9 – 15 ביוני 2017

חוה מזר

               

תאומים

אתם משדרים חוסר סבלנות ובעיקר התנגדות לכל מסגרת, הגבלה או שגרה, שעוד יתגברו עקב התמודדות עם אנשים הנוטים לקיצוניות וקושי לרסן את הפוטנציאל לגוזמה.

טיפ השבוע: ענייני תקשורת ונסיעות עשויים לקבל דגש, ויחסיכם עם אחרים יושפעו מהתהליכים שאתם עוברים עכשיו. חשוב שתסגלו לעצמכם גמישות ופתיחות ושתקדישו אחריות ורצינות בענייני כספים והשקעות.

 

סרטן

אתם חשים עייפות, אולי עקב המאמץ הנדרש מכם בימים אלה, ושיגיע לשיאו לקראת הירח המלא בשישי. ייתכן שהתאמצתם יותר מדי ואתם זקוקים לפסק זמן.

טיפ השבוע: אתם מנווטים לעיתים בסביבה תובענית ולוחצת. נראה שהמצב אינו נורא כפי שנדמה לכם, אך כדי להשיב לעצמכם את האיזון ואת האופטימיות תצטרכו להתנתק מהשפעות אלו. יום הולדתכם הקרב יביא לשיפור בהרגשתכם ותתחיל תקופה מוצלחת ופחות מאיימת. בענייני כספים והשקעות: סגלו איפוק ואחריות.

 

אריה

יש לכם אפשרות לאמץ חברים חדשים ולהרחיב את חוג הידידים שלכם. ימים אלה מומלצים לתקשורת אוהדת ויצירתית ולהתקרבות לאלה שאתם חפצים ביקרם. שימו לב לאושייה משמעותית אשר עשויה לסייע לכם.

טיפ השבוע: הירח המלא בשישי עשוי להיטיב עימכם. אתם קלילים, ספונטניים ומחוזרים במיוחד אם אתם יוצאים ומבלים. המקריות משחקת תפקיד חשוב ומעידה על קשר סוחף אך הרפתקני. המריצו את תאוות ההנאות החושיות שלכם וצאו לבלות וליהנות.

בתולה

אתם ממשיכים בצורך שלכם להתקדם בקריירה ולהגשים שאיפות מקצועיות. במסגרת עיסוקכם מסתמנת הזדמנות לא שגרתית לבטא את כישרונותיכם, להתבלט ולזכות להערכה לה אתם זקוקים. עם זאת, בלי להבין למה ואיך דברים עלולים לצאת משליטה.

טיפ השבוע: אתם מתוחים ומתרגזים במהירות – ובהמשך תתחרטו על כך. אל תמהרו להעיר או לבקר, כדי לא להרוס מערכות יחסים. 

מאזניים

בשבת וראשון תרגישו חסרי מרץ ותהיו מודאגים, אך חששותיכם מרמזים רק על מה שקורה בתוככם. כבר לקראת ימי אמצע השבוע תוכלו להראות לעולם את היצירתיות האדירה שלכם. הקסם האישי שלכם יקל עליכם ביצירת קשרים. היו זהירים בענייני כספים והשקעות.

טיפ השבוע: השבוע תוכלו ליצור קשרים חברתיים מוחצנים והרפתקניים. ישנה אפשרות לקשר מלא להט וריגוש שעשוי להיכנס לחייכם, אך לא מומלץ למהר להתחייב.

עקרב

השבוע עשויה להתעצם תחושה של בדידות אצל אלה הנתונים במשבר. בתוך שבוע: הפסימיות שבה שקעתם לאחרונה תפנה סוף-סוף את מקומה לפתיחות מחודשת.

טיפ השבוע: ענייני כספים והשקעות עשויים להפתיע אתכם, אם כי (בשל נסיגת מרס במזלכם) רצוי להימנע מהוצאות ומבזבוזים מיותרים. עברתם תקופה לא קלה, אך בהדרגה תצאו ממנה. המשך החודש  מסמל עבור רבים מכם שינוי מהסוג שמביא לתהליך של צמיחה והתחדשות, אל תחמיצו את הפוטנציאל.

קשת

כבני מזל קשת אתם נאלצים להתמודד עם לא מעט מתחים, חלקם הגדול קשור לאנשים שאיתם אתם חיים ועובדים. מיקום מרס מול מזלכם מרמז כי עכשיו, יותר מתמיד, אתם נוטים לעצבנות ולחוסר שקט אנרגטי.

טיפ השבוע: אתם מעוניינים ביותר השפעה וחופש פעולה מכפי שמאפשרים לכם ומרגישים שחוסמים את דרככם. שימו לב לימים רביעי וחמישי שבהם אתם חשים שהציפיות מכם שוחקות. עם זאת, אין מקום לדאגה, בימים שלאחריהם אתם מתאוששים. 

גדי

השבוע מחדד את החשיבה ואת האינטואיציה, זה הזמן לבטא את הייחודיות שלכם, ליצור קירבה ולחשוף את הצדדים המושכים באישיותכם. גם אם נתקלים במכשולים – כוח התמדה ורצון חזק ילמדו על נחישות ועל יכולת להתגבר וליצור דבר חדש ועמיד שיוביל להישגים ולהכרה בכישרונותיכם.

טיפ השבוע: מיקום כוכב מרס מול מזלכם עשוי לעמוד בסימן גוזמה והתנהגות קפריזית שלכם או של אלה הסובבים אתכם. עד אמצע חודש יולי רסנו את הנטייה לקונפליקט עם אחד הסובבים אתכם.

דלי

המשיכו להאמין בעצמכם. אפשרויות הקידום הן בידיכם, וגילויי יוזמה מצדכם, בענייני קריירה ומעמד, אכן משמעותיים עבורכם. ענייני חו"ל ונסיעות עשויים להיות מודגשים.

טיפ השבוע: כוכב מרס עשוי לסחוף לקונפליקט בענייני מעמד ועבודה. כמו-כן כדי לשמור על הקשר ועל שלום בית צריך להשקיע. פערים בציפיות עלולים להוות מכשול לקשר בו אתם מעורבים.

דגים

כדאי להתחבר לאנשים מיוחדים או לעסוק בבלתי שיגרתי ובכך להוסיף תבלין וצבע לפעילות השוטפת. זיכרו כי לטווח הרחוק הסבלנות תשתלם, במיוחד עם כניסת השמש למזל סרטן בתוך שבוע.

טיפ השבוע: מיקום כוכב נפטון במזלכם עלול להקשות על אלה שצועדים על קרקע ארצית יותר שבה הרגש והדמיון ישפיעו על ההיגיון וקשה יהיה לפרש נכון את המציאות למי שמנהל את חייו בדרך מקובלת ואחראית. נראה שתתקשו להימנע מעימות, אך מומלץ בכל זאת להימנע ממנו.

טלה

יש ביניכם גם כאלה שממשיכים בלהט שלהם לפעול באווירה נמרצת, גלויה ואסרטיבית שדורשת תעוזה. שימו לב לימי סוף השבוע. ענייני חו"ל עשויים להיות מודגשים.

טיפ השבוע: יש לכם נטייה לומר יותר מדי, ואתם אולי לא תמיד מקפידים על טקט, אך מטבעכם אתם תזזיתיים ודרוכים גם ברגעי רוגע. אטימות מצדכם עלולה לפגוע, אף שאין בכם זדון. סגלו ריכוז ואחריות.

שור

מרס, כוכב המרץ והאנרגיה בבית הכספים שלכם עשוי לסחוף אתכם להוצאות מרובות. אתם נוטים להתעלם מהמציאות ולא לעמוד בפיתויים שיעלו, אך כדאי שתנסו לעמוד בגבולות שקבעתם.

טיפ השבוע: מומלץ שתתרחקו מכל מה שכובל ומעיק ותתאימו את עצמכם לאנרגיות מבטיחות. שימו לב: רגשותיכם עולים על גדותיהם וכך גם הצורך שלכם לאהוב. ייתכן שבאיזשהו שלב יהפוך הקשר לתובעני מדי ועשוי להעמיד אתכם במצב לא נוח. רסנו את התגובות שלכם.

כתבות נוספות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

המשך קריאה »

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »