5 – 11 במאי 2017

חוה מזר

שור

החיבור לכוכב המרשים ומלא העוצמה פלוטו והירח המלא במזלכם לקראת המחצית השנייה של השבוע, מציינים את שיאם של תהליכים מאומצים. מנגד, יש נטייה להקצנת סוגיה מתישה שעשויה לגרור לקיצוניות לגבי יחסים רגישים ולהגיע עד כדי משבר.

טיפ השבוע: מיקום מרס בבית הכספים שלכם (עד 4 ביוני) עשוי להעיד כי במהלך החודש צפויים תנאים לביצוע עסקה, רכישה או יוזמה הקשורה לכספים ולהשקעות.

תאומים

הירח המלא לקראת המחצית השנייה של השבוע עשוי להצביע על השקט שלפני הסערה, לכן כדאי לכם לשמור על סודיות, וגם על הכוחות שלכם. ביחסיכם עם אנשים, הבהרת כוונותיכם עשויה למנוע אי-הבנות.

טיפ השבוע: אתם עלולים להיסחף למניפולציות ועקב כך לרכוש אויבים נסתרים שבוחשים ורק גורמים נזק. הצורך לתרום, לשתף פעולה ולהגיע להישגים שיוכיחו את יכולותיכם יבוא לידי ביטוי.

סרטן

הירח המלא לקראת המחצית השנייה של השבוע יפנה את מקומו לעבודה אינטנסיבית וממוקדת, לכן יש להבחין בין עיקר לטפל, ולהקדיש זמן איכות למה שמשרת אתכם כרגע.

טיפ השבוע: הירח הוא השולט על מזלכם, לכן מלאות הירח משפיעה עליכם ישירות. זהו מצב שסוחף למצבים של חיטוט יתר בעצמכם ועיסוק יתר בבעיות קיומיות. במקרה כזה, התחברו לאלמנטים רוחניים ומוארים שיעשירו אתכם.

אריה

האריות שחייהם סובבים סביב רושם, הערצה וחיזוקים חשים שהאגו והאתגרים אינם סוחפים אותם לכיוון המיוחל. אל דאגה, הריגוש והסערה מצפים לכם בפתח. אתם בתהליך של התחזקות.

טיפ השבוע: מיקום ונוס בטלה (עד תחילת יוני) ידגיש יצירתיות, נסיעות, קשרים עם חו"ל ורגשות. מומלץ לעסוק בפעילות יוצרת וחברתית שתכניס אנרגיה. הפעילו את כל ערוצי הבילויים והתקשורת שלכם.

בתולה

הירח המלא לקראת ימים שלישי-רביעי עשוי לעודד ענייני תקשורת ונסיעות ולהעיד כי כושר ההשפעה שלכם יגבר. לאלה שהאדרנלין שלהם בשפל, מוטב לנצל ימים אלה לתקשורת אוהדת ויצירתית ולשיפור מגמות מקצועיות עתידיות.

טיפ השבוע: השקיעו את מיטב המרץ והכוחות שלכם בניסיון להספיק כל מה שעליכם לעשות, מפני שציפיותיכם מעצמכם גבוהות ותובעניות, ואינכם מוכנים להתפשר על טיב העבודה שאתם מבצעים.

מאזניים

לבני מזל מאזניים לא קל במציאות הנפשית וגם במציאות האובייקטיבית. בהשפעת מלאות הירח (בשלישי-רביעי) אתם חשים חוסר ודאות ומתלבטים בקשר לעתיד, במיוחד בענייני כספים והשקעות. 

טיפ השבוע: דברים עשויים להראות קודרים והנטייה לפסימיות אינה עוזרת לכם למצוא את הפתרונות הנכונים, ולכן אתם זקוקים להאטה בקצב הפעילות, להרפיה ולהירגעות. בהמשך החודש יתחילו הדברים להתבהר ותגלו שהמצב טוב יותר מכפי שנראה כרגע. סבלנות היא מילת המפתח.

עקרב

הירח המלא במזלכם (בשלישי-רביעי) משפיע על חיי הרגש שלכם ועל התנהלות מערכות היחסים שלכם מחוץ או מבית, רשויות וסמכויות.

טיפ השבוע: ייתכן שתעמדו בפני הצורך לקבל החלטה הקשורה למערכת יחסים או שותפות עסקית. האגו והצד הייצוגי של החיים ימלאו תפקיד חשוב ומרכזי בכל פעילות, הפעילו את הקסם האישי שלכם, גלו גמישות ושמרו על איזון.

קשת

הירח המלא בימים שלישי-רביעי: רגישותכם גבוהה מתמיד, אתם נוטים לדאגה ולאי-שקט וחווים קושי בהעלאת המוטיבציה. אלה עתידים להשפיע על מצב הרוח שלכם. נראה שאתם זקוקים למנוחה נפשית-פיזית ולפסק זמן.

טיפ השבוע: בהמשך השבוע ייכנס הירח למזלכם, והדבר עשוי להעיד כי אתם מתחזקים, ונוטים לצאת מהסגירות והאי וודאות שעשויה לאפיין אתכם.

גדי

הירח המלא בעקרב בימי תחילת השבוע עשוי להעניק לכם תשתית לטובת בנייה של אתגר שיש בו עוצמה מחודשת.

טיפ השבוע: כוכב פלוטו בגדי נותן תחושה של התחדשות ואפשרות לגדילה רוחנית ורציונלית כאחד, תהליך המסמל כיוון חזק ודרמטי, בו קיימת אפשרות של הרס לטובת בנייה של אתגר מהסוג שעשוי לפנות את הדרך למשהו שיעניק לכם הישגיות והכרה. זה הזמן ליזום  יותר ולהיות נחושים.

דלי

ענייני משפחה, בית וקריירה מאפיינים את החודש הקרוב. שימו לב לירח המלא לקראת המחצית השנייה של השבוע. אלה דורשים גיבוש עצמאות והפגנת יכולת אלתור ותושייה. מתנו את הנטייה שלכם לביקורתיות ולשיפוטיות.

טיפ השבוע: תחום מסוים בחייכם תלוי במידה רבה ביכולת שלכם, כאן ועכשיו, לשפר יחסים ומצבים. "היו חכמים ולא צודקים", הקפידו על תקשורת ברורה ומדויקת ושמרו על אנרגיה מאוזנת.

דגים

הירח המלא (ברביעי-חמישי) מדגיש עניינים הקשורים בארץ, בחו"ל ובנסיעות. קשר שיצרתם עם מישהו בחו"ל עשוי להיות המפתח לאפשרויות חדשות. ענייני לימודים והשתלמויות עשויים לאפיין את התקופה.

טיפ השבוע: עליכם לקחת אחריות על חייכם. הביאו לידי ביטוי את הרעיונות היצירתיים שלכם. נקטו בגישה שכלתנית ורציונלית לגבי מהלכים עתידיים ובדקו עד כמה תוכניות הן אכן מעשיות.

טלה

נושאים כספיים עשויים לתפוס את תשומת הלב שלכם. הירח המלא לקראת המחצית השנייה של השבוע מדגיש ענייני כספים והשקעות. שימו לב לא להתחייב לתשלומים שתתקשו לעמוד בהם. טיפ השבוע: חשוב לגלות יוזמה, העזה ומודעות ליכולתכם, אך להימנע מקונפליקט ומהנטייה לסיכונים. מיקום ונוס במזלכם (עד 6 ביוני) עשוי להעיד על תקופה יצירתית רבת השראה ומשפיע לטובה על הופעתכם.   

כתבות נוספות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך