5 – 11 ביוני 2015

חוה מזר

תאומים

אחדים מכם עשויים ליהנות מתשומת לב לגבי משימה בעלת אתגר, שיש בה זיקה לרעיונות חדשניים בדפוסי חשיבה, ושתיתן את הטון של השבוע. המפתח להצלחה טמון בעיקר בכם. זה הזמן לפלרטוט וחיזור. עכשיו ובהמשך החודש צפויות הזדמנויות להיכרויות ותוכלו להתקרב למי שמעניין אתכם.

טיפ השבוע: שני-שלישי: עשויים להיות רגישים בענייני עסקים ועבודה. משהו שהטריד אתכם זמן רב עשוי לעלות על פני השטח, ועכשיו לא תוכלו להתחמק מהתמודדות איתו.

סרטן

אתם עסוקים ודרוכים בימים אלה בביסוס מעמדכם, אך עלול להילוות לכך יצר כפייתי שלא מאפשר לתרגם בדייקנות וביעילות אלמנטים בונים וחיוביים, מצב שעשוי להפריע לתפקוד מאוזן, אחראי וממוקד.

טיפ השבוע: יש מביניכם כאלה שעלולים לפקוד אותם מצבי רוח תנודתיים בשל נושאים רגישים, שעלולים לגרור תחושות קיומיות עימם יהיה קשה לכם להתמודד. הפסקת נסיגת כוכב מרקורי  מצפה מכם לשמור השבוע על דיסקרטיות מירבית ולא לחשוף יותר מדי.

אריה

מיקום ונוס במזלכם (עד אמצע יולי) עשוי להאיץ מגעים שיקדמו אתכם. יש לכם הזדמנות להיות תקשורתיים, מהירים ומגוונים, כמו גם להיות אמיצים וחדשניים ולהביא את העתיד להווה. לשאפתנים שביניכם יש אפשרות להתרחבות, לצמיחה, לעשייה ולמלוא החופן אקשן. ענייני רגשות עשויים לקבל תפנית.

טיפ השבוע: שני-שלישי: עשויים להיות רגישים, פגיעים וחשופים. בהשפעת המסרים השגויים שמעביר מרקורי, כוכב המסחר, כדאי שלא תסמכו על מי שאינכם מכירים היטב.

בתולה

השבוע יש לנקוט במדיניות של ריסון וביקורת. נוכחות מארס בבית הקריירה שלכם תובעת מכם השקעת משאבים אינטנסיביים אך ממוקדים וריאליים מאוד בקידום מעמדכם. שילוב זה יוצר דינמיקה שדורשת ריכוז. הפרה של האיזון העדין הזה תגרור האשמות הדדיות ועוינות גלויה.

טיפ השבוע: שימו לב לא להיכנס לעימותים ולא לחפש את הריב בכוח. תמרון אלגנטי יביא לכם את התוצאות הנכונות והרצויות. נקטו במדיניות של ריסון וביקורת כדי למנוע עימות/עוינות גלויה. 

מאזניים

שני-שלישי: הרגישות שלכם מעיבה על מצב רוחכם. אל תשדרו בלבול חולשה, גילוי אסרטיביות יהיה חשוב למעמדכם ולביטחונכם. ברגע שתיקחו יוזמה, תציעו, תעזו ותתערבו, דברים ייראו ברורים יותר ותרגישו שאתם משיבים לעצמכם שליטה על המצב.

טיפ השבוע: כוכבכם ונוס (בבית החברתי שלכם עד אמצע יולי) מוסיף נינוח מרענן מבחינה חברתית. רצוי שתהיו זהירים בכל הנוגע לעולם הזוגי והרגשי. בהיכרויות חדשות כדאי שתנסו להביט מעבר לרושם הראשוני ולהכיר את הצד השני לעומק כדי להימנע מאכזבה.

עקרב

אתם עלולים להתפתות למה שנראה כרווח מהיר או כמציאה, ועד מהרה יתברר כמלכודת או כתרמית. היצמדו לתוכניות שפויות. תמרנו באלגנטיות בין שיתוף פעולה לבין הפגנת עצמאות ומרדנות.

טיפ השבוע: תקופת מזל סרטן (שתחל בתוך שבוע) תאיץ פעילות בענייני נסיעות, תקשורת ועסקים. תוכלו סוף סוף לצאת מעול כלשהו או מדאגה שהעיקה עליכם לאחרונה. מומלץ להתחבר עכשיו עם חברים ועם ידידים, שתהיה להם השפעה חיובית על נקודת המבט שלכם.

קשת

רעננו מגעים חברתיים בשבת. שני-שלישי עשויים להיות מתוחים אנרגטית. הצמידות של מרס-שמש מול מזלכם בתאומים עשוי להדגיש ענייני זוגיות, עבודה ושותפויות. חמישי: חזרו במרץ, השקיעו יותר ושאפו להרשים ולהיות מקובלים.

טיפ השבוע: קשרים זוגיים עלולים עכשיו להיתקל בקשיים, וקשר חדש שיתחיל עלול לאכזב. מוטב שתדחו בשבוע החלטות חשובות הנוגעות להמשך היחסים. דברים שהשלמתם איתם בעבר מפריעים לכם כעת, ואפשר שתשקלו כיוונים אחרים מתוך רצון להתקדם ולהתייצב.

גדי

סגלו לעצמכם אורך רוח, הימנעו ממתחים נפשיים ומעיקים והתרחקו ממריבות וויכוחים פתאומיים, שעלולים לפרוץ באופן בלתי צפוי רק בגלל מילת ביקורת. גישה ממוקדת תבנה אתכם, אך אנרגיה מפריעה ותובענית עלולה לגרור לסטגנציה בקשרים שאין בהם פתיחות.

טיפ השבוע: גילויי גמישות והסתגלות יעניקו לכם עמדת יתרון ועוצמה. אתם זקוקים לפסק זמן ולתקופת רגיעה. על הפרק עשויה לעלות הזדמנות מהסוג שתוכל לעזור לכם בהגשמת פרויקט חשוב, אם רק תדעו להתוות את הדרך אליו.

דלי

שני-שלישי: שתפו פעולה אך שימרו על עצמאותכם והיו ערים לחוסר יושר ולתככנות. יש בכם כמיהה להגשמה עצמית בסגנון חדשני והרפתקני, שלא עושה חשבון לאחרים. חשוב לעגל מידי פעם פינות כדי לשמור על איזון אנרגטי בתקופה זו.

טיפ השבוע: ונוס מול מזלכם (עד אמצע יולי) עשוי להיטיב עימכם, להרעיף עליכם זוהר וקסם, שמושכים אליכם אנשים ולחזק אתכם. קיים פוטנציאל מבטיח למינוף חברתי-ידידותי-סקסואלי שלכם הבחירה נתונה בידכם!.

דגים

מיקום מרס במזל תאומים עלול להאיץ מתחים משפחתיים. חשוב להימנע מלהיכנס לקונפליקט על רקע של פגיעות ואגו. בתוך שבוע תיכנס השמש למזל סרטן ובהדרגה תחושו בהקלה אחרי חודש מכביד ומעיק.

טיפ השבוע: האנשים שיהיו איתכם במגע יהיו רגישים גם הם, וכל דבר קטן עלול לעורר עוינות ולהאיץ מגעים מתריסים ותוקפניים בשל קונפליקט על רקע של פגיעות וענייני אגו. רביעי-חמישי: עשויים להדגיש ענייני כספים והשקעות. המתינו עם תוכניות שאפתניות לשבוע הבא.

טלה

השבוע אתם עלולים להיות קיצוניים ולראות דברים בצורה לא מאוזנת. אתם מקשים על עצמכם, דורשים מעצמכם יותר מדי ושופטים את עצמכם בחומרה. ראייה אובייקטיבית ומאוזנת יותר תסייע לכם להתמודד עם שבוע, שאינו קל לכם. יש להסתכל על החיים מזווית פרקטית יותר. שני שלישי עשויים לגרור הרגשה קוטבית ומתריעים מפני פזיזות וחוסר עקביות.

טיפ השבוע: רביעי-חמישי: אלה ימים תקשורתיים מאוד. רעיון חדש עשוי להוביל אתכם למסלול מפתיע, לעבודה מרתקת או לפרויקט חדשני.

שור

השבוע מעיד כי יש לסמוך רק על ההיגיון ועל הניסיון. שיקולים נבונים ומעשיים עשויים להביא הצלחה פיננסית, ואילו עשייה אופורית פזיזה, שלא מתאימה לאופייכם, עלולה לגרום הפסד.

טיפ השבוע: הפסקת נסיגת שליט בית הכספים שלכם מרקורי (לקראת יום חמישי) מחייב אתכם להישען עכשיו על שיקולים פרקטיים ותועלתיים. יש לסמוך עכשיו רק על ההיגיון ועל הניסיון. הפנימו את חשיבות ההשקעה לטווח רחוק והימנעו מהחלטות "דרמטיות". 

כתבות נוספות

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

המשך קריאה »

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך