28 באוקטובר – 3 בנובמבר 2016

חוה מזר

 

עקרב

הירח החדש בימי תחילת השבוע מעודדת וחיובית. נראה שחלק מהכובד והלחץ שלכם יתחיל להשתחרר בהדרגה ויביא עימו תחושות של איזון ועצמאות, שיורגשו גם במהלך השבועות הבאים.

טיפ השבוע: בניתם את עצמכם דרך קשיים ומצוקות, למדתם לא מעט לקחים וקיבלתם תובנות, ועכשיו הגיע הזמן לנוע לשלב הבא. ענייני כספים והשקעות עשויים להדגיש את ימים רביעי-חמישי.

קשת

ימי תחילת השבוע עשויים להעיד על אנרגיה טעונה/ירודה ואתם זקוקים למצוא זמן למנוחה ולשקט. כבר זמן אתם רב במודעות עד כמה אתם בעיצומם של תהליכי שינויים. המצב אולי נראה קשה כרגע, אולם בהמשך יתברר שקשיים אלה לא היו לחינם והם יובילו אתכם לכיוון חדש ונכון. טיפ השבוע: פיקחו עין, זה לא הזמן להיות תמימים. ונוס אמנם נמצא במזלכם אך הוא מותקף ע"י כוכב סטורן. אתם לא אוהבים להרגיש מוגבלים, אך בימים אלה עליכם להתחשב במגבלות.

גדי

ימים אלה מחזקים את השאיפה לשלמות ואת ההתייחסות לפרטים, דבר שמגביר את הביקורתיות, אך גם את הרגישות והפגיעות, שכן אתם דורשים מעצמכם יותר מדי. יש נטייה להיסחף למריבות בשל ביקורת חריפה מדי מצד מקור משפחתי, מקצועי או אחר, שאין לו זכות לבקר את מעשיכם.

טיפ השבוע: ימים רביעי-חמישי: מחלישים אתכם, אך אתם מתחזקים לעין ערוך/ללא הכר לקראת סוף השבוע הבא.

דלי

הירח החדש (בראשון-שני) בבית המקצועי שלכם בהיבט מאיים וטעון עלול לרמוז על קונפליקטים ועימותים, הן רגשית והן מעשית, ועל זעזועים אפשריים. יש השבוע מסר מבלבל ומטעה, הימנעו לכן ממצבים הפכפכים ומפרובוקציות מכוונות.

טיפ השבוע: רביעי-חמישי: גלישה באינטרנט ומגעים בארץ או עם חו"ל יחוללו תפנית מעניינת. דיפלומטיה וקסם אישי יהיו לכם לעזר רב. מומלץ להיות נגישים תקשורתית וחברתית.

דגים

הירח  החדש בימי תחילת השבוע  עשוי להדגיש ענייני חו"ל ונסיעות. מנגד, התייחסו לכל סיטואציה בעיניים מפוכחות ומציאותיות, כדי לא להיסחף לאשליות ולאי בהירות. הנטייה לעשות אידיאליזציה) לאנשים ומצבים עלולה לגרור התפכחות כואבת.

טיפ השבוע: קיים ניגוד שבא לידי ביטוי בקושי של ילידי המזל לקבל החלטות ובמסרים המבלבלים שהם או הזולת מעביר להם. היחסים עם אנשים יושפעו מאי הבנות ומתחושה שלא הכל נאמר בגלוי.

טלה

הירח החדש בימים שני ושלישי עשוי להדגיש ענייני כספים והשקעות. נושאים פיננסיים אלה מחייבים ערנות, שכן אתם זקוקים לזמן, למרחב ולשקט, אבל גם צריכים להתמודד עם אחריות כלפי הקרובים לכם.

טיפ השבוע: השנה תיעשו מודעים לכישרונותיכם ויהיו לכם הזדמנויות רבות לגלות יצירתיות. בעבודה או בזוגיות, וגם בכל מסגרת אחרת, תרגישו שההשקעה הסיזיפית שלכם נושאת פרי.

שור

בימים שני ושלישי עומד להתרחש ירח חדש מול מזלכם, מול בית הזוגיות והשותפויות שלכם, מצב המסמל עבוד השוורים, שאוהבים חום וביטחון, לשמור על המסגרת הקיימת, מגמה שעלולה להשפיע על המישור המשפחתי ו/או על המישור המקצועי שלכם. פתיחות ברוכה ואמפטית תסייע לכם.

טיפ השבוע: מצד שני, ענייני כספים והשקעות ידרשו זהירות וערנות. חשוב שתנהגו בבגרות ותפעלו בהתאם למגבלות הקיימות.

תאומים

לתאומים לא קל במציאות הנפשית וגם במציאות האובייקטיבית. המתח של הזמן האחרון נותן בכם את אותותיו ובשבועות אלה רמת האנרגיה שלכם עלולה לגרום לחולשה גופנית ולרגישות בריאותית, שימו לב לימי תחילת השבוע.

טיפ השבוע: הצמידות של ונוס לסטורן מול מזלכם תבוא לידי ביטוי בביקורתיות ובתובענות. קשרים שאין להם בסיס יציב מספיק יעמדו כעת למבחן.

סרטן

ימים ראשון-שני מדגישים את בית האהבה והיצירה שלכם. רבים מכם כבר חשים שכוחותיהם שבים ובריאותם משתפרת. לפתע תרגישו משוחררים יותר וחופשיים מהמועקה שאולי ליוותה ימים מסוימים בחייכם בחודש האחרון.

טיפ השבוע: תרגישו צורך לצאת מהבית, לשנות את דפוסי ההתנהגות השגרתיים שלכם ולהיפתח להתנסויות חדשות. במהלך השנה חשוב לשנות הרגלים ולהיות נועזים יותר בתחום העיסוק שלכם.

אריה

הירח החדש בימי תחילת השבוע עשוי להדגיש ענייני בית ומשפחה. שמרו על אנרגיה מבוקרת. יכול להיות שאתם טועים ועוסקים בוויכוחי סרק על נושאים המטרידים את מנוחתכם, כדאי להיות זהירים ומודעים. ייתכן שדרוש לכם זמן לעצמכם, ללא מחויבויות מגבילות.

טיפ השבוע: הקשר עם בני המשפחה נהיה רגיש ודורש דיפלומטיות והבנה. בימים אלו, הפגינו גמישות כלפי הסובבים ופעלו באיפוק רגשי ובבגרות נפשית למען דיאלוג פורה עם בני הזוג.

בתולה

תקופת עקרב משפרת את האווירה ונקווה שגם את ההרגשה. יש תחושה של התחדשות ורצון להעז ולהתנסות. אתם שואפים למצוינות, למרות אלמנט מפריע של קונפליקט, וקיים דגש על יצירתיות.

טיפ השבוע: מיקום הכוכבים ונוס סטורן בבית 4 (בית המשפחה) מצמצמת ומגבילה את השפעתם. המצב עשוי להעיד כי יש מביניכם כאלה שמתמודדים עם בעיות או מתחים מבית. ונוס בקשת מוסיף נופך רציני ומחושב ליחסים, אך פלוטו מארס בגדי עשוי לרענן ולחזק אותם. 

מאזניים

הירח החדש בימי תחילת השבוע עשוי להדגיש ענייני כספים והשקעות, או הוצאות הקשורות לחייכם. ונוס כוכבכם עדיין צמוד לסטורן מצב שעשוי להעיד על ימים המלווים בעומס נפשי ופיזי רב. יותר ויותר מוצאים אתכם במצב רוח מדוכדך ובמחשבות תוגה על החיים.

טיפ השבוע: בימים רביעי-חמישי: היו נגישים תקשורתית וחברתית, בניסיון להשתחרר מחוסר השקט. הפעילו את הקסם האישי שלכם.

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »