3 – 9 ביולי 2015

חוה מזר

סרטן

הירח המלא שהתרחש במזלכם בחמישי האחרון, מלמד על שילוב נדיר של נוקשות וביקורתיות, בצד רגישות רבה, טוב לב וחמלה רבה. מצד אחד, אתם מונעים על ידי הרגש, ומצד שני ישנה נטייה לסגירות וחוסר רצון לחשוף את נבכי הנפש.

טיפ השבוע: צפויה התמודדות ביחסים משפחתיים, לעמיתים ולממונים. זהו מצב שעלול להעצים קונפליקט או התמודדות עם נסיבות חיצוניות שמקשות, שם תידרש חפירה מכבידה ברגשות ותהייה על טיבן של מערכות יחסים.

אריה

תחושה של עייפות ותשישות עשויה לאפיין חלקים מהשבוע. מה שעוזר לשיפוט נכון ונבון הוא האינטואיציה, וכדאי לפעול לפי תחושות הבטן שלכם, אולם אלו אפקטיביות רק כשאינן מושפעות ממצבי פגיעות.

טיפ השבוע: תצטרכו להקדיש תשומת לב רבה יותר לעצמכם ולמתרחש סביבכם, שימרו על דיסקרטיות. מיקום כוכב יופיטר במזלכם עשוי להביא עימו בהמשך החודש תחושת הקלה והרגשה פחות מכבידה לבני אריה. 

בתולה

מי שמצליח להתגבר על מתחים טעונים נלווים, ישיג תוצאות הישגיות, שכן התקופה מעניקה הזדמנות לפעילות פורייה ואינטנסיבית ומסייעת לשאפתנים שביניכם, ולאנשי עסקים בכלל זה, לממש מטרות.

טיפ השבוע:  מערכות יחסים לא יציבות יעמדו בפני סכנת ניתוק. מי שרוצה לשמור על הקשר, כדאי שלא יציב אולטימאטום בשבוע כזה, לא יאיים ולא יתגרה, עד שההיבט יחלוף. חכו בסבלנות עד שוך הדרמות לשבוע הבא. 

מאזניים

השבוע עשוי להפגיש אתכם עם סביבה שיפוטית וביקורתית, מצב התובע מכם עוצמה פנימית שקשורה להישרדות בענייני עבודה או משפחה. העדינים שבבני מזל זה נוטים לאבד את האנרגיה שלהם, כי ההתמודדות עם היום יום עשויה להיות קיצונית, מתישה ושוחקת.

טיפ השבוע: ראייה אסטרטגית המסתמכת על ההיגיון, על השכל ועל שיקול הדעת תהיה משמעותית. התעודדו! בהמשך החודש צפויים לכם ימים טובים ומוארים. יוזמה זו או אחרת מצליחה לרקום עור וגידים.

עקרב

השבוע עשוי להגביר את החום החיצוני והפנימי וכדאי להתמתן ולהפחית את הלחץ. יש סימנים לקשר עמוק ואינטנסיבי. מנגד, אתם זקוקים לתחושת חופש ומרחב וקשר מקצועי או רגשי שיהפוך להדוק ולחוץ מדי עלול לאיים עליכם.

טיפ השבוע: שימו לב לימים שבהם אתם מותשים ולא רגועים. השמש בסרטן מול פלוטו במזלכם תביא לסיומים ולפרידות ובעיקר להבנה שהפרק הנוכחי מיצה עצמו. בהשפעתו של פלוטו מגיעים לאדמה נקייה, כמו לאחר קציר, ועכשיו הזמן לחרוש ולזרוע מחדש.

קשת

רכוש, מקורות הכנסה, השקעות ורווחים גוזלים חלק גדול מזמנכם. אתם מנסים לאגור, להשיג ביטחון חומרי ולהבטיח את עתידכם הכלכלי. פעלו מתוך שיקולים פרקטיים, גלו תושייה וסגלו זהירות.

טיפ השבוע: הירח המלא, שהתרחש בחמישי האחרון, עשוי להעיד כי בני המזל שביניכם עשויים לקבל בהמשך החודש בשורות פיננסיות מעודדות. יש צורך לקבוע מה הן המטרות החשובות לכם ועל מה תוכלו לוותר, וכן את הצורך לשקול דברים מבחינה מעשית וכלכלית.

גדי

השבוע מעיד על מגמה של התחזקות, מצב המייצר אופציות של בנייה והתחדשות. יש סימנים לקשר עוצמתי וגורלי, שבו מומלץ לסגל היגיון ומתינות. מנגד, ענייני שותפויות רגישים מאוד, דבר שיכול לגרום לניתוקים ביחסים שהם לא מאה אחוז תקינים.

טיפ השבוע: גילויי גמישות והסתגלות יתנו לכם עמדת יתרון ועוצמה. חשוב להתחבר לרגשות, לעולם הפנימי, למשפחה. האלמנט הזה יהיה חשוב מאוד בבניית עתידכם.

דלי

השבוע מצופה מכם להיות ערניים וקשובים לעצמכם. אתם בתקופה עמוסה, מתישה ולא רגועה. הבריאות או סוגיה מקצועית עשויות להיות רגישות.

טיפ השבוע: התעודדו! מצבכם ישתפר בהמשך החודש. תוכלו להתנסות בחוויות לא שגרתיות, להכיר אנשים חדשים ולהתוודע לסביבה שונה מהרגיל. דברים יתרחשו במפתיע, ובסופו של דבר, צירוף מקרים יוביל אתכם בכיוון חדש ומעניין.

דגים

השבוע עשוי להיטיב עימכם בזכות רצונכם העמוק להגשמה אישית, נפשית ורגשית. הירח המלא (בחמישי האחרון) העמיק את עולמכם החווייתי והפנימי, ומהווה למעשה פתח אל תוך תתההכרה שלכם.

טיפ השבוע: יש להעדיף עכשיו היגיון בריא ותקשורת בונה, על פני מאבקים ושיקולי יוקרה. במישור הרגשי יש לכם כמיהה ורצון לחוות את הרגש בעוצמות גדולות, אלה יקבלו ממשות וצורה במהלך חודש יולי, שבו יש אפשרות ליהנות מחיזורים, פגישות רומנטיות והיכרויות.

טלה

הירח המלא (שהתרחש בחמישי האחרון) עשוי להדגיש השבוע ענייני קריירה, משפחה ומגורים. רגשות שהצטברו בתוככם זמן רב צפים ועולים, ולפעמים מאלצים אתכם להגיע לעימות בנושאים שקודם השתדלתם להיות מאופקים לגביהם.

טיפ השבוע: הירח המלא מעורר שאפתנות וצורך לתכנן את העתיד. מצד שני, יש נטייה לשדר חוסר סבלנות, ובעיקר התנגדות לכל מסגרת, הגבלה או שגרה. איפוק וסבלנות הם מילות המפתח של השבוע.

שור

הירח המלא (שהתרחש בחמישי) מגביר אצלכם את הזיקה המשפחתית והמגוננת בכל מחיר. בנוסף, מעורר שאפתנות ותכנון תוכניות לעתיד, גם בענייני חו"ל. התחום הרגשי אינטנסיבי וסוחף עמו מימד עוצמתי של תשוקה.

טיפ השבוע: השבוע חשוב לפעול בשיתוף פעולה, לגשר על פערים ולהשקיע ביחסים עם האנשים שאתם חפצים ביקרם. מצב הכוכבים הרגיש מייצר השבוע אנרגיה חזקה ומועצמת שעשויה לסחוף למצב דו-קוטבי שחלק מביניכם נתונים בו.

תאומים

השבוע תופתעו מדרישות לא מוצדקות לתשלום, אך גם מכספים שיגיעו. המצב הכספי דורש ראייה רחבה מאוד, אך גם זהירות ופרקטיות. מומלץ להימנע מצעדים פזיזים.

טיפ השבוע: הקסם האישי שלכם יגבר ויקל על יצירת קשר סוחף. מנגד, האקלים האסטרולוגי יתאים למימוש שאיפות בתחום הקריירה או להגשמת חלום. זהו מצב שיאפשר לכם להתפתח בתחומים החשובים לכם ומגדיל את הסיכוי שתגשימו רעיונות שיעלו על הפרק. 

כתבות נוספות

למה? ככה!

מה אומרים לאלפים, ויתכן אף שמדובר ברבבות, שריצו עונשי מאסר על פרומיל מהאישומים נגד ביבי?

נשארים בצמרת

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה את נתוני מכירות הדירות החדשות בחודשים ספטמבר-נובמבר, מהם עולה כי מודיעין ניצבת במקום ה-4 בארץ עם מכירה של 842 דירות

תנו ללמוד בשקט

סטודנטים תושבי העיר שרכשו מנוי לתקופת המבחנים במתחם חללי העבודה של העירייה הופתעו לגלות כי שעות הפעילות השתנו ללא התראה: "הבטיחו לנו משהו ופתאום החליטו לשנות"

למה? ככה!

מה אומרים לאלפים, ויתכן אף שמדובר ברבבות, שריצו עונשי מאסר על פרומיל מהאישומים נגד ביבי?

המשך קריאה »

נשארים בצמרת

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה את נתוני מכירות הדירות החדשות בחודשים ספטמבר-נובמבר, מהם עולה כי מודיעין ניצבת במקום ה-4 בארץ עם מכירה של 842 דירות

המשך קריאה »

תנו ללמוד בשקט

סטודנטים תושבי העיר שרכשו מנוי לתקופת המבחנים במתחם חללי העבודה של העירייה הופתעו לגלות כי שעות הפעילות השתנו ללא התראה: "הבטיחו לנו משהו ופתאום החליטו לשנות"

המשך קריאה »

שעתם הקשה של המנהלים

הגל הנוכחי של הקורונה מעמיד את מנהלי בתי הספר במצב בלתי אפשרי, בו מלבד המאומתים והמבודדים נעדרים מהלימודים גם תלמידים רבים שהוריהם חוששים לשלוח אותם ללימודים • מנהלי בתי הספר במודיעין מספרים איך בכל זאת מצליחים לשמור על שגרת לימודים כאשר רבע מהמורים נעדרים

המשך קריאה »

הפתרון למחסור בסייעות?

עיריית מודיעין תשיק בקרוב קמפיין פרסומי לגיוס חיילים משוחררים כתומכי הוראה בגני הילדים והצהרונים, ותעניק להם מלגה של עד ל-8,000 שקל בתום שישה חודשי עבודה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך