7 – 13 בנובמבר 2014

חוה מזר

עקרב

יש לכם גישה קצת חשדנית ועוינת כלפי העולם וצורך להגיב בעוצמה על כל גירוי קטן. ונוס נמצא במזלכם, אך סופג שם מכה חזקה מסטורן שבעקרב. בהשפעתה נעשית האווירה צוננת ומרוחקת, בעיקר במערכות יחסים, ואנשים חשים בדידות או נחיתות.

טיפ השבוע: תחום הכספים דורש זהירות. אל תסתפקו בנתונים שמספקים לכם, ואל תתעלמו מפגמים ומבעיות אפשריות. ונוס ייכנס לבית הכספים שלכם ב- 17 בנובמבר (עד 10 בנובמבר) ודברים – שכרגע נראים מאיימים – עשויים לקבל מפנה מבטיח.

קשת

השבוע מאופיין בחוסר אנרגיה ובחששות נלווים. מצבי הרוח שלכם משתנים מרגע לרגע, לכן חשוב להתרחק ככל שניתן מאנרגיות סותרות, כמו גם ממצבים ומאנשים מעיקים ובולמים. אתם כבר מייחלים לרגיעה, שתגיע סוף סוף לקראת 23 בנובמבר ואילך. בינתיים, מתוך הריק הזה, שמרו ביום חמישי על פתיחות.

טיפ השבוע: עליכם לעמוד על המשמר ולא לאפשר לאלמנט אישי או חיצוני להפריע או להזיק לכם. זה לא הזמן להיכנס למאבקים. צפויה אכזבה רגשית, או מידיד עליו סמכתם.

גדי

הכוכבים פלוטו בצמידות למרס במזלכם סופגים ומייצרים מצבים דרמטיים, ומגבירים את הסיכון למצבים של כפייה וכוחנות. ייתכן שאתם מרגישים שמישהו מאיים על מעמדכם, ואפילו מנסה להרחיב את תחום השפעתו על חשבונכם.

טיפ השבוע: אתם נוטים השבוע לרגישות ופגיעות ולא מוכנים לקבל שום לחץ מבחוץ. מרס במזלכם נעשה תוקפני יותר ויותר ונוטה לפעול בעצבנות וחוסר סבלנות לתהליכים איטיים. לקראת השבוע הבא תתחזקו ותחזרו לעצמכם. 

דלי

השבוע מרמז על אנרגיות מאמצות. אתם עושים את עבודתכם במקצועיות, אלא שהדברים אינם בשליטתכם כרגע. מערך הכוכבים עלול לגעת בנקודה "אסטרטגית" אשר עלולה לגרור עצירה של תהליכים. אף שקשה לכם לקבל את עמדתו של מישהו שנוהג בשמרנות ובצרות אופקים, סגלו איפוק וסובלנות כדי למנוע אסקלציה.

טיפ השבוע: כדאי למצוא את הנתיב שבו תוכלו לשלוט במצב כדי שלא תצטרכו להתאים את עצמכם למציאות לא נוחה. אל תתייאשו, בקרוב מאוד תוכלו לפרוץ שיגרה ביחסים החברתיים.

דגים

השבוע יש להעדיף היגיון בריא ותקשורת בונה על-פני מאבקים ושיקולי יוקרה. אתם נרתעים ממסגרות כובלות, מלחיצות ומגבילות, לכן הביקורתיות והשיפוטיות שלכם או של אלה מולכם עשויים לפעול נגדכם. ביחסיכם עם אנשים אתם אמפתיים ועוזרים רגע אחד, ולפתע אתם מתנתקים. קשה לכם להתמודד של תחושות של חרדה וחשש, עם זאת, מומלץ לתכנן את דרככם באחריות ובזהירות.

טיפ השבוע: בני המזל שביניכם יתבשרו בקרוב מאוד על אפשרות מקצועית פוטנציאלית שתעורר מיד תקוות אידיאליסטיות.

טלה

זוהי תקופה של שאלות, ספקות עצמיים וחוסר ודאות בנוגע להמשך. סוגיה לוחצת עשויה לקבל דחיפות השבוע. תחום מסוים בחיים מציק או מהווה איום. טפלו במה שמציק בפתיחות ובדרכי נועם כדי לשחרר מצוקות. סבלנותכם ונכונותכם להקשיב לצד השני יעזרו לגשר על הפערים.

טיפ השבוע: יש לכם מחויבויות רבות וכוחותיכם אינם בשיאם – כדאי שתנסו למצוא את האיזון הנכון. בשבת ובחמישי ארגנו התחככות חברתית ותקשורתית בכל תחום שבו אתם שואפים ליהנות, ליצור ולהתבלט.

שור

מארס בצמידות לפלוטו מייצר השבוע אנרגיה מאתגרת ומועצמת, מצב שיחזק לנחושים שביניכם את ההתמדה ואת העקשנות.

טיפ השבוע: היחסים השבוע נוטים לכפייתיות, מורכבות וקונפליקט. ונוס מול מזלכם מתייחסת לכספים וגם לרגשות, ומערכות יחסים נוטות להיפגע השבוע. עימות ישיר או מריבה עלולים לפרוץ לפתע. לא הסלחנות מאפיינת את ונוס בעקרב, אלא הקנאה והחשדנות. לכן יש להימנע מקבלת החלטות מכריעות. כדאי לגלות אורך רוח, למרות חוסר הסבלנות שנלווית לכך.

תאומים

תיתכן תחושה שאינכם מקבלים משוב מקצועי לפועלכם, מצב בלתי נסבל שיגרום לכם להסס ולהטיל ספק בעבודתכם, ועקב כך ייאלץ אתכם לאמץ מנגנוני הגנה חדשים. ייתכן שהעבודה תובענית ונדרשת השקעה רבה במשימות מייגעות. אלה עתידים להשפיע על מצב הרוח שלכם.

טיפ השבוע: שמירה על איזון ועל פרופורציה, זה הדבר שהכי חשוב לדבוק בו עכשיו. סגלו לעצמכם התנהגות זהירה ומודעות עצמית. הרווח האמיתי יגיע בשלב מאוחר יותר.

סרטן

השבוע עשוי להעיד או לסחוף לתעצומות נפש. תקופת עקרב מבטאת לנמרצים שביניכם את יכולת העשייה, היוזמה והביצוע, אך לרגישים שביניכם – מעצימה רגישות ופגיעות.

טיפ השבוע: מרס בצמידות לפלוטו מול מזלכם מתחיל לנתח ולבקר על ימין ועל שמאל, ועשוי להיות ביקורתי, חד-לשון וחריף. בנוסף, קרבתה של ונוס לסטורן מעכירה את מערכות היחסים השבוע, מצב שעלול לגרום נזקים ברגשות ובזוגיות. תצטרכו למצוא את האיזון הנכון שיאפשר תחושה נינוחה, מוגנת ולא לוחצת, לכם ולצד שכנגד.

אריה

זהו שבוע מועד של פערים בין ציפיות למציאות. אתם נתונים במין מועקה וכובד שהמזל שלכם לא רוצה להכיר, כתוצאה מכך, יש נטייה לניגוד אינטרסים ואובר-דרמטיזציה. מרס מנוסה בקרבות, במאבקים ומריבות והוא מסמל אווירה די תוקפנית, כעוסה וקצרת רוח. המצב גורר לתחושה של איום, משמש ומפריע להגיע לתחושה של נינוחות. ענייני רגשות בסימן מכביד.

טיפ השבוע: בשני-שלישי אתם נוטים למצבי רוח, כדאי שתורידו פרופיל ותירגעו. הירח, שייכנס למזלכם לקראת ימים רביעי או חמישי, עשוי לתת מרווח נשימה ולהקל עליכם.

בתולה

מצפים מכם לשיתוף פעולה פורה ואקטיבי, אך אתם מתמודדים עם סוגיות שמפריעות לתפקוד. יש ביניכם כאלו שיחושו עצמאות והתחדשות, עם זאת, מרס בגדי עשוי להיות מלווה לעיתים בגישה צורמת ותוקפנית. במקרה כזה יש צורך לשמור על טקט וזהירות בכל מעשיכם. גם אם לפעמים טוב לשחרר כעסים, הפעם כדאי לעצור ולחשוב לפני שאתם מתבטאים.

טיפ השבוע: מערכת היחסים שלכם עם מישהו מבית או בעבודה נעשית פגיעה ורגישה, וכדאי שתנהגו בדיפלומטיות.

מאזניים

ונוס כוכבכם מותקף השבוע על-ידי כוכב סטורן, מצב מכביד, מדכא ומייאש. קשר שדרש מכם יותר מדי הופך למעיק ומריר. מסר: קהלת אמר: "טובים השניים מן האחד", הווה אומר – יש לאחד כוחות ולשתף פעולה עם אחרים כדי לגבור על כל מכשול הניצב בדרככם.

טיפ השבוע: בהמשך החודש כבר תוכלו לפעול מתוך מקום חם, הרמוני ומשתף. ונוס ייכנס לקשת ביום שני הבא (שם ישהה שלושה שבועות), מצב שייצור תנאים מבטיחים שיאפשרו לכם שחרור מהמועקה.

 

כתבות נוספות

עברו למרכז

חברת פירספוט, המספקת סקירות וחוות דעות על מוצרים טכנולוגיים לחברות ענק בעולם, העבירה לאחרונה את משרדיה מהפארק הטכנולוגי לבניין דונה 2 במע"ר

ברחה וניגחה

תושבת רחובות שהייתה מעורבת בתאונת דרכים קלה באזור מודיעין נמלטה מהמקום, פגעה במספר רכבים, ביניהם גם ניידת משטרה, ונעצרה לבסוף רק בכביש 6

צפירת אמת

פרשת החיילות-סוהרות שהוקרבו בידי שירות בתי הסוהר כדי להשיג "שקט תעשייתי" היא מהחמורות שידעה המדינה

דלתות מסתובבות

אחרי עונה טובה בקריית שמונה נדב נידם, שגדל בעירוני מודיעין, רצה לחזור למכבי תל אביב ואל המאמן שנתן לו צ'אנס ראשון בליגת העל. מבול ההחתמות הביא אותו בסופו של דבר בהשאלה אל הפועל ירושלים

עברו למרכז

חברת פירספוט, המספקת סקירות וחוות דעות על מוצרים טכנולוגיים לחברות ענק בעולם, העבירה לאחרונה את משרדיה מהפארק הטכנולוגי לבניין דונה 2 במע"ר

המשך קריאה »

ברחה וניגחה

תושבת רחובות שהייתה מעורבת בתאונת דרכים קלה באזור מודיעין נמלטה מהמקום, פגעה במספר רכבים, ביניהם גם ניידת משטרה, ונעצרה לבסוף רק בכביש 6

המשך קריאה »

צפירת אמת

פרשת החיילות-סוהרות שהוקרבו בידי שירות בתי הסוהר כדי להשיג "שקט תעשייתי" היא מהחמורות שידעה המדינה

המשך קריאה »

דלתות מסתובבות

אחרי עונה טובה בקריית שמונה נדב נידם, שגדל בעירוני מודיעין, רצה לחזור למכבי תל אביב ואל המאמן שנתן לו צ'אנס ראשון בליגת העל. מבול ההחתמות הביא אותו בסופו של דבר בהשאלה אל הפועל ירושלים

המשך קריאה »