5 – 11 בפברואר 2016

חוה מזר

דלי

הירח החדש במזלכם (בראשון-שני) מביא עימו סוג מיוחד של תקשורת, הבנוי על הברקות מהירות. עם זאת, ההיבט המאיים מצד כוכב מרס מזהיר מפני מסגרות חונקות, דרישות ולחצים, שמגבירים עימותים. הערה לא לעניין עלולה לעלות את סף המתח שלכם ולהעמיד יחסים חשובים במבחן.

טיפ השבוע: בשבוע כזה יוצבו סטנדרטים גבוהים, אבל לא כאלה שאי-אפשר לעמוד בהם. מה שייעשה השבוע בצורה חיובית ותוך מחשבה על העתיד הרחוק יותר יביא הישגיות.

דגים

הירח החדש (בראשון-שני) עשוי להעיד כי רגישותכם הבריאותית תגבר. האנשים שיהיו איתכם במגע יהיו רגישים גם הם, וכל דבר קטן עלול לעורר עוינות ולייצר נוקשות וחוסר פשרות. אתם עשויים להתחזק לקראת ימים שלישי-רביעי.

טיפ השבוע: ענייני היצירה והלב עשויים לעלות לפסגות שלא צפיתם אותן. אל תחמיצו את הפוטנציאל. קשר משמעותי ומרגש עשוי להיכנס לחייכם, אך חשוב שיהיה זמן מספיק להיכרות מקרוב ולביסוס הקשר בשל תהפוכות התקופה.

טלה

ראשון-שני: הכוכבים יעניקו לכם כוחות מחודשים וייפתחו בפניכם אפשרויות חברתיות מבטיחות. היו נגישים תקשורתית וחברתית, בניסיון להשתחרר מחוסר השקט. בפגישות ובראיונות צפויה לכם הצלחה. תיהנו מתשומת לב ותפגשו אנשים שיחפשו להיות בקרבתכם. שלבו עסקים עם הנאה לתועלתכם.

טיפ השבוע: שלישי-רביעי: מצבי רוח משתנים עלולים לטשטש את יכולת האבחנה שלכם, וחוסר הבהירות פוגע בשיפוט שלכם. חמישי מחזיר לכם את האנרגיות הטובות.

שור

ראש חודש (בראשון-שני) מדגיש ענייני עסקים וקריירה. לאלה מכם שניחנו בראש פתוח יש רצון לשינוי וכמיהה לעבר כיוונים חדשניים. יש אפשרות לייצר יזמות עסקית מוצלחת, במיוחד לגבי הצעה שהיא בלתי שגרתית. הפעילו חושים חדים.

טיפ השבוע: זווית העימות שבין ראש חודש למרס עלולה להביא איתה עצבנות ולגרור פתיל קצר, ויכוחים והתנצחויות. מאחר שהתקופה לא תמיד תהיה קלה וההתרחשויות שבה לא תמיד יהיו מוכרות, חשוב שתתארגנו נכון לקראתה.

תאומים

הירח החדש (בראשון-שני) עשוי להדגיש ענייני חו"ל, נסיעות ולימודים. זוהי שעתם היפה של אלה שגישתם לחיים בשלה, סקרנית ופתוחה. לכך תתווסף האפשרות לשינוי תפיסה שאולי לא הייתם חושבים עליה בדרך המקובלת. לכן חשוב להבליט מקוריות ותעוזה ולהקדיש זמן לשדרוג תחום נחשק בחייכם. שלישי-רביעי: היו זהירים בהתמודדות עם מצבים חלקלקים.

טיפ השבוע: מרס בעקרב נוטה לגרור מריבות ואינטריגות ולא מעט קנאה ומדון. גלו איפוק וסובלנות.

סרטן

הירח החדש (בראשון-שני) עשוי לסחוף סוגיה מתישה לשיא, ייתכן בין השאר בענייני כספים והשקעות. מישהו עלול להקשות עליכם. התעלמו ואל תגררו לפרובוקציות. דברים מסוימים בהמשך החודש יביאו להתפכחות ולשינוי גישה.

טיפ השבוע: השבועיים הבאים עשויים להדגיש נושאי חברויות וזוגיות. קשר רומנטי שהתחיל לא מזמן מעמיק, והוא חזק ואינטנסיבי ביותר. בקשר ותיק יותר עשוי לחול שינוי הנובע כתוצאה מכפייתיות ביחסים.

אריה

ראש החודש (בראשון-שני) משפיע על התנהלותכם. יכולות התקשורת שלכם יתחזקו ותהיו משכנעים מתמיד, אך אל תשכחו את הטאקט.

טיפ השבוע: בשלישי-רביעי: יש נטייה לאידיאליזציה מוטעית. שימו לב לאלמנט של תחמנות ולאלה שבחרו לנקוט דרכים עקיפות וערמומיות. מה שבכל זאת יכול לעזור היא אנרגיה רציונאלית ומושכלת הגורמת לאנשים להיעזר בשכלם הישר ובאינטואיציות החדות שלהם. יום חמישי מחזיר את האנרגיות הטובות.

בתולה

ראשון-שני: עשויים להעיד על אנרגיות חלשות, מה שיגרור עייפות ותשישות, ועשוי אף להקצין בעיה בריאותית.

טיפ השבוע: נוכחות באירועים או בפני קהל תמשוך אליכם את מירב הכריזמה. רגשותיכם דומיננטיים ביותר כרגע ומשפיעים על המתרחש בחייכם. המעורבות הרגשית והיצירתית שלכם מתחזקת. מצד שני, שימו לב לנעשה סביבכם. יש דברים שאולי אינם נאמרים בגלוי, אבל בזכות האינטואיציות החדות שלכם תוכלו להבחין בהם בזמן.

מאזניים

הירח החדש (בראשון-שני) מיטיב עימכם בענייני תקשורת ונסיעות. המעורבות הרגשית מתחזקת. נצלו את כושר השיפוט שלכם וארגנו את חייכם בצורה שתאפשר להסיר מעליכם כל דאגה. במחשבה מעמיקה יותר תבינו שדברים אינם קורים סתם כך, אתם כיוונתם אליהם.

טיפ השבוע: שלישי-רביעי: מקשים פיסית ומותיר אתכם חשופים לתככים. נושאים רגישים  עשויים להכביד, במיוחד אלה שאינם מתנהלים על מי מנוחות, ותצטרכו לנהל אותם בהיגיון ובשיקול דעת.

עקרב

ראשון-שני: הירח החדש (בראשון-שני) מדגיש ענייני בית ומשפחה. מיקום כוכב מרס במזלכם  עשוי להעיד כי תיתכן רגישות על רקע קונפליקט שעלולה להקצין רגשות. היחסים עם בני הזוג או עם קולגות דורשים הרבה טקט.

טיפ השבוע: רגשותיכם דומיננטיים ביותר כרגע ומשפיעים על המתרחש בחייכם. הצד היצירתי תופס גבהים יצירתיים חסרי תקדים. השבועיים הבאים מתאימים להתאהבות גורלית. צפוי מפגש שתהיה בו כימיה מיידית ומיוחדת, אל תחמיצו את הפוטנציאל. 

קשת

הירח החדש (בראשון-שני) עשוי להבליט את יכולתכם להפתיע במחשבה ייחודית ומקורית. אתם מהירי תפיסה ולומדים מכל חוויה ומכל התנסות, והדבר הזה ייטיב בעיקר עם אלה היוזמים פגישות והתקרבות.

טיפ השבוע: חברויות וקשרים (בארץ ובחו"ל) ייטיבו בקידום האינטרסים שלכם. ניחנתם במקוריות ואינטליגנציה, תקשורת טובה וקסם אישי. נצלו את כל ערוצי התקשורת שלכם. שלישי-רביעי: סגלו גישה יסודית ואחראית והתייחסו לכל סיטואציה בעיניים מפוכחות ומציאותיות, כדי לא להיגרר לתחושות מטעות וסותרות.                                            

גדי

הירח החדש (בראשון-שני) בבית הכספים שלכם עשוי להעיד כי אתם שואפים ליצור לעצמכם יסודות יציבים, גם אם הדבר מלווה לעיתים במועקה ובשאלות קיום בסיסיות. בחנו עד כמה ענייני כספים או תוכניות עתידיות הם אכן מעשיים.

טיפ השבוע: בהשפעת ונוס במזלכם בצמידות כריזמטית לפלוטו: רגשותיכם דומיננטיים ביותר כרגע ומשפיעים על המתרחש בחייכם. אתם מושכים ומסקרנים מתמיד, וקשרי ידידות אמיצים,  אהבה ורגשות מקבלים דגש חזק ועוצמתי. 

 

כתבות נוספות

תסתדרו לבד

מצוקת כוח האדם במוסדות החינוך לגיל הרך מכה במודיעין במלוא העוצמה, ובסחלבים לא יפעילו ככל הנראה צהרונים לילדי כיתות ג'. העמותה: "במידה וייקלטו צוותים חדשים נשמח לתת מענה גם לתלמידי כיתות ג׳״

שעתו הקשה

דוח מבקר העירייה לשנת 2021 חשף סדרת ליקויים והתנהלות לא תקינה באגף הביטחון והחירום בעיריית מודיעין, והטיל את האחריות על העומד בראשו, שמוליק כהן. דוברות העירייה: "מדובר על אחד העובדים הטובים והמסורים ביותר"

המשבר בהיי טק הגיע למודיעין

יצרנית הרחפנים האוטונומיים פרספטו מהפארק הטכנולוגי בעיר הודיעה על פיטורי 12% מעובדיה: "בהתייחסות לתכנית ארוכת טווח של החברה, אנו נאלצים להיפרד מאנשים מוכשרים"

מנהל חדש לבית הספר נוף הרים

לאחר שהמנהלת הראשונה של בית הספר הממלכתי-דתי בשכונת נופים סיימה את תפקידה, מונה השבוע לתפקיד יוסף מנדל, שכיהן קודם לכן כסגן מנהל ברשת אמי"ת

תסתדרו לבד

מצוקת כוח האדם במוסדות החינוך לגיל הרך מכה במודיעין במלוא העוצמה, ובסחלבים לא יפעילו ככל הנראה צהרונים לילדי כיתות ג'. העמותה: "במידה וייקלטו צוותים חדשים נשמח לתת מענה גם לתלמידי כיתות ג׳״

המשך קריאה »

שעתו הקשה

דוח מבקר העירייה לשנת 2021 חשף סדרת ליקויים והתנהלות לא תקינה באגף הביטחון והחירום בעיריית מודיעין, והטיל את האחריות על העומד בראשו, שמוליק כהן. דוברות העירייה: "מדובר על אחד העובדים הטובים והמסורים ביותר"

המשך קריאה »

המשבר בהיי טק הגיע למודיעין

יצרנית הרחפנים האוטונומיים פרספטו מהפארק הטכנולוגי בעיר הודיעה על פיטורי 12% מעובדיה: "בהתייחסות לתכנית ארוכת טווח של החברה, אנו נאלצים להיפרד מאנשים מוכשרים"

המשך קריאה »