27 פברואר – 5 במרץ 2015

חוה מזר

דגים

בני מזל דגים מאופיינים ביכולת לחלום ובהבנה אינטואיטיבית. אלה יובילו אתכם הכי קרוב לעבר יעד נחשק. אפשר כבר לומר שחלק מהעשייה שלכם יהיה הרבה יותר משוחרר ואקטיבי, ולבני המזל שביניכם בעיקר שמח.

טיפ השבוע: הירח המלא במזלכם (ברביעי-חמישי) מעיד כי הצמידות לכוכב נפטון והרגישות המתלווה אליה, עשויה לתת מקום לפלטפורמה יצירתית פורייה במיוחד. פורים חל תמיד בדגים ומתאים לאופי המזל – "ונהפוך הוא" במזל דגים הכל יכול להתהפך. כפי שקרה ליהודים בשושן, כשיום האבל הפך ליום טוב.

טלה

מיקום השמש במזל דגים, שהוא המיקום החלש במפת השמיים שלכם, עשוי להעיד שלא תמיד קל להבחין במניעים האמיתיים של הסובבים אתכם. בשל השפעת שמש-נפטון (מאחורי גבכם) קל להונות אתכם. שמרו על חושים מחודדים כדי להתמודד עם מצבים קוטביים המצריכים ערנות.

טיפ השבוע: שני-שלישי: תרגישו צורך לצאת, ליהנות ולתת ביטוי לצד היצירתי שבכם. מומלץ להתאוורר ולצאת מהשגרה (גם רומנטית). למרות מצב הרוח הפורימי, נסו למצוא זמן פנוי למנוחה ולשינה, כך שבחג עצמו תהיו שוב במיטבכם.

שור 

הרגשת התחדשות תלווה אתכם ודברים יתחילו לזוז ולהתקדם לכיוון הרצוי לכם. זהו זמן חשוב וקובע רבים מכם משתחררים מהערפול והמועקה שליוו אתכם בזמן האחרון. עכשיו יש לכם הזדמנות לבסס את עצמכם בעבודה ולצבור מוניטין בתחום שבו אתם מצטיינים.

טיפ השבוע: הירח המלא (ברביעי-חמישי) יגביר יצירתיות ויקל על יצירת קשרים, תוכלו להתיידד ביתר קלות הודות לחיבור מהסוג שיכול לקדם אתכם בעתיד. חג פורים מומלץ לשינוי שגרה מרענן עם בני משפחה וחברים.

תאומים

שישי-שבת: נקטו זהירות בענייני כספים. שני-שלישי: יש לכם אפשרות לבלוט ולהבריק, ואף תוכלו להותיר רושם חיובי מבחינה חברתית ורגשית. הירח המלא (ברביעי-חמישי) עשוי לפגום בכושר השיפוט שלנו לגבי אנשים, מצבים ועסקים. חשוב לא לבטוח באנשים חלקלקים, שכן מאחורי הדברים עומדים אינטרסים אחרים.

טיפ השבוע: חגיגות פורים יחזירו אתכם לאווירה הילדותית והקסומה כמו שרבים מכם אוהבים להתחבר אליה. אתם לרוב משמחים את כולם, אך אלה ימים מתוחים – היזהרו בהתנהלותכם.

סרטן

יש לכם צורך בשקט, ובכל זאת, נראה שאתם עלולים להגיב למצבים של מחלוקת ואי-הסכמה, בעיקר עם האנשים הקרובים לכם, כמו בני משפחה, בני הזוג או שותפים לעבודה. רצוי שתמצאו פשרה ותימנעו מכעס וממתח מיותרים. שימו לב לימי סוף השבוע. שני-שלישי: תיהנו מהזדמנויות לקבל כסף,  הטבות או תנאים נוחים מבחינה פיננסית.

טיפ השבוע: רביעי חמישי: היו פתוחים יותר לאפשרויות חדשות, והיו נגישים תקשורתית וחברתית. בפורים יודגשו הדמיון והמקוריות שבהם ניחנתם. היו נגישים חברתית. קשרים חדשים גם קשורים לחו"ל בדרך כלשהי.

אריה

יופיטר במזלכם יוצר היבט הרמוני לכוכבים מרס-ונוס-אוראנוס במזל טלה. זה הזמן לתרגם רגשות למילים ולתת ליצירתיות פלטפורמה הולמת כדי לבטא ולהתבטא. בהשפעתו תוכלו לבנות ולהתקדם בתוכניות, לצאת לפעילויות וליזום דברים חדשים. בשני-שלישי: יומיים אלה יותירו בכם תחושה טובה ומבטיחה. אל תחששו להראות מה אתם מסוגלים.

טיפ השבוע: זה הזמן לפלרטוט וחיזור. קשר מסוים מעורר בכם השראה, תקווה והתמכרות ומהפנט אתכם עד שיכרון חושים. אתם רשאים להפליג בחלומות בהקיץ, אך באותה הנשימה חשוב לחזור מהר למציאות.

בתולה

אתם כישרוניים, פוריים ונחושים, וכל דבר שתיקחו לידכם יתבצע ביעילות ובמושלמות. המישור היצירתי מגיע לפסגות שלא צפיתם. כדאי שתנסו להבליט אותם לידיעת מי שיידע להעריך זאת.

טיפ השבוע: רביעי-חמישי: ירח מלא בפורים נמצא תמיד בבתולה, מפני שכשהוא מלא, הוא נמצא בדיוק מול השמש במזל הקוטבי לו. בחודש אדר אנשים מצפים להפתעות, גם אם אינם מודעים לכך. לחוגגים שביניכם: בפורים אתם מוציאים תמיד מתחת ידכם תחפושות מרשימות, מיוחדות ומושקעות. כדאי לצאת וליהנות.

מאזניים

שני-שלישי: מגבירים את חופש הפעולה שלכם ומייצרים תקשורת מבורכת. צפו להפתעות נעימות. שמרו על אופציות פתוחות ועסקו בפעילות מחזקת, שתפחית את המתח ואת העצבנות. רגשות של רוגז עשויים להתחלף בהתעניינות ובמשיכה. הירח המלא ברביעי-חמישי: בריאותכם עלולה להיות רגישה – נסו להפחית מהעומס.

טיפ השבוע: מבחינה מקצועית חשוב שתיצרו לעצמכם יסודות קידום יציבים. לא תמיד קל לזכות בשיתוף הפעולה הרצוי מצד עמיתים, אולם בהמשך הדרך תתגברו על קושי זה ותגיעו לתוצאות מוצלחות.

עקרב

זוהי תקופה מבטיחה. רבים מכם פעילים ויצירתיים יותר מתמיד וימים אלה מלמדים על רצון לקדם פרויקטים, אך גם תובעים אחריות, איפוק ושיקול דעת, מה שטוב לעסקים. 

טיפ השבוע: תחום עיסוק מאתגר מסקרן אתכם. יש עכשיו זרם מהיר ומפתיע של התרחשויות, שיגיעו לשיאן לקראת הירח המלא (רביעי-חמישי) שמדגיש יצירתיות, וכן פן נוסף הקשור לילדים, לתינוקות או להריונות. הירח המלא ישפיע עליכם לטובה ותהיו במצב רוח הולם לאירועי פורים.

קשת

זהו שבוע מועד של פערים בין ציפיות למציאות. שני-שלישי: צפויה לכם הצלחה במבחנים ובעבודות וכן בכל הנוגע לתחום המשפטי. מבחינת הקשתים, האהבה היא הרפתקה, התרגשות ושינוי. צפויות היכרויות מפתיעות שישאו אופי לא שגרתי. לחוגגים שביניכם: למרות העייפות והחולשה אל תסיקו מסקנות בקשר לפורים, שכן בחג תתחזקו בבת אחת.

טיפ השבוע: זוהי תקופה מעורבת. מצד אחד אידיאלית, מצד שני דינמית ולעיתים פרועה ועצבנית. לפיכך עליכם למצוא את האיזון בין שניהם.

גדי

השבוע ילווה אתכם באנרגיה של מוטיבציה מאתגרת, לכן מומלץ להיות ממוקדים, ליזום ולהיות פעילים. ירח מלא ברביעי-חמישי: סגלו לעצמכם ראייה קוסמופוליטית רחבה והדגישו מגעים חובקי עולם, עסקים ונסיעות.

טיפ השבוע: ניתנת עכשיו היכולת להתבונן ולשפוט מצבים באופן נבון, חכם ונכון. חשוב, אם כן, שאנשי העסקים והאנשים היצירתיים שביניכם לא יחמיצו את הפוטנציאל. מי שיש נגיעה לתחום המשפטי יוכל לשפר את מצבו באמצעות רעיונות של מישהו שמבין בתחום.

דלי

שני-שלישי: נוכחות ונוס בטלה, בבית הקשור לתקשורת ולנסיעות, ייטיב עם הכריזמה השקטה/הטבעית שלכם. ימים אלו מרמזים על גירוי חווייתי ומיוחד, אשר ילווה בפגישה מקרית ומרגשת. רביעי-חמישי: לחוגגים שביניכם: בפורים פוגשים אנשים רבים, האווירה שמחה והתחפושות שלכם תמיד מסקרנות ומעוררות התפעלות.

טיפ השבוע: רביעי-חמישי: בהשפעת הירח המלא (בבית הכספים שלכם) אתם עלולים להיסחף להוצאה גדולה מדי ולאופטימיות מוגזמת. מוטב שתדחו פעילות כספית משמעותית לשבוע הבא.

כתבות נוספות

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

הבונוס: מגרש בשווי 125 מיליון שקל

הקרב המשפטי המורכב סביב עסקת רכישת מתחם ישפרו סנטר במרכז עינב במודיעין הושלם בחלקו, וכעת תיהנה חברת ניופורט ממגרש בשטח של 17 דונם שיישאר בידיה ומיועד להקמת מרכז לוגיסטי

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

המשך קריאה »

הקרב בצומת שילת

תאונת דרכים ללא נפגעים הובילה במוצאי שבת לקטטה המונית בתחנת הדלק בצומת שילת בין שתי קבוצות צעירים ממזרח ירושלים וממטה בנימין. במהלך הקטטה נפצעו מספר משתתפים ושמונה עוכבו לחקירה

המשך קריאה »

אין כניסה לישראלים

שתי נשים תושבות רחובות שהגיעו לכפר הפלסטיני נעלין כדי לעבור טיפול שיניים, הותקפו בידי צעירים חמושים באלות וחולצו רק לאחר התערבות כוחות הביטחון

המשך קריאה »