6 – 12 בספטמבר 2013

חוה מזר

בתולה

כדאי שתסגלו לעצמכם פתיחות וראייה קוסמופוליטית רחבה, שעשויות להיטיב עימכם ולהעיד בהמשך החודש על איכות מבטיחה. אלה יהיו אבני היסוד לכל תכנון ובנייה עתידית.

טיפ לשנה החדשה: יש לכם השנה חודשים פוריים שיחדירו בכם מוטיבציה ועשייה, אלה מצביעים על הזדמנויות לקידום ולשיפור מגמות מקצועיות. טוב יהיה אם תמהרו להסתגל למצב על כל חסרונותיו ויתרונותיו. עם זאת, הדאגנות שלכם עדיין תופסת מקום מרכזי בחייכם, אבל עם רצון ונחישות תוכלו לשלוט בנטייה מיותרת זו. גילויי גמישות והסתגלות יתנו לכם עמדת יתרון.  

מאזניים

כל מה שאתם זקוקים לו עכשיו היא מילת עידוד! כניסת ונוס לבית הכספים (שם תשהה עד ה- 7 באוקטובר) עשויה לסייע לכם פיננסית, אבל לא בימים שני-שלישי. רעננו קשרים תקשורתיים ברביעי-חמישי.

טיפ לשנה החדשה: אתם עסוקים בביסוס מעמדכם המקצועי, שאליו נלווים לעיתים דריכות ודרייב כפייתי. מיקום סטורן בבית הכספים שלכם מצפה מכם לגלות אחריות. מקורות הכנסה, השקעות ורווחים דורשים מכם שיקולים פרקטיים כדי להבטיח את עתידכם הכלכלי. קיץ 2014 יזרים לחייכם איכות חברתית מתחדשת. מומלץ למנף קשרי חברות וידידות חובקי עולם.

עקרב

כוכבכם פלוטו עשוי ליצור פלטפורמה הולמת לקידום. בימים שני-שלישי יש להימנע מפעילות שיכולה לגרור תסכול. כניסת ונוס למזלכם עד ה- 8 באוקטובר תתרום רבות לכריזמה שלכם.

טיפ לשנה החדשה: קיץ 2014 עשוי לקדם אתכם מקצועית ולזכות אתכם באהדה ובהכרה. נושאים או קשרים חדשים יהיו בקונטקסט של חו"ל. יש אפשרות לפתח חזון שיש עימו שימוש באתגר טכנולוגי, דרמטי וחדשני. השפעת כוכב האחריות סטורן תגביר אצלכם את הזהירות ואת המשמעת. בזכות כושר הארגון המעולה שלכם תדעו להפוך תנאים לא נוחים ליתרון, ולהצליח.

קשת

מיקום פלוטו בבית הכספים שלכם, בהיבט מרשים לשמש, ישפיע לטובה על ענייני כספים והשקעות. לבני המזל שביניכם נוצר פוטנציאל מצוין במציאת מקור הכנסה נוסף.

טיפ לשנה החדשה:  כניסת יופיטר למזל אריה (מזל אש כמוכם) לקראת קיץ 2014, מעידה על חום ופתיחות וכבר מבשרת על מגמה מאוד ברורה של יצירתיות. תוכלו להוכיח שאתם יכולים לפעול באופן עצמאי ובדרך המיוחדת המאפיינת את אישיותכם. התקופה מדגישה ענייני חו"ל, נסיעות, וכן התכתבויות אינטנסיביות באמצעות האינטרנט. ישתלם לכם לסגל פתיחות וראייה קוסמופוליטית רחבה.

גדי

התקופה מתאפיינת בהשקעה ובמאמץ שנועדו להשיג הישג חשוב. מעבר ונוס לעקרב ביום חמישי (עד ה- 7 באוקטובר) עשוי להעשיר את חיי החברה שלכם. מה שנראה מעיק ובלתי פתיר עומד להשתנות.

טיפ לשנה החדשה: מיקומו של יופיטר בסרטן, בית הזוגיות והשותפויות שלכם (עד אמצע שנת 2014) עשוי להעצים את הכריזמה שלכם ואת הקסם האישי. מעכשיו גם תצליחו לחזור ולהיות אדונים לזמנכם ועקב כך ביטחונכם העצמי יתחזק. ענייני כספים והשקעות צפויים להשתפר במהלך הקיץ. קור רוח והתנהלות תקשורתית מתוחכמת יסייעו לכם. אל תחמיצו את הפוטנציאל.

דלי

מוטב להיות סלקטיביים באשר לאנשים עימם אתם באים במגע. ענייני היומיום או העבודה משפיעים על מצב רוחכם בימים שני-שלישי. שנו שגרה מבורכת לקראת ימים רביעי וחמישי.

טיפ לשנה החדשה: מיקומו של יופיטר באריה, בית הזוגיות והשותפויות שלכם (החל מקיץ 2014 לתקופה של שנה) עשוי להיטיב עימכם. צאו המסגירות שלכם וסגלו גישה פתוחה ותקשורתית. אלה מכם שסבלו ממתח ביחסיהם ירגישו הקלה והזדמנות לטפל בקשר בנימה יותר הרמונית. דליים רבים יינשאו. מומלץ בחום להיות חשופים למירב הגירויים הקשורים בהתחדשות.

דגים

צפויה תנופה בתחום חשוב. צפו לשדרוג החושניות והכריזמה. מיקום ונוס בעקרב (עד ה- 7 באוקטובר) מרמז על מגעים – כאלה ואחרים – עם חו"ל, על נסיעות ועל אהבה שחוצה יבשות.

טיפ לשנה החדשה: מיקום כוכב יופיטר במזל סרטן) מאפשר עשייה ברוכה בתחומי היצירה והאהבה, וכן סיכוי להריונות ולידות. הפנויים שבכם יוכלו למצוא מועמדים לזוגיות, והשנה כולה נראית מבטיחה ביותר בתחום זה. קשר שיצרתם עם מישהו, בארץ או בחו"ל, עשוי ליצור מפנה מעורר תקווה ומלא השראה, ולהיות המפתח לאפשרויות חדשות. קיץ 2014 עשוי לסמל קידום מקצועי.

טלה

ימים שני-שלישי סוחפים לכעס ותסכול. המתינו לימים רביעי-חמישי. כוכב ונוס מסיים את מהלכו במאזניים ויכנס למזל עקרב (עד 7 באוקטובר) מצב שעשוי להעצים ענייני כספים והשקעות.

טיפ לשנה החדשה: לעיתים אתם בוחרים בדרכים קיצוניות ומסוכנות בשל חוסר מנוחה ורעב להרפתקאות חדשות. קיץ 2014: מסמל יצירתיות שופעת, אהבות, הריון, נסיעות וקידום יעדים נחשקים וייטיב עם יכולת ההבעה ועם כושר השכנוע שלכם. ובנוסף, יעודד קיום מגעים יצירתיים וחברתיים ויעניק לכם מלוא החופן כריזמה ואנרגיה מהסוג שתגרום לתשומת לב ולהתעניינות בכם.

שור

השבוע נוצר היבט מרשים ורב עוצמה, שיכול ללמד על ימים פוריים, שיעניקו לשאפתנים שבכם אמביציה ודרייב להתקדם ולהצליח. מפגש גורלי מציין את שיאם של תהליכים מאומצים אך הישגיים.

טיפ לשנה החדשה: השור שייך למזלות היציבים המחפשים שלווה, שקט, קביעות וביטחון. השנה עשויה להעצים בכם את הכמיהה הזאת לפינה שקטה ופסטורלית כדי לזכות במנוחה ובאיזון אנרגטיים. קיץ 2014 עשוי לסמל מגעים הקשורים לנדל"ן. למעוניינים ברכישת דירה: עד אמצע שנת 2015 יהיו לכם הזדמנויות להגשים את חלומכם, הבנתכם ותחושותיכם יובילו אתם לכיוונים הנכונים.

תאומים

ימי סוף השבוע מעלים את מפלס האנרגיה שלכם, במיוחד באם אתם עסוקים בפעילות אינטראקטיבית עם סביבה מפרגנת. ימים שני-שלישי עשויים לסחוף לרגישות, תסכול ודאגה.

טיפ לשנה החדשה: ענייני פיננסים עשויים לאפיין את המחצית הראשונה של השנה. ייתכן משא ומתן הקשור לנדל"ן, אך גם לעסקים חובקי עולם. תתוגמלו כספית וקיים סיכוי גדול יותר שתתקדמו ושבקשותיכם ייענו. קיץ 2014 מביא לנוף נינוח תקשורתי חדשני ומקורי, שילווה בנסיעות. היצירתיים והאמנים שביניכם משדרים קסם אישי יוצא דופן וכושר הביטוי שלכם יהיה במיטבו.

סרטן

מיקום ונוס בעקרב עד אמצע אוקטובר: נצלו את העירנות העכשווית לשדרוג יחסים בעלי טוויסט קארמטי. צפוי מפגש (רגשי או עסקי) שיש בו תחושת גורליות וכימיה מידית עם האדם השני.

טיפ לשנה החדשה: מיקום כוכב יופיטר במזלכם ישפיע על תחומים מרכזיים כמו: שמחות משפחתיות, מציאת בני זוג, נישואין, עבודה, קידום בקריירה, מציאת דירה, נסיעות לחו"ל או הצלחה בלימודים. המחצית השנייה של השנה עשויה להאיר פנים בכל הנוגע לכספים. אתם עשויים להגדיל את הכנסותיכם, מצב שעשוי  להקל עליכם ולשפר מאוד את מצב רוחכם.

אריה

ארגנו בילוי משחרר בימי סוף השבוע עם אנשים שכיף להיות איתם. ויש גם ימים שבהם אתם מודאגים ולוקחים דברים ללב (שני-שלישי למשל). שחררו מתחים לקראת ימים רביעי-חמישי.

טיפ לשנה החדשה: לקראת הקיץ אתם עומדים להיכנס לשנה שתביא עימה את השוני, היוזמה והיכולת לעשות שימוש בכישרון היצירתי שלכם ולקדם מערכות יחסים אינטראקטיביות פוריות בכל הנוגע לתקשורת ולנסיעות. עניינים שקודם לכן היו בבחינת בלתי אפשריים נראים עכשיו תכליתיים. ענייני בית ומשפחה עדיין יעמידו חלק מכם בתחושת פגיעות ורגישות.

 

 

כתבות נוספות

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

המשך קריאה »

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך