(new)ויקטורי
טיפים לבחירת גן אירועים לקיום חתונה במרכז

טיפים לבחירת גן אירועים לקיום חתונה במרכז

עצות זהב בדרך לגן אירועים במרכז, מהתפאורה דרך החוויה הקולינארית ועד הטכנולוגיה שמשחקת תפקיד בהצלחה של המאורע

(צילום: Frepik)

בשעה טובה החלטתם לחגוג מאורע משמח ואתם מחפשים את הלוקיישן האולטימטיבי? קיימים גני אירועים בשלל סגנונות וחשוב להחליט מבעוד מועד היכן לחגוג על מנת למקסם את ההנאה שלכם ושל המוזמנים. מתלבטים? לפניכם עצות זהב בדרך לגן אירועים במרכז, מהתפאורה דרך החוויה הקולינארית ועד הטכנולוגיה שמשחקת תפקיד בהצלחה של המאורע. הכי חשוב שתהיו שלמים עם ההחלטה במיוחד אם מדובר באירוע של פעם בחיים!

פתוח או סגור? זו השאלה!
הטיימינג של האירוע עשוי להכריע באיזה גן אירועים תבחרו כשיש גנים אשר מציעים הן פתרונות מקורים והן מרחב של שטח פתוח וניתן לשלב בין שניהם בהתאם לתנאי מזג האוויר או הצרכים – לדוגמא, אוהל נפתח או סוג של חממה לצרכי קירוי במידה ויש גשם או קר במיוחד או להפך – חם ולח.
אפשר לשיק את האירוע בקבלת פנים בחוץ, כולל חופה, ולהמשיך לשמוח בחלל הפנימי בסעודה לתפארת ובמסיבת ריקודים עד השעות הקטנות של הלילה.
יש מי שמחפשים קרבה לטבע, אוויר פתוח בעוד אחרים מעדיפים את המקורה והממוזג במיוחד בעונה הקרה או בשיא העונה החמה. בדקו אם גן האירועים מאפשר לכם לבחור או לשלב בין שני העולמות באירוע אחד ואת התאמתו הן לאירועי ערב והן לאירועי צהריים.

הגישה קובעת – האווירה משנה
הלוקיישן אף הוא חשוב מאוד לבחירת גן האירועים מבחינת האווירה במקום, האם זה גן אירועים סופר אורבני או המדמה טבע וכן מבחינת ערוצי תחבורה שזמינים לאורחים כמו במקרה של גן אירועים בתל אביב. האם ישנה תחנת רכבת בקרבת מקום או תחנת אוטובוס, חנייה נוחה. כמובן שתמיד ניתן לארגן לאורחים הסעות מוזמנות מראש, אך כדאי לברר מהם ערוצי התחבורה הזמינים למי שיחליט להגיע באופן עצמי.
כנ"ל לגבי העיצוב במקום: האם מדובר בסגנון מודולארי כך שניתן להתאים את המרחב בגמישות על פי הקונספט המבוקש או לסדר על פי קומפוזיציה מועדפת את השולחנות לפי מספר המוזמנים, לסגנן את השולחנות בהשראת החזון ולייצר אירוע בהתאמה אישית? ישנם גני אירועים במרכז שמאופיינים במוטיבים בהשראת הטבע כמו עמדות מזון מעץ, קירות של צמחייה שמקנים את הפרטיות המבוקשת ועוטפים בחמימות וחלל פנימי בשיק תעשייתי שמייצר קונטרסט מעניין מהחוץ אל הפנים. בדקו שהמקום מספיק מרווח ויכול להכיל את כמות המוזמנים המשוערת וגם אם מדובר באירוע קטן, שהוא לא ירגיש ריק ושניתן לסדר את השולחנות ואת רחבת הריקודים בדרך שתייצר אפקט נעים של אינטימיות וקרבה. 

הסודות להפקה מנצחת
חלק בלתי נפרד מבחירת גן אירועים במרכז קשור לצוות של המקום והאם הוא יכול לבוא לקראתכם מבחינות רבות: מעיצוב המקום, תוספות ואלמנטים משדרגים דרך החוויה הקולינארית ועד השירות בפועל כך שהאורחים יקבלו את תשומת הלב המקסימלית. בדקו מה מוצע בצד הגסטרונומי: האם ניתן לגבש תפריט עם מנות מועדפות ומגוון טעמים וכיצד אלה יוגשו האם במתכונת בופה או הגשה ישירות לשולחנות ואם מדובר בבופה האם הפרזנטציה מסוגננת ומעוררת תיאבון? יתכן שתוכלו לגבש תפריט טבעוני, צמחוני או מעורב ובכל מקרה, אל תוותרו על תהליך הטעימות שמקדים את הבחירה של המועמדות הסופיות שיוצגו בבופה עצמו.
מההיבט הטכנולוגי חשוב שהמקום יציג את מיטב השדרוגים האפשריים כמו מערכת סאונד מתקדמת שתאפשר לתקליטן למקסם את הביצועים ולהלהיב את החוגגים ומערכת תאורה עתירת אפקטים להעצמת האווירה.
תמיד כדאי להתרשם מגלריה של אירועים שנערכו במקום אך גם להגיע למקום עצמו ולחוות את האווירה בזמן אירוע, לשוחח עם הצוות ולרקום ביחד כיצד ייראה האירוע החלומי שלכם במקום.

(new)שלומי תבלינים 18.5.20