5 – 11 בדצמבר 2014

חוה מזר

קשת

הירח המלא במזלכם (בשישי-שבת) טומן בחובו איכות מחמיאה ויעצים נסיעות וגישה פתוחה ותקשורתית, שיוכלו להעשיר אתכם בחוויות ובידע. אלה ממריצים ומפעילים אתכם ברמה בונה, מודעת ויצירתית. שני-שלישי: ענייני כספים מודגשים.

טיפ השבוע: התקופה מסנוורת ומפתה מתמיד. עם זאת, הקשת יותר מתמיד זקוק לחופש, לעצמאות ולמרחב. צירוף מקרים או מפגש מפתיע עשויים להיות נקודת הפתיחה למערכת יחסים בלתי שגרתית שבה תרגישו נוח רק עם בני זוג, שלא יאיימו על החופש ועל המרחב שלכם.

גדי

הירח המלא (בימי סוף השבוע) ישפיע עליכם אנרגטית. אתם זקוקים להאטה בקצב הפעילות, להרפיה ולהירגעות. מיקום מרס בבית הכספים שלכם עד תחילת חודש ינואר 2015: רכישות, עסקאות והשקעות דורשים התמודדות, שיקול דעת ואחריות.

טיפ השבוע: בשלב הזה של חייכם מומלץ להתרחק מאנשים שיש להם השפעה מלחיצה על חייכם. העדינים שביניכם זקוקים יותר מתמיד לפסק זמן של שלווה ושקט כדי למלא את מצברי הגוף והנפש. לאחר שתעברו את השבוע המתיש הזה, שוב תחזרו לעצמכם.

דלי

הירח המלא (בימי סוף השבוע) מאפשר הזדמנויות להתקרב לחברה ייחודית ולפגוש אנשים מעניינים ומרתקים. כוכב אורנוס בבית התקשורתי שלכם מעניק לכם צד ייחודי ומבריק וחשיבה לא שגרתית, המאפיינים היטב את חלק מילידי בני מזל דלי.

טיפ השבוע: מיקום מרס במזלכם (עד תחילת ינואר 2015) מעלה את סף האנרגיה שלכם. מנגד, סבלנותכם כלפי אותם דברים שעיכבו אתכם עד עכשיו, פוקעת. היו זהירים בתגובותיכם ואל תיסחפו למצבים שאין עליהם שליטה. היעזרו בהיגיון הדליי כדי לשמור על הקיים.

דגים

אתם מגיעים לצומת דרכים בקריירה ויש צורך בהחלטות – לאן פונה הדרך המקצועית והיכן להשקיע את מירב המאמץ. ניתן לפתח קשרים חדשים בזכות מיומנותכם וקסמכם. עם זאת, אתם נוהגים לומר הכל בגילוי לב או להעיר על מה שלדעתכם נדרשים בו התייעלות ושינוי, אך השבוע מוטב שתתאפקו.

טיפ השבוע:  הירח המלא (בימי סוף השבוע)  עשוי לסחוף לאי שקט, אך גם עשוי להצביע על הזדמנות מאתגרת שעשויה לצוץ עקב מפגש או שיחה. בקרוב מאוד מסתיים חודש מאמץ ומתיש מבחינתכם, ותהיה לכם סיבה להיות אופטימיים יותר.

טלה

בשישי-שבת מתרחש ירח מלא בבית התקשורת והנסיעות שלכם (בארץ ובחו"ל). היו פתוחים יותר לאפשרויות חדשות והיו נגישים תקשורתית וחברתית. אתם שופעי רעיונות, תוכניות ופרויקטים ושואפים להרחיב את האופקים המקצועיים שלכם.

טיפ השבוע: מצב מיוחד של כוכבים יאפשר צמיחה והתפתחות. כוכב ונוס יוצר היבטים לכוכב בעל השפעה ותודעה. החיים יושפעו מאוד ממפגשים חברתיים וגם עסקיים, וחיי החברה ייצאו גם הם נשכרים. המצב המיוחד שבו תימצאו יאפשר לכם לצמוח ולהתפתח.

שור

ירח מלא (בימי סוף השבוע) מדגיש את קיומה של התחדשות עסקית, כמו גם מגעים פיננסיים למיניהם. כדאי שתימנעו מפעולות כספיות שיש בהן חידוש או סיכון. חשוב שהם לא יהיו תוצאה של לחצים ואילוצים אלא של ניסיון, למידה ובשלות.

טיפ השבוע: כוכב המרץ והאנרגיה מרס בבית הקריירה שלכם עד 12 בינואר: אל תניחו לעצמכם להיכנס לתחרות, שאינה נחוצה, אך חשוב שתשמרו על הישגיכם ותבליטו אותם. בשבוע זה יש לתת עדיפות לחשיבה מסודרת, שיטתית, אחראית, מדויקת ומאורגנת.

תאומים

ירח מלא במזלכם (בשישי-שבת) ישפיע לטובה על המצב ועל הלך הרוח שלכם, אז תקרינו את הקסם האוורירי שלכם, זה ישפיע לטובה על המגעים החברתיים ועל הפגישות עם החבר'ה. השבוע עשוי להוליד רעיונות מבריקים, המצאות יוצאות דופן ומציאת פתרונות למצבים בלתי אפשריים. סיכוייכם במערכת יחסים חדשה גוברים. ענייני חו"ל מודגשים.

טיפ השבוע: ענייני כספים מאפיינים את שני-שלישי. עכשיו תוכלו להגדיל את הכנסותיכם, דרך עיסוק בכמה תחומים בבת אחת, להתקדם ולייצב אותן.

סרטן

זוהי תקופה מאמצת ולא מפנקת וכדאי שתביאו את עצמכם למצב יותר רגוע. בימי סוף השבוע תרגישו מעין אפרוריות, דכדוך, לאות ומחסור באנרגיה. חשוב שתנוחו, תאכלו כמו שצריך ותשמרו על עצמכם. הכוחות שלכם מתחדשים לקראת יום שני.

טיפ השבוע: ענייני כספים צפויים להשתפר לקראת יום חמישי, או לייצר יזמות עסקית מוצלחת.  עם זאת, שימו לב. מיקום מרס בדלי (במהלך חודש דצמבר) עשוי להעיד כי הוצאותיהם הכספיות עלולות להיות גבוהות, מצב שדורש מכם גישה שמרנית וזהירה.

אריה

הירח המלא (בימי סוף השבוע) עשוי להעיד כי יש לכם עכשיו הזדמנות לזכות בחשיפה ובתשומת לב. לאחר תקופת חתחתים מתסכלת, תוכלו להתחזק ולהתאושש. יש לכם הזדמנות עכשיו לזכות בחשיפה ובתשומת לב, וכדאי שתתחשבו ברעיונות הטובים שצצים בדמיונכם. וגם אם תעמדו בלחצים גדולים, תצטיינו ותצליחו.

טיפ השבוע: תוכלו לתכנן נסיעה לחו"ל או ליצור קשרים מיוחדים עם ארצות אחרות באמצעות היכרויות אינטרנטיות ושיחות קוסמופוליטיות. בית הספר והאוניברסיטה בכלל זה יספקו מקום להעלאת סף הריגושים.

בתולה

ירח מלא (בימי סוף השבוע) מדגיש את נושא הבית והמשפחה, וכן את ענייני קריירה. נסו להיות ביקורתיים פחות ולהשלים עם כך שלכל אחד יש חסרונות. מומלץ להיות שקולים ומחושבים.

טיפ השבוע: רבים מכם עוברים מתהליך של התחלות ופריצות דרך, למצב של מימושים ומעשים. אם נשתמש נכון באנרגיית החיים, נוכל ליצור בהמשך הזדמנויות חדשות לעשייה, וגם לדעת איך לתרגם אותן לפעילות פרקטית בשטח. מיקום ונוס בגדי (עד תחילת ינואר) עשוי להעלות את מפלס הכריזמה שלכם.

מאזניים

זוהי תקופה יצירתית, פעילה ודינמית ולתקשורתיים שבכם צפויה עדנה. ירח מלא (בימי סוף השבוע) במזלות המחמיאים למזלכם עשוי לדרבן שינוי שגרה ואווירה. השתתפות אוראנוס בתחזית תביא עימה רוח חדשה ואת בשורת השינוי וההתחדשות. תחומי עניין וסקרנות מחודשים עשויים להזריק  לחייכם התנסות מרתקת.

טיפ השבוע: הכוכבים נושאים עימם אפשרויות חיוביות ומבטיחות. במצב כזה ניתן להציע פתרון בלתי צפוי ומבריק לסוגיה בוערת שתוכל לאפשר ארגון מחדש.

עקרב

אלה הם ימים חשובים לקידום יעדים פיננסיים, כמו גם  פגישות עסקים. לספונטניים ולייחודיים שבכם יש אפשרות לפתח חזון שיש עימו שימוש באתגר טכנולוגי. הירח המלא (בימי סוף השבוע) נוטה  לייצר עסקאות בקנה מידה של טייקון. לכאורה, מצבכם הכספי מתייצב, אבל בפועל יש להפעיל את האנטנות הרגישות שלכם.

טיפ השבוע: בקרוב מאוד תאפשרו לעצמכם להיפתח לערוצים חדשים ולזרום עם הרגשות. יש אפשרות לתכנן, ליזום ולהתחיל בפרויקט חדש שיקרום עור וגידים לקראת המחצית השנייה של החודש.

כתבות נוספות

המספר הנוסף

שחק בן שבת, הסקורר של עירוני מודיעין, חתם על חוזה לעונה נוספת, איתמר אינהורן רשם ניצחון בתחרות הרכיבה בפולין, ונערות ב' דרום של עוצמה מודיעין פספסו עליית ליגה בשל הפסד בודד

חוגגים עם הבירה

מודיעין תציין את יום ירושלים בשלל אירועים: יונתן רזיאל ונתן גושן במופע משותף, רבקה זוהר עם הלהיטים מפעם ומופע דגלנות של בנות האולפנה

המספר הנוסף

שחק בן שבת, הסקורר של עירוני מודיעין, חתם על חוזה לעונה נוספת, איתמר אינהורן רשם ניצחון בתחרות הרכיבה בפולין, ונערות ב' דרום של עוצמה מודיעין פספסו עליית ליגה בשל הפסד בודד

המשך קריאה »

חוגגים עם הבירה

מודיעין תציין את יום ירושלים בשלל אירועים: יונתן רזיאל ונתן גושן במופע משותף, רבקה זוהר עם הלהיטים מפעם ומופע דגלנות של בנות האולפנה

המשך קריאה »

שדד את ההיסטוריה

תושב מודיעין נעצר בחשד לסחר בלתי חוקי בעתיקות, ובחיפוש בביתו נמצאו 1,800 פריטים היסטוריים, חלקם נדירים • על פי החשד, החשוד רכש את הפריטים מסוחרי עתיקות מהשטחים ומכר אותם ללקוחות בחו"ל

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך