29 במאי – 4 ביוני 2015

חוה מזר

תאומים

השמש במזלכם מדגישה את האיכויות של מזל תאומים מזל השכל, התקשורת, הפיקחות והזריזות, שלא בנוי למצבים סטטיים ושנוטה להשתעמם במהירות. מנגד, כוכבכם מרקורי במקרים רבים עשוי להדגיש את השניות/דואליות הקיימת בכם.

טיפ השבוע:  השבוע נוצר היבט אנרגטי רב עוצמה, המדבר על האצה באנרגיה. ההיבט של שמש במזלכם בצמידות לכוכב מרס, הספק הראשי של מקורות אנרגיה נפשיים וגופניים, ידגיש זאת. תנו לעניינים להתנהל ללא מעורבות קפדנית מצידכם, ושימרו על מרחק מאלה שאינכם בוטחים בהם.

סרטן

מזל סרטן משקף את הכמיהה לחיות בשקט ובשלווה, זה הזמן לדאוג לצורכי הגוף והנפש שלכם. ימים שני-שלישי עשויים להקצין מצבי מתח ותשישות ומבטאים את הצורך בפסק זמן ומנוחה. בנוסף, היו ערים למצבים של חוסר יושר ותככנות.

טיפ השבוע: צאו מהשגרה בשבת. הרחיבו את המעגל הרוחני שלכם, יש אפשרות לקבל הארה בזכות תובנות של עומק ומשמעות. מומלץ להתרענן ולצאת מהשגרה על-ידי התכתבויות ופגישות עם אנשים בעלי השקפת עולם רחבה ומעניינת.

אריה

תקופת מזל תאומים מדגישה את אופייכם הפעלתני והספונטני שלא רוצה עכשיו לעצור. אתם כבר ששים לכל הרפתקה יצירתית, עקב תחושת התחדשות תקשורתית וחברתית כאחד. הירח המלא (בשני-שלישי) מדרבן אתכם לעשייה וליצירתיות גבוהה יותר שיאפשרו גילויים חדשים באשר ליכולות שלכם.

טיפ השבוע: חשוב לזכור כי זוהי תקופה עתירת יצירתיות וחדשנות שתלווה בהומור ובכישורים חברתיים מפותחים. מנגד, שימו לב. מי שנראה ידידותי ביותר אולי מסתיר אינטרסים חבויים שאינכם מודעים להם.

בתולה

נסיגת כוכבכם מרקורי עשויה להעיד כי ימים אלה מועדים לפערים בין ציפיות למציאות, ואף עשויים לשבש את תחושת הנינוחות. חשוב להסתגל למצבים משתנים בשטח.

טיפ השבוע: מצב רוחכם נתון לשינויים. מרס בבית הקריירה שלכם גורר מתח רב ואי שקט, מצב שלא מותיר אתכם רגועים מנטלית. יש סימנים של פגיעות מאנשים ביקורתיים, חדי-לשון וחריפים. הפנו את כל מרצכם לעבודה אינטנסיבית וממוקדת. בין לבין יש להבחין בין עיקר לתפל, ולהקדיש זמן איכות למה שמשרת אתכם כרגע.

מאזניים

יש אפשרות להכיר אנשים מעניינים במיוחד, ייתכן תוך כדי נסיעות בארץ או בחו"ל. מנגד, שימו לב לחוסר יושר, זיוף, חולמנות וחשיבה מפוזרת שמסתמכת על בסיס דמיוני ושעשויה לגרור תקשורת לא אמינה ומבלבלת. מידע מסוים הופך לגיבוב טרחני ומנדנד על עניינים חסרי חשיבות.

טיפ השבוע: הזמן מתאים לבירור אי הבנות, להתקרבות מחודשת, לוויתורים ולגישור על בעיות. מי שנראה ידידותי ביותר אולי מסתיר אינטרסים שאינכם מודעים להם. סבלנותכם ונכונותכם להקשיב לצד השני יעזרו לגשר על הפערים.

עקרב

הירח המלא (בשני-שלישי) עשוי להעיד כי תצטרכו השבוע להקדיש תשומת לב לתחום הקשור לכספים והשקעות, שכן אתם עשויים להיסחף להוצאות גבוהות. ייתכן שיהיו לכם גם שיקולים שגויים משום שלא תאבחנו נכון את המצב. כל זה בהשפעת מארס בבית הכספים שלכם, ומעט לפניו נמצא שם מרקורי המושפע מנפטון המבלבל והמטעה.

טיפ השבוע: חשוב לתת אמון באנשים הנכונים. יכול להיות שאתם חשים מאוימים  על ידי מישהו שהופך להיות מעורב מדי בתחומכם וההרגשה הזאת בולמת אתכם.

קשת

אי אפשר להתעלם מאי שקט ומקוצר הרוח שאתם לא תמיד מצליחים להסתיר. האינדיבידואליות והצורך בביטוי אישי עלולים לעורר בכם התנגדות שתורגש במיוחד ביחסים שלכם עם אנשים שאיתם אתם עובדים, חיים או משתפים פעולה. יחסים אלה מחייבים גישה זהירה ודיפלומטית כדי שלא ייפגעו. חשוב להיות עקביים, כמו גם מודעים לחוסר היציבות והתזזיתיות המתלווים לגחמות של רגע.

טיפ השבוע: השפעת נפטון השבוע עשויה לעורר בכם רגשות סותרים. יש חשש לאלמנט של אכזבה, פגיעה או נטישה.

גדי

השבוע אתם עלולים להיות קיצוניים ולראות דברים בצורה לא מאוזנת. אתם מקשים על עצמכם, דורשים מעצמכם יותר מדי ושופטים את עצמכם בחומרה. ייתכן שמתלוות לכך דרישות תובעניות הדורשות השקעה רבה במשימות מייגעות. אלה עתידים להשפיע על הרגשות ועל מצב הרוח שלכם.

טיפ השבוע: הירח המלא בשני-שלישי: הימנעו ממצבי מתח והתרכזו בעיקר בחיזוק הנפש ברגעים של תחושות קיומיות, שעמן יהיה קשה לכם להתמודד. כניסת הירח למזלכם (בחמישי) תהיה מבריאה ומחזקת.

דלי

תקופת תאומים והירח המלא (בשני-שלישי) מדגישים אנרגיה תקשורתית ושכלתנית מתחדשת, שבה צפויה פעילות מגוונת, אולי אפילו נועזת לגבי כל דבר העומד על הפרק, וייתכן שתהיה כרוכה בנסיעות. התכתבויות חובקות עולם וגלישה באינטרנט יביאו בקרוב מאוד לתפנית מרתקת, כמו שאתם אוהבים ומייחלים לה.

טיפ השבוע: השפעת נפטון השבוע (בבית הכספים שלכם) עשויה להיות טעונה ומבלבלת ולסחוף לאי ודאות. כדאי שתתייחסו בעירבון מוגבל להבטחות הנוגעות לכספים.

דגים

הירח המלא (בשני-שלישי) מכניס אתכם לאי שקט בלתי נסבל. נסו למתן את העצבנות מסביב, כמו גם להתרחק מאלה שיש להם השפעה מלחיצה על חייכם. השפעת נסיגת מרקורי עשויה להשפיע על הרגשות ועל יחסי בית-משפחה-קריירה בכלל זה.

טיפ השבוע: אתם מקשים על עצמכם, נסחפים לקיצוניות, דורשים מעצמכם יותר מדי ושופטים את עצמכם בחומרה, מצב שהוא בלתי נסבל מבחינתכם, כי אתם אוהבים סדר וארגון וידועים כחולי שליטה. ראייה אובייקטיבית ומאוזנת יותר תסייע לכם להתמודד עם התקופה, שאינה קלה לכם.

טלה

השתתפות מרס כוכבכם בירח המלא (בשני-שלישי) ממלא אתכם במרץ של עשייה בונה ויצירתית תוך רצון להשיג מהר תוצאות מיידיות. כדאי להפעיל את הדינמיקה הבלתי אמצעית שלכם במלוא עוזה. אל תקלקלו זאת בגלל מתחים וקפריזות.

טיפ השבוע: הירח המלא מדגיש ענייני תקשורת ונסיעות בארץ ובחו"ל. שימו לב לקשרים שעשויים להתפתח עם אנשים בחו"ל, וכן בנסיעות. מיקום ונוס באריה מ- 6 ביוני עד 18 ביולי: המעוניינים שביניכם עשויים להכיר מישהו מחו"ל או שקשר יתחיל בזמן נסיעה.

שור

הירח המלא (בשני-שלישי) שם דגש על עניינים פיננסיים. עכשיו חשוב לשמור על איזון ולא להיגרר לקיצוניות, מצב שמותיר אתכם לעיתים תשושים מחשבתית. בהשפעת המסרים השגויים שמעביר מרקורי, כוכב המסחר, כדאי שלא תסמכו על מי שאינכם מכירים היטב.

טיפ השבוע: קניית בית, מכונית, או חתימה על מסמכים וחוזים עדיף בחום לדחות למחצית השנייה של החודש. חמישי: הפעילו ערוצים הקשורים לחו"ל. כימיה או שיתוף פעולה עם אדם מסוים יעלו את מפלס הציפיות שלכם.

 

כתבות נוספות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

המשך קריאה »

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »