9 – 15 בדצמבר 2016

חוה מזר

קשת

הירח המלא במזלכם בימי אמצע השבוע עשוי להדגיש את בית הזוגיות והשותפויות שלכם. השבוע מבליט את הקסם האישי הבלתי נדלה שלכם שגורם לאנשים להימשך אליכם.

טיפ השבוע: יש לכם אפשרות ליהנות מהכוכבים ונוס ומרס במזל דלי. אלה עשויים להעיד על אהבה, זוגיות ופופולריות. אבל מנגד, הם גם אוהבים את המרחבים ואת החופש, לידיעת כל הבנות שמחפשות ריגוש יציב ומתמשך.

גדי

מומלץ בימים אלה לשמור על כוחותיכם ולהימנע מכל מאמץ מוגבר. הירח המלא בימי אמצע השבוע עשוי להעיד כי רבים מכם עלולים להיות נטולי אנרגיה, עייפים ושחוקים ואתם זקוקים למנוחה. חשוב שתהיו קשובים לגופכם: אתם רגישים ומומלץ שתטפלו בבעיות מיד כשיתעוררו.

טיפ השבוע: החדשות הטובות: ונוס בבית הכספים שלכם עשויה להעיד כי ענייני כספים או השקעות עשויים לקבל תפנית.

דלי

ונוס במזלכם מלטף לכם את האגו ומגביר את הכריזמה שלכם. זה הזמן להשקיע בעצמכם וביחסים עם האנשים שאתם חפצים ביקרם. גם הירח המלא בימי אמצע השבוע מיטיב ומחזק אתכם. ענייני חו"ל ונסיעות עשויים להיות מודגשים.

טיפ השבוע: קל לכם להתיידד וליצור קשרים חדשים. עם זאת, בתוך מסגרת חברתית מסוימת תמצאו קרוב לוודאי סיפוק וריגוש. היו זהירים ומודעים בענייני כספים והשקעות.

דגים

הירח המלא בימי אמצע השבוע עשוי להדגיש ענייני בית, עבודה וקריירה. הצלחה מקצועית עשויה לחזק את הביטחון העצמי שלכם. מצד שני, תיתכן בעיה עם אנשים בעלי סמכות שיש להם נגיעה בחייכם.

טיפ השבוע: מי שיהיה מקורי, מיוחד ובעל תעוזה, יוכל לעלות על המסלול הנכון לו. לפנויים שביניכם צפויות הזדמנויות להיכרויות. דברים יתבררו עם כניסת ונוס למזלכם לקראת ה-4 בינואר עד 3 בפברואר.

טלה

נסיעות והתכתבויות קוסמופוליטיות עשויים לסמן כיוון מפתיע. ענייני חו"ל מודגשים. עם זאת בימים שלישי-רביעי מומלץ לנהוג משנה זהירות בכל מה שקשור לענייני נסיעות ומגעים הקשורים לחו"ל.

טיפ השבוע: הכוכבים ונוס ומארס עשויים להאיץ ענייני חברה, חברות וידידות. קל לכם להתיידד וליצור קשרים חדשים. אתם קורנים קסם אישי ורבים מכם גם נהנים מהשראה ומדחף יצירתי. שמרו על מינון חוסר המנוחה התזזיתי שלכם כדי לשמור על יציבות.

שור

השבוע עשוי להיות קשה לכם מבחינה גופנית ונפשית. שימו לב לשישי-שבת. הרגשתכם משתפרת לקראת מוצאי שבת, תוכלו להיפגש ולהיות מוקפים באווירה מחזקת, אסתטית והרמונית.

טיפ השבוע: ענייני כספים והשקעות עשויים להיות מודגשים לקראת השליש האמצעי של השבוע. ייתכן שכרגע דברים לא זורמים לכם, ויש נסיגות בדברים שהיינו רוצים שיתקדמו בקצב מהיר יותר.

תאומים

השבוע עשוי להעיד על מגמה מעורבת. חלק מכם חשים את עולו של כוכב סטורן מול מזלכם ותרגישו שאינכם יכולים להשתחרר מהמועקה, האחריות והמגבלות. מצד שני, הכוכבים ונוס ומארס מטיבים עימכם בכל הנוגע לענייני חו"ל, התכתבויות ונסיעות.

טיפ השבוע: רבים מכם מושכים ומחוזרים, במיוחד לגבי אלה שמחפשים במערכות היחסים שלהם גם עצמאות, חופש ומרחב.

סרטן

רבים מביניכם מייחלים למצוא שלווה ושקט שאינם קיימים במציאות. לכן יש להימנע מלהיכנס למצב של חוסר אונים מתמשך.

טיפ השבוע: הירח המלא בסביבות ימי אמצע השבוע עשוי להעיד על אנרגיות מתישות. ייתכן שאתם מקריבים מדי לאהובים, דאגו לשמור על חלוקה נבונה ומאוזנת בנתינה שלכם ושימרו על בריאותכם. אתם עשויים להתחזק לקראת ערב יום רביעי וחמישי.

אריה

התלהבות חדשה מתעוררת בכם, ואתם רוצים להתנסות בחוויות שונות, מעניינות ומרתקות. האנשים שתפגשו יסקרנו אתכם, ודרכם תתוודעו לנושאים חדשים. לצד רגשות אלה, מומלץ לגלות חשדנות וזהירות.

טיפ השבוע: הכוכבים ונוס ומרס מול מזלכם עשויים לייצר להט מחודש ואפשרות לבלוט ולמצוא ערוצי הנאה חושיים. הדרמטיות שלכם עשויה לבוא לידי ביטוי, במיוחד לשחקנים וליצירתיים שביניכם.

בתולה

עיסוקים הקשורים לבית ולמשפחה ימלאו את זמנכם, שימו לב לירח המלא בימי אמצע השבוע. רשמו לפניכם כי כוכבכם מרקורי ייכנס לנסיגה לקראת השבוע הבא ביום שני, כך שכל מה שקשור לחתימות וחוזים מומלץ שייעשה השבוע.

טיפ השבוע: שימו לב, כוכב נפטון מול מזלכם: קנאה ותככנות עלולות להעסיק את האנשים סביבכם. היזהרו מאנשים שנוהגים בצביעות ושמרו על דיסקרטיות.

מאזניים

הירח המלא (בימי אמצע השבוע) עשוי להדגיש ענייני תקשורת ונסיעות. הכוכבים ונוס ומארס בדלי עשויים להאיץ בילויים, נסיעות, חופשות והנאות חושיות. הרומנטיקה מרחפת באוויר. כדאי לצאת, לבלות, להתכתב, לחדש קשרים ולהרחיב את פעילותכם החברתית.

טיפ השבוע: הזדמנות חדשה הקשורה ליכולותיכם המיוחדות עשויה למשוך את תשומת ליבו של מישהו בתחום שבו אתם עוסקים.

עקרב

ענייני כספים, השקעות או הוצאות עשויים לאפיין את הירח המלא בימי אמצע השבוע. אלה  ידרשו זהירות ועירנות. חשוב שתנהגו בבגרות ותפעלו בהתאם למגבלות הקיימות. הגברים הקשוחים שביניכם לא נותנים את ליבם בקלות.

טיפ השבוע: שבוע זה מייצר מגע של סטוץ' מלהיב, לא יותר מזה, וכדאי שידעו זאת הנשים שביניכן שמחפשות מישהו שאפשר להישען עליו. 

כתבות נוספות

צפירת אמת

פרשת החיילות-סוהרות שהוקרבו בידי שירות בתי הסוהר כדי להשיג "שקט תעשייתי" היא מהחמורות שידעה המדינה

דלתות מסתובבות

אחרי עונה טובה בקריית שמונה נדב נידם, שגדל בעירוני מודיעין, רצה לחזור למכבי תל אביב ואל המאמן שנתן לו צ'אנס ראשון בליגת העל. מבול ההחתמות הביא אותו בסופו של דבר בהשאלה אל הפועל ירושלים

כשמימון וצה"ל נפגשים במודיעין

השבוע בעיר: שירי מימון מגיעה לעיר עם להיטיה הגדולים ובליווי תזמורת צה"ל, לילה של כוכבים בגבעת רגב, חגיגת קיץ במע"ר והופעה של הגרובטרון

טובה לסביבה?

אישור תכנית המתאר החדשה קבע עובדות בשטח גם בנושא סוגיות סביבתיות רבות, ובקרב הפעילים הירוקים הדעות חלוקות

צפירת אמת

פרשת החיילות-סוהרות שהוקרבו בידי שירות בתי הסוהר כדי להשיג "שקט תעשייתי" היא מהחמורות שידעה המדינה

המשך קריאה »

דלתות מסתובבות

אחרי עונה טובה בקריית שמונה נדב נידם, שגדל בעירוני מודיעין, רצה לחזור למכבי תל אביב ואל המאמן שנתן לו צ'אנס ראשון בליגת העל. מבול ההחתמות הביא אותו בסופו של דבר בהשאלה אל הפועל ירושלים

המשך קריאה »

טובה לסביבה?

אישור תכנית המתאר החדשה קבע עובדות בשטח גם בנושא סוגיות סביבתיות רבות, ובקרב הפעילים הירוקים הדעות חלוקות

המשך קריאה »