7 – 13 במרץ 2014

חוה מזר

דגים

זוהי תקופה יצירתית ומקורית בעלת מעוף מחשבתי. בימים שני ושלישי חשוב שתדגישו יצירתיות ואת דרך החשיבה המיוחדת לכם, יוזמה זו או אחרת מצליחה לקרום עור וגידים. אפשרויות הקידום הן בידיכם, וגילוי יוזמה מצידכם יהיה משמעותי. עם זאת, יש לראות את המציאות בצורה מאוזנת, שקולה וריאלית כדי לאפשר קידום מאוזן ובטוח.

טיפ השבוע: שימו לב: קשר מסוים מעורר בכם תקוות רבות ואולי אפילו תאדירו את דמותו של בן הזוג לממדים בלתי מציאותיים, מה שעלול להוביל לאכזבה בעתיד.

טלה

ימי סוף השבוע חברותיים. המחצית הראשונה של השבוע עשויה להדגיש ענייני בית ומשפחה. מנגד, הפגנת קוצר רוח וביקורתיות עלולות להעכיר מערכות יחסים עם קולגות ובני זוג. לקראת המחצית השנייה של השבוע האנרגיות שלכם מתחדשות. מומלץ לעסוק בפעילות יוצרת וחברתית שתכניס אנרגיה.

טיפ השבוע: החודש מייצר מצב אידיאלי לקשרים חברתיים מרגשים, לקשרי אהבה יוצאי-דופן וחופשיים, שמתאימים לטיפוסי האש והאוויר. ונוס ומרקורי בדלי (בבית החברתי שלכם) מרמזים על חידוש ושינוי. עכשיו יש לכם הזדמנות לעשות מה שמעניין אתכם ולא מה שאחרים מצפים מכם.

שור

רבים מכם פעילים מאוד מבחינה חברתית ועל פניו, זוהי תקופה המאפשרת להרחיב את חוג הידידים שלכם ולקדם את שאיפותיכם העתידיות. התקופה מדגישה את הצורך לתרום מעצמכם, לשתף פעולה ולהגיע להישגים שיוכיחו את יכולותיכם. בימים שני ושלישי: היו נגישים תקשורתית וחברתית ואל תחששו להפעיל קשרים שעשויים לעזור.

טיפ השבוע: ימים רביעי וחמישי עשויים לסחוף לרצינות, זהירות וחששות. אולם אין כל מקום לדאגה, הירח המלא בימים שלאחריהם יאפשר לכם להשתחרר מהלחץ ולהתחזק.

תאומים

ההזדקקות לפורקן גבוהה מתמיד עכשיו, זה הזמן לגלות פתיחות וחברותיות. טוב תעשו אם תסגלו חשיבה חדשנית ופתיחות, ותתאימו את עצמכם למצבים חדשים בשטח. רעננו את הקשרים שלכם בימי סוף השבוע. ימים רביעי וחמישי מתאימים למחשבה יצירתית ולרעיונות בני יישום.

טיפ השבוע: מיקום ונוס בדלי (עד סוף החודש) סוחף להתכתבויות קוסמופוליטיות ולקשרים בעלי איכות ייחודית, ובין לבין עשוי להוביל לקשר מפתיע עם מישהו שכלל לא חשבתם שיתאים לתוכניותיכם. זה הכיוון שיביא עימו רוח ידידותית ונטייה לעבר טיפוסים לא קונבנציונליים וחוויות לא שיגרתיות.

סרטן

השבוע מצביע על הזדמנות לקידום ושיפור מגמות כדי לזכות לכבוד ולהערכה על מיומנותכם המקצועית. ימי סוף השבוע עשויים להיות נמוכים אנרגטית. לקראת יום שני מומלץ לתפקד בסביבה שבה אתם מרגישים אהובים, מוגנים ובטוחים. חשוב להמשיך במסלול בטוח ומסודר, אבל גם לתת הזדמנות לדברים חדשים לצמוח.

טיפ השבוע: חיי החברה שלכם נעשים עשירים ויצירתיים יותר וייפתח בפניכם צוהר להתנסויות חדשות, אשר יאפשרו לכם לבטא את ייחודכם האסתטי והיצירתי ואת הצורך ביחסים מסוג שונה. המעוניינים יוכלו להכיר מועמדים לקשר בחו"ל, בטיול או באוניברסיטה.

אריה

בימי סוף השבוע כדאי לגלות פתיחות ולבביות. ימי תחילת השבוע עשויים להתאפיין ברגישות בריאותית. סגלו לעצמכם אורך רוח והימנעו ממתחים נפשיים ומעיקים. מצבכם משתפר ללא הכר לקראת ימים רביעי וחמישי. אתם פוריים ותקשורתיים, מצב המאפשר לכם להתבלט ללא מעצורים.

טיפ השבוע:  ההיבט שבין סטורן למרקורי עשוי להכביד עליכם נפשית ולהקשות עם ההתמודדות שלכם עם הסובב אתכם. המצב עשוי לרמז על חוסר זרימה, חישובים חומרניים ותועלתנות יתר. הנדיבות לא תהיה באוויר והרגשות לא יזרמו אלא יתועלו לאפיקים פרקטיים.

בתולה

כוכב מיטיב עימכם השבוע. אתם מקדישים הרבה מרץ, מחשבה ותכנון בנושאי עסקים, יצירה וקריירה. מומלץ לעסוק בפעילות יוצרת וחברתית שתכניס אנרגיה. ובמקביל, לעודד שיחות טרנסאטלנטיות וגם התכתבויות באמצעות האינטרנט.

טיפ השבוע: ימים רביעי וחמישי עשויים להדגיש מועקה, קוטביות מבלבלת ועומסים נלווים שעשויים להיות מתישים. אם זו תחושתכם מומלץ להירגע ולוותר על פעילות מאומצת שאינה הכרחית. ירח מלא במזלכם בימים שלאחריהם (בתוך שבוע מהיום) כבר עשוי להחזיר לכם את הצבע לפנים.

מאזניים

מיקום הכוכבים ונוס ומרקורי במזל דלי עשויים להעיד על ריגושים ורגעים של אדרנלין טהור. אתם יצירתיים ומוציאים עבודה טובה מתחת ידיכם. המישור היצירתי, הרגשי והטכנולוגי עשוי לשאת אופי בלתי שגרתי. שימו לב לימים שישי, רביעי וחמישי.

טיפ השבוע: מיקום מרס (בנסיגה) מול מזלכם עשוי להעיד כי דברים יכולים להשתנות בקיצוניות ובפתאומיות בלי שיתאפשר לכם להסתגל אליהם, מצב שעשוי לייצר את הנטייה לוויכוחים ולמריבות. בימי תחילת השבוע הקפידו להתנהל מול העולם בדיפלומטיות, כדי למנוע אי הבנות ופירוש לא נכון של דברים.

עקרב

השבוע מייצר עבורכם תפנית חיובית ותחושה של התחדשות. בימי תחילת השבוע יש לכם אפשרות ויכולת להרשים ולהפגין ידע, הומור וסגנון. ימים רביעי וחמישי עשויים לסחוף למתח ודאגה. כדאי לשמור על מה שאומרים, כדי שדברים לא יצאו מכלל שליטה.

טיפ השבוע: הקסם האישי שלכם מושך התעניינות, קשר שיתחיל עכשיו יתאפיין בלהט ובתחושה של אהבה ממבט ראשון, אבל הימנעו מקשר מטלטל ולא יציב. השפעת כוכב נפטון מעידה על היסחפות ממכרת, ואילו שליטה עצמית ברגשות תאפשר לקשר להאריך ימים ולהבטיח את יציבותו.

קשת

ימי סוף השבוע עשויים לרענן מגעים חברתיים ותקשורתיים. מיקום הירח במזל אריה בימים רביעי וחמישי עשוי לפעול לטובתכם. בזכותו יהיו לכם רגעים מאירים ותוכלו ליהנות מקסם אישי ומיצירתיות מודגשת. ענייני חו"ל ונסיעות יודגשו. הצד הממגנט של השבוע מרמז כי אתם נפתחים להתנסויות חדשות ומעיזים יותר. המפתח לאופטימיות ותקווה טמון בעיקר בכוכבים ונוס ומרקורי במזל דלי.  טיפ השבוע: המחצית הראשונה של השבוע עשויה לסחוף למתח ולדאגה. נסו להבליג ולעבור ימים אלה בשלום. הימים שלאחריהם יאפשרו לכם לתקן יחסים ולגשר על פני כעסים מיותרים.

גדי

יש תחושה ששום דבר לא מתרחש, אך עם זאת בפועל קורים דברים. יופיטר המהלך במזל שמולכם חוזר להילוך ישר, והדבר ישפיע לטובה על מערכות היחסים בכלל, ובפרט על אלה הזוגיות. שימו לב ליום שני. מומלץ להפעיל את הראש, להמציא, לתקשר וליצור. בתוך שבוע ייפתחו בפניכם אפשרויות ליוזמה ועשייה מבורכות.

טיפ השבוע: מיקום ונוס ומרקורי (בבית הכספים שלכם) עשוי להעיד כי אין זמן לפטפוטים ולתיאוריות – המעשים הם שקובעים. מה שייעשה תוך מחשבה על העתיד הרחוק יבסס אתכם עתידית, אך דורש עירנות ואחריות.

דלי

השפעתה של ונוס במזלכם ידידותית וקורצת, האיצו את אמצעי התקשורת הייחודיים שלכם, קחו יוזמה בימי סוף השבוע, צאו לבלות והגיבו לחיזורים. תימשכו לקשרים לא יציבים, מעניינים ומפתיעים על גבול האדג'. טיפ השבוע: השבוע מרמז על סגירות מאיימת, הפוגמת באיזון המקצועי שלכם. ההיבט שבין מרקורי לסטורן השבוע עשוי להעיד כי יש מביניכם כאלה שיש להם התלבטות וחשבון נפש מתישים לגבי סוגיה לוחצת (המשך דרך מקצועית או משפחתית). המטרה היא להשתחרר ממצב כובל, ולפנות את השטח למציאות הוגנת שתיתן  מרווח נשימה.

 

 

כתבות נוספות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

המשך קריאה »

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »