28 באפריל – 4 במאי 2017

חוה מזר

שור

מיקום השמש במזלכם עשוי להיטיב עימכם. השבועות הבאים מרמזים על תהליכי בנייה טובים שיש בהם דפוסים חדשים, התפתחות אישית וכיווני חשיבה פרקטיים. המישור היצירתי-תקשורתי שלכם מקבל תאוצה מבורכת.

טיפ השבוע: הפסקת נסיגת התקשורת מרקורי במיקום לא נוח מבחינתכם מצפה מכם כי יש למתן את השפעתו בדרך של מודעות והתרסנות, ולשמור בעיקר על דיסקרטיות. 

תאומים

עניינים פיננסיים עומדים לתפוס במהלך החודש הקרוב את רוב מעייניכם. לבעלי האוריינטציה העסקית שביניכם: אומנם תצטרכו להתאמץ ולהשקיע בתנאי שתסגלו דריכות עסקית.

טיפ השבוע: גלו חברותיות ופתיחות, אלה יעזרו לכם לעבור את התקופה בפחות כבדות ובדידות. הפסקת נסיגת כוכבכם מרקורי לקראת יום רביעי מצפה מכם  לגלות סבלנות וגמישות, ולהימנע בינתיים מהחלטות מחייבות.

סרטן

זהו זמן של עיכול תהליך והתבוננות לעומק בחייכם ממקום בוחן וללא פשרות, כמו גם השלמה עם העבר וההווה, לקראת תהליך של ישן-חדש. יש לכם הזדמנות להיערך בהתאם, לתקן עכשיו דברים תלויים ועומדים ולטפל במה שמפריע.

טיפ השבוע: אתם משדרים חוסר סבלנות, ובעיקר התנגדות לכל מסגרת, הגבלה או שגרה. אל תיכנסו למעגל החרדה, שיש מי שדואג להכניס אתכם אליו.

אריה

התקופה עשויה לסמל עבודה קשה, עקשנית ותובענית. עליכם להפגין מצוינות ויכולת גבוהה, אך כישוריכם נמצאים עכשיו תחת ביקורת מתמדת. האווירה הטעונה הופכת כל תגובה למאבק, תנו לחודש הקרוב לעבור עם כמה שפחות נזקים ורעננו פעילויות חברתיות שיש בהן אתגר.

טיפ השבוע: הערה לא לעניין עלולה לעלות את סף המתח שלכם ולהעמיד יחסים מסוימים במבחן. כדאי שתביאו את עצמכם למצב יותר רגוע.

בתולה

הפסקת נסיגת כוכבכם מרקורי לקראת יום רביעי עשויה להעיד כי השבוע אתם נדרשים לפעול בתושייה. דאגו שהקרקע תהיה מוכנה לכל תוצאה והיו בטוחים ביכולתכם לעמוד בלחצים מתישים. דברים חשובים עומדים עכשיו על הפרק, אל תתנו לאף גורם מלחיץ לקלקל לכם.

טיפ השבוע: בתוך שבוע תוכלו להשתחרר מכל מה שהציק או העיק עליכם לאחרונה. ההתחדשות הזאת תיטיב עימכם.

מאזניים

רבים מכם נאלצים להתמודד עם אילוצים כאלה ואחרים שדורשים מכם זמן, כוחות ומשאבים, ושגורמים להסלמה ולשחיקת כוחות נפשית-פיזית-רגשית. התקופה מרמזת על התמודדות מתישה בבעיות קיומיות. בנוסף, ימים אלה מתריעים מפני עימות כוחני שהוא מעיק, מעייף ומתיש.

טיפ השבוע: כדאי לפנות למרכיבים מהסוג שאמורים לשאת אנרגיה מכוננת של פתיחות ונגישות. התחברו לעוגן ולשגרה, שמעניקים לכם תחושה של שייכות וביטחון. כמו כן, שימרו על איזון.

עקרב

שינוי הכרתי גדול בקשר זה או אחר ידרוש התייחסות מחייבת יותר. אתם עשויים להתקדם בזכות עבודה אחראית, מדויקת ואינטליגנטית – שהרי חוכמה, הבנה ובהירות מחשבה, הן תכונות המאפיינות אתכם.

טיפ השבוע: רבים מביניכם כבר נמצאים בעיצומו של תהליך שינוי, והתחברותם של השמש ושל פלוטו מסיימת אותו למעשה. גישתכם הרגילה – שמירה על מרחק והסתרת הרגשות – תוכיח את עצמה כרגע.

קשת

חשים לכודים? לוו את מעשיכם בקריצה ובחוש הומור, במיוחד בימי סוף השבוע, וכן בימים שלישי ורביעי. זה תמיד עוזר. הפסקת נסיגת התקשורת מרקורי מצפה מכם לנהוג זהירות בענייני כספים ורכוש.

טיפ השבוע: יש לגלות מעשיות, ולהיות מוכנים לגילוי של תחושות מצוקה בנוגע למקורות הכנסה וללחצים במערכות יחסים רגישות. ענייני נסיעות וחו"ל דורשים זהירות ומודעות.

גדי

רבים מכם נמצאים בעיצומו של תהליך שינוי. הצד הפסיכולוגי אומר שצריך לנקות את השטח לגמרי, כדי לאפשר לדברים חדשים לצמוח. רבים מכם נכנסים, או כבר נכנסו, לתהליך של טרנספורמציה ושינוי עמוק, המביאים לתהליך של התחדשות.

טיפ השבוע: גם אם נתקלים במכשולים, כוח ההתמדה והרצון החזק ילמדו על החוזק ועל היכולת להתגבר וליצור דבר חדש ועמיד.

דלי

ענייני בית, משפחה או קריירה מדגישים את השבועות הבאים. לכן סבלנותכם כלפי אותם דברים שעיכבו אתכם עד עכשיו, אוזלת. פתאום הכל נראה שברירי ולא יציב. כדאי שתשימו לב למידע שמגיע אליכם. שימרו על איזון ושימרו על דיסקרטיות.

טיפ השבוע: מתנו את הדרישות מעצמכם, הניחו בצד כל דבר שגורר מניפולציות שעלולים לפעול כבומרנג. אתם זקוקים לשינוי ולחידוש, אך גם נוטים לאבד את סבלנותכם ביתר קלות.

דגים

הפעילים ואנשי העסקים שביניכם חדורי מוטיבציה ותקווה ועסוקים בנסיעות ובקידום יזמות ברוכה, בתקווה שהיא מייצגת גם את הגישה הפרקטית והמעשית. המזל כבר יבוא בהמשך.

טיפ השבוע: בכל הקשור למגעים עתידיים, חשוב לשמור על מידה מסוימת של גמישות ושל פתיחות. ובאותה מידה התרחקו מאלה בעלי פתיל קצר. מצד שני, יש אפשרות להכיר אנשי מפתח ולקדם מטרות חברותיות, גלו יוזמות.

טלה

הצד הטוב של השבוע מתבטא ביצירתיות רבה. עם זאת, הצמידות של הכוכבים אוראנוס-מרקורי מזלכם עשוי לסחוף לקיצוניות, לאי שקט, לעצבנות ולנמהרות. לכן מתנו את התגובות שלכם. סגלו תקשורת קסומה, מאופקת ואותנטית.

טיפ השבוע: שימו לב, כוכב התקשורת מרקורי יפסיק את נסיגתו במזלכם רק לקראת יום רביעי, לכן במקום לקחת דברים למקום של אגו, קחו אותם למקום של איפוק ואחריות.

כתבות נוספות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

המשך קריאה »

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »