27 בינואר – 2 בפברואר 2017

חוה מזר

דלי

מיקום השמש במזלכם מייצרת הזדמנות לבחון את מה שקרה בשנה האחרונה מצד אחד, ואת המטרות לשנה הנוכחית מצד אחר. מעצם היותו צומת, קובע יום ההולדת את השנה כולה.

טיפ השבוע: הדלי מנטלי וזקוק למכנה משותף חשיבתי. אתם מבריקים, ססגוניים ויצירתיים. עם זאת, סביבתכם נוטה לביקורתיות ושיפוטיות, מצב שעשוי לפגום בפעילותכם. עכשיו הזמן לפעול לקראת החדש, לתגבר את העצמאות ולהפסיק עם מה שאבד עליו הכלח.

 

דגים

יש לכם ימים המלווים בתחושת בדידות ובמצבי רוח. התקופה הנוכחית הלא יציבה לא מוסיפה לשקט הנפשי שלכם. שימו לב לשישי-שבת. למזלכם, קיימת מערכת כוכבית שמגינה עליכם גם כשמאגרי האנרגיה מתרוקנים.

טיפ השבוע: מיקום כוכבים משמעותיים בבית החברתי שלכם מדגיש יצירתיות, קשרים לא שגרתיים ורגשות. זה הזמן להתארגנות מחדש וקביעת מטרות ברורות, הדורשות  התייעלות, חריצות ומעשיות. לבני המזל צפוי מפגש גורלי. 

 

טלה

שישי-שבת:  ראש חודש במזל דלי עשוי להעשיר את חיי החברה שלכם. אתם נכנסים עכשיו לקצב משוחרר והרפתקני שהולם אתכם. בחודש הקרוב צפויה עלייה בקצב הפעילות ותורגש התמקדות במשימות שעניינן התבלטות, מנהיגות ועצמאות.

טיפ השבוע: מעברו של מרס למזלכם ביום ראשון (עד 10 למרץ) משחרר אתכם סוף סוף מהחשש מפני מי שפועלים מאחורי גבכם. במחצית הראשונה של השבוע: נקטו זהירות בענייני בריאות והימנעו מרכילויות. ימים רביעי-חמישי: ימים פעילים ונמרצים.

שור

אופייכם השמרני נוטה לבחור במסלול בטוח ומסודר, אבל גם לתת הזדמנות לדברים חדשים לצמוח. אפשרויות חדשות עדיין קורצות לכם מכיוון חו"ל. מנגד, העומס והלחץ הגוברים סביב סוגיה מסוימת, בגינם אתם נאלצים להישיר מבט ישיר ומציאותי יותר על הנסיבות והאילוצים בחייכם.

טיפ השבוע: אתם זקוקים לשייכות, לקביעות ולביטחון. השקיעו בעצמכם, בבני המשפחה, או ביחסים עם האנשים שאתם חפצים ביקרם. שימרו על דיסקרטיות.

 

תאומים

תקופת מזל דלי מלמדת על הרחבת המעגל החברתי, כמו גם על צורך להתרחק מהשגרה, להעז ולהתנסות. שבת מומלץ לנסיעות, ליצירת קשרים ולקשר עם חו"ל.

טיפ השבוע: במחצית הראשונה של השבוע אתם עשויים אתם עשויים לנווט בסביבה תובענית ולוחצת. כדאי לגלות מידה של רגישות ושל גמישות. המחצית השנייה של השבוע עשויה ללמד על הרחבת המעגל החברתי, כמו גם על צורך להתרחק מהשגרה, להעז ולהתנסות.

 

סרטן

יש למצוא את האיזון בדינמיקה בין המבטיח לבין המוציא לפועל כדי לחוש בטוחים. אתם יצירתיים ותקשורתיים. חשוב שתרכזו את כוחותיכם, תגדירו לעצמכם מטרות ותתמקדו בהם.

טיפ השבוע: מיקום מרקורי-פלוטו מול מזלכם מדגיש ענייני זוגיות, עבודה ושותפויות, מצב שעשוי להעניק לכם אינטואיציה עמוקה ותחושות בטן חדות. קשר משמעותי ותכליתי עשוי להתפתח. שמרו על חושים מחודדים כדי להתמודד עם מצבים קוטביים המצריכים ערנות.

 

אריה

אתם כמהים להיות מקוריים, שונים, משובבי נפש ומרעננים. השבועות הבאים עשויים להיות  חדשניים ואפילו נועזים.

טיפ השבוע: ראשון-שני: עשויים לטלטל אתכם בשל אנרגיה שמגיעה מאנשים שהחוט המקשר ביניהם הוא מתח וקונפליקט, מצב המזמין התגרויות מילוליות וחוסר התחשבות. הימנעו מיחסים מורכבים ומגבילים. מצב מסוים ידרוש תכנון והיערכות מחודשת. המחצית השנייה של השבוע עשויה להציב לכם יעדים מתחדשים.

 

בתולה

תקופה זו מתאפיינת בעבודה רבה ומאומצת וברגישות בריאותית. שימו לב לשישי-שבת. האטה בקצב תסייע לכם למנוע מצבי עייפות ושחיקה. הקפדה על הרגלים נכונים, תזונה ומנוחה תסייע לכם.

טיפ השבוע: ונוס מול מזלכם במזל דגים: עשוי להשפיע על חיי האהבה והזוגיות שלכם, ואף מאפשר עשייה ברוכה בתחומי היצירה. שימו לב למחצית הראשונה של השבוע. רביעי-חמישי: היו זהירים בענייני כספים והשקעות.

 

מאזניים

שהות הירח במזלכם בשישי-שבת עשויה להיטיב עם כל גילויי יוזמה מצדכם מבחינה יצירתית, חברתית או רגשית. טוב להשתתף באירועים ולהרחיב את המעגל החברתי. בתחום הזוגי הדברים תלויים ברצינות ובנכונות הצד השני להשקיע.

טיפ השבוע: שימו לב: אוראנוס מול מזלכם מצריך מכם התנהגות זהירה, מסודרת ומתוכננת. עצבנות ואי שקט סביבכם אומנם משפיעים וגוררים תחושה של חוסר נוחות ולחץ, אבל אל תתנו לכך להשפיע עליכם.

 

עקרב

ענייני בית ומשפחה עשויים לאפיין את הירח החדש בשישי-שבת. מארס כוכבכם מצפה מכם לפעול ביתר כוח ומרץ, לקדם דברים או ליזום דברים חדשים. לכן חשוב שהחשיבה שלכם השבוע תהיה מסודרת יותר, שיטתית, אחראית, מדויקת ומאורגנת.

טיפ השבוע: הכוכבים עשויים לקדם ענייני אהבה, רגשות ויצירה, וזוהי תקופה משמעותית  למערכות יחסים לא שגרתיות. מומלץ בחום לצאת מהבית, לשנות את דפוסי ההתנהגות השגרתיים שלכם ולהיפתח להתנסויות חדשות.

 

קשת

למעברה של השמש למזל דלי תהיה השפעה חיובית מאוד עליכם, הצד התקשורתי והיצירתי שטמון בכם מוסיף תחרותיות, גירוי וייחודיות והעסקים מתרעננים ומתחדשים.

טיפ השבוע: ימי סוף השבוע מומלצים להנאות ולבילויים. האנרגיות שלכם עשויות להיות נמוכות לקראת המחצית הראשונה של השבוע. היו זהירים במיוחד בהתמודדות עם מצבים חלקלקים.  אתם מתחזקים לקראת המחצית השנייה של השבוע, מצב שעשוי לאפשר תכנון מהלכים פעלתניים וכושר הביטוי יתחדד.

 

גדי

הירח החדש (בשישי-שבת) עשוי להדגיש ענייני כספים והשקעות ודורש עירנות ואחריות. למגעים פיננסיים כאלה ואחרים יש השפעה חזקה על הרגשתכם.

טיפ השבוע: הגדי מסמל צמצום, מחסור וצורך להתייעל ולמנוע בזבוז. כדי להימנע מסיכון יש להגדיר מטרות וגבולות בקשר עסקי או אחר, שיועילו לשני הצדדים. ענייני רגשות, אהבה וסקס עשויים להיות מודגשים אצל אלה המעוניינים בכך.

כתבות נוספות

מחזיקים לו אצבעות

ביום שישי בערב תעלה נבחרת הנוער הישראלית לגמר אליפות אירופה בכדורגל, כאשר גם למודיעין יהיה נציג על המגרש – עילאי תומר בן ה-18 שמשחק במכבי תל אביב

השבוע בעיר

לא נשארים בבית: שחר חסון, מסיבת מזרקות, מופע קלאסיקות רוק, ספורט בפארק ואליפות העיר בכודרעף חופים

המספר הנוסף

רוכבי האופניים ממודיעין עלו השבוע שוב על הפודיום, נדב נידם סיכם בהפועל ירושלים אבל יצא למחנה אימונים עם מכבי תל אביב, ועירוני מודיעין ממשיכה להתחזק לקראת ליגה א'

לאכול ולרקוד

בשדרה המרכזית במע"ר נפתח השבוע עסק חדש, המשלב בין מסעדה אסייתית, סושי ואווירת דאנס בר תל אביבי

מחזיקים לו אצבעות

ביום שישי בערב תעלה נבחרת הנוער הישראלית לגמר אליפות אירופה בכדורגל, כאשר גם למודיעין יהיה נציג על המגרש – עילאי תומר בן ה-18 שמשחק במכבי תל אביב

המשך קריאה »

השבוע בעיר

לא נשארים בבית: שחר חסון, מסיבת מזרקות, מופע קלאסיקות רוק, ספורט בפארק ואליפות העיר בכודרעף חופים

המשך קריאה »

המספר הנוסף

רוכבי האופניים ממודיעין עלו השבוע שוב על הפודיום, נדב נידם סיכם בהפועל ירושלים אבל יצא למחנה אימונים עם מכבי תל אביב, ועירוני מודיעין ממשיכה להתחזק לקראת ליגה א'

המשך קריאה »

לדבר את הקושי

מאחורי הסטטיסטיקה של שיעור הגירושים שממשיך לעלות עומדים הילדים, שקולם לעיתים רבות לא נשמע • בעיריית מודיעין החליטו לעשות מעשה והקימו קבוצה לילדים להורים גרושים, שמספרים על ההתמודדות והחיים שאחרי: "בהתחלה זה הרגיש כאילו העולם חרב עלי"

המשך קריאה »

"ביבס מזלזל בנו"

בצעד יוצא דופן יצאו הגננות ממודיעין להפגנה סוערת מול בניין העירייה וטענו כי ביבס מזלזל בהן, זאת לאחר שראש העירייה הפעיל את גני הילדים בעיר בימי ההשבתה באמצעות הסייעות, עליהן איימה סמנכ"לית משאבי האנוש בעירייה כי במידה ולא יופיעו לעבודה יינקטו נגדן צעדים משמעתיים • הגננות אף זכו לגיבוי ממנהל בית הספר הדמוקרטי, שכינה את המהלך "לא ראוי מוסרית", בעוד שיו"ר הנהגת ההורים העירונית מסביר כי הצעד השנוי במחלוקת נועד לעזור להורים

המשך קריאה »