27 בספטמבר – 3 באוקטובר 2013

חוה מזר

מאזניים

הימצאות השמש במזלכם מרמזת על התחזקות ועל ריכוך, אבל השבוע היא נתונה במצב טעון. בנוסף, כוכבכם ונוס מותקף השבוע על-ידי כוכב מרס, מה שהופך יחסים מסוימים לרגישים ופגיעים יותר. התרחקו מאנשים אנוכיים וקרביים. כשמדובר בפלוטו הכוחני, הכפייתי והיצרי, כדאי להתרחק מסיבוכים. בשורות טובות שתקבלו בעוד שבוע מהיום יהפכו נושא שהטריד אתכם לפחות מדאיג.

טיפ השבוע:  כדי לשמור על הקשר ועל שלום בית צריך להשקיע, התחברו לאנרגיה חמה ומגוננת. התרחקות לא פותרת את הבעיות, אלא רק משהה את ההתמודדות האמיתית עימן.

עקרב

מרס האגרסיבי יימצא עד אמצע אוקטובר במזל אריה הדרמטי, בבית הקריירה שלכם. התחרותיים מביניכם עלולים להתבטא בקוצר רוח וברגזנות, לרוב בשל מצבי כוח ושליטה, כל אלה לא ישחקו לטובתכם.

טיפ השבוע: אווירה עכורה עלולה להשפיע ולפגוע בקשרים וביחסים. קיימת נטייה להיכנס לנושא יחסים, עימותים ורגישויות יתר במובן הבעייתי של המילה. כדאי עד כמה שניתן למעט בביקורת. יש לזכור שסטורן עדיין מלווה את חייכם ואי-אפשר להתעלם מהשפעותיו. בלי שתשימו לב, תיסחפו לעימות שבעצם איש לא רוצה בו.

קשת

היחסים עם הקרובים אליכם עשויים לעמוד במבחן. התקופה מלמדת על עוצמת רגשות, ומסתיימת בקנאה, ברצון לשלוט בבן הזוג ובניסיון לשלול את החופש שלו – וזה מה שמחסל את היחסים. כדאי לא להגביל את בני הזוג (ואת הסביבה הקרובה) ולתת להם מרחב מחייה.

טיפ השבוע: רכזו את כל הכוחות והמשאבים לשבוע הבא, שיאפשר לכם להיות במרכז ולהתבלט כמו שאתם אוהבים, שואפים ומייחלים. כניסת ונוס למזלכם לקראת 8 באוקטובר (עד 5 בנובמבר) תוסיף לכם קסם, כריזמה והקלה, ובנוסף גם רגעים של עניין ואנרגיה מחזקים ומבריאים.

גדי

פלוטו כוכבכם חופר לעומק לניקוי וטיהור השטח, במקום בו העניינים מתנהלים בצורה לא ישרה ולא גלויה. לא תוכלו לרצות את כולם, וחשוב שתהיו נאמנים לעצמכם ותשמרו על האמת הפנימית שלכם, המתבטאת בקו שבו הלכתם עד כה. שיחת הבהרה ביניכם ובין אדם איתו היו לכם חיכוכים תעזור להרגעת הרוחות ותוכלו לשתף פעולה שוב.

טיפ השבוע: המשך החודש אמור לסייע בריכוך חלקים שבריריים מחייכם הדורשים בחינה וארגון מחדש. ירח חדש, שבוע מהיום, אמור להשיב אתכם מיד למציאות ולצורך לשפר מגמות מקצועיות עתידיות.

דלי

תנודות חדות עלולות להתלוות לקשרים אישיים ועסקיים כאחד בשל מיקומו של אוראנוס כוכבכם, מול השמש במזל מאזניים, מה שעלול לסחוף לפתיל קצר ולהקשות עליכם. עקב הסבלנות הקצרה – סכסוכים מבית, או עם עמיתים ועם אנשי סמכות עלולים לפרוץ בכל רגע.

טיפ השבוע: אתם פתוחים ומסתגלים במהירות לכל מצב, בתנאי שאין בו שעמום ושיגרה. ירח חדש (בתוך שבוע מהיום) יאפשר לכם לצאת מהשגרה ולנצל קשרים בארץ ובחו"ל. תוכניות לנסיעה עשויות לעלות. האמנים והיוצרים מביניכם ייהנו בהמשך החודש מהשראה ומיכולת לבטא את הייחודיות שבאופיים!

דגים

זוהי תקופה מאמצת ולא מפנקת וכדאי לפרק מתחים על ידי התארגנות מעשית. היו ערניים וקשובים לעצמכם. בימי תחילת השבוע כדאי לשמור על איזון, לקחת דברים יותר בקלות ולא לסבך את היומיום בקוצר רוח. הימנעו מפזיזות וגלו תכליתיות בנוגע להחלטות מחייבות.

טיפ השבוע: אתם נסחפים להוציא יותר ממה שאתם זקוקים לו. מיקום אוראנוס מול השמש עשוי להוביל לפזיזות בשיקול הדעת בענייני כספים והשקעות. חשוב להיות מחושבים, בעלי תושייה ופרקטיים. הימנעו – במיוחד השבוע – מקבלת החלטות קיצוניות ומסוכנות.

טלה

אתם נראים טוב ועולמכם הפנימי מסקרן מתמיד. ימי תחילת השבוע עשויים להביא עימם משב רוח של פעילות בונה והישגית.

טיפ השבוע: השמש במאזניים מול אוראנוס במזלכם עשויה השבוע לחמם את האווירה ובהשפעתה ייתכנו יותר תאונות, אלימות על כל סוגיה ותגובות קיצוניות. הניסיון להשיג דברים מהר מדי עלול לגרור תוצאות הפוכות. עדיף לקחת את הזמן, לתת לאחרים זכות קדימה ולא לחשוש שמא תפסידו משהו. בעוד שבוע האווירה תירגע.

שור

בימי סוף השבוע מומלץ לשאוף לאווירת הביחד בתוך מסגרת המשפחה או מחוצה לה. מנגד, שימו לב. ההיבט שבין מרס לוונוס כוכבכם מתאפיין ברגישות ופגיעות, מצב שעשוי לפגוע בכל סוג של יחסים. הרגשות המתעצמים והבלתי נשלטים עשויים לסחוף יותר כעס וריב. זהירות בענייני כספים.

טיפ השבוע: חשוב להתרחק מאנשים שיש להם השפעה מלחיצה על חייכם. שימו לב בימי תחילת השבוע: ניגוד אינטרסים שיתעורר עלול להתדרדר ולהוות מכשול. תחום מסוים בחייכם תלוי במידה רבה ביכולת שלכם, כאן ועכשיו, לשפר יחסים ומצבים. בתוך שבוע האווירה תירגע.

תאומים

ימי תחילת השבוע תקשורתיים ויצירתיים. אתם נראים טוב ומשתמשים בקסם האישי שלכם ליצירת קשרים טובים ואיכותיים. יש אפשרות להביא יוזמה ייחודית שיש עימה אתגר חדשני, היו ממוקדים כדי לא לאבד את המומנטום.

טיפ השבוע: ויכוח או מחלוקת, בגלל עיקרון שאינכם מוכנים להתפשר עליו, עלולים להתעורר. הבעיה היא שגם בצד השני לא תמצאו פתיחות ונכונות ללכת לקראתכם. למרות הכעס, כדאי לחשוב בהיגיון ולמצוא פתרון יעיל כדי למנוע קונפליקט. ימים רביעי וחמישי ילוו בכובד מסוים, שיחלוף יחסית במהרה.

סרטן

המצב הכספי אינו יציב (שימו לב לימי תחילת השבוע). מרס מותקף השבוע על ידי ונוס וגם כך אתם בתקופה שבה אתם נוטים לעודף הוצאות וחוסר יכולת לשים גבולות. הימנעו מהימורים ואל תתפתו בעסקה שאינכם בטוחים בטיבה.

טיפ השבוע:  נסו לשמור על פרופורציות מבחינה מקצועית וזוגית כאחד ולא להגביל או לפסול את מי שחסרונותיו צורמים לכם כרגע. קשרים שאין להם בסיס יציב מספיק יעמדו למבחן. חשוב לא לשאת על גבכם משקעים רגשיים, וזו הגישה הנכונה כרגע. תחושת היציבות עשויה לחזור לקראת ימים רביעי או חמישי.

אריה

תקופת מזל מאזניים מיטיבה עימכם, במיוחד אם אתם מנצלים את הבית החברתי והתקשורתי שלכם. אתם מקרינים כלפי חוץ כוח, אנרגיה ונחישות: תרגישו חופשיים יותר לפעול, מצב שיקבל ביטוי בשטח בימי תחילת השבוע.

טיפ השבוע: בולטת ההתנגדות לקבלת תכתיבים והגבלות (מרס במזלכם מתקיף השבוע את ונוס), היזהרו מהיסחפות לקיצוניות. כמה ימים השבוע יעמדו בסימן גוזמה והתנהגות קפריזית שלכם או של אלה הסובבים אתכם. המתינו בסבלנות לסוף השבוע הבא.

בתולה

ימי תחילת השבוע נוטים לדכדוך, מתח ועצבנות, וגם כוכב מארס (שנמצא מאחורי גבכם) לא עוזר לכם להגיע לרגיעה. היו זהירים ביותר בשיתוף אחרים במידע רגיש הנוגע לענייניכם האישיים.

טיפ השבוע:  רבים מכם ניחנו בהופעה יפה ואסתטית. אווירה הרמונית, יפה ונעימה תתאים לנפש שלכם עכשיו. הקיפו את עצמכם באנשים מפרגנים. אתם זקוקים לעידוד ולקשר עם מי שבחברתו נוח לכם. צביון מעשי, כיאה למזלכם, כבר עשוי לאפיין את ימים רביעי וחמישי שבהם תוכלו לחזור לאווירה שתאפשר לכם לתפקד.

 

 

כתבות נוספות

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

המשך קריאה »

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

המשך קריאה »

מלונות R

רוצים למצוא מלון איכותי לחופשה הבאה שלכם? אתר של מלונות R יעזור לכם למצוא את המלון המתאים ביותר

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך