במיקום מחמיא למזלכם, מרמז על תנופה חברתית מאתגרת ועל ממד יצירתי שעשוי לזכות אתכם בתשומת לב. גובר הרצון להשיג יותר עצמאות ושליטה ולהפגין מנהיגות ואסרטיביות. ענייני כספים דורשים מודעות וזהירות.

טיפ ל- 2014: זוהי שנה מייצבת ואחראית שעשויה לשפר את ביטחונכם העצמי. השנה מרמזת על אופציות של בנייה חיובית והתחדשות. אתם פעילים ויצירתיים ובתקופות מסוימות יעצימו הכוכבים את הכריזמה שלכם והמישור הרגשי ייצא נשכר מכך. מנגד, נסיגת כוכב מרס (בבית הכספים שלכם עד יולי 2014) מצפה מכם לנקוט משנה זהירות בענייני כספים והשקעות.

מאזניים

השבוע דורש הקפדה מפוקסת בנושאים רגישים. אתם עלולים להיקלע למצב של אי נעימות מקצועית או משפחתית, בגלל מעורבות רגשית בעניינים שדורשים התייחסות רציונלית. כדאי לפנות למרכיבים מהסוג שאמורים לשאת אנרגיה מכוננת של פתיחות ונגישות. נסו את יום שני.

טיפ ל- 2014: אתם עסוקים בביסוס מעמדכם המקצועי, שאליו נלווים לעיתים דריכות ודרייב כפייתי. מקורות הכנסה, השקעות ורווחים ידרשו מכם שיקולים פרקטיים כדי להבטיח את עתידכם הכלכלי. קיץ 2014 יזרים לחייכם איכות חברתית מתחדשת. מומלץ למנף קשרי חברות וידידות חובקי עולם.

עקרב

ירח חדש עשוי להשפיע על החודש הקרוב. אתם עשויים להתקדם בזכות עבודה אחראית, מדויקת ואינטליגנטית – שהרי חוכמה, הבנה ובהירות מחשבה, הן תכונות המאפיינות אתכם. מנגד, חשוב למתן את הכעס, לוותר על ההתנצחות והמחלוקות, ולשלוט במחשבות ובתגובות.

טיפ ל- 2014: השפעת כוכב האחריות סטורן במזלכם תגביר אצלכם את הזהירות ואת המשמעת. בזכות כושר הארגון המעולה שלכם תדעו להפוך תנאים לא נוחים ליתרון, ולהצליח. קיץ 2014 עשוי לקדם אתכם מקצועית ולזכות אתכם באהדה ובהכרה. נושאים או קשרים חדשים יהיו בקונטקסט של חו"ל.

קשת

ימי סוף השבוע ותחילתו עשויים להיות עמוסים נפשית. לקראת יום שני סגלו התנהלות תקשורתית מתוחכמת שעשויה לתרום ליכולת להתחבר ולתקשר. רביעי וחמישי דורשים זהירות בענייני כספים והשקעות.

טיפ ל- 2014: קיץ 2014 עשוי להעיד כי ביטחונכם העצמי יתחזק. מיקום יופיטר באריה יאיץ נסיעות ולימודים וישפיע לטובה על הדברים המרכזיים בחייכם. בית הספר והאוניברסיטה בכלל זה יספקו מקום להעלאת סף הריגושים. ישתלם לכם לסגל פתיחות וראייה קוסמופוליטית רחבה. לוו את מעשיכם בקריצה ובחוש הומור. מנגד, חובה עליכם השנה להקפיד בענייני תזונה ומנוחה.

 

2013-12-26 11:52:45
2013-12-26 11:52:45

כתבות נוספות

המספר הנוסף

שחק בן שבת, הסקורר של עירוני מודיעין, חתם על חוזה לעונה נוספת, איתמר אינהורן רשם ניצחון בתחרות הרכיבה בפולין, ונערות ב' דרום של עוצמה מודיעין פספסו עליית ליגה בשל הפסד בודד

חוגגים עם הבירה

מודיעין תציין את יום ירושלים בשלל אירועים: יונתן רזיאל ונתן גושן במופע משותף, רבקה זוהר עם הלהיטים מפעם ומופע דגלנות של בנות האולפנה

המספר הנוסף

שחק בן שבת, הסקורר של עירוני מודיעין, חתם על חוזה לעונה נוספת, איתמר אינהורן רשם ניצחון בתחרות הרכיבה בפולין, ונערות ב' דרום של עוצמה מודיעין פספסו עליית ליגה בשל הפסד בודד

המשך קריאה »

חוגגים עם הבירה

מודיעין תציין את יום ירושלים בשלל אירועים: יונתן רזיאל ונתן גושן במופע משותף, רבקה זוהר עם הלהיטים מפעם ומופע דגלנות של בנות האולפנה

המשך קריאה »

שדד את ההיסטוריה

תושב מודיעין נעצר בחשד לסחר בלתי חוקי בעתיקות, ובחיפוש בביתו נמצאו 1,800 פריטים היסטוריים, חלקם נדירים • על פי החשד, החשוד רכש את הפריטים מסוחרי עתיקות מהשטחים ומכר אותם ללקוחות בחו"ל

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך