7 – 13 באוגוסט 2015

חוה מזר

אריה

ספונטניות ורצון לחיות את הרגע ולהתנסות בדברים חדשים מאפיינים את התקופה הנוכחית בכלל ואת הימים האלה בפרט. מיקום השמש במזלכם מעיד כי אתם מעוניינים בחידוש ובשינוי, ומרגישים צורך לחרוג מהשגרה ולפרוץ החוצה ממסגרות מגבילות.

טיפ השבוע: ראש חודש במזלכם לקראת ימים חמישי-שישי הבאים (שבוע מהיום) עשוי להיטיב עימכם. מי שמחפש משהו – ימצא לכך פתרון בדרך מקרית, מהירה וקולעת.

בתולה

מיקום כוכב יופיטר במזלכם במהלך השנה הקרובה מסמל אפשרויות חדשות של בנייה בכל תחום שהוא מרכזי כרגע בחייכם. נסיעה לחו"ל עשויה לעלות בקרוב על הפרק.

טיפ השבוע: להיבט החריף שבין מרקורי-ונוס-יופיטר לסטורן תהיה השבוע השפעה על יחסיכם עם סביבתכם. תיקחו ללב כל הערה שתיאמר, והרגישות הזאת היא גם המקור למשבר שאליו עלולים להגיע היחסים עם מישהו מהסביבה המיידית שלכם, שיגרום לכם מתח נפשי מיותר.

מאזניים

אתם נמצאים בחודש של מזל אריה, הבית החברתי שלכם, שבה קיים בכם הצורך בשינוי, גירוי ויציאה משגרה חונקת.  בשבת וחמישי: מומלץ לעודד מגעים חברתיים, נסיעות והתכתבויות.

טיפ השבוע: נסיגת כוכבכם ונוס (עד 5 בספטמבר) עשויה להעיד כי סף הגירוי שלכם גבוה, דבר שעלול להגביר את רגישותכם ולגרום לכם להגיב בביקורתיות. ייתכן שאתם נאיביים ולא שמים לב שמישהו מנסה לחתור מאחורי גבכם, לכן  מומלץ לשמור על דיסקרטיות.

עקרב

להיבטי הכוכבים השבוע תהיה השפעה על יחסיכם. מיקום סטורן במזלכם עשוי לייצר מצב רגיש מאוד, מדכא, מתסכל ומייצר ספקות. כלפי חוץ הפעלתנות שלכם נמשכת, אבל הקונפליקטים הפנימיים נוטלים מכם את שארית הכוחות.

טיפ השבוע: התושייה המאפיינת אתכם ונכונותכם לראות יותר מדרך אחת יעזרו לכם במציאת פתרון. זכרו כי רגליים חזקות הינן הכרחיות אמנם בביצועה של כל משימה, אך עדיין הכוח השכלי חשוב יותר.

קשת

מיקום השמש באריה משפר את האווירה וגם את מצב רוחכם. המרץ והאנרגיה שלכם יתחדשו ותהיו פעילים ומעורבים במתרחש. חשוב להיות יעילים, ברורים ומובנים בכל הקשור לקידום מטרותיכם. ירח חדש באריה (בתוך שבוע) ייטיב עימכם. מגעים קוסמופוליטיים עשויים להאיץ את התרחשותו של מפנה מאתגר.

טיפ השבוע: מיקום מרס באריה מתאפיין בחודש הקרוב בנסיעות ובהיכרויות חדשות, אך בגלל נסיגת ונוס, לא בטוח שייווצרו קשרים יציבים וממושכים. 

גדי

סטורן במזלכם אינו מאפשר למרס שנמצא מולו לפעול בספונטאניות כדרכו, לכן מצטברת אנרגיה ששואפת לצאת החוצה מיד, מצב שמייצר מיידית תסכול גדול, כעס ועצבנות המעוותים שיפוט נכון ונבון, מצב שעשוי לייצר נטייה להסתגר ולהסתייג מאחרים.

טיפ השבוע: כוכב יופיטר, שייכנס השבוע למזל בתולה, עשוי בשנה הקרובה לעודד נסיעות ולהעניק לרבים מכם אתגר, מוטיבציה ותקווה, וגם הזדמנות להוכיח את יכולותיכם.

דלי

כוכב המרץ והאנרגיה מרס מול מזלכם עשוי לסחוף לקונפליקט בענייני זוגיות או עבודה. כדאי שתתנהלו בזהירות ולא תסתכנו כלל. אריה הוא בית הזוגיות שלכם, ועכשיו כדאי שתהיו ותרנים ופשרנים ביחסכם לבני הזוג ולזולת.

טיפ השבוע: רצוי לנצל את השבוע כדי לאבחן אנשים, מצבים ותוכניות. בזמן כזה כדאי להאזין לקול הפנימי, גם אם הוא גורם אי-נעימות. אנשים ירגישו בדיוק מה טוב עבורם, יקלטו אחרים במבט אחד וההתרשמות הראשונה תתברר כנכונה.

דגים

כוכבכם נפטון מול כוכב התקשורת מרקורי מעודד את האנשים לחלום בהקיץ במקום להתמודד עם המציאות. בהשפעתו גם גוברת הרגישות לאחרים, וכמו תמיד, היא מובילה לבלבול במצבים שנדרשת בהם החלטה חד-משמעית.

טיפ השבוע: מיקום כוכב יופיטר מול מזלכם במהלך השנה הקרובה: ענייני חו"ל מקבלים כעת דגש מוגבר. הפנויים שבכם עשויים להכיר מישהו מחו"ל או שקשר יתחיל בזמן נסיעה. נישואין ושותפויות יקבלו דגש מבורך.

טלה

שבת: היו נגישים תקשורתית וחברתית בניסיון להשתחרר מחוסר השקט. אורנוס המוחצן והבלתי צפוי במזלכם (במזל של ה"אני") מסמל את הצורך של אנשים להמציא את עצמם מחדש. ענייני חו"ל ועשייה מגוונת, יצירתית ולא שגרתית מאפיינים את ראש חודש במזל אריה בתוך שבוע.

טיפ השבוע: היזהרו בביקורת שאתם מותחים וגם אם היא מוצדקת, מוטב שתחרישו, כדי לא לפגוע בקשרים.

שור

זהו זמן מתאים להרבה קרבה ומגע, אבל גם לחשיבה נוספת לפני שנותנים לרגש להשתלט. שימו לב: נסיגת ונוס שליטתכם תשפיע עליכם ישירות. היא עשויה להפר את האיזון העדין במערכות היחסים שלכם ואתם עלולים להיפגע מהאנשים הקרובים לכם.

טיפ השבוע: מיקום יופיטר במזל בתולה (בשנה הקרובה) עשוי להיטיב עימכם בענייני אהבה, יצירה והריונות. צפויה תקופה שתפתח הזדמנויות לקשרים מהסוג שיאפשרו גילויים חדשים באשר ליכולות שלכם.

תאומים

תקופת מזל אריה מיטיבה עם היצירתיים והתקשורתיים שבכם ומציעה אתגרים חדשים שמחייבים יותר זמן ומאמץ. בתוך שבוע תוכלו להתפנות לעניינים קונסטרוקטיביים, גם אם התוצאות לא ייראו מיידית.

טיפ השבוע: בסביבות ימי אמצע השבוע: סגלו זהירות יתרה בכל הקשור לענייני כספים. הוצאותיכם הכספיות גבוהות עכשיו ועליכם לשקול כל הוצאה, לרבות ההוצאות הדחופות שאי-אפשר לדחות.

סרטן

אתם בחודש שבו עניינים קיומיים כמו עבודה, פעלתנות ועשייה ידרשו התעסקות רבה מזמנכם. אלה ימים תקשורתיים ויצירתיים, אך גם מאמצים.

טיפ השבוע: ימים אלה דורשים זהירות מרבית בעניינים פיננסיים. דברים לא מתרחשים בהתאם למתוכנן. שימו לב לגורם משפיע שעשוי להתיש אתכם ולהכניס אתכם לקונפליקט לא רצויבסוגיה כספית, מהסוג שעשוי לגרום לכם ללחץ.

כתבות נוספות

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

המשך קריאה »

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך