27 במרץ – 2 באפריל 2015

חוה מזר

טלה

בימי סוף השבוע: הפגינו גמישות כלפי הסובבים ופעלו למען דיאלוג פורה עם בני/ות הזוג. ראשון-שני: ימים בעלי פוטנציאל לפעילות ברוכה וטובים לראיונות עבודה ופגישות עסקים. רביעי-חמישי: עליכם לסגל גישה סובלנית ופרקטית.

טיפ השבוע: ונוס בבית הכספים שלכם (עד 11 באפריל), בהיבט של עוצמה לכוכב פלוטו, עשוי להעיד כי כספים עשויים להגיע, ייתכן בהקשר לחו"ל. יש הזדמנויות ברוכות לרווחים, הכנסות או העברת סכומי כסף שציפיתם כבר לקבל אותם.

שור

הכוכבים מהלכים בבית ה-12, הנחשב למיקום חלש עבורכם. חשוב שתאטו מעט את הקצב ותיקחו קצת יותר זמן למנוחת הנפש. מיקום כוכב מרס במזלכם החל מ-1 באפריל עד 12 במאי עשוי לחזק אתכם.

טיפ השבוע: מיקום ונוס במזלכם (עד 11 באפריל) בהיבט כריזמטי לפלוטו, עשוי להעיד כי המעורבות הרגשית מתחזקת. ונוס עובדת בעוצמה על החושים שלנו וגם על היכולת ליהנות מהדברים הקטנים של החיים. לפנויים צפויות הזדמנויות להיווצרות קשרים דרך רשתות חברתיות ובמהלך נסיעות לחו"ל.

תאומים

ענייני כספים והשקעות עשויים להדגיש את ימי סוף השבוע. המחצית הראשונה של השבוע עשויה להעיד על פוטנציאל נדיר של עשייה מקורית שבה תוכלו לבטא את מיטב כישוריכם. אתם כבר חשים בתוככם את תחילת האביב. אלה הם ימים שבהם תתקשו להנמיך את האש אם יידלק ניצוץ. רביעי-חמישי: מתנו את הביקורתיות שלכם.

טיפ השבוע: השבוע יהיה לכם קל יותר לשלוט במתרחש. תעמדו במצבים שבהם תצטרכו להפגין עצמאות, ותבינו שלא חסרה לכם תושייה ושבשעת לחץ אתם מצליחים להשיב את הדברים למסלולם.

סרטן

היחסים בבית או בעבודה נוטים להיות מתוחים. ייתכן שמתפתחת תחרות סמויה עם מישהו בסביבה שעלולה להעכיר את האווירה. הביקורת שיש לכם כלפי עמיתים עלולה לפרוץ בצורת הערות עוקצניות שעשויות להחריף את המתח.

טיפ השבוע: בימי סוף השבוע מומלץ להשקיע זמן איכות עם בני המשפחה. שני-שלישי: ענייני כספים והשקעות צפויים להשתפר. מיקום ונוס-מרס (בבית החברתי שלכם בשור) יחדיר לחייכם חיות חברתית מלטפת ונמרצת כאחד. רעננו קשרים (בארץ ובחו"ל) באמצעות רשתות חברתיות.

אריה

לתקופה הנוכחית יש השפעה ממכרת, שהרי אי אפשר להתעלם מכך שאנרגיית האביב מזרימה לחייכם סימנים של חיות וסומק לפנים. תפגשו אדם קורן כריזמטי, ייתכן תוך כדי אינטראקציה מקצועית.

טיפ השבוע: כדאי לקדם יעדים חברתיים, מקצועיים ואחרים בימי תחילת השבוע, במיוחד לאלה מכם שנמשכים לשינויים וריגושים ושיש להם אומץ לנסות ולהתנסות. אלה מכם שנוסעים לחו"ל ייהנו ממפגשים מהנים ומחוויות מרגשות, שיגיעו לשיאם בירח המלא לקראת סוף השבוע הבא.

בתולה

אתם נתונים ללחץ פסיכולוגי מתיש וזקוקים ליותר מנוחה והירגעות. חוסר הוודאות שאופף אתכם גורם לכם להיות קצת ביקורתיים, ציניים וחדים.

טיפ השבוע: צפויה בקרוב האצה מקצועית ועסקית כאחד, באמצעות מגעים שתובעים ריכוז רב, דיוק ואיכות. ונוס בשור משפיע על חייכם הרגשיים, העסקיים ועל התנהלות מערכות היחסים שלכם. ייתכן שאינכם מודעים לכוח המשיכה שלכם, מישהו מנסה להתקרב אליכם ויפתיע  בגישתו. זה הזמן להבהרת אי-הבנות, לתיקון יחסים ולהתקרבות למי שיחסו אליכם אינו ברור.

מאזניים

בימי תחילת השבוע יש לכם תקשורת טובה מבחינה עסקית וחברתית כאחד. כדאי לצאת לאירועים, או לחבור לאנשי פרסום ואחרים, כדי לקדם יעדים שהם מרכזיים כרגע בחייכם.

טיפ השבוע: המיקום המדויק של ראש דרקון במזלכם מול השמש במזל טלה עשוי להקצין לחץ נוראי שאתם נתונים בו בנושא יחסים מחוץ או מבית, מצב שיביא לצורך בפסק זמן במצבי שותפויות מתישים. יש להבהיר אי-הבנות, לתקן ולהתקרב למי שיחסו אליכם אינו ברור.

עקרב

בתקופה זו יוגברו מעורבותכם ורגישותכם לגבי הקורה סביבכם. ראשון-שני: הירח בבית הקריירה שלכם מדגיש את יכולת הביטוי העצמי, היצירתיות וההעזה שלכם. ימים של נסיעות, פגישות ותקשורת חיובית. תגלו שהעבודה הקשה שהשקעתם יכולה סוף סוף להרשים את אלה שחוות דעתם חיונית לביטחון העצמי שלכם.

טיפ השבוע: מעבר ונוס לשור ישפיע לטובה על ההתייחסות אליכם ועל התייחסותכם לאחרים. יהיה לכם קל להתאהב או להיענות למי שמנסה להתקרב אליכם. שיחות נפש יעשו טוב לזוגיות.

קשת

אתם יצירתיים ושופעי מרץ עכשיו. כעת חשוב שתפעלו ותיקחו חלק מרכזי ופעיל בפעילות מרכזית. ימי תחילת השבוע הם הימים הטובים ביותר מבחינתכם. כדאי שתקבעו בו ראיונות עבודה, פגישות היכרות ושיחות חשובות – נראה שהן יצליחו וישביעו את רצונכם. ענייני חו"ל ונסיעות עשויים להיות מודגשים.

טיפ השבוע: מנגד, מישהו מנסה להגביל אתכם. המתח ונפילות של מצבי רוח עלולים לגרור התפרצות חסרת טקט מצידכם. שימו לב למחצית השנייה של השבוע.

גדי

העומס והלחץ גוברים, אולי בגלל שאתם מסתכלים בצורה יותר מציאותית על הנסיבות והאילוצים בחייכם. עליכם לגלות סיבולת ולהמשיך קדימה, גם אם הדרך איטית ומייגעת. אלה יגיעו לשיאם לקראת הירח המלא בתוך שבוע.

טיפ השבוע: בשורות מרחוק, ביקור מחו"ל או נסיעה קרובה מעבר לים, מושך אתכם עכשיו. המעורבות הרגשית מתחזקת. מיקום ונוס בשור, בהיבט כריזמטי למזלכם, עשוי להעיד כי תהיה לכם עכשיו אפשרות ליצור קשר בעל פוטנציאל רציני. שימו לב לימים רביעי וחמישי.

דלי

המזל משחק לצידכם השבוע ובזכותו תוכלו ליהנות מרגעי חסד. המחצית הראשונה של השבוע חיובית לקידום יעדים אמיצים ונמרצים. תוכלו למצוא דרך להתקדם ולהתפתח, או להשתלם בשטח המושך אתכם.

טיפ השבוע: כדאי להתמסר לעשיית הדברים המעניינים אתכם, ובין השאר לבטא את רגשותיכם ורעיונותיכם. מומלץ לנהוג בפתיחות, כי ישנה חשיבות לגישה, כמו גם לאופן שבו תוכלו לשפר את נקודת המבט הייחודית שלכם. רביעי-חמישי: האווירה הביקורתית עשויה להקשות עליכם להתנהל כרגיל.

דגים

בולטת עכשיו הנטייה שלכם לבחור השקעה כספית שיש בה סיכון שנוטה לקיצוניות. שימו לב: שבוע מהיום דברים עשויים להשתנות בפתאומיות, שכן אי אפשר בימים אלה להסתמך על ראייה נכונה ואחראית. אתם עלולים להתלהב, להוציא יותר מדי ולהתחייב לתשלומים שתתקשו לעמוד בהם.

טיפ השבוע: ונוס ומרס, המהלכים בשור, מאפשרים הגשמה עצמית והזדמנות להיות מעורבים בפעילות יוצרת וחברתית. קשר משמעותי ומרגש עשוי להיכנס לחייכם, אך חשוב שיהיה זמן מספיק להיכרות מקרוב ולביסוס הקשר בשל תהפוכות התקופה.

כתבות נוספות

למה? ככה!

מה אומרים לאלפים, ויתכן אף שמדובר ברבבות, שריצו עונשי מאסר על פרומיל מהאישומים נגד ביבי?

נשארים בצמרת

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה את נתוני מכירות הדירות החדשות בחודשים ספטמבר-נובמבר, מהם עולה כי מודיעין ניצבת במקום ה-4 בארץ עם מכירה של 842 דירות

תנו ללמוד בשקט

סטודנטים תושבי העיר שרכשו מנוי לתקופת המבחנים במתחם חללי העבודה של העירייה הופתעו לגלות כי שעות הפעילות השתנו ללא התראה: "הבטיחו לנו משהו ופתאום החליטו לשנות"

למה? ככה!

מה אומרים לאלפים, ויתכן אף שמדובר ברבבות, שריצו עונשי מאסר על פרומיל מהאישומים נגד ביבי?

המשך קריאה »

נשארים בצמרת

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה את נתוני מכירות הדירות החדשות בחודשים ספטמבר-נובמבר, מהם עולה כי מודיעין ניצבת במקום ה-4 בארץ עם מכירה של 842 דירות

המשך קריאה »

תנו ללמוד בשקט

סטודנטים תושבי העיר שרכשו מנוי לתקופת המבחנים במתחם חללי העבודה של העירייה הופתעו לגלות כי שעות הפעילות השתנו ללא התראה: "הבטיחו לנו משהו ופתאום החליטו לשנות"

המשך קריאה »

שעתם הקשה של המנהלים

הגל הנוכחי של הקורונה מעמיד את מנהלי בתי הספר במצב בלתי אפשרי, בו מלבד המאומתים והמבודדים נעדרים מהלימודים גם תלמידים רבים שהוריהם חוששים לשלוח אותם ללימודים • מנהלי בתי הספר במודיעין מספרים איך בכל זאת מצליחים לשמור על שגרת לימודים כאשר רבע מהמורים נעדרים

המשך קריאה »

הפתרון למחסור בסייעות?

עיריית מודיעין תשיק בקרוב קמפיין פרסומי לגיוס חיילים משוחררים כתומכי הוראה בגני הילדים והצהרונים, ותעניק להם מלגה של עד ל-8,000 שקל בתום שישה חודשי עבודה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך