6 – 12 בפברואר 2015

חוה מזר

דלי

הפסקת נסיגת כוכב התקשורת מרקורי במזלכם דורשת מכם ריכוז, התייעלות ומעשיות. לשם כך עליכם להתארגן, לתכנן ולכוון את עצמכם בבהירות. החלטות חשובות או מעשיות מומלץ לדחות לשבוע הבא.

טיפ השבוע: עליכם להתנהל בזהירות ולשים לב למה שאתם עומדים לומר. מישהו עלול להקשות עליכם, מצב שעשוי להתבטא במסגרת נוקשה או במחויבות שבה תיאלצו להוריד פרופיל, לשנות גישה ולהבליג. מוטב שתתאפקו ולא תקימו לעצמכם אויבים בגלל אמירות שלא היו צריכות להיאמר.

דגים

השבוע מגביר מאוד את מעורבותכם ואת רגישותכם על מה שקורה סביבכם. השפעת מיקומו של כוכב מרקורי הנמצא בנסיגה (בבית ה- 12 שלכם) עשוי לגרור לעיתים הרגשה קוטבית ומתריע מפני פזיזות וחוסר עקביות. האנשים שיהיו איתכם במגע יהיו רגישים גם הם, וכל דבר קטן עלול לעורר עוינות ולייצר נוקשות וחוסר פשרות.

טיפ השבוע: קשר משמעותי ומרגש עשוי להיכנס לחייכם, אך חשוב שיהיה זמן מספיק להיכרות מקרוב ולביסוס הקשר בשל תהפוכות התקופה.

טלה

ימי אמצע השבוע: עשויים לסחוף למאבקים פנימיים בין כוחות מנוגדים. תמיכה מצד הסובבים תהיה חשובה מאוד, אלא שלא תמיד יש מי שיתמוך או ישים לב. מצהרי יום חמישי ושישי הבאים צפויה התחזקות.

טיפ השבוע: בענייני כספים ועסקים היזהרו מנוכלים או מכל מיני אנשים המנסים לגרור אתכם לעסקה או להרפתקה מפוקפקת. הפסקת נסיגת מרקורי לקראת יום רביעי מאלצת אתכם להתארגן נכון ולהתמודד עם מצבים הדורשים כושר הסתגלות וגמישות.

שור

הפסקת נסיגת מרקורי השבוע עשויה להעיד כי אנשים מפתחים רגישות ופגיעות לביקורת ולוקחים הכל באופן אישי, גם כשזו אינה הכוונה, כך שנוצר הרבה כעס. אינכם רוצים לשאת על גבכם משקעים רגשיים, אך אתם נכנסים למצבים שגוררים תגובות פגיעות ובלתי נשלטות. בכל מקרה, התעודדו: גופכם ונפשכם מתחזקים לקראת השבוע הבא.

טיפ השבוע: קשרי אהבה וידידות יתחילו במקומות הקשורים לעיסוקכם, ותוך כדי אינטראקציה חברתית ועסקית. זהירות מהצפה של רגשות כשאתם מפרשים כוונות ורצונות של הצד השני.

תאומים

הפסקת נסיגת כוכבכם מרקורי השבוע (ומיקום כוכב מרס בבית הקריירה שלכם) עשויה להעיד כי השבוע יתעצמו תככים ומניעים לא כשרים ונסתרים של אנשים, אשר מונעים מאינטרסים אישיים ולא בהכרח על סמך מה שקורה בשטח. גלו איפוק והבלגה, תוך זמן קצר תבינו שהדאגה הייתה מיותרת.

טיפ השבוע: החיבור המבורך בין יופיטר-אוראנוס למזלכם עשוי להעצים את ההפתעה ותגדיל כל תופעה או התרחשות. המפתח להצלחה הוא גישה כריזמטית אך נועזת.

סרטן

אתם זקוקים ליותר מנוחה והירגעות. תיתכן גם התמודדות עם מסגרת נוקשה, שמסרבת להגמיש את עצמה למענכם. בחרו נחמה אנרגטית באווירה רגועה. אם אתם חשים ריקנות אנרגטית, אין כל מקום לדאגה. הכמיהה שלכם תמצא את סיפוקה בקרוב מאוד.

טיפ השבוע: אתם רגישים מתמיד, לוקחים הכל ללב ואוצרים בתוככם דברים רבים, שהזמן אינו מתאים לאמירתם. מיקום ונוס במזל דגים אמור לאזן את הרגשת הליאות והכבדות. צפויים זרימה ושחרור שיקלו עליכם, כשהשמש תיכנס למזל דגים.

אריה

הפסקת נסיגת מרקורי במזל דלי, בית הזוגיות והשותפויות שלכם, מקפיץ השבוע את הפיוז שלכם ואת הנטייה לדרמות. היחסים עם בני הזוג או קולגות דורשים זהירות וטקט. מצב זה תובע מכם התנהגות זהירה, מסודרת ומתוכננת. ראשון-שני: יכולות התקשורת שלכם יתחזקו, אך ימי אמצע השבוע עשויים להיות מתישים.

טיפ השבוע: השבוע לא ישאיר זמן רב לשיקול דעת. מבלי להרגיש תחצו את הקווים האדומים שלכם, אולי בשל קונפליקט שלא צפיתם אותו. התמקדו בעובדות והתמודדו באופן פרקטי בעשייה.

בתולה

תקופה זו מציפה אתכם בתחושה של אי שקט. בקרוב תתחזקו, אולם בינתיים אל תתאמצו מעבר ליכולתכם, משום ששכרכם יצא בהפסדכם. התחברות לצד היצירתי שלכם תוכל להעלות את תמונת השייכות שלכם לדרגת אמנות והשראה.

טיפ השבוע: הפסקת נסיגת כוכבכם מרקורי השבוע עשויה להעיד על מצב קבוע של קונפליקט ואיום מתמשך שעלולים לפגום ברמת המודעות, הריכוז והאושר שלכם. זהירות, יש דברים שאולי אינם נאמרים בגלוי, אבל בזכות האינטואיציות החדות שלכם תוכלו להבחין בהם בזמן.

מאזניים

השבוע עשוי להכביד בנושאים רגישים שאינם מתנהלים על מי מנוחות, מצב שמצפה מכם לנהל את החיים בהיגיון ובשיקול דעת.

טיפ השבוע: שישי מקשה פיזית ומותיר אתכם חשופים לתככים. סגלו מודעות לנעשה סביבכם ושמרו על דיסקרטיות. גם אם תרגישו פחות טוב, אל תדאגו, לא נראה דבר שעלול לפגוע בכם ברצינות, חוץ מהחרדות שלכם. שלישי-רביעי: מצביעים על הצורך לתכנן היטב את צעדיכם ולדחות לשבוע הבא ענייני כספים, עסקאות ורכישות.

עקרב

שלישי-רביעי: שינוי תפיסה ועומק אנליטי בתפיסה המקצועית ירשימו אדם בעל השפעה. צפויה איכות מחמיאה שתעצים את הכריזמה שלכם. הפסקת נסיגת כוכב מרקורי השבוע: תיתכן רגישות על רקע קונפליקט משפחתי שעלולה להקצין מטענים מהעבר. היחסים עם בני הזוג (או קולגות) מתנדנדים ודורשים הרבה טקט.

טיפ השבוע: תשומת ליבכם נתונה לעניינים ברומו של עולם. מקצתכם יזכו (עכשיו או בקרוב מאוד) להארה רוחנית בעקבות שינוי תפיסה טוטאלי, וכדאי לסגל פתיחות מחשבתית.

קשת

התקופה הנוכחית מקצינה את קיומו של החוק הידוע שסביבו נבנתה תורה שלמה: "אם דבר מה עלול להשתבש – הוא אכן ישתבש". גלו הקפדה, עירנות וזהירות. אם דברים אינם מתקדמים כמצופה, חכו לעוד שבוע מהיום, שעשוי להבליט את יכולתכם להפתיע במחשבה ייחודית ומקורית.

טיפ השבוע: שימו לב לנושא יחסי אנוש, שכן אתם עלולים לפגוע במישהו וליצור בעיה. הימנעו ככל שניתן ממצבים קיצוניים. טוב יהיה אם תמהרו להסתגל למצב על חסרונותיו ועל ויתרונותיו.

גדי

אתם שואפים ליצור לעצמכם יסודות יציבים, גם אם הדבר מלווה לעיתים במועקה ובשאלות קיום בסיסיות. הפסקת נסיגת התקשורת מרקורי: בחנו עד כמה ענייני כספים או תוכניות עתידיות הם אכן מעשיים. אל תשפטו את העתיד לפי תמונת ההווה שהיא זמנית ותשתנה.

טיפ השבוע: יש לנסות לשמור על פתיחות ואורך רוח, גם אם אינכם נוטים להסכים. בהשפעת ונוס שבדגים בהיבט כריזמטי לפלוטו במזלכם: אתם מושכים ומסקרנים מתמיד וקשרי ידידות ואהבה עשויים להתהוות. 

כתבות נוספות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

המשך קריאה »

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »