8 – 14 במאי 2015

חוה מזר

שור

ריכוז כוכבים במזלכם מלמד על תקופה אינטנסיבית המגבירה מאוד את מעורבותכם ואת רגישותכם לגבי הקורה סביבכם. הזווית בין השמש לפלוטו מפגישה בין שני כוחות עוצמתיים במיוחד, לכן  חשוב לפעול באופן מושכל.

טיפ השבוע: שלבו איפוק ותבונה במה שקשור ביצרים הבסיסיים הקשורים בצורך לשליטה טוטאלית כדי להתקדם ביעילות. תחת השפעה זו עלולים לפעול בחיפזון ובחוסר היגיון ומתוך תסכול וכעס, ומה שנעשה רק עשוי להזיק.

תאומים

אתם מרגישים שדוחקים בכם ונושפים בעורפכם, ולכן חשים שעליכם לעשות יותר. שלישי-רביעי: כוכבכם מרקורי נמצא בהיבט מורכב לכוכב האשליות נפטון, מצב שעלול לפגוע בהיגיון ובכושר השיפוט שלכם. חמישי: רעננו מגעים חברתיים.

טיפ השבוע: המיקום הרגיש של סטורן בקשת (מול מזלכם) מייצג איפוק, עצירה וגבולות בבחינת שב ואל תעשה, מצב שעשוי לגרור מרירות, תסכול ופסימיות, ומרמז כי יגיעו לשיאם רגשות שליוו אתכם לאחרונה: בדידות ופסימיות לגבי סיכוייכם להצליח או לצאת ממצב לא נוח.

סרטן

ונוס במזלכם עד 5 ביוני עשוי להיטיב עם מזלכם במיוחד. מצב רוחכם יהיה טוב ותיהנו מתמיכה רבה ומסביבה אוהדת. נראה שהזמן מתאים לשינוי שגרה מבורך. הרשו לעצמכם ליהנות מקשרי חברות ובמיוחד להשקיע וליצור קשר חם ואוהב עם בני המשפחה.

טיפ השבוע: מצב הרוח רומנטי ואידיאליסטי, עם נטייה להתאהב בטיפוסים מורכבים. הצורך להקריב ולוותר למען האהבה נראה (בשבועיים הבאים) דרך משקפיים בעלי זגוגית מערפלת.

אריה

אתם עסוקים ודרוכים בביסוס מעמדכם שנלווה אליו דרייב כפייתי שלא מאפשר לעיתים פעילות יעילה, בונה וחיובית. אתם עשויים להיקלע למצב של אי נעימות בגלל מעורבות רגשית גבוהה בעניינים שדורשים התייחסות רציונלית.

טיפ השבוע: שלישי-רביעי: מלמדים על התמודדות עם סוגיה מתישה. חמישי: הגיע הזמן ליהנות מהחיים. בהמשך החודש תוכלו לשפר עמדות ולהסתכל על החיים בראייה חדשנית, רחבה ואינטליגנטית יותר. הפסימיות שבה שקעתם לאחרונה תפנה סוף סוף את מקומה לפתיחות וליוזמות מחודשות.

בתולה

זוהי תקופה המאפשרת ליצור קשרים חברתיים ויצירתיים ואחרים למרות העומסים המתלווה אליה. כדאי שתציעו, תיזמו ותגדירו את עמדתכם ואת גבולותיכם. זוהי ההזדמנות לקדם דברים, ליצור, לקחת יוזמה וגם להיות אמיצים. ונוס בסרטן בבית החברתי שלכם עד תחילת חודש יוני: מומלץ להיות נגישים חברתית ולהפגיז נוכחות ופעילות.

טיפ השבוע: יש מביניכם גם כאלה שקשה להם לתפקד כשאינם באיזון פנימי. לכן הימנעו ממגע עם אנשים שדומים לכם באופיים: נוקשים ושמרנים, או כאלה הנוטים להתעקש על עקרונות.

מאזניים

אתם עושים כל שביכולתכם כדי ליצור לעצמכם יסודות יציבים. אך אם עדיין יש משהו שפוגם ביחסים משפחתיים או מקצועיים, חשוב שתקדישו זמן לתקן אותם. מיקום ונוס בבית הקריירה שלכם (עד תחילת חודש יוני) עשוי לתת תנופה מאתגרת והישגית. בהמשך החודש צפוי שינוי שיגרה מבורך בתחום שאתם עוסקים בו.

טיפ השבוע: שלישי-רביעי: הרגשה מעיקה עלולה ללוות אתכם ועמה תחושה שהדברים הופכים להיות תובעניים ומסובכים יותר. מצבי רוח עלולים לטשטש את יכולת האבחנה שלכם. חוסר הבהירות פוגע בשיפוט שלכם והאשליה מטעה.

עקרב

אתם מתמודדים עם ענייני כספים רגישים, מצב שמותיר אתכם לעיתים תשושים מחשבתית. חשוב לשמור על איזון ולא להיגרר לקיצוניות. שלישי-רביעי: תקשורת גלויה וישירה עם האנשים סביבכם חשובה עכשיו במיוחד. עדיף לא להניח הנחות עבור אחרים, אלא לשאול אותם שאלות ישירות. באופן כזה תימנעו מאי-הבנות ומעימותים.

טיפ השבוע: עד תחילת יוני: מומלץ לתקן יחסים ולגשר על פני כעסים מיותרים. רגשותיכם דומיננטיים ביותר כרגע ומשפיעים על המתרחש בחייכם. מישהו ישפיע עליכם בצורה חזקה וסוחפת.

קשת

אתם חשים בחוסר אנרגיה וכוח. המצברים שלכם התרוקנו ואתם פועלים עכשיו על הרזרבות שלכם. לפתע תרגישו חסרי מצב רוח ומוטיבציה, ותעדיפו לנוח. לקראת יום חמישי: יש אווירת התחדשות ורצון לקחת סיכונים, העיקר לשבור את השגרה. לכו על זה!

טיפ השבוע: במישור המקצועי, אתם עלולים לחוש מאוימים בידי מישהו שהופך להיות מעורב מדי בתחומכם. שלישי-רביעי: בהשפעת נפטון, מומלץ להימנע מדואליות ולהתרחק מאנשים וממצבים חלקלקים. תרגישו צורך ליצור הפרדה או להציב גבולות.

גדי

פלוטו והשמש בהרמוניה מראים על כוח התמדה. בהשפעתם לא נסוגים גם לנוכח מכשולים. ההיבט לשמש עוזר לעשות את הדבר הנכון ברגע המתאים, והדבר טוב לכספים ולעסקים ומקנה פרספקטיבה וכושר שיפוט טובים. הירח החדש (בתוך שבוע) עשויה לסמל כי התקשורת בארץ או בחו"ל נעשית חשובה ומרכזית יותר.

טיפ השבוע: נראה שגם לימודים בתחום חדש או התמחות בתחומכם יהיו כדאיים להמשך דרככם. המשיכה אליכם תגבר ותתרום להצלחת קשרים תכליתיים, עסקיים ורומנטיים כאחד.

דלי

האנרגיה השוורית-עקרבית מתישה אתכם. אתם עסוקים ודרוכים בביסוס מעמדכם שנלווה אליו דרייב כפייתי שלא מאפשר לתרגם בדייקנות וביעילות אלמנטים בונים וחיוביים. ייתכן שיש מסביבכם אנשים כפייתיים, וכדאי שתתכוננו ושעמדתכם תהיה מוגדרת וברורה.

טיפ השבוע: המצב שתיקלעו אליו רק יחדד מאוד את רגישותכם ויאפשר לכם להבחין בדברים שמתחת לפני השטח. בענייני כספים (בשלישי-רביעי) אתם עלולים לפעול מתוך שיקולים מוטעים. ריכוך עתידי צפוי בתוך שבוע-שבועיים.

דגים

הכוכבים העוצמתיים במזלות גדי ושור (במזלות אדמה) מפעילים את המישור החשיבתי שלכם ומשפיעים על קידום מיזם מהסוג שיסמל עבורכם פריצת דרך עתידית. רבים מכם צפויים להתחלות שיגיעו לשיאן בתוך שבוע מהיום. עד תחילת חודש יוני: חדשו קשרים אבל גם את קצב החיזורים שלכם בארץ ועם חו"ל.

טיפ השבוע: אתם נכנסים למסלול של עבודה קשה. זהו מצב שידרוש מכם כוחות נפש וריכוז מחודדים ומרוכזים יותר. מנגד, יש לבחון מחדש את טיב הקשרים עם הסובבים אתכם. גלו אחריות ואל תיסחפו למצבים דו משמעיים.

טלה

בענייני עסקים חשובה ההתמדה וההחלטיות כדי להשיג שליטה מלאה במתרחש. יש תוצאות חיוביות אם נכנסים לעומק הדברים ולא בוחרים בגישה פזיזה ושטחית. שלישי-רביעי: שימרו על דיסקרטיות, ובמקביל, שימרו על הכוחות שלכם.

טיפ השבוע: אפשרו לעצמכם להיפתח לחוויות ולזרום עם הרגשות. אתם שואפים ליצירת יחסים ספונטאניים שמתאימים לאופייכם. הכיבוש, הגבריות והתשוקה – יעזרו בקשירת קשר פיזי לוהט אך בדיעבד לא יציב. צאו לבלות ביום חמישי. 

כתבות נוספות

עוד דירות קטנות במרכז העיר

ועדת המשנה לתכנון ובניה של עיריית מודיעין אישרה להפקדה את התכנית להקמת 42 יחידות דיור חדשות במקום מבנה בזק ההיסטורי, כאשר 60% מהן יהיו בגודל של עד ל-80 מ"ר

עברו למרכז

חברת פירספוט, המספקת סקירות וחוות דעות על מוצרים טכנולוגיים לחברות ענק בעולם, העבירה לאחרונה את משרדיה מהפארק הטכנולוגי לבניין דונה 2 במע"ר

ברחה וניגחה

תושבת רחובות שהייתה מעורבת בתאונת דרכים קלה באזור מודיעין נמלטה מהמקום, פגעה במספר רכבים, ביניהם גם ניידת משטרה, ונעצרה לבסוף רק בכביש 6

צפירת אמת

פרשת החיילות-סוהרות שהוקרבו בידי שירות בתי הסוהר כדי להשיג "שקט תעשייתי" היא מהחמורות שידעה המדינה

עוד דירות קטנות במרכז העיר

ועדת המשנה לתכנון ובניה של עיריית מודיעין אישרה להפקדה את התכנית להקמת 42 יחידות דיור חדשות במקום מבנה בזק ההיסטורי, כאשר 60% מהן יהיו בגודל של עד ל-80 מ"ר

המשך קריאה »

עברו למרכז

חברת פירספוט, המספקת סקירות וחוות דעות על מוצרים טכנולוגיים לחברות ענק בעולם, העבירה לאחרונה את משרדיה מהפארק הטכנולוגי לבניין דונה 2 במע"ר

המשך קריאה »

ברחה וניגחה

תושבת רחובות שהייתה מעורבת בתאונת דרכים קלה באזור מודיעין נמלטה מהמקום, פגעה במספר רכבים, ביניהם גם ניידת משטרה, ונעצרה לבסוף רק בכביש 6

המשך קריאה »

צפירת אמת

פרשת החיילות-סוהרות שהוקרבו בידי שירות בתי הסוהר כדי להשיג "שקט תעשייתי" היא מהחמורות שידעה המדינה

המשך קריאה »