6 – 12 במרץ 2015

חוה מזר

דגים

זהו שבוע יצירתי ומקורי בעל מעוף מחשבתי. בימי אמצע השבוע: חשוב שתדגישו יצירתיות ואת דרך החשיבה המיוחדת לכם. יוזמה זו או אחרת מצליחה לקרום עור וגידים. אפשרויות הקידום הן בידיכם, וגילוי יוזמה מצידכם יהיה משמעותי.

טיפ השבוע: ייתכן שתיאלצו להיכנס לעימות חזיתי שמזמין פגיעות, זה הזמן להיות רגישים ולבחון את מידת ההבנה והמודעות שלכם לזולת. שימו לב קשר מסוים מעורר בכם תקוות רבות ואולי אפילו תאדירו את דמותו של מישהו/בן הזוג לממדים בלתי מציאותיים, מה שעלול להוביל לאכזבה בעתיד.

טלה

צמידות מרס-אורנוס-ונוס במזלכם, בהיבט מזלי ומבטיח לכוכב יופיטר, עשוי להעיד על פוטנציאל נדיר של עשייה מקורית שבה תוכלו לבטא את מיטב כישוריכם. נסיעה לחו"ל עשויה לעלות על הפרק.

טיפ השבוע: ימי אמצע השבוע דורשים שליטה עצמית. רביעי-חמישי: אלה הם ימים שבהם תתקשו להנמיך את האש אם יידלק ניצוץ. מתוך תקופה לא קלה ולחוצה, ייווצר גם מצב לקשרים יוצאי דופן וחופשיים, שמתאימים לטיפוסי האש והאוויר. קשרים עם חו"ל יתפתחו בהתאם לציפיותיכם.

שור

מפגש בין השמש לפלוטו עשוי להיות משמעותי ולחזק אתכם. התחלה חדשה או יוזמה שלכם תזכה אתכם בהערכה, בהשפעתה תוכלו לקדם פרויקט חשוב. ייתכן שההחלטות שתחליטו השבוע או כאלה שיתקבלו בנוגע לכם יהיו גורליות. לכן חשוב עכשיו לשמור על מעמדכם, ומוטב שתסמכו רק על עצמכם. המישור הרגשי והסקסי עשוי לצבור תאוצה חשאית.

טיפ השבוע: ההיבט שבין נפטון לסטורן השבוע עלול להעמיס מטלות ודאגות כתוצאה ממצוקות.

תאומים

רעננו קשרים בימי סוף השבוע. ימי אמצע השבוע הם פרקי זמן הפכפכים, וכדאי להחליט מראש שלא לאבד את האיזון. רביעי-חמישי: היצירתיות והפוריות הגואות שלכם מתאימים למחשבה יצירתית ולרעיונות בני יישום.

טיפ השבוע: ונוס ואורנוס בהיבט מרענן ומתחדש, מחברת תקשורת יצירתית לא שגרתית וייחודית וסוחפת לקשר מפתיע עם מישהו שכלל לא חשבתם שיתאים לתוכניותיכם. מצד שני, אלה פרקי זמן הפכפכים, ויש לשמור על סטאטוס קוו לגבי נושאים שנויים במחלוקת.

סרטן

אתם מתחזקים ומחזירים לעצמכם את המרץ והאנרגיה. מצד שני, השפעת סטורן עשויה לייצר לעיתים תחושה מתסכלת, שדורשת מכם תובנות והיצמדות לגבולות בטוחים ומוכרים של עשייה. היכרות מקרית עשויה להיות נקודת המוצא לקשר אינטנסיבי ומלהיב. זוהי תקופה מטעה אך מלהיבה, ומוטב שתיזהרו.

טיפ השבוע: השבוע מצביע על רעיונות מקוריים ועל המצאות מעניינות, גם פיננסית. זּה הזמן לבטא את יכולותיכם למצוא את שביל הזהב בין היכולת לחדשנות לבין שמרנות – כך תתאפשר עשייה מוצלחת במיוחד.

אריה

בחלקים מהשבוע תוכלו לעשות רבות למען שיפור מצבכם ולהגיע להישגים הנוגעים למעמדכם האישי-רגשי-מקצועי. אתם בתהליך של התחזקות ואולי אף בסוג של התחלה חדשה, שאמורה לחזק אתכם. נסיעה לחו"ל עשויה לעלות על הפרק.

טיפ השבוע: ימי אמצע השבוע: סגלו לעצמכם אורך רוח והימנעו ממתחים מעיקים. לקראת ימים רביעי–חמישי: אתם פוריים ותקשורתיים, והדבר יאפשר לכם להתבלט ללא מעצורים, מצב שיתאים לרוח הייחודית של אלה שמחפשים גיוון וריגוש. המפתח להצלחה הוא גישה כריזמטית אך נועזת.

בתולה

השבוע צפויים כעסים, עצבנות והתרחשויות הפכפכות. מתרחשים/קורים דברים מתחת לפני השטח, שגורמים לכם להתחפר מאחורי חומות הגנה שבניתם לעצמכם. תנו לעניינים להתנהל ללא מעורבות מצידכם, לקראת השבוע הבא תוכלו להגיב אחרת.

טיפ השבוע: קריירה: אתם חשים לעיתים שחייכם לא מתנהלים ביציבות, ואכן התחושה שלכם מדויקת. תיטיבו לעשות אם תתוודעו לדברים חדשים לאט לאט, תבחנו את השטח ולא תקפצו למשהו שאינכם מכירים מספיק.

מאזניים

ונוס המהלך בטלה, המזל שמולכם, ומרקורי בדלי, מוסיפים הקלה ורגעים של עניין ואנרגיה מחזקים ומאפשרת הגשמה עצמית והזדמנות להיות מעורבים בפעילות יוצרת וחברתית.

טיפ השבוע: יש בתקופה הזאת הרבה מן המפתיע, לעיתים לשלילה ולעיתים קרובות יותר לחיוב. עימות מקצועי, משבר או אכזבה ביחסים עלולים לפקוד אתכם. בלי לשים לב אפשר להיסחף לעימות שאיש לא רוצה בו בעצם. שלישי: ענייני כספים עשויים להיות רגישים. חמישי: עשוי להשפיע לטובה על ההתרחשויות ועל הרגשתכם ואולי גם ליהנות מרגעי חסד.

עקרב

אתם בתקופה תחרותית ויוזמת. אתם חשים עכשיו צורך להיות בתנועה, אינכם יכולים לשבת בשקט לאורך זמן ואתם זקוקים לשינוי. השפעת מרס על חייכם השבוע מודגשת ומלווה במתח אגרסיבי, שמפריע למהלך תקין של אנרגיה. ענייני כספים עשויים להדאיג אתכם לקראת יום חמישי. אחרים ייהנו מרווחים.

טיפ השבוע: רצונכם לשתף פעולה עם אחרים עומד בניגוד לצורך שלכם לעשות דברים בדרככם. השבוע תצטרכו להחליט עד כמה אתם מוכנים להתפשר ועל אילו דברים חשוב לכם להתעקש.

קשת

ימי אמצע השבוע: יוצרים תחושה של כבדות ותשישות. בימים שלאחריהם תחושו בשיפור של ממש בהרגשתכם, במצב רוחכם ובהתרחשויות. יהיו לכם רגעים מאירים ותוכלו ליהנות מקסם אישי ומיצירתיות מודגשת, גלו חברותיות ופתיחות ורעננו קשרים. התקשרויות וענייני חו"ל ונסיעות עשויים להיות מודגשים.

טיפ השבוע: יש ביניכם כאלה שחשים מתח פנימי שמדרבן עימותים. ייתכן שברקע נמצאת אי-הסכמה בסיסי שנובע מתפיסות עולם שונות, שמצדיק אומנם תגובה חריפה, אך תזכו ליתרון אם תגיבו במתינות.

גדי

אתם בתקופה שבה אתם חווים התחדשות של אנרגיות וכוחות, ורבים מכם נמצאים יותר בתנועה, בנסיעות ופגישות. ההיבט שבין פלוטו במזלכם לשמש במזל דגים מעיד כי יש לכם יכולת של עשייה, יוזמה וכושר ביצוע, אלה יעזרו לכם להיות משוחררים ופחות מכונסים.

טיפ השבוע: רבים מכם נמצאים בעיצומו של מהפך ברמת התודעה. מעורבות אנשי מפתח בחייכם חשובה לכם עכשיו יותר מתמיד. הידיעה וההרגשה שנפתחו לפניכם יותר אפשרויות דוחפות אתכם לעשייה ונקיטת יוזמה מבורכת. נצלו את העירנות העכשווית לשדרוג יחסים חשובים.

דלי

השבוע מרמז על סגירות מאיימת, הפוגמת באיזון. ההיבט שבין סטורן לנפטון עשוי להעיד כי יש מביניכם כאלה שיש להם התלבטות וחשבון נפש מתישים לגבי סוגיה לוחצת, ייתכן פיננסית. צעד לא זהיר שעשיתם בעבר עלול לגבות את מחירו עכשיו.

טיפ השבוע: השבוע מעניק גם ימים מלאי השראה. ערב יום שישי, שבת וחמישי: מיקומו של ונוס במזל טלה, יוצר תחושה ידידותית וקורצת, האיצו את אמצעי התקשורת הייחודיים שלכם. קחו יוזמה, צאו לבלות והגיבו בחיוב לחיזורים.

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »