"מומו שיפוצים"

כתב מודיעין ניוז
2015-10-27 00:00:00
2015-10-27 00:00:00

בעלילה: הקומדיה מתרחשת בדירת פנטהאוז מפוארת בתל אביב, בה מתגוררת גב' אווה זיו-זביידה, אישה עשירה וראוותנית שמחליטה להפתיע את בעלה בזמן שהוא בחו"ל ולהעניק לו במתנה ג'קוזי על מנת לעזור לו להחלים מכאבי הגב מהם הוא סובל. השיפוצניק, "מומו", מגיע לביתה על מנת להתקין את הג'קוזי ונקלע מהר מאוד במהלך העבודה לתסבוכת אישית של גברת אווה ומתחיל לקחת חלק מאוד פעיל בלעזור לה למנוע משבר זוגי לפני שבעלה יחזור הביתה ובכך הופך לגיבור שמציל את היום.

שיפוצניק ותיק: זאב רווח המגלם את דמותו של השיפוצניק במחזה הבריטי חוגג בימים אלו את יום הולדתו ה-75, מתוכן 52 שנות משחק בתיאטרון וקרוב ל-50 שנות משחק בקולנוע ובטלוויזיה.

כוכב סרטים: בין הסרטים המוכרים בהם השתתף רווח: "חגיגה בסנוקר", "צ'ארלי וחצי", "חסמבה  ונערי ההפקר", "טיפת מזל", "רק היום", "המובטל בטיטו", "אדון ליאון", "הגונב מגנב פטור", "פעמיים בוסקילה", "תלווה לי את אשתך" ועוד.

קוטף פרסים.:לפני חמש שנים קיבל רווח את פרס 'אופיר' למפעל חיים. את המסע שלו למקום בו הוא נמצא עכשיו הוא החל ב'בית צבי' . בפסטיבל חיפה זכה בפרס השחקן הטוב ביותר על משחקו בסרט "מיתה טובה".

הסרט האהוב. מבין הסרטים הרבים בהם השתתף רווח אוהב במיוחד את הסרט "בובה" שזכה בפרס הביקורת הבינלאומי FIRPRECI, עליו הוא אומר: "בארץ לא הבינו את הסרט הזה אבל בחו"ל קיבלתי הרבה פרסים עליו".

ותודה לקדוש ברוך הוא: רווח שזוכה לאהבה רבה מהקהל אומר "אני לא יודע אם אני אייקון תרבות, אבל היחס שאני מקבל מהקהל הוא שימחה גדולה והרווחתי אותו ב- 55 שנות עבודה גם בתיאטרון וגם בקולנוע. על התודה מצד הבקורת, אני אומר תודה לקדוש ברוך הוא על כך שהוא משמח אותי"

עוד משתתפים בהצגה: חני פרץ, מעיין אשכנזי וגרגורי טל.

מתי והיכן: 31/10/15,  היכל התרבות, איירפורט סיטי. 

(צילום יחצ)

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »