פעם שלישית, וואןפלוס

גיל ח' עמית

תאריך ההשקה הרשמי של הוואןפלוס החדש התרחש קצת לאחר סגירת הגיליון, אבל בזכות דליפה, מכוונת או שלא, שהופיעה לזמן קצר באתר Oppomart, נחשפו כל הפרטים לגבי המכשיר מבעוד מועד. האם גם הפעם הצליחה וואןפלוס להביא לעולם צמא החידושים מכשיר שישבור את השוק ויצליח לתת פייט לענקיות כמו אפל, סמסונג, LG וכל יתר החברות?

קודם כל, חידוש! וואןפלוס מכריזה שסיימה את תקופת הינקות שלה, והיא ערוכה לספק מכשירים לכל דורש, מיד כשירצה, או במילים אחרות וואןפלוס נוטשת את שיטת ההזמנות המקוללת שאפיינה אותה ואילצה את כל מי שרצה וואןפלוס להתחנן לקבל הזמנה מחבר שהצליח להשיג אחת, או לרכוש את המכשיר במחיר מופקע מספק שקיבל לידיו מלאי של מכשירים. מעריצי החברה ישמחו בוודאי למשמע הבשורות כי מנגנון ההזמנות היה אחד הסיוטים הגדולים.

נעבור למכשיר עצמו. קודם כל, מדובר יהיה בשלוש גרסאות מכשיר. 32 גיגה, 64 גיגה ו-128 גיגה. חלק מהגרסאות יזכו לזיכרון עבודה של 4 גיגה וחלק של 6. האתר לא מפרט איזו גרסה תקבל כמה. המסך בכל הגרסאות יהיה בגודל 5.5 אינץ', כצפוי. גם המעבד לא מביא בשורה. מדובר במערך ה-Snapdragon 820 שמניע גם מתחרים כמו ה-S7 של סמסונג.

המצלמה תהיה ברזולוציה של 16 מגה לאחורית וחצי מזה למצלמה הקדמית. לאור הניסיון עם וואןפלוס סביר להניח שהמצלמה (של סוני) תהיה נהדרת. הגענו לסוללה! בניגוד לחששות והשמועות, מדובר בסוללה חזקה במיוחד. 3650 mAh, מובנית, שלאור מערך השבבים החסכוני, כמו גם המסך החסכוני שהוא לכאורה נחות ביחס למתחרים אבל כמעט אף אחד לא ירגיש בזה, תתן יופי של זמני עבודה. כשכל זה בא עם אוקסיג'ן, מערכת ההפעלה המותאמת להפליא של החברה (מבוססת על אנדרטאיד מרשמלו), כנראה שזה יהיה יופי של מכשיר.

אז אחרי שהבנו שמדובר במכשיר שלא נופל מאף אחד מהמתחרים הגדולים, כמה כל זה עולה? ובכן, המחיר המתפרסם באתר הוא 369$. סביר להניח שזה המחיר לגרסה הבסיסית. 40 דולר יותר מה-2 כשיצא. מחיר מצוין, במיוחד אם לוקחים בחשבון שסמסונג S7 למשל, מקבל תג מחיר של יותר מ-600$, או נכון יותר לומר פחות מ-700$.

נכון שאין פה בשורה חדשה של ממש כמו שהביא איתו ה-LG החדש והמודולרי, אבל  בעידן הנוכחי קשה למצוא בשורות חדשות בשוק שכבר הפך סטנדרטי. ואולי עם חשיפתו הרשמית של המכשיר נגלה פיצ'ר כזה או אחר שהוסתר מאיתנו? לוואןפלוס,  ולימים ה קרובים, פתרונים.

כתבות נוספות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך