4 – 10 בנובמבר 2016

חוה מזר

עקרב

השמש במזלכם מביאה עימה בשורות והזדמנויות חדשות, ומייצרת תחושה של התחדשות.  נצלו זמן זה לרכישת ידע ועוצמה, זאת כדי לחשוב בצורה בהירה ולגבש לעצמכם את דרככם בעתיד.

טיפ השבוע: אתם ניידים ומשתמשים בקסם האישי שלכם כדי לחזק את ביטחונכם. השפעת הכוכבים והעוצמה המלווה אותם ניכרת בהופעתכם החיצונית ומושכת לאטרקטיביים שביניכם מבטים עורגים. המשך החודש עשוי להעיד על הכרות גורלית.

קשת

אתם מתעסקים בחשבון נפש מתיש בנוגע לעתידכם. זכרו כי הארה דינמית ואופטימית יותר צפויה לקראת התקופה שבין ה-22 בנובמבר עד 21 בדצמבר.

טיפ השבוע: בינתיים, יש להתמקד במטרות שהצבתם לעצמכם, ממש להתעקש, דברים לא יוצאים כמו שרוצים וצריכים לכווץ קצת את הציפיות. מיקום ונוס בבית הכספים שלכם מ- 13 בנובמבר עד 7 בדצמבר עשוי לסייע ולשמח אתכם.

גדי

זוהי תקופה של התארגנות ורה-אורגניזציה. רבים מכם לקראת או בתהליך של שינויים ברוכים ומומלץ להיות מודעים וערניים. אל תתעלמו מחוש הביקורת ומהזהירות הטבעיים שלכם. ימי סוף השבוע הישגיים. היו יצירתיים וחברותיים במיוחד.

טיפ השבוע: הקסם האישי שלכם יקל עליכם ליצור קשרים, להתקדם ולהתיידד. מיקום ונוס במזלכם מה- 13 בנובמבר עד 7 בדצמבר יסייע לכם.

דלי

ימי סוף השבוע רגישים, אתם נוטים להסתגר, או שיש בעיית בריאות מציקה הדורשת התערבות. זהירות: אתם עובדים קשה ולא חשים או זוכים ליחס הראוי לו. חשוב לכן להאט על הקצב ולנוח יותר. הכוחות מתחדשים לקראת יום שני.

טיפ השבוע: מישהו נוהג בכם בחוסר הגינות וכדאי בשלב זה להבליג. זכרו, ההיגיון והניתוח השכלי הקר לא אפקטיביים כאשר הם מושפעים מרגשות פגועים. חכו לתקופת קשת (מ 22 בנובמבר עד 21 בדצמבר) שתיטיב עימכם.

דגים

יש לכם ויז'ן, יש לכם אידיאלים, וכשיש חלומות הם מוליכים אתכם קדימה. ימי תחילת השבוע עלולים לסבך אתכם, אתם עייפים, מתוחים וקצת מדוכדכים. פרטים רבים נעלמים מעיניכם כרגע, והתמונה המוצגת לכם כרגע נוטה לחוסר אמינות ולא משקפת את המציאות.

טיפ השבוע: אתם מתחזקים לקראת המחצית השנייה של השבוע. מומלץ לנקוט גישה פשוטה, ישירה ומעשית אך לא לשכוח להפעיל את הקסם האישי שלכם.

טלה

ענייני קריירה ומעמד עשויים להעסיק אתכם בשישי-שבת. המישור החברתי עשוי להיות מודגש בימי תחילת השבוע, שלבו עסקים עם הנאה. למקרי ולבלתי צפוי יהיה תפקיד מכונן בכל מה שיתרחש.

טיפ השבוע: כוכב מרס, שיימצא במזל דלי מ- 10 בנובמבר עד 19 בדצמבר, מלמד על הרחבה אפשרית של המעגל החברתי, כמו גם על צורך להתרחק מהשגרה, להעז ולהתנסות. לכו על זה.

שור

יש לכם ימים בהם הנינוחות חוזרת ועימה הרצון שלכם להיות פעילים, יוזמים ונועזים. חשוב לכם להיצמד לסדר היום הקבוע ולהתחבר לאווירה אמפטית אוהדת.

טיפ השבוע: מיקום כוכב מרס בבית הקריירה שלכם, מיום חמישי עד 19 בדצמבר, עשוי להעיד כי ענייני קריירה ומעמד עשויים עכשיו להעסיק אתכם. קשר תובעני מדי אינו מתאים לכם כרגע, אבל אתם כן זקוקים לתחושה של מסירות  ומחויבות.

תאומים

לתאומים לא קל במציאות הנפשית וגם במציאות האובייקטיבית. כדאי לזכור שהעניין זמני ושבקרוב מאוד תחושו הקלה משמעותית ותיכנסו בהדרגה לכמה שבועות של התנסות מבורכת.  בינתיים חשוב להתמודד עם מציאות טעונה ולא להתחמק מקושי משתק.

טיפ השבוע: ימי סוף השבוע: עשויים להיות מכבידים. מיקום כוכב מרס במזל דלי מיום חמישי עד 19 בדצמבר: עשוי להדגיש ענייני חו"ל ונסיעות.

סרטן

זוהי תקופה פרודוקטיבית ומחזקת. הכוחות שבים אליכם, וגם אם עדיין לא נמצאו פתרונות לכל הבעיות, לפחות תרגישו שאתם חזקים מספיק כדי להתמודד איתן. רביעי-חמישי: ענייני יצירה ורגשות במגמה סוחפת, זה הזמן להיענות להזמנות, להיפתח אנרגטית ולא להסתגר.

טיפ השבוע: מ- 10 בנובמבר עד 19 בדצמבר: ענייני חו"ל ונסיעות עשויים להיות מודגשים. מיקום ונוס מול מזלכם מהשבוע הבא עשוי לחזק ולשמח אתכם.

אריה

חודש מזל עקרב לא בדיוק מיטיב עימכם אנרגטית. מומלץ להיות פעילים ויוצרים וליהנות ממה שהחיים מעניקים לכם. לפחות כוכב ונוס במזל קשת עד סוף השבוע עשוי להדגיש ענייני רגשות ויצירה. לכו על זה.

טיפ השבוע: שימו לב: כוכב מרס מול מזלכם עד 19 בדצמבר: עשוי לגרור קונפליקט. אי-הסכמות וחילוקי דעות עלולים להתעורר ולהקשות עליכם. מומלץ לשמור על איפוק כדי לא לסייע למניפולציות לתפוס תאוצה. שישי-שבת: מומלצים למנוחת הנפש.

בתולה

אתם מתייחסים לעובדות ומנתחים מצבים על פי גישה מעשית, מציאותית והגיונית. ימי סוף השבוע עשויים להיטיב עימכם. לקראת המחצית הראשונה של השבוע אתם נוטים לדאגת יתר ויש חוסר שקט פנימי. אתם זקוקים לאווירה רגועה ובעיקר למנוחה גופנית ונפשית.

טיפ השבוע: ימים רביעי-חמישי: מיקום הירח מול מזלכם עשוי להדגיש ענייני זוגיות ושותפויות. ונוס ייטיב עימכם החל מהשבוע הבא. יש למה לצפות.

מאזניים

תקופת מזל עקרב עשויה להדגיש ענייני כספים והשקעות. ייתכן שכרגע דברים לא זורמים, ויש נסיגות בדברים שהיינו רוצים שיתקדמו בקצב מהיר. התנחמנו בעובדה שמה- 22 בנובמבר עד 21 בדצמבר הרגשתכם תשתפר.

טיפ השבוע: מיקום כוכב מרס במזל דלי, מיום חמישי עד 19 בדצמבר, עשוי להדגיש ענייני רגשות ויצירה. שימו לב לקשרים שעשויים להתפתח עם אנשים בחו"ל, וכן בנסיעות.

כתבות נוספות

למה? ככה!

מה אומרים לאלפים, ויתכן אף שמדובר ברבבות, שריצו עונשי מאסר על פרומיל מהאישומים נגד ביבי?

נשארים בצמרת

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה את נתוני מכירות הדירות החדשות בחודשים ספטמבר-נובמבר, מהם עולה כי מודיעין ניצבת במקום ה-4 בארץ עם מכירה של 842 דירות

תנו ללמוד בשקט

סטודנטים תושבי העיר שרכשו מנוי לתקופת המבחנים במתחם חללי העבודה של העירייה הופתעו לגלות כי שעות הפעילות השתנו ללא התראה: "הבטיחו לנו משהו ופתאום החליטו לשנות"

למה? ככה!

מה אומרים לאלפים, ויתכן אף שמדובר ברבבות, שריצו עונשי מאסר על פרומיל מהאישומים נגד ביבי?

המשך קריאה »

נשארים בצמרת

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה את נתוני מכירות הדירות החדשות בחודשים ספטמבר-נובמבר, מהם עולה כי מודיעין ניצבת במקום ה-4 בארץ עם מכירה של 842 דירות

המשך קריאה »

תנו ללמוד בשקט

סטודנטים תושבי העיר שרכשו מנוי לתקופת המבחנים במתחם חללי העבודה של העירייה הופתעו לגלות כי שעות הפעילות השתנו ללא התראה: "הבטיחו לנו משהו ופתאום החליטו לשנות"

המשך קריאה »

שעתם הקשה של המנהלים

הגל הנוכחי של הקורונה מעמיד את מנהלי בתי הספר במצב בלתי אפשרי, בו מלבד המאומתים והמבודדים נעדרים מהלימודים גם תלמידים רבים שהוריהם חוששים לשלוח אותם ללימודים • מנהלי בתי הספר במודיעין מספרים איך בכל זאת מצליחים לשמור על שגרת לימודים כאשר רבע מהמורים נעדרים

המשך קריאה »

הפתרון למחסור בסייעות?

עיריית מודיעין תשיק בקרוב קמפיין פרסומי לגיוס חיילים משוחררים כתומכי הוראה בגני הילדים והצהרונים, ותעניק להם מלגה של עד ל-8,000 שקל בתום שישה חודשי עבודה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך